معرفي مطالب جالب با لينك منبع
معرفي مطالب جالب با لينك منبع

هداياي شب يلدا عروس
آتليه عروس پوپك: در شب يلدا مرسوم است كه خانواده داماد هداياي شب يلدا عروس را كه از قبل تزيين كرده اند در سيني بزرگ و يا سبدهاي زيبا بگذارند و با تعداي از بزرگان فاميل به منزل عروس ببرند. شب يلدا براي نوعروسان يكي از شب هاي خاطره انگيز مي باشد. آنها تمام سعي خود را مي كنند كه ميهماني شب يلدا به بهترين شكل برگزار شود. بعضي از عروس و داماد ها براي شب يلدا از آتليه عروس مي خواهند كه براي زنده نگه داشتن خاطره اولين شب يلداي مشترك عكس هايي به يادگار بگيرد.

براي عروس شب يلدا چه هدايايي مي برند
از زمان هاي بسيار قديم مرسوم بوده است كه خانواده داماد در شب يلدا به منزل تازه عروس خود بروند و هدايايي را به عروس خانم تقديم كنند. اين رسم هم مانند رسم خلعتي جهت هديه دادن است. هداياي شب يلدا عروس در بين اقوام مختلف ايراني به آداب و رسوم آنها بستگي دارد. ولي معمولا هداياي شب يلدا عروس شامل مورد زير مي باشد:

انواع ميوه ها (انار، موز، هندوانه، انگور، آناناس و …) كه به بهترين شكل تزيين شده اند .
آجيل هاي رنگارنك (گردو، بادام، كشمش، تخمه و …) در ظروف شيك
نقل، شيريني و كله قند كه با روبان قرمز تزيين شده است.
لباس زمستاني براي عروس (پالتو، شال، شلوار، كفش زمستاني و …)، پارچه لباس مجلسي و چادر
طلا ( النگو، انگشتر، گردنبند، سكه و …) كه بستگي به توان مالي خانواده ها دارد.
البته بعضي از خانواده هاي به دليل اين كه سليقه عروس خانم را نمي دانند به جاي هداياي شب يلدا عروس، پول نقد به عروس خانم به عنوان هديه مي دهند.

هداياي شب يلدا براي داماد
عروس خانم ها علاوه بر دغدغه مراسم عروسي مانند انتخاب بهترين آتليه فيلمبرداري عروسي، انتخاب لباس عروس، آرايشگاه و … نيز دغدغه پذيرايي باشكوه از خانواده داماد، در شب يلدا را دارند. آنها با تمام تلاش خود سعي مي كنند كه ميوه ها، آجيل و شيريني شب يلدا را به بهترين شكل تزيين كنند، در شب يلدا خانواده عروس هدايايي را كه از قبل تهيه كرده اند به آقا داماد تقديم مي كنند، اصولا اين هدايا شامل موارد زير مي باشد:

ساعت مچي
لباس زمستاني (بافت، شال گردن، شلوار، كفش و …)، پارچه پيراهن و شلوار
خيلي از خانواده براي برگزاري مراسم باشكوه شب يلدا، تزيين هداياي شب يلدا عروس و داماد را در بيرون انجام مي دهند،همچنين از آتليه عروس مي خواهند كه به منزل عروس بيايد و از اين شب به ياد ماندني عكس هايي به يادگار بگيرد.
 
 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۷:۴۵ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]


1 .سازماندهي
گونه هاي گروه هاي اجتماعي مجازي
به عبارتي جور كه فلسفه وجودي كانال هاي اجتماعي واقعي، تشكيل و پيوند مجموعه هاي اجتماعي بر محور مشتركات اعتقادي، اقتصادي، سياسي و اجتماعي است، بخش اعظمي از كانال هاي اجتماعي در وب نيز با انگيزه سازماندهي كردن تيم هاي اجتماعي مجازي با تكيه بر اشتراكات گوناگون صورت مي گيرند . پيدا مي‌باشد كه اعضاي اين اجتماعات مجازي با پيوندهايي كه با يكديگر دارند، در مجموع به دنبال علم آموزي يك انگيزه مشترك در دنياي حقيقي وواقعي كه غالباً هدفي سياسي، اجتماعي يا اين كه فرهنگي است، هستند .

2 .بسط
مشاركت هاي اجتماعي
در كانال هاي اجتماعي، همواره اعضاي شبكه به رخ بدون واسطه يا اين كه غير مستقيم به شركت در كار هاي حقيقي و واقعي در معاش اجتماعي تحريك و تشويق مي شوند . تأثيرگذاري قابل دقت شبكه هاي اجتماعي بر ميزان و كيفيت شركت كردن هاي اجتماعي در جوامع مختلف به حدي بوده هست كه اخيراً تعداد قابل توجهي از شبكه هاي اجتماعي، دقيقاً با هدف بسط مشاركت اجتماعي مردم در قضيه هاي خاص ايجاد گرديده اند .

3 .به
اشتراك گذاشتن عشق مندي ها به وسيله اعضا
يك عدد از رويكردهاي مهم كانال هاي اجتماعي، به اشتراك گذاشتن علاقه مندي هاي كاربران كانال با يكديگر مي‌باشد . موضوعِ به اشتراك گذاشتن عشق مندي ها در كانال هاي اجتماعي، از چنان اهميتي برخوردار مي‌باشد كه مي بضاعت و توان اذعان كرد فارغ از آن، كانال اجتماعي مفهوم نخواهد داشت . هدف از اين كار آن است كه هر يك از كاربران بتواند دغدغه هاي خويش را مطرح نموده و در جريان دل مشغولي هاي ساير افراد هم قرار بگيرد . همينطور از طرز اين ويژگيِ شبكه هاي اجتماعي كاربران مي توانند به بخش اعظمي از نرم افزارهايي كه ساير كاربران به اشتراك گذاشته اند، به سادگي دسترسي داشته باشد .

4 .توليد
محتوا توسط اعضا
بر خلاف ساير رسانه ها كه مخاطبان، چندان تعاملي در ساخت محتوا و انتخاب محتواي دلخواه خويش ندارند، در اينترنت تارنما هاي شبكه هاي اجتماعي، كاربران مي توانند ساخت كننده، تأثيرگذار و دارنده اقتدار انتخاب و سود برداري از تنوع بيشتري باشند . با توجه به اين مطلب، مقر هاي شبكه هاي اجتماعي بيش از هر رسانه ديگري مي توانند با پيشرفت فناوري و توسعه جوامع به برتري هاي بقيه رسانه ها همچون تلويزيون كه از قوه شنيداري و ديداري به خوبي سود مي برد، خاتمه دهند .

5 .تبليغات
هدفمند اينترنتي
شبكه هاي اجتماعي در اينترنت، يكي از منابع حياتي براي كسب درآمد از منش تبليغات به شمار مي آيند؛ چرا كه اعضاي شبكه هاي اجتماعي در صفحه هاي مربوط به خويش در رابطه علايق خويش كلام مي نمايند و اين به كمپاني هاي تبليغاتي اجازه مي دهد كه بر پايه همين علايق، براي آنان اطلاع رساني بفرستند . علاوه بر اين، بخش اعظمي از شركت ها با ساخت حساب كاربري و صفحه هاي فردي در شبكه هاي معروف، با بقيه كاربران و مشتريان خويش و هم ساير كمپاني ها رابطه برقرار نموده و امور تجاري خود را پيش مي برند .

مزاياي
شبكه هاي اجتماعي:
1 .تكثير
پرسرعت و آزادانه خبر‌ها و اطلاعات، ارتقا توان نظارت و تقويت روحيه انتقادي
خبر‌ها كانال هاي اجتماعي فارغ از سانسور منتشر مي شوند و اين مي تواند يك مزيت تلقي شود؛ هر چند قابليت نشر اطلاعات مخدوش و اشتباه هم در اين شبكه ها بيش از نسل قبلي رسانه ها ميباشد . اما قابليت و امكان مقايسه و تحليل داده ها براي مخاطبان وجود دارد و نبايد بنا را بر اعتماد به هر آنچه در اين شبكه ها توليد و بازنشر مي شود، گذاشت . بررسي اخبار متناقضي كه در اين جور مقر ها منتشر مي شود، قدرت انتقاد و نگاه عميق خيس به مسائل اجتماعي را مهيا مي كند . اين نوع مقر ها به مخاطبان خود مجال مي دهند تا از تبعيت كوركورانه فاصله گرفته و در درازمدت به خرد نقادانه روي آورند .

2 .قابليت و امكان
عبور از مرزهاي جغرافيايي و آشنايي با افراد، دولت ها و تمدن هاي مختلف
امروزه شبكه هاي اجتماعي، مهد فرهنگ ها و فرهنگ هاي متعدد بشري است . وجود لهجه هاي مختلف در رسانه هاي اجتماعي، امكان حضور تمام اشخاص جامعه را فراهم مي نمايد كه مي توانند فرهنگ حاكم بر جامعه خويش را به معرض روءيت كرد عموم بگذارند . اين‌كه يك برنا بتواند با امثال خود در كشورهاي ديگر دنيا ارتباط برقرار كند، باعث مي شود تا اين رسانه ها به مكاني تبديل شوند كه وي بتواند فرهنگ ها و آداب و رسوم مرز و بوم خود را به بقيه افراد معرفي كند و به اشتراك بگذارد . همينطور در اين شبكه ها ايده هاي تازه جهت توسعه و گسترش جامعه، معرفي شده و قضيه مشاجره قرار مي گيرند . اداره ها هم مي توانند تمدن و نگرش خويش را در معرض ديد تمام جامعه ها قرار دهند .

3 .صورت
گيري و تقويت خرد جمعي
يكي از شاخصه هاي اساسي كانال هاي اجتماعي مجازي، پديدار شدن خرد جمعي مي‌باشد . خرد جمعي به جريان سيال و پوياي قوه تامل و ذهن كاربران حاضر در چنين محيط هايي اطلاق مي شود كه به مثابه يك پردازشگر عظيم، داده ها را پردازش و پايش مي كند . همانند دنياي ابر كامپيوترها كه توان پردازشي آنها، از تركيب چند پردازشگر منفرد حاصل مي شود، نيروي فكر و ذهن يوزرها كانال اجتماعي، به مدد تعاملات اجتماعي اينترنتي و بهره گيري از ابزارهاي اينترنتي با يكديگر مخلوط و همپا مي شوند و نيرويي عظيم با قدرت پردازشي بالا پديد مي آورند . اين مقاله به خوبي ضرب المثل بزرگمهر را كه

سئو در مشهد

گفته است: «همه چيز را همگان دانند» در ذهن تداعي مي نمايد .

4 .قابليت و امكان
ابلاغ ايده ها به رخ آزادانه و آشنايي با ايده ها، اذهان و سليقه هاي ديگران
كانال هاي اجتماعي، ارسال برخورد از سوي مخاطب و همكاري و همگامي كاربران با همديگر را تسهيل كرده و آن ها را به شركت كردن در دعوا ها تشويق مي كنند . اين شبكه ها مرز و خط كشي بين رسانه و مخاطب را از في مابين برده اند . اكثر وقت ها شبكه هاي اجتماعي براي شركت كردن اعضا و اخذ بازخورد، گشوده مي باشند . آنان رأي دادن، كامنت گذاشتن و به اشتراك گذاري اطلاعات را تشويق مي نمايند . به ندرت مانعي براي ساخت و دسترسي به محتوا در اين اينترنت سايت ها وجود داراست . رسانه هاي سنتي فعاليت تكثير را انجام مي دادند و محتوا را براي مخاطب ارسال مي كردند؛ ولي در رسانه هاي اجتماعي فضايي براي گفتمان و محاوره دوطرف وجود دارد و جريان ارتباطي از شرايط يك سويه به دوسويه تغيير و تحول پيدا كرده ميباشد .

5 .كاركرد
تبليغي و محتوايي
حضور اشخاص در كانال هاي اجتماعي، احتمال مشاركت ها و كنش هاي اجتماعي را در آن ها افزايش مي دهد . پس هر چه پيوند اشخاص و اعضا درشبكه ها، بخش اعظم و انبوه خيس باشد، همراهي و تعاملات و قربت ديدگاه ها و جنبش همسو و مشترك، محتمل خيس خواهد شد . از اين رو، به كارگيري از چنين فضايي براي معرفي و تبليغ و همينطور نيز راستايي مخاطبان در جهت هدف ها رسانه اي خود، نقش دوچندان و تأثير بالايي دارااست .

6 .رابطه
مجازي دائمي با دوستان عزيز و آشنايان
كانال هاي اجتماعي در اينترنت، موجب گسترده تر شدن دامنه ارتباطات ما شده ميباشد . ما مي توانيم آشناياني را كه مدت اكثري ميباشد از آنان خبر نداريم يا از آن ها دوچندان به دور هستيم، در فضاي مجازي پيدا كنيم و معاشرتمان را با آن ها از رمز بگيريم . دوستاني را كه برهه زماني درازي مي‌باشد نديده ايم، توشه ديگر مي بينيم و در مجموعه اي گسترده تر، به دوستي مان ادامه مي دهيم . مي توانيم از كتاب ها، فيلم ها، سلايق و عقايد يكديگر به كار گيري كنيم و آنها را با ساير دوستانمان به اشتراك بگذاريم؛ آن نيز با تعدادي كليك . در حالي كه اين كارها، پيش تر فراوان وقت گير بودند و نياز به حوصله فراواني داشتند و همه اينها در نهايت، به پرورش فكري و تكامل نوع جمعي كاربران كمك مي كند .

7 .تبليغ
و بسط قيمت هاي انساني و اخلاقي در عرصه جهاني
گرچه به علت غلبه بعدها ديگر شبكه هاي اجتماعي، بعد ارزشي آن كمتر مورد اعتنا قرار گرفته است، ولي به جرأت مي بضاعت و توان بيان كرد كه يكي از امكان هاي كليدي كانال هاي اجتماعي كه تا به امروز مسئله غفلت واقع شده ، فراهم كردن فضايي ميان المللي جهت تبليغ و رواج بها هاي ديني، اعتقادي، انساني و اخلاقي است . اكثري از يوزرها كانال هاي اجتماعي افرادي ميباشند كه در چهره تبليغ درست ارزش هاي اخلاقي و انساني، از آن استقبال كرده و تحت تأثير قرار خواهند گرفت .

8 .يك دست
سازي بسياري از امكانات اينترنتي و وبي
مزيت حياتي شبكه هاي اجتماعي، يك دست سازي تجهيزات پايگاه هاي مختلف است . امكاناتي از قبيل ساخت صفحه ها و پروفايل هاي شخصي، توليد وبلاگ ها، جستجوي اينترنتي، اطلاع از خبرها و حادثه ها و كمپاني در فضاهاي راي زني (چت روم ها و فروم ها) و اطراف براي آپلود فايل ها كه تا پيش از اين كاربران براي به كارگيري از هر كدام از آنان مي بايست عضو سايتي مي شدند، حال از روش صرفا يك عضويت ساده، قابليت پذير است . وب تارنما هاي شبكه اجتماعي، محل ارائه خدمات تازه در قالب هاي مختلف هستند . اين وب تارنما ها به راحتي با پايگاه هاي اينترنتي گران قدر عالم مانند: گوگل، ياهو و حتي پايگاه هاي تخصصي، پيوند داخلي برقرار مي نمايند و از امكانات آن ها در اينترنت وب سايت خود استعمال مي كند .

9 .توسعه و گسترش
شركت كردن هاي مفيد اجتماعي
ساخت انسجام اجتماعي در بين مردمان و تسريع در سازماندهي كار هاي موءثر سياسي و اجتماعي، از آثار مثبت شبكه هاي اجتماعي مي‌باشد .

10 .ارتقاء
سرعت در پروسه يادگرفتن و ساخت ارتباط شبانه روزي دربين استاد و شاگرد
بي شك، شبكه هاي اجتماعي اينترنتي نقش مضاعف موثري در توسعه يادگرفتن هاي تخصصي و عمومي دارا هستند . گرچه به علت عدم قابليت و امكان نظارت علمي، اكثري از محتواهاي اينترنتي هنوز به درجه قابل قبولي از اعتبار علمي نرسيده اند، اما در عين درحال حاضر كانال هاي اجتماعي يك عدد از عرصه هاي اينترنتي مي‌باشند كه كاربران بي شمار آن‌ها به چهره خودجوش مبادرت به آموزش و انتقال دانسته هاي تخصصي و همگاني خويش به ديگر افراد مي نمايند . علاوه بر اين، كانال هاي اجتماعي علمي و آموزشي هم به صورت تخصصي و با انگيزه فراگيري از رويه بدور يا همان آموزش مجازي، درگير عمل ميباشند .

با به كارگيري از كانال هاي اجتماعي آموزشيِ مجازي، دانش آموزان و دانشجو ها مي توانند دامنه فرايند يادگيري خود را در هر لحظه كه تهيدست سؤال و برقراري رابطه با استاد يا ساير دانشجويان نيز فن اي باشند، به خارج از محدوده هاي كلاس توسعه و گسترش دهند .

11 .ارتقا
اعتماد، صميميت و صداقت در فضاي سايبر
مردم در قبلي استفاده از فضاي تعاملي مانند چت را تجربه كرده اند؛ البته در اين فضا، يوزرها كمتر شخصيت و هويت خود را به صحت اعلام مي كنند و از اسم ها و شخصيت هاي مستعار به كار گيري مي كنند؛ چون به اين دور و بر اعتماد حتمي را براي بازگو كردن راستي ندارند . با شكل گيري وب سايت هاي شبكه اجتماعي مانند: ماي اسپيس، اوركات، صورت بوك، توييتر و . . . مردمان صداقت را جهت پيداكردن دوستان عزيز قديمي، لذت به كار گيري از دانش و . . . به هم پا اعتماد واقعي به دست آوردند . به گفته بيشتر كارشناسان تا پيشين از به وجود آمدن شبكه هاي اجتماعي، مسئله اعتماد و صميميت فضاي سايبر در سراسر جهان لمس نشده بود؛ البته وقتي كه كانال هايي مانند اوركات و رخ بوك پا به عرصه وب گذاشتند، مردم با اعتماد به اين مقر ها سبب توسعه صميميت در دربين يكديگر شدند .

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۲۰:۵۶ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

ما مجموعه شما را با تجهيزات با كيفيت وارداتي و داخلي در كلاس مناسب  تجهيز خواهيم نمود. خدمات تجهيزات فست فود گروه iranhfc  شامل موارد زير مي باشد:

 • جانمايي تجهيزات آشپزخانه بر اساس فضا و ابعاد تجهيزات
 • تهيه نقشه تاسيسات گاز، برق، شبكه، تهويه، آب و فاضلاب
 • حمل و نصب تجهيزات آشپزخانه
 • گارانتي و خدمات پس از فروش

شايان ذكر است يكي از موارد مهمي كه در خروجي محصولات شما داراي اهميت است، كيفيت تجهيزات و ماشين آلات شما مي باشد. اين مهم جز با آموزش صحيح و خدمات پس از فروش كه شامل سرويس هاي دوره اي مشخص است حاصل نمي شود.

ما به شما آشپزخانه اي با تجهيزات كارا و اثر بخش هديه خواهيم نمود، تا بتوانيد فست فود خود را به نحو شايسته اي راه اندازي كنيد.

[/vc_column_text][vc_empty_space height="16px"][vc_row_inner][vc_column_inner width="1/3"][vc_text_separator title="تجهيزات مناسب فست فود و كافي شاپ" el_class="h6"][vc_column_text css=".vc_custom_1520618155498{padding-right: 5px !important;}"]

تهيه تجهيزات آشپزخانه فست فود يكي از دغدغه هاي اصلي سرمايه گذاران در حوزه راه اندازي فست فود مي باشد. ما معتقديم كه به صرف خريد كالاي بسيار با كيفيت و لوكس اين نياز اساسي مشتريان با پاسخ مناسبي روبرو نخواهد شد. زيرا برند، قيمت، كيفيت و حتي تامين كننده تجهيزات آشپزخانه بايد متناسب با برنامه هاي استراتژيك و نياز هاي شما باشد. در گروه iranhfc  گروه فوق تخصصي تجهيز و راه اندازي فست فود، پس از نياز سنجي هاي لازم ليست جامع  و كاملي از تجهيزات مناسب در اختيار كارفرما قرار خواهد گرفت تا بتواند فست فود حرفه اي را راه اندازي نمايد.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width="1/3"][vc_text_separator title="قيمت تجهيزات فست فود و كافي شاپ"][vc_column_text css=".vc_custom_1520618146729{padding-right: 5px !important;}"]

قيمت تجهيزات فست فود تحت تاثير عواملي همچون كيفيت، برند، گارانتي و شرايط فروش مي باشد. گروه iranhfc  با سابقه درخشان در حوزه واردات تجهيزات متفاوت براي فست فودها و رستورانها به همراه توليد كالاي با كيفيت ايراني و خدمات پس از فروش شايسته با بهترين قيمت، شما را تشويق به تهيه تجهيزات از دست اول و بدون واسطه مي نمايد. حال كه شرايط اقتصادي كشور عزيزمان ايران دستخوش تغييرات گسترده اي قرار گرفته است، بهتر است كه در انجام هزينه ها براي راه اندازي فست فود دقت لازم صورت گيرد تا بار هزينه هاي اضافي به پروژه تحميل نشود.

 

تجهيزات فست فود و كافي شاپ نقشي اصلي و كليدي در اداره و موفقيت هر كدام از اين مجموعه ها دارد. گروه iranhfc  با داشتن شو روم كامل از تجهيزات آشپزخانه هاي صنعتي و كارشناسان خبره مي تواند يك ليست كامل از تجهيزات مورد نياز را براي شما تهيه نمايد. قطعا تهيه ليست تجهيزات آشپزخانه جز خدمات رايگان گروه iranhfc  مي باشد. هر چند ما معتقديم در كنار داشتن تجهيزات با كيفيت شما مي بايست از مشاورين خبره و كارآمد برخوردار باشيد لذا ما سعي نموده ايم در يك محل به نيازهاي راه اندازي و تجهيز شما پاسخ شايسته و بايسته اي را بدهيم.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۴۱:۴۷ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

دامنه ها منحصر به فرد هستند و آدرس اينترنتي هر وب سايتي است به طوري كه براي انسان ها  قابل خواندن باشد. آنها از سه بخش تشكيل شده اند، كه شامل: يك دامنه سطح بالا (گاهي اوقات پسوند و يا دامنه پسوندي ناميده مي شوند)، نام دامنه (يا آدرس IP) و يك زير دامنه اختياري است.

سئو در مشهد

تركيبي تنها متشكل از نام دامنه و دامنه سطح بالا به عنوان يك " دامنه ريشه " شناخته مي شود. عبارت " http://" بخشي از URL يك صفحه است،و جزئي از نام دامنه نيست و به عنوان "پروتكل" شناخته مي شود.

بياييد هركدام از اين عناصر را بيشتر بررسي كنيم:

دامنه سطح بالا (Top-level domain)

دامنه سطح بالا (TLD) اصطلاح رسمي براي پسوند است كه در انتهاي نام دامنه ظاهر مي شود. برخي از  نمونه هاي دامنه هاي سطح بالا عبارتند از:

 • .com
 • .net
 • .org
 • .edu

شما احتمالا با TLD هاي بالا آشنا هستيد، در واقع بيش از 1000، TLD وجود دارد كه وبسايت ها بتوانند آن را انتخاب كنند. كه شامل مواردي مانند: .book، .clothing، .dog و lifeinsurance. و همچنين TLDs ممكن است با كلمات اختصاري كشورهاي خاص و يا قلمروهايي نظير .uk (انگلستان) و يا .dk (دانمارك) تركيب شوند. اين TLD هاي خاص كشور ها (و گاهي اوقات منطقه) به عنوان دامنه هاي سطح بالا در سطح كشور و يا ccTLD شناخته مي شوند.

نام دامنه

نام دامنه سطح دوم يك سلسله مراتب دامنه است (پس از دامنه سطح بالا). نام دامنه در يك TLD مشخص (كه دامنه ريشه ناميده مي شود) از نمايندگان آن خريداري شده و نشان دهنده مكان مشخص و منحصر به فرد يك وب سايت است. در مثال هاي زير، نام دامنه به صورت پررنگ نشان داده شده است:

 • example.org
 • https://moz.com
 • blogspot.com

موتورهاي جستجو از كلمات كليدي موجود در نام دامنه به عنوان يك عامل رتبه بندي استفاده مي كنند (كه موجوديت يك دامنه را نشان مي دهند)، اما در زمان بهينه سازي دامنه ريشه خود براي موتورهاي جستجو بايد اين موضوع را نيز در نظر بگيريد كه يكي از توابع خاص الگوريتم گوگل اين است كه با كلمه هاي كليدي دقيقا مطابق با دامنه ها مبارزه كند.

دامنه ريشه

اصطلاح "دامنه ريشه" در ابتدا در زمينه DNS (سرورهاي دامنه نام) ايجاد شد، اين اصطلاح معمولا به تركيبي از نام دامنه منحصر به فرد و دامنه سطح بالا (پسوند) اشاره مي كند تا يك آدرس وب كامل را ايجاد كند. " دامنه ريشه وب سايت شما بالاترين صفحه در سلسله مراتب سايت شما (احتمالا صفحه اصلي شما) است. صفحات فردي و يا زير دامنه ها مي تواند از دامنه ريشه ساخته شود، اما هر صفحه URL بايد از نظر فني شامل يك دامنه ريشه يكسان باشد تا بتواند به عنوان بخشي از وب سايت شما در نظر گرفته شود.

نمونه هايي از دامنه هاي ريشه عبارتند از:

 • com
 • net
 • gov

تمام صفحات در يك وب سايت داراي يك دامنه ريشه ي مشابه هستند، و هيچ دو وب سايت متفاوتي نمي توانند يك دامنه ريشه ي مشابه داشته باشند.

از آنجايي كه دامنه هاي ريشه به جاي صفحات خاص وب، تمام وب سايت را نمايش مي دهند، شمارش لينك هاي دامنه هاي ريشه به جاي پيوند هاي URL (صفحات) مي تواند روش دقيق تري براي تعيين اندازه پروفايل پيوند ورودي سايت شما باشد (به طور كلي، دامنه هاي ريشه پيوندي بيشتر براي شما بهتر است) . ابزارهايي مانند Link Explorer و يا Majestic مي توانند به شناسايي تعداد كل و هويت خاص دامنه هاي ريشه مرتبط با سايت شما كمك كنند.

زير دامنه

زير دامنه ها سطح سوم يك سلسله مراتب دامنه هستند و بخش هايي از دامنه سطح بالا هستند. آنها در مقابل دامنه ريشه اضافه مي شوند و از نام دامنه با يك نقطه از آن جدا شده اند.

به عنوان مثال، "blog.example.com" و "english.example.com" هر ​​دو زير دامنه، دامنه ريشه "example.com" هستند. زير دامنه ها رايگان هستند.

دو مورد از رايج ترين زير دامنه ها عبارتند از:

 • http://www.example.com )  يك زير دامنه استwww)
 • http://example.com (داراي زير دامنه نيست)

اين ها همچنين زير دامنه هايي هستند كه معمولا به اشتباهات كانونيزاسيون منجر مي شوند.

با مقاله بعدي ما در مورد نقش انتخاب دامنه در سئو و تاثيراتي كه در بهينه سازي موتورهاي جستجو دارد همراه باشيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۰۰:۱۶ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

 

 

در اين مطلب سعي داريم در مورد انواع مختلف فست فود ها نصب و راه اندازي فست فود و تجهيزات فست فود اطلاعاتي را براي شما بيان نماييم

فست فود را مي توان غذايي سريع، آسان و كم هزينه براي يك وعده غذايي خانواده به شمار آورد. با توجه به تبليغات و فرهنگ سازي هاي اخير در مورد ارزش مواد غذايي، بسياري از فست فودها در كنار غذاهاي معمول خود، غذاهاي سالم را نيز در منوي خود قرار داده اند. غالب فست فودها غذاهاي شناخته شده اي براي مردم هستند كه با به كار بردن تجهيزات خاص، زمان آماده كردن آن ها كوتاه تر شده و كم هزينه تر تهيه مي شوند.

سبك آمريكايي فست فودها

فست فودهاي آمريكايي در سراسر دنيا شناخته شده هستند. برندهاي شناخته شده اي مانند مكدونالد، ساب وي و برگر كينگ بهترين و با كيفيت ترين فست فودها را با قيمتي مناسب عرضه مي كنند. بيشت رين تنوع آن ها در زمينه همبرگر است، كه تركيبي از گوشت، پنير، پيازو كمي ترشي است كه معمولا همراه با سيب زميني سرخ شده به مشتري عرضه مي شود. تفاوتي كعه برند ساب وي با سايرين دارد اين است كه بيش تر تمركز خود را بر انواع ساندويچ قرار داده است و مشتري مي تواند نحوه تهيه ساندويچ خود را انتخاب نمايد.

سبك ايتاليايي فست فودها

بزرگترين و شناخته شده ترين برند فست فود ايتاليايي پيتزا هات است. اين برند تنها پيتزا به مشتريان عرضه نمي كند بلكه داراي منوي متنوعي از پاستاها و سالادها است. پيتزا هات انواع بسيار مختلفي از پيتزا، پاستا و سالاد را به مشتريان عرضه مي كند كه پاسخگوي سليقه طيف وسيعي از مردم است. پيتزا هات زير مجموعه Yum!Brands است كه در سراسر دنيا بسيار شناخته شده است.

سبك مكزيكي فست فودها

تاكو بل، نام شناخته شده ديگري در فست فود است كه زير مجموعه Yum!Brands است و به ارائه انواع فست فود مكزيكي مي پردازد. تاكو بل  در آمريكا بيش از 580 شعبه دارد كه فست فودهاي مكزيكي را مانند تاكو، بوريتو، فاهيتا و اِنچيلادا را به مشتريان علاقه مند به فست فود مكزيكي ارائه مي كند. اين برند از فست فودها سعي دارند تا با استفاده از مواد سالم و تازه كه از مزرعه هاي مخصوص به خود آن ها تهيه مي شود، غذاهايي سالم در اختيار مشتريان بگذارد.

سبك آسيايي فست فودها

فست فودهاي آسيايي از نظر سالم بودن غذا در آخر ليست قرار دارند، چرا كه اكثر آن ها غذاهايي هستند كه در روغن سرخ مي شوند. اكثر غذاهايي كه در فست فودهاي آسيايي تهيه مي شوند حاوي منوسديم گاوتامات (MSG) هستند. يك افزودني كه براي دادن عطر و طعم بهتر به غذا افزوده مي شود. پاندا اكسپرس يكي از بزرگترين فست فودهاي چيني در آمريكاست كه بيش از 1000 شعبه در اين كشور دارد.

شما ميتوانيد جهت راه اندازي فست فود يا خريد و نصب تجهيزات فست فود با مجموعه ايران اچ اف سي در ارتباط باشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۵۱:۲۴ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

ايمن بودن نرم افزارهاي كدباز يك عدد از مباحثي مي‌باشد كه بعضا برنامه نويسان مطرح مي كنند . به طور كلي هر سيستمي كه افراد بيشتري بر روي آن عمل كنند و به كارگيري كنندگان متعددي داشته باشد به مرور زمان تكميل مي شود . اما كدباز بودن نه تنها استدلال بر ايمن بودن نمي باشد بلكه در بسياري از موردها ممكن است سبب ساز شود كه سيستم فوق زمينه يورش قرار گرفته و هك شود .

به تيتر مثال پلتفرم جوملا كه بر اساس پي اچ پي مي باشد يكي از ضعيف ترين پلتفرم ها از حيث امنيتي هست و هر از چندگاهي شاهد هك شدن نسخه هاي گوناگون آن در اينترنت هستيم .
بعضا
از مشكل ها امنيتي كه ممكن مي‌باشد به حافظه برنامه نويسي سايت پيش بيايد عبارتند از: Remote
code execution SQL
injection (Cross
Site Scripting (XSS Session
Hijacking XSRF
هيچكدام از مورد ها بالا ارتباطي به لهجه برنامه نويسي ندارد و برنامه نويس بايد با موردها فوق آشنا باشد تا مشكل امنيتي براي آن به‌وجود نيايد . ضمن اين‌كه سيستم هاي دوچندان زيادي در دنيا وجود دارا‌هستند كه با پلتفرم دات نت عمل مي نمايند و درصورتي كه اين پلتفرم مشكلي داشت بدون شك هيچ كدام از اينكمپاني ها به سمت آن نمي رفتند .

سئو در مشهد

وبسايت
هاي بزرگي مثل گوگل، فيسبوك و آمازون با php برنامه نويسي گرديده اند؟ پاسخ قطعا منفي است! سايت هاي فوق عمدتا از گويش هاي C++‎‎‎‎ پايتون و جاوا براي برنامه نويسي سمت سرور خويش استفاده مي نمايند و به هيچ وجه از پلتفرم هاي اپن سورس مثل پي اچ پي در پباده سازي بخش هاي مهم آن‌ها استعمال نشده هست . فقط گوگل براي برخي از سرويس هاي جانبي خويش به طور محدود از گويش php به كارگيري مي نمايد . تنها تارنما پر طرفدار دنيا كه از php به كار گيري مي كرده مي‌باشد تارنما ياهو بود كه آن نيز در حالا انتقال برنامه هاي خويش به لهجه نو node .js ميباشد .

مي‌توان اعلام كرد به جز تفاوت لهجه برنامه نويسي php با ASP يك وجه شباهت با هم دارند ، هيچ تارنما قدرتمندي از اين گويش ها به طور بدون واسطه به كارگيري نكرده است .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سئو در مشهد،
موضوع:
[ ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۳۵:۰۱ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

در سال ۲۰۱۱طبق آمار مشخص شد كه ميزان فروش فست فودها سالانه بيش از ۱۱۰ ميليارد دلار است. امروزه فست فودها به طور متوسط درهر روز حدود ۵۰ ميليون مشتري دارند. پس جاي تعجب ندارد كه هر روز يك فست فود جديد در مكاني جديد آغاز به كار مي كند. موفقيت فست فودها به دو عامل عمده بستگي دارد، خدمات به مشتريان و كيفيت غذا. فست فودها مقدار بسيار زيادي از مواد غذايي را به صورت روزانه مورد استفاده قرار مي دهند. به همين دليل تجهيزات فست فود  بايد از درجه اي از استاندارد برخوردار باشند تا بتوانند كيفيت مواد غذايي و در نتيجه كيفيت غذاي فست فود را در حد مطلوب نگه دارند.

تجهيزات فست فود

براي راه اندازي فست فود به تجهيزات فست فود مختلفي نياز دارد تا بتواند انواع مختلف غذا را به مشتريان خود عرضه كند. در اين مطلب به بررسي تعدادي از اين تجهيزات مي پردازيم.

تمامي فست فودها به يخچال نياز دارند. زماني كه مي خواهيد در مورد نوع يخچال مورد نياز فست فود خود تصميم بگيريد حتما به اندازه آن و فضايي كه در اختيار داريد نيز فكر كنيد. هم چنين فكر نكنيد كه با خريد بزرگترين يخچال موجود در واقع بهترين تجهيزات را در اختيار داريد، چرا كه يخچال بزرگ نه تنها فضاي زيادي را اشغال مي كند، بلكه مصرف انرژي بالايي نيز دارد.

دستگاه ديگري كه در هر فست فود مورد نياز است، دستگاه سرخ كن است. امروزه بهترين دستگاه هاي سرخ كن كه مصرف انرژي پاييني دارند نيز وجود دارند كه شما با مبلغ مناسبي مي توانيد آن ها را تهيه كنيد. ممكن است در ابتدا هزينه تهيه آن ها زياد به نظر برسد ولي به مرور زمان شاهد صرفه جويي هزينه خواهيد بود.

نوشيدني هاي گرم و سرد جزء جدايي ناپذير هر فست فودي محسوب مي شود. از آن جا كه زمان در فست فود حرف اول را مي زند و مسئولان فست فود تمام تلاششان اين است كه در كوتاه ترين زمان ممكن سفارش مشتري را به وي عرضه كنند، پس در زمينه نوشيدني ها هم دستگاهي را تهيه كنيد كه بتواند هم زمان چندين كار مختلف را انجام دهد.

بسياري تجهيزات فست فود  و دستگاه هاي ديگر نيز در فست فود مورد نياز است. شما بايد سعي كنيد با توجه به سرمايه اي كه در اختيار داريد بهترين دستگاه ها را تهيه كنيد و با اين روش كيفيت و سرعت خدمات خود را بهبود ببخشيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۵۲:۰۲ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

ما مجموعه شما را با تجهيزات با كيفيت وارداتي و داخلي در كلاس مناسب  تجهيز خواهيم نمود. خدمات تجهيزات فست فود گروه iranhfc  شامل موارد زير مي باشد:

 • جانمايي تجهيزات آشپزخانه بر اساس فضا و ابعاد تجهيزات
 • تهيه نقشه تاسيسات گاز، برق، شبكه، تهويه، آب و فاضلاب
 • حمل و نصب تجهيزات آشپزخانه
 • گارانتي و خدمات پس از فروش

راه اندازي فست فود

شايان ذكر است يكي از موارد مهمي كه در خروجي محصولات شما داراي اهميت است، كيفيت تجهيزات و ماشين آلات شما مي باشد. اين مهم جز با آموزش صحيح و خدمات پس از فروش كه شامل سرويس هاي دوره اي مشخص است حاصل نمي شود.

ما به شما آشپزخانه اي با تجهيزات كارا و اثر بخش هديه خواهيم نمود، تا بتوانيد فست فود خود را به نحو شايسته اي راه اندازي كنيد.

 

[/vc_column_text][vc_empty_space height="16px"][vc_row_inner][vc_column_inner width="1/3"][vc_text_separator title="تجهيزات مناسب فست فود و كافي شاپ" el_class="h6"][vc_column_text css=".vc_custom_1520618155498{padding-right: 5px !important;}"]

تهيه تجهيزات آشپزخانه فست فود يكي از دغدغه هاي اصلي سرمايه گذاران در حوزه راه اندازي فست فود مي باشد. ما معتقديم كه به صرف خريد كالاي بسيار با كيفيت و لوكس اين نياز اساسي مشتريان با پاسخ مناسبي روبرو نخواهد شد. زيرا برند، قيمت، كيفيت و حتي تامين كننده تجهيزات آشپزخانه بايد متناسب با برنامه هاي استراتژيك و نياز هاي شما باشد. در گروه iranhfc  گروه فوق تخصصي تجهيز و راه اندازي فست فود، پس از نياز سنجي هاي لازم ليست جامع  و كاملي از تجهيزات مناسب در اختيار كارفرما قرار خواهد گرفت تا بتواند فست فود حرفه اي را راه اندازي نمايد.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width="1/3"][vc_text_separator title="قيمت تجهيزات فست فود و كافي شاپ"][vc_column_text css=".vc_custom_1520618146729{padding-right: 5px !important;}"]

قيمت تجهيزات فست فود تحت تاثير عواملي همچون كيفيت، برند، گارانتي و شرايط فروش مي باشد. گروه iranhfc  با سابقه درخشان در حوزه واردات تجهيزات متفاوت براي فست فودها و رستورانها به همراه توليد كالاي با كيفيت ايراني و خدمات پس از فروش شايسته با بهترين قيمت، شما را تشويق به تهيه تجهيزات از دست اول و بدون واسطه مي نمايد. حال كه شرايط اقتصادي كشور عزيزمان ايران دستخوش تغييرات گسترده اي قرار گرفته است، بهتر است كه در انجام هزينه ها براي راه اندازي فست فود دقت لازم صورت گيرد تا بار هزينه هاي اضافي به پروژه تحميل نشود.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width="1/3"][vc_text_separator title="تجهيزات فست فود و كافي شاپ"][vc_column_text css=".vc_custom_1520618132634{padding-right: 5px !important;}"]

تجهيزات فست فود و كافي شاپ نقشي اصلي و كليدي در اداره و موفقيت هر كدام از اين مجموعه ها دارد. گروه iranhfc  با داشتن شو روم كامل از تجهيزات آشپزخانه هاي صنعتي و كارشناسان خبره مي تواند يك ليست كامل از تجهيزات مورد نياز را براي شما تهيه نمايد. قطعا تهيه ليست تجهيزات آشپزخانه جز خدمات رايگان گروه iranhfc  مي باشد. هر چند ما معتقديم در كنار داشتن تجهيزات با كيفيت شما مي بايست از مشاورين خبره و كارآمد برخوردار باشيد لذا ما سعي نموده ايم در يك محل به نيازهاي راه اندازي و تجهيز شما پاسخ شايسته و بايسته اي را بدهيم.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row el_id="fast-food" css=".vc_custom_1459862555627{padding-top: 15px !important;}"][vc_column width="1/3"][vc_single_image image="26749" img_size="full" alignment="center" style="vc_box_shadow_3d"][vc_custom_heading text="دكوراسيون كافي شاپ" font_container="tag:h3|text_align:center" use_theme_fonts="yes"][/vc_column][vc_column width="1/3"][vc_single_image image="26748" img_size="full" alignment="center" style="vc_box_shadow_3d"][vc_custom_heading text="تجهيزات كافي شاپ" font_container="tag:h3|text_align:center" use_theme_fonts="yes"][/vc_column][vc_column width="1/3"][vc_single_image image="26747" img_size="full" alignment="center" style="vc_box_shadow_3d"][vc_custom_heading text="راه اندازي كافي شاپ" font_container="tag:h3|text_align:center" use_theme_fonts="yes"][/vc_column][/vc_row]

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۳۰:۱۴ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]


شهر
> شهر مجازي - همشهري آنلاين: دي‌اس‌ال (Digital Subscriber Line) كه مي‌توان آن را خط اشتراك ديجيتال ناميد، روشي براي اتصال به وب با سرعت بالا و هزينه كمتر مي باشد .
اشكال مختلفي از DSL وجود دارااست كه امكان اتصال به وب را با سرعت‌ها و تجهيزات مختلف آماده مي‌كنند . البته نوعي كه عمده در كشورمان شناخته گرديده مي‌باشد Asymmetric-DSL يا اين كه ADSL يا اين كه DSL نامتقارن است .

DSL
چه گونه عمل مي‌كند؟ كابل‌هاي گوشي تلفن توانمند به انتقال سيگنال‌هائي با ظرفيت يك سري ميليون هرتز ميباشد . ولي در راه Dial-Up صرفا مي‌توان از 4KHz پهناي باند استعمال كرد كه با به كارگيري از پيشرفته‌ترين روش‌هاي فشرده‌سازي، مي توان حداكثر 56 كيلو بايت اطلاعات را در يك ثانيه منتقل كرد .

سئو در مشهد

در حقيقت DSL روشي مي‌باشد كه با استفاده از پهناي باند آزاد داده ها را منتقل مي‌كند .

مقايسه
اشكال DSL‌ها:
Asymmetric
DSL) ADSL): اين خط مش نامتقارن ناميده شده و برهان آن هم تفاوت سرعت اخذ و ارسال مي‌باشد .
عمده مطلوب خانه‌ها و ادارات كوچك است . و اكثر مناسب افرادي كه دانلود بيشتري دارا هستند .
شما مي توانيد تا 6 .1 مگابيت بر ثانيه اخذ و 640 كيلوبيت بر ثانيه ارسال داشته باشيد .

Consumer Digital Subscriber Line) CDSL): يا اين كه DSL مصرف كننده نوعي ديگر از اين تكنولوژي مي باشد . از ADSL سرعت كمتري دارد و بضاعت اخذ تا 1مگابيت بر ثانيه را دارااست و همچينين سرعت ارسال بسيار كمتري به نسبت ADSL دارااست .
High
bit-rate DSL) HDSL): سرعت دريافت و ارسال اطلاعات يكسان هست .در اين شيوه تا 1 .544 مگابيت بر ثانيه بر روي خطوط دوبل اخذ و 2 .048 مگابيت بر ثانيه ارسال قابليت و امكان پذير هست .
ISDN
DSL) ISDL): اين خط مش در اختيار يوزرها استعمال كننده از ISDN ميباشد . ISDL در مقايسه با ساير روش‌هاي DSL دارنده زير ترين سرعت هست . سرعت اين خطوط 144 كيلوبيت در ثانيه است .
Multirate
Symmetric DSL) MSDSL) : در اين روش سرعت ارسال و اخذ داده ها يكسان ميباشد . نرخ سرعت انتقال اطلاعات توسط راس ارائه دهنده خدمت DSL ، تهيه ميشود .
Rate
Adaptive) RADSL): در اين خط مش اين امكان وجود دارااست كه سرعت برقراري ارتباط با دقت به فاصله و كيفيت خط تغيير كند .
Symmetric
DSL) SDLS): DLS با خطوط متقارن ميباشد . سرعت ارسال و اخذ يكسان مي‌باشد و بر مغاير HDSL فقط به يك خط نياز خواهد بود .
UDSL:
در راستي به عبارتي HDSL است البته با خطوطي يكطرفه . اين جور از DSL توسط شركت‌هاي اروپايي سفارش شد .
Very
high bit-rate) VDSL): اين راه و روش نامتقارن است و در مسافت هاي كوتاه بهمراه خطوط مسي گوشي تلفن استعمال ميگردد .
Voice-over
DSL)VoDSL): يك دسته يگانه از IP تلفني مي باشد . در اين رويه چند خط مخلوط و به يك خط گوشي تلفن تبديل تبديل مي شوند .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سئو در مشهد،
موضوع:
[ ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۷:۰۵ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

داشتن
منزل ي هوشمند تا سال ۲۰۲۰ جديدترين
توليدها دنياي فناوري در خانه
اپليكيشين SmartThings روياي داشتن خانه هوشمند را به واقعيت تبديل مي نمايد .

خرقه
هوشمند براي بيماران دچار به زوال عقل جديدترين
توليد ها دنياي فناوري براي بيماران
شركت زنوما (Xenoma) براي افراد مبتلا به دمانس لباس هوشمندي طراحي كرده كه مي تواند نشانه ها حركتي و استرس را بدون نياز به حسگرهاي

طراحي سايت

بزرگ و حجيم تشخيص دهد . اين مال يك عدد از جديدترين محصول ها دنياي فناوري در سالي كه گذر كرد محسوب مي شود .

تماشاي
هم زمان يك‌سري فيلم در يك نمايشگر جديدترين
محصول ها دنياي فناوري در نمايشگرها
ميراويز جور فراوان خاصي از نمايشگر پروژكتوري را ايجاد كرده كه قابليت و امكان تماشاي ويدئوهاي گوناگون را به طور همزمان فراهم مي‌سازد .

پرواز
او‌لين آژانس پرنده جديدترين
توليدها دنياي فناوري - آژانس پرنده
ولوكوپتر (Volocopter) اسم او‌لين ماشين كرايه اي پرنده دنيا با ۱۸ ملخ مي باشد كه توليد اينتل هست و روي صحنه نمايشگاه CES به پرواز درآمد . ولوكوپتر يكي از جديدترين توليدات دنياي فناوري مي باشد .

كوچكترين
ياد ۱ ترابايتي دنيا جديدترين
توليدها دنياي فناوري جهان
شركت سن‌ديسك از نمونه نخستين كوچكترين خاطر يك ترابايتي جهان با قابليت و امكان سازگاري با پورت USB-C پرده برداري كرد . اين ياد كوچك با حجم بالا از جديدترين توليدات دنياي فناوري به شمار مي رود .

تلفن همراه
هوشمندي كه ويدئو پروژكتور دارد جديدترين
توليد ها دنياي فناوري در جهان
شركت WMS در جريان نمايشگاه فناوري CES ۲۰۱۸ از يك گوشي هوشمند جديد رونمايي كرد كه مجهز به ويدئو پروژكتور داخلي مي‌باشد . با بهكارگيري از آن مي بضاعت ويديو و تصاوير را پخش نمود .

طراحي اپليكيشن

شمارش
كالري طعام با دستيار هوشمند جديدترين
توليدات دنياي فناوري در دنيا
شركت سامسونگ در نمايشگاه CES 2018 از افزودن خصوصيت تازه به دستيار هوشمند دستگاه‌هاي خويش موسوم به بيكسبي خبر بخشيد كه غذاها را ميشناسد و كالري موجود در آنان را اكانت مينمايد .

باتري
قلمي كه خالي نمي‌شود! جديدترين
محصولات دنياي فناوري دنيا
اين باتري، يك باتري بي‌سيم مي باشد كه نيازي به تعويض ندارد و از دور ريختن سالانه باتري‌ها خودداري مي كند .

نمايش
خاطرات با گوي كريستالي هوشمند جديدترين
محصولات دنياي فناوري - گوي كريستالي
گوي كريستالي مينياتوري خيره كننده‌اي عرضه گرديده است، كه قادر است ويدئوهايي را در صفحه سناريو با امكان چرخش ۳۶۰ درجه در كف دست سناريو دهد . براي فعال كردن دنياي مينياتوري در داخل اين گوي، فقط ضروري هست آن را حركت داد . اين گوي برفي به فيس يك كادر عكس ديجيتال هم كار مي كند و به يوزرها اين امكان را ميدهد تا عكس‌هاي مسئله لحاظ خويش را در آن آپلود كنند و در غايت كاربر مي‌تواند خاطراتش را با بقيه افراد هم به اشتراك بگذارد . اين گوي توانست براي تمامي جذاب باشد و در ليست جديدترين توليد ها دنياي فناوري قرار گيرد .

هدفون
معني كننده همزمان ۳۷ زبانه ليست
جديدترين محصولات دنياي فناوري
يك هدفون معني كننده بي‌سيم فوق‌العاده، در نمايشگاه CES معرفي شد كه قابليت و امكان ترجمه به طور همزمان را به ۳۷ گويش زنده دنيا دارد . براي عمل با اين هدفون‌ها نياز به انجام هيچ كاري جز گوش كردن به سخنان و ترجمه هدفون نمي باشد .

.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: طراحي سايت، طراحي اپليكيشن،
موضوع:
[ ۹ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۰:۵۰ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 604
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب