معرفي مطالب جالب با لينك منبع
معرفي مطالب جالب با لينك منبع

مجوز كار ويزاي كار و مهاجرت به كانادا

مهاجرت به كانادا و خدمات شهروندي طيف گسترده اي از فرصت ها را براي متقاضياني كه براي زندگي  كار مي كنند، ارائه مي دهند. شايد شما مايل به مهاجرت به كانادا به عنوان يك هستيد، شروع به كسب و كار در كانادا كنيد يا پيشنهاد شغلي داشته باشيد و بخواهيد اجازه كار كانادا را دريافت كنيد. يا شايد شما علاقه مند به مهاجرت به كانادا به عنوان يك  در يك كسب و كار كانادا هستيد يا به عنوان يك ، يا شايد مايل باشيد كه يك ويزاي دانشجويي كانادا دريافت كنيد يا به كانادا سفر كنيد. خدمات مهاجرت و شهروندي Skillclears مي تواند به شما كمك كند هركدام از ويزاي كانادا مورد نياز شما!

اكثر متقاضياني كه مهاجرت به كانادا دارند، ممكن است ابتدا مايل به موقتا از كانادا ديدن كنند. اگر مي خواهيد از خانواده و دوستان خود در كانادا ديدن كنيد يا لينك هاي كسب و كار و اشتغال قوي ايجاد كنيد، مي توانيد يك ويزاي بازديد كننده كانادايي را تا شش ماه دريافت كنيد.

مهاجرت به كانادا تحت ويزاي كارمند ماهر كانادا يكي از محبوب ترين راه هاي براي مهاجرين بالقوه براي زندگي و كار در كانادا و به دست آوردن وضعيت دائم ساكن دائمي است. ما يك ارزيابي رايگان با درخواست ويزاي شغلي ماهرانه ما براي ارزيابي كانادا ارائه مي كنيم، همراه با ارزيابي اوليه رايگان از تمام شرايط لازم براي مهاجرت و كار كانادا شما.

مهاجرت كانادا به عنوان يك كارمند ماهر به كانادا، يك گزينه جذاب براي بسياري از مهاجران بالقوه است كه نيازهاي اساسي را برآورده مي كنند؛ زيرا اين يك ويزاي مورد تأييد است كه باعث مي شود مهاجران حتي اگر پيشنهاد شغلي كانادا دريافت نكرده باشند . شما حتي مي توانيد از ماشين حساب كانادا ويزاي كارگران ماهر كانادا استفاده كنيد و يك ارزيابي رايگان دريافت كنيد. ويزاي شغلي كاركنان مي تواند منجر به شهروندي كانادا شود فقط پس از دو سال.

مجوز كار ويزاي كار و مهاجرت به كانادا
مجوز كار ويزاي كار و مهاجرت به كانادا

اگر شما يك پيشنهاد شغلي كانادا داريد مي توانيد اين را در درخواست ويزاي ماهر شما براي مهاجرت به كانادا وارد كنيد. همچنين ممكن است بخواهيد درخواست يك اجازه كار كانادا را درخواست كنيد.

مجوز كار كانادا براي متقاضيان با پيشنهاد شايسته به طور موقت فقط و به شرطي كه براي كارفرماي خاصي كه شما را حمايت مي كند كار كنيد. پيشنهاد شغلي خود بايد يكي باشد كه توسط يك شهروند كانادا پر نمي شود و تلاش هاي شما براي استخدام يك شهروند كانادايي قبل از اينكه يك كارگر خارجي آزمايش شود، مورد آزمايش قرار مي گيرد. تا زماني كه تمام معيارها برآورده شوند، مي توانيد درخواست ويزاي كار كانادا را درخواست كنيد.

اگر شما يك پيشنهاد شغلي داريد و مايل به گرفتن يك ويزاي دائمي هستيد، ممكن است واجد شرايط درخواست در برنامه نامزد استان باشد. شما هنوز هم نياز به شرايط اوليه براي اين ويزاي كاري كانادا داريد و كارفرماي احتمالي شما بايد در يك استان در داخل كانادا كه فعالانه از برنامه PN پشتيباني مي كند، تجارت كند.

موسسه حقوقي پاد

اگر شما به عنوان يك كارگر ماهر تعلق نداريد، اما مايل به ايجاد يك كسب و كار در كانادا هستيد، ممكن است مايل باشيد كه مهاجرت كانادا را تحت گزينه هاي ويزا كسب و كار كانادا ببينيد.

كانادا متقاضيان كسب و كار با دانش كسب و كار گسترده، صندوق هاي انكشافي و توانايي ايجاد و مديريت يك كسب و كار موفق در كانادا است. نيت شما بايد ايجاد يك كسب و كار باشد كه فرصت هاي شغلي مثبت براي شهروندان كانادا ايجاد مي كند و در نتيجه تاثير مثبتي بر اقتصاد كانادا دارد.

با اين حال، اگر شما از همه موارد فوق هستيد اما مايل به سرمايه گذاري در داخل اقتصاد كانادا هستيد، نه اينكه يك كسب و كار ايجاد كنيد، ممكن است واجد شرايط درخواست زير رده سرمايه گذار باشيد. متقاضيان با وجوه قابل توجهي براي سرمايه گذاري علاوه بر دانش و تجارب مربوط به كسب و كار بايد تحت اين دسته بندي قرار بگيرند.

لطفا خدمات مهاجرتي كانادا و اطلاعات ارائه شده در اين وب را ببينيد. ما يك ارزيابي مهاجرتي رايگان از موقعيت شما ارائه مي دهيم هر نوع ويزاي كانادايي كه مورد علاقه شماست ؛با ما تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۵۹:۴۷ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

استقبال گسترده از ديوارهاي پيش ساخته سبك از جنس يونوليت در بسياري از كشورهاي پيشرفته با استقبال فراواني روبرو گشته است . اين سازه كه به panel  ۳dيا پانل سه بعدي نيز مشهور است از پديده هاي جديد در تكنولوژي ساخت و ساز است.

پانل سه بعدي يا پانل ساندويچي چيست ؟

پانل سه بعدي يا  ساندويچ پانل از دو لايه شبكه فلزي مش (mesh) در طرفين و يك لايه فوم پلي استايرن ( foam polystyrene ) كند سوز در وسط تشكيل شده است . بطوري كه در ديوار پيش ساخته اين سه لايه توسط مفتول هاي جانبي به يكديگر متصل شده است .

قطعات از پيش ساخته شده و به محل اجراي ساختمان حمل مي شوند و پس از نصب ديوارها و سقف ، طرفين آن با بتن پاشي
اندود مي شود .

در اين سيستم چون ديوارها و سقف بصورت يكپارچه و به شكل باكس ( Box ) است ، بنابر اين توزيع بارها و مقاومت در برابر نيروهاي خارجي بويژه زلزله تقريبا يكنواخت و همگن مي باشد

كاربرد پانل از جنس يونوليت

پانل يونوليتي مي تواند به جاي ديوارهاي آجري ، سفالي مورد استفاده قرار گيرد. تري دي پانل سيستم مناسبي براي كف ، سقف و بام مي باشد و در ساختمانها و ويلاهاي تا دو طبقه بدون داشتن اسكلت و در ساختمانهاي بلندتر به صورت مختلط با سيستم قاب بتني يا فلزي قابل استفاده مي باشد. از ديگر موارد مصرف آن در اجراي سوله هاي صنعتي – سيلوها ، سردخانه ها و اماكن ورزشي مي باشد.R(value) درجه مقاومت مواد در مقابل نفوذ و عبورگر ماست. هر چه عدد اين عامل بزرگتر باشد مقاومت بهتر است عوامل زيادي در تغيير R(value) موثرند . از جمله ضخامت و تراكم هاي مختلف هسته پلي استايرن ، ضخامت هاي مختلف سيمان پاشيده شده به سطوح داخلي و بيروني ديوارها و همچنين تغييرات دماي محيط ، ضخامت هسته پلي استايرن در هنگام سفارش اختياري است . هسته پلي استايرن مقدار R(value) را به ميزان ۱۰-%۱۲ افزايش مي دهد .وزني كه يك ديوار پانل سه بعدي يونوليتي تحمل مي كند شگفت انگيز است يك پانل معمولي با موفقيت مورد آزمايش بار ساختماني بالاي ۲۵۰۰ كيلوگرم بر متر مربع قرار گرفته است .تري دي پانل با ضخامت cm ۶ داراي درجه مقاومت
F90مي باشد كه با افزايش قطر هسته پلي استايرن به ۱۰ cmامكان رساندن آن به ۱۲۰ نيز وجود دارد. هسته پلي استايرن اصلاح شده نمي سوزد و نيز حاوي كلر و فلوئوهاي كربن(CFC,S) آسيب رسان به لايه اوزون نمي باشد . ساختمانهايي كه در آنها از سيستم ديوار بلوك سفالي و يا آجر استفاده مي شود، در هنگام زلزله با خرد شدن رج هاي اول قسمتهاي بالايي در ابعاد بزرگ به آوار تبديل مي شوند . ولي در تري دي پانل بعلت سبكي سازه و پيوستگي شبكه مفتولي آوار و از هم گسيختگي نداريم.

مزاياي استفاده از ديوارهاي پيش ساخته تري دي پانل با جنس يونوليت :

 • سبكي ديوارهاي ساخته شده از پانلهاي ساندويچي در مقايسه با ديگر مصالح
 • سرعت حمل و نقل و سهولت پانلهاي ساندويچي در ارتفاع
 • مقاومت زياد در برابر نيروهاي برشي ناشي از زلزله
 • عايق در مقابل حرارت ، برودت، رطوبت و صدا
 • مقاوم در برابر آتش سوزي بعلت وجود قشرهاي بتوني طرفين پانل ساندويچي
 • نفوذ ناپذيري ساختمان در مقابل حشرات
 • امكان حمل و بكارگيري پانلهاي ساندويچي در مناطق صعب العبور جهت احداث ساختمان بدون نياز به كارگران متخصص
 • دستيابي به فضاي مفيد بيشتر بعلت ضخامت ناچيز ديوارهاي پانل ساندويچي
 • آزادي عمل در اجراي طرحهاي متنوع به علت انعطاف پذيري قطعات پيش ساخته پانلهاي ساندويچي
 • صرفه جويي در هزينه پي سازي و اسكلت ساختمانهاي بلندمرتبه بدليل وزن اندك قطعات سقف و ديوار پانلهاي ساندويچي
 • صرفه جويي در هزينه تهويه مطبوع ساختمان در تابستان و يا زمستان بدليل جلوگيري از تبادل حرارت و يا برودت و در نتيجه صرف انرژي كمتر
 • افزايش عمر مفيد ساختمان و دستگاههاي تأسيساتي آن
 • عدم نفوذ نسبي آلودگي صوتي و ايجاد آرامش براي ساكنين ساختمان در شهرهاي بزرگ
 • بازگشت سرمايه گذاري در امور ساختمان سازي در كوتاهترين زمان
 • عبور دادن لوله هاي آب و فاضلاب و برق و تلفن به سادگي از زير شبكه پانل و نصب چهارچوب دربها و كلاف فلزي پنجره ها قبل از بتن پاشي و كلاً اجراي تأسيسات ساختمان با كمترين هزينه
 • عدم نياز به كنده كاري و تخريب تأسيساتي ديوارها و سقف و در نتيجه عدم ايجاد نخاله هاي انباشته كه صرفه جويي در هزينه و وقت را بدنبال دارد .
 • حذف نعل درگاه در سيستم پيشرفته پانلهاي ساندويچي.
 • حمل و نقل پانلهاي ساندويچي با هزينه اندك صورت مي گيرد. بطور مثال يكدستگاه تريلر قادر است حدود ۱۰۰۰ متر مربع پانل سانويچي را حمل كند .
 • استفاده از ديوار و سقف پانلهاي ساندويچي در ساختمان سازي، بهره وري مناسب آهن آلات مصرفي را موجب ميگردد. بطور مثال باصرف ۱۷ كيلوگرم در متر مربع فولاد بصورت مفتول و ميلگرد مي توان يك واحد مسكوني يك طبقه را بنا كرد.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۴۲:۰۳ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

بازگشت وال استريت،سهام آسيايي را افزايش داد

اخبار بورس پايشگر– پس از آنكه وال‌استريت معاملات پرنوسان ديشب را در منطقه مثبت به پايان رساند، سهام آسيايي رشد كرد و به سودهاي بزرگ دو جلسه قبلي خود افزود.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي پايشگر به نقل از رويترز، روز جمعه، پس از آنكه وال‌استريت معاملات پرنوسان ديشب را در منطقه مثبت به پايان رساند، سهام آسيايي رشد كرد و به سودهاي بزرگ دو جلسه قبلي خود افزود، هرچند با تداوم نگراني‌هاي سرمايه‌گذاران، سرمايه‌هاي امن مانند ين ژاپن، تقويت شدند.

سهام اروپا هم امروز توانستند افت‌هاي قبلي خود جبران كنند و جهش كنند. شاخص استاكس۶۰۰ اروپا ۱.۴ درصد جهش كرد و كاك آلمان ۱.۵ درصد بالا آمد.

گسترده‌ترين شاخص سهام آسيا-اقيانوسيه ام‌اس‌سي‌آي در خارج از ژاپن، ۰.۸ درصد رشد كرد. اين شاخص در ماه دسامبر ۳ درصد سقوط كرده است.

كامپوزيت شانگهاي ۰.۳۵ درصد بالا رفت.

سهام استراليايي ۱ درصد جهش كرد و كوسپي كره‌جنوبي ۰.۵ درصد بالا آمد.

نيكي ژاپن كه روز پنج‌شنبه ۴ درصد جهش كرده بود، امروز مخالف روند بازار عمل كرد و ۰.۳ درصد افت كرد.

ماسافومي ياماموتو، استراتژيست ارشد ارز خارجي در شركت اوراق ميزوهو در توكيو، مي‌گويد: اگر مقامات فدرال‌رزرو، به ويژه رييس اين بانك، جرومي پاول و مدير نيويورك فدرال‌رزرو، ويليامز، با توجه به نوسانات شديد بازارهاي سهام، موضع محتاطانه‌تري، اتخاذ كنند، اين باعث رشد سهام آمريكا و سود اوراق قرضه خواهد شد و نرخ دلار را تقويت خواهد كرد.

رييس بانك مركزي، جرومي پاول، قرار است ۴ ژانويه سخنراني كند.

درحالي كه سهام نشانه‌هايي از بهبود را از خود نشان مي‌دهند، تداوم نوسانات شديد بازار، به تقويت ارزهاي امن مانند ين ژاپن و فرانك سوئيس، كمك كرد.

دلار ۰.۳ درصد در برابر ين ژاپن افت كرد و به نرخ برابري ۱۱۰.۶۴ رسيد. اين ماه افت ارزش دلار در برابر ين بيش از ۲ درصد شده است.

يورو كه ديشب ۰.۷ درصد در برابر دلار بالا آمده بود، امروز هم اندكي تقويت شد و به نرخ ۱.۱۴۵۰ دلار رسيد. 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۱۵:۲۶ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

بررسي آخرين تحولات مرزي تركيه و سوريه/آنكارا براي حمله مجدد آماده مي‌شود

اخبار بين الملل پايشگر-سوريه در بيست و چهار ساعت گذشته تحولات و رويدادهاي تازه اي را تجربه كرده است. فرماندهي نيروهاي دموكراتيك سوريه با صدور بيانيه اي اعلام كرد، اين نيروها از شهر منبج واقع در شمال شرق سوريه عقب نشيني مي كنند و از دولت سوريه مي خواهند با حضور در اين مناطق، حمايت لازم را از اين نيروها در برابر حمله احتمالي تركيه به عمل آورد.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي پايشگر، در ادامه اين بيانيه آمده است: در سايه تهديدات پي در پي تركيه در خصوص لشكركشي به مناطق شمالي سوريه و ويران كردن اين مناطق و بيرون راندن ساكنان آنها مانند آنچه در جرابلس، اعزاز، الباب و عفرين صورت گرفت ما اعلام مي كنيم، بعد از عقب نشيني از منبج همه تلاش خود را براي مبارزه با داعش در شرق فرات و ديگر مناطق به كار مي گيريم.

در اين بيانيه تأكيد شده است: از همين روي، از نظام سوريه مي خواهيم تا نيروهاي مسلح خود را براي تحويل گرفتن اين مناطق اعزام كرده و اقدامات لازم براي حمايت منبج در برابر تهديدات تركيه اتخاذ كند.

در اين بيانيه تأكيد شده است، يگان‌هاي مدافع خلق خود را از لحاظ سرزميني، مرزي و مردمي به حكومت سوريه وابسته مي‌دانند.

در همين راستا، در پي درخواست يگان‌هاي مدافع خلق (YPG) از ارتش سوريه براي ورود به شهر و منطقه «منبج» فرماندهي كل ارتش سوريه از ورود نيروهاي ارتش يه اين شهر و بر افراشته شدن پرچم سوريه در مركز آن خبر داد.

درخواست آنها از دولت سوريه براي فرستادن نيرو به اين مناطق، آن هم در حالي كه كردها سال ها براي حفظ خودمختاري خود جنگيده‌اند، عمق بحراني را كه آنها در پي تصميم دونالد ترامپ براي خارج كردن نيروهاي آمريكايي از سوريه با آن مواجه هستند، نشان مي‌دهد.

هرچند هنوز تغييرات چنداني در آرايش نيروها ديده نمي‌شود و نيروهاي آمريكايي همچنان در منطقه مستقر هستند و دونالد ترامپ اعلام كرده كه تخليۀ نيروها به آرامي انجام مي‌شود، مقامات كرد به دنبال استراتژي جديدي براي حفاظت از منطقه قبل از تخليۀ كامل نيروهاي آمريكايي و آغاز حملات تركيه هستند؛ بنابراين، رهبران كرد تلاش‌هايشان را بر مذاكره با مسكو و دمشق متمركز كرده‌اند.

بزرگترين نگراني آنها تكرار حملات تركيه است؛ مانند آنچه پيش از اين در عفرين روي داد و منجر به آن شد كه ساكنان كرد همچنين شبه‌نظاميان عضو يگان‌هاي مدافع خلق به نام «ي پ گ» از اين شهر رانده شوند.

كردها همچنين در تلاشند تا ديگر كشورهاي غربي را متقاعد كنند تا جاي خالي ۲ هزار نيروي آمريكايي را كه در شمال و شرق سوريه مستقر هستند، پر كنند تا مانع از تسلط تركيه بر قلمرويي به وسعت يك چهارم سوريه شوند.

بخش عمدۀ اين قلمرو در شرق رود فرات و در حال حاضر تحت كنترل ارتش دموكراتيك سوريه به نام «اس د اف» است؛ ارتشي متشكل از نيروهاي سياسي و نظامي كرد، عرب، آشوري، ارمني، تركمان كه البته بخش قابل توجهي از اعضاي آن را نيروهاي يگان‌هاي مدافع خلق تشكيل داده‌اند.

ارتش دموكراتيك سوريه مهمترين متحد آمريكا براي مبارزه با داعش در سوريه محسوب مي‌شد؛ اما تركيه به اين تشكل، نگاه متفاوتي دارد و از آنجا كه مبارزات «ي پ گ» را تهديدي براي حاكميت خود مي‌داند، اعلام كرده كه آنها را سركوب خواهد كرد.

مقامات كرد شمال سوريه هفتۀ گذشته سفري به مسكو داشتند و قرار است به زودي سفر ديگري نيز انجام دهند. آنها اميدوارند كه روسيه درنهايت دمشق را متقاعد كند تا وظيفۀ خود را براي دفاع از استقلال و تماميت ارضي سوريه در مقابل تهديدات تركيه انجام دهد.

آلدار خليل، از رهبران كردهاي سوريه مي‌گويد: «در تماس‌هايمان با روسيه و همچنين اسد، به دنبال مكانيزم روشني براي حفاظت از مرزهاي شمالي هستيم… ما مي‌خواهيم كه روسيه براي رسيدن به ثبات نقش مهمي را ايفا كند.»

منابع محلي در شمال سوريه اعلام كرده‌اند كه گروه هاي وابسته به تركيه در حال تحكيم مواضع خود در اطراف منطقه «منبج» هستند تا همراه با عقب‌نشيني نيروهاي آمريكا به اين منطقه حمله كنند.

تركيه به همراه نيروهاي هم‌پيمان خود از جمله گروهك «ارتش آزاد سوريه» در جريان عمليات «سپر فرات» ( ۲۴ آگوست ۲۰۱۶ الي ۲۹ مارس ۲۰۱۷) كه هفت ماه و پنج روز به طول انجاميد، در نبرد با داعش شهر «جرابلس»، «اعزار» و مناطقي در شمال سوريه را به كنترل خود درآورد و سپس در جريان عمليات «شاخه زيتون» عليه نيروهاي كرد، (از ۲۰ ژانويه تا ۲۴ مارس ۲۰۱۸) كه به مدت دو ماه و چهار روز طول كشيد، شهر «عفرين» را اشغال كرد. تركيه تلاش دارد شمال سوريه را به منطقه نفوذ خود تبديل كند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۰۶:۲۰ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

مهاجرت به كانادا و زندگي در فردريكتون كانادا

به فردريكتون كانادا خوش آمديد، پايتخت زيبا در نيوبرانزويك، كه به طور استراتژيك در رودخانه سنت جان واقع شده است. Fredericton به معناي داشتن روح يك شهر بزرگ و جذابيت يك شهر كوچك است. اين شهر با تابستان هاي گرم آفتابي و زمستان هاي برفي زيبا دارد. اگرمهاجرت به كانادا شما را به اين شهر شگفت انگيز هدايت كرد، آماده شدن براي تجربه كردن يك شهر پر از جشنواره ها، افراد دوستانه و تاريخ فرهنگي غني!

جمعيت شناسي در فردريكتون كانادا

فردريكتون در سال ۲۰۱۸ تنها ۶۵۲۸۰ نفر جمعيت دارد. شهر داراي جمعيتي سالخوردگي و نرخ تولد كم است كه به اين معني است كه مهاجرت كانادا به شهر تقاضاي زيادي براي اطمينان از رشد اقتصادي در سالهاي آينده است. انگليسي به طور گسترده در Fredericton صحبت مي شود، به دنبال فرانسوي است. نيوبرانزويك مايل است جوامع فرانكوفون را در شهرها افزايش دهد و از اين طريق مهاجران فرانسوي بيشتري را براي شركت در مهاجرت به كانادا جذب كنند.

مهاجرت به كانادا و زندگي در فردريكتون كانادا
مهاجرت به كانادا و زندگي در فردريكتون كانادا

بهداشت و درمان در فردريكتون كانادا

كانادا يكي از بهترين سيستم هاي مراقبت هاي بهداشت عمومي در سراسر جهان است. اگر شما با موفقيت مهاجرت به كانادا را امتحان كنيد، حق دسترسي به مراقبت هاي بهداشتي ضروري، جهاني و دولتي را داريد. براي به دست آوردن خدمات بهداشتي رايگان در فردريكتون، به كارت نيوبرانزويك مديكر نياز خواهيد داشت.

چه مزايايي با كارت Medicare دريافت خواهيد كرد؟

تله مراقبت: خط مشي رايگان، محرمانه، توصيه هاي بهداشتي و اطلاعاتي. پرستار كه به سادگي يك تماس تلفني است، علائم شما را ارزيابي مي كند و اطلاعات و مشاوره را براي كمك به شما در تصميم گيري در مورد كارهايتان ارائه مي دهد.
پزشكان و بيمارستان هاي خانوادگي: مي توانيد به پزشكان و بيمارستان هاي خانوادگي دسترسي پيدا كنيد و مجبور نباشيد براي بازديد منظمي پرداخت كنيد.
كلينيك هاي پزشكي: شما مي توانيد به مراقبت هاي پزشكي در كلينيك هاي محلي و درماني دسترسي داشته باشيد.
مراقبت از دندان: براي درمان پيشگيرانه اوليه، مي توانيد يك دندانپزشك خانوادگي را ببينيد.
خدمات بهداشت روان: براي مراقبت هاي بهداشتي فوري اورژانسي، مراكز بهداشت رواني، مراكز بحراني و تعدادي از خدمات اعتياد در سراسر استان وجود دارد.

مهاجرت به كانادا و زندگي در فردريكتون كانادا
مهاجرت به كانادا و زندگي در فردريكتون كانادا

مسافرت در فردريكتون كانادا

ديد هوايي از جاده هاي اصلي فردريكتون
بخش حمل و نقل شهر Fredericton 28 بنادر در دوازده مسير، دوشنبه تا شنبه، از ۶:۱۵ صبح تا ۱۱:۰۰ بعد از ظهر (به استثناي تعطيلات) عمل مي كند. تمركز خدمات حمل و نقل Fredericton امن، قابل اعتماد و حمل و نقل مناسب براي همه ساكنان است.

اگر مي خواهيد فردريكتون را از نقطه نظر ديگر ببينيد، مي توانيد يك كشتي را در رودخانه سنت جانز ببريد.

صنايع عمده در فردريكتون كانادا

آيا مي خواهيد بدانيد كه در كجا براي كار در Fredericton آيا شما مهاجرت به كانادا را كامل كرديد؟ فردريكون يكي از شهرهاي پيشرو در كانادا است. منابع طبيعي به توليد ناخالص داخلي فردريكت ۶۰۰ ميليون دلار كمك مي كنند و در اين شهر ۵۰۰۰ نفر كار مي كنند.

جنگلداري پايه و اساس اقتصاد فردريكتون در طول تاريخ بوده است.

۲۲،۰۰۰ مرد و زن در نيوبرانزويك به طور مستقيم يا غير مستقيم در بخش جنگل مشغول به كار هستند.
فردريكتون در حدود ۲ ميليارد دلار در توليد به توليد ناخالص داخلي استان كمك مي كند.
صنعت معدن يك منبع عالي استخدام براي هزاران كارگر در منطقه است.

پروژه Sisson پروژه تنگستن و موليبدن واقع در شمال غرب فردريكتون است. انتظار ميرود كه اقتصاد به افزايش ۵۷۹ ميليون دلار كمك كند و ۵۰۰ شغل ايجاد كند.
فردريكتون داراي بيش از ۳۵۰ شركت است كه محصولات و خدمات را به بخش منابع طبيعي ارائه مي دهند.

اعضاي محصولات جنگلي نيوبرانزويك هر ساله از محصولات محلي و خدماتي كه از تجارت محلي نيوبرانزويك برخوردارند، به ارزش ۲۰۰ ميليون دلار دست مي يابند.

مهاجرت به كانادا و زندگي در فردريكتون كانادا
مهاجرت به كانادا و زندگي در فردريكتون كانادا

مسكن در فردريكتون كانادا

Fredericton يك شهر بسيار مقرون به صرفه است و طيف وسيعي از املاك و مستغلات را براي همه بودجه دارد. خانه هاي جداگانه و آپارتمان ها را مي توان براي كمتر از ۱۰۰،۰۰۰ دلار در مناطقي مانند وودستاك جاده، لينكلن هايتز و نوشاواكس، كه در آن يك خانه ي ۲ ​​خوابه را مي توان براي ۵۹،۰۰۰ دلار پيدا كرد.

قيمت اجاره در Fredericton 135.41٪ كمتر از تورنتو است؛
قيمت اجاره در Fredericton 25،۳۹٪ كمتر از مونترال است.
قيمت اجاره در Fredericton 62.73٪ كمتر از ونكوور است؛
قيمت اجاره در Fredericton 19،۴۹٪ كمتر از وينيپگ است؛
قيمت اجاره در Fredericton 37،۷۸٪ كمتر از در اتاوا است.
قيمت اجاره در Fredericton 37،۵۸٪ كمتر از كالگري است؛
قيمت اجاره در فردريكتون ۳۶٫۹۴٪ كمتر از ادمونتون است؛ و
قيمت اجاره در فردريكتون ۲۸٫۴۹٪ كمتر از هميلتون است
مهاجرت كانادا به شما شهرهاي بزرگ مانند فردريكتون را پيشنهاد مي دهد، با فرصت هاي بيشتري براي شروع يك زندگي جديد و آينده اي بهتر.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۳۸:۵۷ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

مهاجرت به كانادا و زندگي در فردريكتون كانادا

به فردريكتون كانادا خوش آمديد، پايتخت زيبا در نيوبرانزويك، كه به طور استراتژيك در رودخانه سنت جان واقع شده است. Fredericton به معناي داشتن روح يك شهر بزرگ و جذابيت يك شهر كوچك است. اين شهر با تابستان هاي گرم آفتابي و زمستان هاي برفي زيبا دارد. اگرمهاجرت به كانادا شما را به اين شهر شگفت انگيز هدايت كرد، آماده شدن براي تجربه كردن يك شهر پر از جشنواره ها، افراد دوستانه و تاريخ فرهنگي غني!

جمعيت شناسي در فردريكتون كانادا

فردريكتون در سال ۲۰۱۸ تنها ۶۵۲۸۰ نفر جمعيت دارد. شهر داراي جمعيتي سالخوردگي و نرخ تولد كم است كه به اين معني است كه مهاجرت كانادا به شهر تقاضاي زيادي براي اطمينان از رشد اقتصادي در سالهاي آينده است. انگليسي به طور گسترده در Fredericton صحبت مي شود، به دنبال فرانسوي است. نيوبرانزويك مايل است جوامع فرانكوفون را در شهرها افزايش دهد و از اين طريق مهاجران فرانسوي بيشتري را براي شركت در مهاجرت به كانادا جذب كنند.

مهاجرت به كانادا و زندگي در فردريكتون كانادا
مهاجرت به كانادا و زندگي در فردريكتون كانادا

بهداشت و درمان در فردريكتون كانادا

كانادا يكي از بهترين سيستم هاي مراقبت هاي بهداشت عمومي در سراسر جهان است. اگر شما با موفقيت مهاجرت به كانادا را امتحان كنيد، حق دسترسي به مراقبت هاي بهداشتي ضروري، جهاني و دولتي را داريد. براي به دست آوردن خدمات بهداشتي رايگان در فردريكتون، به كارت نيوبرانزويك مديكر نياز خواهيد داشت.

چه مزايايي با كارت Medicare دريافت خواهيد كرد؟

تله مراقبت: خط مشي رايگان، محرمانه، توصيه هاي بهداشتي و اطلاعاتي. پرستار كه به سادگي يك تماس تلفني است، علائم شما را ارزيابي مي كند و اطلاعات و مشاوره را براي كمك به شما در تصميم گيري در مورد كارهايتان ارائه مي دهد.
پزشكان و بيمارستان هاي خانوادگي: مي توانيد به پزشكان و بيمارستان هاي خانوادگي دسترسي پيدا كنيد و مجبور نباشيد براي بازديد منظمي پرداخت كنيد.
كلينيك هاي پزشكي: شما مي توانيد به مراقبت هاي پزشكي در كلينيك هاي محلي و درماني دسترسي داشته باشيد.
مراقبت از دندان: براي درمان پيشگيرانه اوليه، مي توانيد يك دندانپزشك خانوادگي را ببينيد.
خدمات بهداشت روان: براي مراقبت هاي بهداشتي فوري اورژانسي، مراكز بهداشت رواني، مراكز بحراني و تعدادي از خدمات اعتياد در سراسر استان وجود دارد.

مهاجرت به كانادا و زندگي در فردريكتون كانادا
مهاجرت به كانادا و زندگي در فردريكتون كانادا

مسافرت در فردريكتون كانادا

ديد هوايي از جاده هاي اصلي فردريكتون
بخش حمل و نقل شهر Fredericton 28 بنادر در دوازده مسير، دوشنبه تا شنبه، از ۶:۱۵ صبح تا ۱۱:۰۰ بعد از ظهر (به استثناي تعطيلات) عمل مي كند. تمركز خدمات حمل و نقل Fredericton امن، قابل اعتماد و حمل و نقل مناسب براي همه ساكنان است.

اگر مي خواهيد فردريكتون را از نقطه نظر ديگر ببينيد، مي توانيد يك كشتي را در رودخانه سنت جانز ببريد.

صنايع عمده در فردريكتون كانادا

آيا مي خواهيد بدانيد كه در كجا براي كار در Fredericton آيا شما مهاجرت به كانادا را كامل كرديد؟ فردريكون يكي از شهرهاي پيشرو در كانادا است. منابع طبيعي به توليد ناخالص داخلي فردريكت ۶۰۰ ميليون دلار كمك مي كنند و در اين شهر ۵۰۰۰ نفر كار مي كنند.

جنگلداري پايه و اساس اقتصاد فردريكتون در طول تاريخ بوده است.

۲۲،۰۰۰ مرد و زن در نيوبرانزويك به طور مستقيم يا غير مستقيم در بخش جنگل مشغول به كار هستند.
فردريكتون در حدود ۲ ميليارد دلار در توليد به توليد ناخالص داخلي استان كمك مي كند.
صنعت معدن يك منبع عالي استخدام براي هزاران كارگر در منطقه است.

پروژه Sisson پروژه تنگستن و موليبدن واقع در شمال غرب فردريكتون است. انتظار ميرود كه اقتصاد به افزايش ۵۷۹ ميليون دلار كمك كند و ۵۰۰ شغل ايجاد كند.
فردريكتون داراي بيش از ۳۵۰ شركت است كه محصولات و خدمات را به بخش منابع طبيعي ارائه مي دهند.

اعضاي محصولات جنگلي نيوبرانزويك هر ساله از محصولات محلي و خدماتي كه از تجارت محلي نيوبرانزويك برخوردارند، به ارزش ۲۰۰ ميليون دلار دست مي يابند.

مهاجرت به كانادا و زندگي در فردريكتون كانادا
مهاجرت به كانادا و زندگي در فردريكتون كانادا

مسكن در فردريكتون كانادا

Fredericton يك شهر بسيار مقرون به صرفه است و طيف وسيعي از املاك و مستغلات را براي همه بودجه دارد. خانه هاي جداگانه و آپارتمان ها را مي توان براي كمتر از ۱۰۰،۰۰۰ دلار در مناطقي مانند وودستاك جاده، لينكلن هايتز و نوشاواكس، كه در آن يك خانه ي ۲ ​​خوابه را مي توان براي ۵۹،۰۰۰ دلار پيدا كرد.

قيمت اجاره در Fredericton 135.41٪ كمتر از تورنتو است؛
قيمت اجاره در Fredericton 25،۳۹٪ كمتر از مونترال است.
قيمت اجاره در Fredericton 62.73٪ كمتر از ونكوور است؛
قيمت اجاره در Fredericton 19،۴۹٪ كمتر از وينيپگ است؛
قيمت اجاره در Fredericton 37،۷۸٪ كمتر از در اتاوا است.
قيمت اجاره در Fredericton 37،۵۸٪ كمتر از كالگري است؛
قيمت اجاره در فردريكتون ۳۶٫۹۴٪ كمتر از ادمونتون است؛ و
قيمت اجاره در فردريكتون ۲۸٫۴۹٪ كمتر از هميلتون است
مهاجرت كانادا به شما شهرهاي بزرگ مانند فردريكتون را پيشنهاد مي دهد، با فرصت هاي بيشتري براي شروع يك زندگي جديد و آينده اي بهتر.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۳۸:۴۴ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

سئو on-page چيست؟ سئو on-page يا سئو داخلي يا اين كه سئو آن پيج به تيم فرآيندهايي اطلاق مي شود كه سئو تارنما و بهينه سازي وبسايت را به فيس اصولي روي وبسايت پياده سازي مي نمايد . موتور جستجوي قدرتمند گوگل، الگوريتم هاي مختلفي دارااست و با كليه آن ها، سئو on-page را مورد ارزيابي قرار مي دهد . الگوريتم پاندا در اين دربين نقش برجسته تري داراست چرا كه كيفيت محتواي باطن تارنما را تشخيص مي دهد . هر جه محتواي سايت غني از عبارات حياتي باشند و توضيحات بيشتري داشته باشند، الگوريتم پاندا عشق و علاقه بيشتري به آن نشان مي دهد . لينك هايي كه در صفحه تارنما داريد و از گزاره بنرهاي تبليغاتي به وسيله مرغ مگس خوار كه الگوريتم ديگر گوگل است، باز‌نگري مي شود . تداد لينك و پيوند ها و بنر ها و موضوعات تارنما مقصد در اين الگوريتم اهميت دارد . همچنين ساختار وبسايت بايد با صرفه باشد و قابليت و امكان ريسپپانسو شدن داشته باشد . تمام اين مورد ها در مدل سئو on-page قرار مي گيرند . به طور جزئي تر، روند سئو on-page به شرح زير ابلاغ مي شود . 

 

سئو on-page چيست؟ ما آن را به شما مي گوييم . 

راهبرد 

گرافيكي سئو on-page 

دستورالعمل گرافيكي سئو on-page يك عدد از گايد لاين هايي ميباشد كه در هر كمپاني سئو وجود داراست . در واقع سئو on-page از تراز طراحي سايت آغاز مي شود . فردي كه مسئوليت زدن طرح گرافيكي سايت را دارد، بايستي قبلي از هركسي طبق استانداردهاي سئو كه فرد سئوكار براي او مشخص و معلوم كرده است، كار نمايد . دقت به پباده سازي و چيدمان منوها، تصاوير و مطالب صفحه ها سايت جزو وظيفه‌هاي گرافيست ميباشد . وب سايت بايد قابليت و امكان طولاني تر كردن متن و عكس در هرجايي كه سئوكار مي خواهد را داشته باشد . پياده سازي يك سئو سايت حرفه اي از همين مرحله ابتدا مي شود . 

 

 

راهبرد 

فني سئو on-page 

راهبرد فني سئو on-page گايد لاين دوم ميباشد كه به تيم برنامه نويسي و پياده سازي سايت اعمال مي شود . اين دستورالعمل به نحوه كدنويسي سايت بر مبنا استانداردهاي سئو اشاره دارد كه به وسيله سئو عمل نوشته مي شود . دقت به عنوان ها و تايتل ها، نحوه درج كدهاي CSS و Java، كوتاه بودن سورس و اندك حجم بودن ورقه براي بارگذاري سرعت بالا تر در اين مرحله انجام مي شود . همينطور اعتنا به مواقعي كه از حيث سئو منع مي شود و مورد هايي كه به رويش خوبتر سايت در گوگل ياري مي كند . پياده سازي وبسايت براي گونه هاي گوشي ها و تبلت ها و استاندرادسازي وبسايت هاي ريسپانسيو براي كاربران و گوگل در درجه اهميت بالايي قرار داراست . 

سئو در مشهد

پس از اين دو مرحله، كار هاي بعدي سئوكار كه اجرايي خيس مي باشند، مقدمه مي شوند . مشاجره ايجاد محتواي تارنما يكي از مباحث اول در سئو on-page هست . در اين كار بايستي مشاجره رضايت كاربر و گوگل هردو مسئله دقت قرار گيرد و محتوا به صورت جذاب و استفاده كننده پسندانه متن شود . دعوا بعدي لينك سازي داخلي در وب سايت ميباشد كه سبب ساز نشان دادن رابطه ميان صفحه ها مختلف وب سايت مي باشد و ايندكس صفحه ها را پرسرعت تر مي كند . همينطور دستكاري هاي لازم در پوشه هاي داراي اهميت سئو همانند تارنما مپ، جزئي ديگر از سئو on-page مي‌باشد . 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سئو در مشهد،
موضوع:
[ ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۵۸:۴۰ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

مهاجران جديد كانادايي: قبل از اينكه وارد شويد، حق بيمه سلامت خود را بررسي كنيد

به افرادي كه قصد مهاجرت به كانادا را دارند توصيه مي شود تا قبل از رسيدن به آنچه پوشش بهداشتي آنها نياز است، آگاهي داشته باشيد و قبل از اينكه وارد شويد، حق بيمه سلامت خود در كانادا را بررسي كنيد.

 

در حالي كه كانادا داراي سيستم مراقبت بهداشتي عمومي است، بعضي از استان ها يك دوره انتظار براي ساكنان دائم جديد را اعمال مي كنند، در حالي كه مجوز كار و اجازه اقامت تحصيلي نيز متفاوت است.

كارشناسان مي گويند كه بسياري از تازه واردان تا چه حد در كانادا در معرض پوشش قرار مي گيرند.

به اين معني است كه شرايط اضطراري بهداشتي كه در فاصله بين فرود و ايجاد پوشش وجود دارد، به ويژه در استان هايي كه دوره انتظار وجود دارد، پوشش نمي شود.

جيسون كامينگز، مدير كل و كارگزار ارشد در بيمه خدمات ديويد كامينگز، از ونكوور، مي گويد كه تازه واردان مهم هستند كه كار خود را انجام مي دهند.

كامينگز گفت: “در حالي كه Medicare تحت قوانين فدرال اداره مي شود، هر استان و قلمرو برنامه بهداشت عمومي خود را اداره مي كند.”

“بعضي دوره انتظار Medicare براي ساكنان جديد را تحميل مي كنند، و برخي ديگر نمي كنند. در جايي كه يك دوره انتظار، ساكنين جديد مسئول پرداخت كل هزينه هاي خدمات پزشكي، از جمله هزينه هاي بيمارستان، حتي در شرايط اضطراري هستند. ”

در سه استان كانادا يعني انتاريو، بريتيش كلمبيا و كبك، مدت انتظار منتهي به مراقبت هاي بهداشت عمومي به مدت سه ماه است. يوكان، سرزمين هاي شمال غربي و نوونوت نيز دوره هاي انتظار را تحميل مي كنند.

براي اين استان ها، بيمه هاي پزشكي موقت مي توانند براي پرداخت هزينه هاي مراقبت هاي بهداشتي غيرمنتظره خريداري شوند.

در هفت استان باقي مانده، پوشش پس از اتمام ثبت نام، به صورت تاريخي پس از اخذ مجوز اعمال مي شود.

پوشش فوري بهداشتي براي مهاجرت به كانادا 
پوشش ظاهري مدت انتظار
ساسكاچوان انتاريو
مانيتوبا بريتيش كلمبيا
آلبرتا كبك
نيوبرانزويك يوكان
نوا اسكوشيا مناطق شمال غربي
نيوفاندلند و لابرادور نونواوت
جزيره پرنس ادوارد
در صورتي كه مجوز كار و صاحب نظران تحصيلي مربوط باشد، مجددا به استان يا قلمرو بستگي دارد.

مجوزهاي كار بايد براي يك دوره معين، معمولا شش يا ۱۲ ماهه، مورد پوشش قرار مي گيرند، در صورتي كه در همان استان يا قلمرو زندگي و كار كنند.

اما قوانين بسته به نوع مجوز كار بستگي دارد، بنابراين كانديداها بايد از اينكه پوشش داده شده اند مطلع باشند.

براي دارنده مجوز تحصيل، تنوع بيشتري وجود دارد.

برخي از استانها يا مناطق:

هرگز مديكر را به دانشجويان بين المللي ارائه ندهيد.
مديكر را فقط اگر دانشجو براي يك برنامه تحصيلي بيش از ۱۲ ماه ثبت نام كنيد.
تنها پس از آنكه دانشجو با اجازه تحصيلي براي ۱۲ ماه مداوم در استان يا قلمرو اقامت گزيد، پوشش داده مي شود.
اجازه دهيد دانشجويان بين المللي در مديكر بلافاصله يا پس از آن دوره انتظار استاندارد دوره صلاحيت، اگر آنها داراي مجوز تحصيلي شش ماه يا بيشتر باشند.
كامينگز مي گويد: “استان ها همچنين مي توانند سياست خود را نسبت به دارايي هاي مجوز تحصيل تغيير دهند، زيرا دانشجويان بين المللي كه در منيتوبا تحصيل مي كنند، مي توانند تاييد كنند.”

“موثر از ۱ سپتامبر ۲۰۱۸، سلامت مانيتوبا معيارهاي واجد شرايط بودن جديدي را اعمال كرد كه دانشجويان بين المللي را بدون پوشش طول مدت تحصيل يا مجوز تحصيلي واجد شرايط پذيرفتند.”

اين كه آيا شما به كانادا به عنوان يك اقامت دائم، دارنده مجوز كار يا دارنده پرونده تحصيلي مي رويد، اين پيام روشن است: هرگز تصور نكنيد كه شما در هنگام پذيرش در كانادا براي پوشش مراقبت هاي بهداشت عمومي واجد شرايط هستيد. تحقيق خود را براي جلوگيري از هر گونه عواقب غير منتظره انجام دهيد.

كارفرمايان علاقه مند: لطفا براي دريافت اطلاعات بيشتر با ما تماس بگيريد.

كانديداهاي مورد علاقه: با كسب امتياز سنجي رايگان در كانادا، با ما در تماس باشيد. ما در عرض ۱-۲ روز كاري به ارزيابي ما ارايه خواهيم داد.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۲۷:۱۳ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

 

آموزش مجازي در قلب اروپا، كشور آلمان

آموزش زبان آلماني

fittosize__620_192_5e63ff8d080db6600065d41970ef894b_0_aachen_dom__andreas_herrmann

آموزش مجازي در قلب اروپا، كشور آلمان شهر آخن كه يك شهر بين المللي است، دانش آموز گرا و هميشه به ايده هاي جديد باز مي شود. اين شهر غربي در آلمان است كه در مرز بلژيك و هلند واقع شده است. كالج فني معتبرش، محل مركزي در اروپا و اندازه قابل قبول آخن يك دانشمند بين المللي است.

آمار و ارقام

ساكنان: 239،000

دانش آموزان: 52،500

دانشگاه ها: 2

اجاره ماهانه: 304 €

نكته: سري معروف جنايت “Tatort” را در “zuhause”، يك كافه و بار در يك سازمان تماشا كنيد!

سايت اينترنتي: www.aachen.de

خوش آمديد به آخن

fittosize__290_0_4671324e53328adcf0f4dff209d44474_1_aachen_elisenbrunnen_bauz-daad

آخن محبوب روميان بود. آنها مي دانستند كه چگونه از چشمه هاي آب گرم خود استفاده كنند و حمام هاي عمومي را در آنجا ساخته اند. گفته مي شود آب داراي خواص شفا است. امروز، آب گرم واقعي هنوز از اليزن برونن واقع در مركز شهر در مقابل فضاي خيره كننده كليساي جامع جريان دارد.

امپراطور شارلماني آخن را به عنوان مركز امپراطوري خود در قرن هشتم انتخاب كرد. اين او بود كه ساخت كليساي عظيم شهر و سالن شهر زيبا را سفارش داد. كليساي جامع واقع در مركز شهر واقع شده و داراي بقاياي Charlemagne است. كليساي جامع آخن اولين قلمرو آلمان بود كه در سال 1978 به عنوان ميراث جهاني يونسكو شناخته شد.

سالن شهرداري بخشي از كاخ سابق شارلماني بود. امروز، اين جايي است كه جايزهبين المللي شارلمان آخن هر ساله ارائه مي شود. اين جايزه به افرادي كه خود را براي ترويج اتحاد اروپا ترغيب مي كنند، قدرداني مي كند. آنگلا مركل، صدراعظم آلمان، يكي از برندگان جايزه بزرگ سابق است.

آخن يكي از مهمترين مراكز براي دانش آموزاني است كه علاقه مند به علم و فناوري و آموزش زبان آلماني  هستند. دانشگاه RWTH آخن، تاسيس در سال 1870، شهرت عالي بين المللي دارد. در حال حاضر، RWTH دانشگاه آخن با همكاري شركاي صنعتي براي ساخت يكي از بزرگترين پارك هاي علمي در اروپا همكاري مي كند.

fittosize__290_0_bd549038fbd41180dd3c656002595e2b_2_aachen_dom_marlene_bauz

آهن مستقيما بر مرز بلژيك و هلند مستقر است – به اصطلاح “مرز سه طرفه”. اين به اين معني است كه شما به راحتي مي توانيد از يك كشور در سه كشور بازديد كنيد!

يكي ديگر از برجسته بازار سالانه كريسمس در اطراف كليساي جامع آهنين و سالن شهر است. اين جايي است كه شما مي توانيد فضاي تعطيلات را لذت ببريد و Aachener Printen معروف، بيسكويت خوشمزه خرد شده را امتحان كنيد.

زندگي در آخن

زندگي روزمره در آخن توسط بسياري از دانش آموزان به ميزان زيادي شكل گرفته است. براي هر علاقه اي، انواع مختلفي از دوره هاي ورزشي وجود دارد. مركز ورزش دانشگاه همچنين مسابقات ورزشي متعددي را در هر ترم، مانند ماراتن محبوب لوشبر، برگزار مي كند. دوچرخهسواران بايد يك دوره 5/5555 متر زايگزيگ را بر روي لوشبرگ، بزرگترين تپه اي در آهن، تكميل كنند.

سري جنايت “Tatort” (صحنه جرم) در شبهاي يكشنبه، يك جواهر واقعي از فرهنگ آلماني است. من توصيه مي كنم يك سري سري جنجالي معروف را در “zuhause” تماشا كنيد كه در آن ميتوانيد آخر هفته را در يك فضاي آرام آرام تماشا كنيد و كمي بعد يكشنبه يكشنبه محلي را احساس كنيد.

مسابقات ورزشي نيز در “تيوولي”، استاديوم برگزار مي شود كه تيم فوتبال محلي Alemannia Aachen بازي مي كند. هر بار يك بازي خانگي وجود دارد، چندين هزار نفر براي تيم خود ريشه دارد. هيچ چيز با جو در استاديوم مقايسه نمي شود!

هنگامي كه آب و هوا خوب است، دانش آموزان به خصوص لذت بردن از رفتن به Westpark. در وسط شهر، يك حوضچه، چمنزارهاي بزرگ و كوره براي كبابي وجود دارد – مناسب براي يك بعد از ظهر آفتابي. شما همچنين مي توانيد آرامش بخوريد و يا قدم زدن در Lousberg را ارائه دهيد كه از منظر شهر زيبا است.

Pontstrasse جايي است كه اكثر دانش آموزان مايل به قطع آن هستند. رستوران ها، بارها و كلاب هاي شبانه اي وجود دارد كه در ميان دانش آموزان مقرون به صرفه و بسيار محبوب هستند. براي مثال، “Café Egmont” مكان مهمي براي شنيدن موسيقي زنده در تابستان است. كمي از دور “Ponte” دورتر، به عنوان دانش آموزان محلي Pontstrasse، مي توانيد فضاي دلپذير “Domkeller” يا “خانه ي گينس” را ببينيد – يك ميخانه اي ايرلندي واقعي.

مصاحبه با ANAS از پاليزين

آناس عبدالرضاق 27 ساله است و در دوران دكتراي خود در آخن كار مي كند. او پس از اتمام برنامه كارشناسي ارشد بين المللي در نرم افزار سيستم هاي مهندسي، كارشناسي ارشد خود را در RWTH Aachen كسب كرد. مطالعات او از طريق بورس تحصيلي DAAD تامين مي شود.

چه چيزي باعث شد آخن را انتخاب كني؟

من آخن را به ويژه براي دانشگاه انتخاب كردم ابتدا به رشته هاي دانشگاهي در آلمان براي برنامه هاي تحصيلي من نگاه كردم و متوجه شدم كه آخن برابر TU مونيخ بود. من چند دوست در آخن داشتم كه مرا تشويق كرد تا اينجا بيايد.

چه چيزي باعث شد آخن را انتخاب كني؟

 

آيا شما انتظار داشتيد كه زندگي در آلمان چگونه باشد؟ و آنها تأييد شدند؟

چه چيزي باعث شد آخن را انتخاب كني؟من تصور مي كردم كه آلماني ها بسيار دقيق و غير دوستانه هستند. اشتياق آنها براي دقيق شدن درست است. مثلا نقطه ضعف، در فرهنگ ما خيلي مهم نيست. اما براي دومين چيز، مردم را بسيار دوستانه يافتم. من ابتدا با يك خانواده آلماني زندگي كردم و همه چيز را به من نشان دادند. من در عين حال نقل مكان كرده ام، اما هنوز رابطه بسيار خوبي داريم.

در ابتدا براي شما دشوار بود؟

سيستم آموزشي در دانشگاه متفاوت از آنچه من در فلسطين استفاده كردم. در اينجا دانش آموزان بايد ياد بگيرند مسئوليت خود را بگيرند. در فلسطين، كسي به شما مي گويد كه شما بايد تقريبا هر روز انجام دهيد. در اينجا تنها يك معاينه در پايان ترم وجود دارد. با سيستم در خانه، چندين امتحان در سراسر ترم وجود دارد. براي من، اولين مرحله امتحان كمي دشوار بود، زيرا دقيقا نمي دانستم چگونه براي آن تجديد نظر كنم.

در حالي كه به سمت كارشناسي ارشد خود كار مي كرديد، كار نيمه وقت داشتيد؟ و اگر چنين است، چگونه آن را پيدا كرديد؟

بله، شروع در ماه دوم. شما مي توانيد آگهي هاي شغلي را، به عنوان مثال، در «Schwarzes Brett» (هيئت علمي دانشگاه)، بررسي كنيد. در آن زمان، من در مورد درآمد پول فكر نمي كنم. من فقط مي خواستم در طول مطالعات خود تجربه بيشتري كسب كنم. اين يك فرصت خوب براي آشنا شدن بهتر با تيم تحقيقاتي است، زيرا شما مي توانيد در پروژه ها خودتان شركت كنيد.

بهتر از آخن چه چيزي را دوست داري؟

بهتر از آخن چه چيزي را دوست داري؟آنچه واقعا در مورد آخن دوست دارم اندازه آن است. اين خيلي بزرگ نيست و خيلي كوچك نيست، و اگر مي خواهيد با دوستان خود بيرون بياييد، مي توانيد ظرف پنج دقيقه با او ملاقات كنيد. آخن يك شهر دانشجويي است. اما به عنوان شهرها، به اندازه كافي بزرگ است تا شما بتوانيد همه چيزهايي را كه نياز داريد دريافت كنيد.

من همچنين در يك سازمان دانشجويي شركت مي كنم. وقتي اولين بار به آخن آمدم، آنها به من كمك كردند. در زمان آزاد من، اكنون مي توانم به دانش آموزاني كه تازه به آخن كمك مي كنند كمك كنم. ما رويدادهاي متعددي را برگزار مي كنيم كه بسياري از آلماني ها نيز حضور دارند.

 آموزش زبان آلماني

آيا شما در مورد چگونگي مقابله با آلماني ها از شما مشاوره اي داريد؟ بهترين راه براي تماس با آنها چيست؟

آلماني ها نياز به زمان كمي براي باز كردن به مردم دارند، اما زماني كه آنها انجام مي دهند، آنها واقعا دوست خوب هستند. بسياري از تعاريف دوستي در ذهنيت آلماني وجود دارد – “او همكار من است، او دوست من، همسايه من است …” وقت آن است كه از يك دسته به ديگري حركت كنيم. هنگامي كه از آن استفاده مي كنيد، واقعا مي توانيد دوستان را دوست داشته باشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۴۰:۴۴ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

يونوليت استوانه اي ، يونوليت و پلاستوفوم استوانه اي جهت پل سازي و پر كننده حجم جهت صرفه جويي در مصرف بتن ريزي
يونوليت و پلاستوفوم استوانه اي جهت پل سازي و پر كننده حجم جهت صرفه جويي در مصرف بتن ريزي استوانه يونوليت و پلاستوفومي است كه در قطر هاي مختلف از ۲۰ سانت الي ۱۰۰ سانت قابل توليد بوده وليكن قطر ۱۲۰ سانت بصورت بيضي قطر بزرگ ۱۲۰ و قطد كوچك بيضي ۱۰۰ سانت ميباشد.
يونوليت و پلاستوفوم استوانه اي جهت پل سازي و پر كننده حجم جهت صرفه جويي در مصرف بتن ريزي بسته به نوع فشردگي و دانسيته درخواستي مشتري محترم قيمت متفاوت داشته و هر مقدار قطر استوانه بيشتر ميگردد قيمت آن نيز افزايش مييابد
يونوليت و پلاستوفوم استوانه اي جهت پل سازي و پر كننده حجم جهت صرفه جويي در مصرف بتن ريزي معولا در طول دو متري ارائه ميگردد زيرا برش آن ساده تر بوده و نيز حمل و انتقال آن راحتر ميباشد.
يونوليت و پلاستوفوم استوانه اي جهت پل سازي و پر كننده حجم جهت صرفه جويي در مصرف بتن ريزي در اكثر پروژه هاي پل سازي معمولا قطر ۹۰ سانت با طول ۲۰۰ سانت ايده آل بوده و همانطور كه در تصوير شماره ۱ مشخص ميباشد اين يونوليت و پلاستوفوم در زير شبكه مشل ميل گرد كار گذاشته شده و با ايجاد حجم از بتن ديزي فراوان و در نتيجه بار مرده سازه كاسته و نيز در امر مالي بسيار صرفه جويي ميگردد.
در يونوليت و پلاستوفوم استوانه اي جهت پل سازي و پر كننده حجم جهت صرفه جويي در مصرف بتن ريزي در تصاوير زير كاملا مشهود ميباشد.
تصوير (۱)

يونوليت استوانه اي

يونوليت پل سازي

تصوير (۲)

يونوليت پل سازي

يونوليت استوانه اي

تصوير (۳)

يونوليت فرتاش

يونوليت فرتاش

يونوليت استوانه اي يونوليت پل سازي

يونوليت استوانه اي يونوليت پل سازي

يونوليت استوانه اي

يونوليت و پلاستوفوم استوانه اي جهت پل سازي و پر كننده حجم جهت صرفه جويي در مصرف بتن ريزي
يونوليت و پلاستوفوم استوانه اي جهت پل سازي و پر كننده حجم جهت صرفه جويي در مصرف بتن ريزي

جهت تبادل اطلاعات و برش يونوليت و پلاستوفوم با سي ان سي خواهشمنديم با بخش مهندسي اين شركت تماس حاصل فرماييد.
از اينكه در اين راستا ( برش يونوليت و پلاستوفوم با سي ان سي و دستگاه هات واير) امكان خدمت به شما عزيزان را داريم افتخار مينماييم.
ارتباط با ما :
دفتر مركزي : ۴۴۸۰۱۲۱۲ (۰۲۱) تماس در ساعات اداري ده خط ويژه
فكس و نمابر : ۴۴۸۰۱۲۱۲ (۰۲۱) دريافت اتوماتيك در ساعات اداري ده خط ويژه
دفتر كارخانه تهران : ۵۶۴۵۱۶۶۰ (۰۲۱) تماس در ساعات اداري ده خط ويژه
مديران فني و كنترل كيفيت : ۰۹۱۲۱۳۹۸۹۱۱
۰۹۱۲۷۱۱۰۳۲۴
۰۹۱۲۷۱۰۲۰۳۹
همراه مديريت : ۰۹۱۲۲۰۶۲۷۲۰


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۵:۳۵ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 2
همه : 604
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب