معرفي مطالب جالب با لينك منبع
معرفي مطالب جالب با لينك منبع


چيست؟ به نقل از وب سايت متمم در قضيه توصيف مديريت ارتباط با مشتري يا Customer Relationship Management، واقعه نظري وجود ندارد . بخش اعظمي از شركت ها فعال در حوزه تكنولوژي اطلاعات، CRM را مجموعه نرم افزارها يا اين كه خدماتي مي دانند كه به اتوماسيون بازاريابي، فروش و خدمات امداد مي نمايد . با اين توصيف سي ار ام و قابل انعطاف افزار CRM تقريبا يكسان در لحاظ گرفته شده اند .

بخش ديگري از فعالان حوزه مديريت، تاكيد دارند كه CRM نگرشي با تاكيد بر ايجاد، مراقبت و توسعه و تعميق ارتباط با مشتريان هست و در اين نگرش، ممكن است از تكنولوژيهاي روز استفاده بشود يا اين كه نشود .

در نگاه استراتژيك به رئيس ارتباط با مشتري، CRM يك استراتژي محوري و مهم در كسب و فعاليت هست و قرار مي باشد مشتريان سودده را جذب كسب وكار كرده و آنها را براي ما محافظت نمايد .

طراحي سايت در مشهد

در نگاه عملياتي به مدير ارتباط با مشتري، هر فرايندي كه به نوعي با مشتري داراي ارتباط است، با استعمال از سيستمهاي نرم افزاري، به ابزارهاي خود كار تجهيز مي شود . بازاريابي، فروش و خدمات مشتريان، از پاراگراف اين فرايندها هستند .

در نگاه تحليلي به رئيس ارتباط با مشتري، CRM ابزاري براي چك هوشمندانه داده ها و اطلاعات مربوط به مشتري با هدفهاي استراتژيك و يا عملياتي مي‌باشد .

در نگاه تعاملي به رئيس رابطه با مشتري، CRM از تكنولوژي براي مديريت مرزهاي سازمان، چه در رابطه با مشتري وچه شركاي تجاري استعمال مي‌گردد و هر نوع داده و اطلاعاتي كه از مرزهاي سازمان عبور ميكند بوسيله اين سيستم مديريت مي‌شود . انگيزه اين سيستم توليد قيمت براي مشتريان و همياران اداره مي‌باشد .

طراحي اپليكيشن در مشهد

همانطور كه از تعاريف فوق معين ميباشد و ما نيز از همان آغاز گفتيم تعريف يكساني از سي آر ام وجود ندارد . و ما نيز قصد نداريم با عنوان كردن تعاريفگوناگون شما را مشغول جزيياتي از اين دست كنيم . عمده قصد ما اين بود با ديدگاه هاي متفاوت در زمينه سي آر ام آشنا شويد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۰۰:۵۰ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

مهاجرت به كانادا و استفاده از وام هاي تحصيلي(Scholarship or Fellowship)

مهاجرت به كانادا و استفاده از وام هاي تحصيلي(Scholarship or Fellowship) يكي از روش هاي خوبي است كه دانشجويان مي توانند از آن استفاده كنند .بورس هاي تحصيلي كانادا داراي انواع گوناگوني است كه معمولا از سوي دانشكده ها يا شركت ها و موسسات خارج از دانشگاه به منظور تشويق در اختيار دانشجويان مستعد در تعدادي محدود قرار مي گيرد.خصوصيت اصلي بورس ها اين است كه بر خلاف كمك هزينه در قبال گرفتن آن لازم نيست كار بكنيد.

[caption id="attachment_865" align="aligncenter" width="600"]مهاجرت به كانادا و استفاده از وام هاي تحصيلي(Scholarship or Fellowship) مهاجرت به كانادا و استفاده از وام هاي تحصيلي(Scholarship or Fellowship)[/caption]

 

پس اين بورس ها كمك هزينه هاي بدون بازگشت هستند كه به صورت جايزه به دانشجويان ممتاز تعلق ميگيرد.

لذا معيار اين جايزه ها سوابق و برجستگي هاي تحصيلي فرد است نه نياز مالي وي و در نتيجه افراد بايد براي دريافت آن رقابت كنند.

اين كمك ها فرمول چندان مشخصي براي مبلغ نداشته و هر دانشگاه و يا حتي دانشكدهاي شرايط خاص خود را براي تخصيص آنها دارد.

در نتيجه ممكن است دانشجويي كه با ساير ملاك هاي ارزيابي دانشگاه يا كالج، نيازمند مالي شناخته نشده باشد، به دليل كارنامه تحصيلي يا انجام فعاليت درخشان خاصي در حوزه علمي بتواند از اين نوع كمك ها استفاده كند.

انواع گوناگون بورس هاي تحصيلي كانادا

اسكلارشيپ

اسكلارشيپ بيشتر براي هزينه زندگي و تحصيل دانشجو تعلق مي گيرد؛

 فلوشيپ

فلوشيپ به نوعي همان اسكلارشيپ است اما تفاوت هايي در شرايط تخصيص آنها وجود دارد. فلوشيپ براي كارهاي تحقيقاتي دانشجويان ممتاز به آنها داده مي شود.

در بيشتر مواقع چنين منابع مالي شهريه را تامين نموده بعلاوه يك حقوق ماهيانه را نيز براي زندگي باقي مي گذارد.

ميزان حقوق بطور متوسط 1100 تا 1500 دلار در ماه مي باشد كه كفاف هزينه يك زندگي دانشجويي نظير اجاره يك آپارتمان كوچك غذا و لباس و تداركات دانشگاه و حمل و نقل را خواهد داد.

Research Assistantship

اين كمك هزينه، تحت عنوان دستيار پژوهشي، نوعي موقعيت شغلي است كه دانشجو در دانشگاه بر روي پروژه تحقيقاتي خاصي كار ميكند و به ازاي كارخود از استاد حقوق دريافت ميكند.

لذا دانشجويان به ازاي دريافت آنها مسؤوليت خاصي در قبال دانشگاه يا استاد دارند و لازم است براي دانشگاه يا استاد كار كنند.

چنانچه دستيار پژوهشي به شما اعطا گردد، مقرر مي شود كه شما به استادي در زمينه پژوهشي كمك كنيد.

استادها معمولا از صنعت يا دولت بودجه ميگيرند كه پروژه هاي تحقيقاتي شان را پيش ببرند.

اين استادها براي انجام پروژهها دانشجوهاي دكترا (و در برخي موارد فوق ليسانس) را استخدام ميكنند تا برايشان كار كنند.

به اين نكته توجه داشته باشيد كه استادها معمولا دستيار پژوهشي را به دانشجوياني كه استاد راهنماي آنها هستند، اختصاص مي دهند.

به همين خاطر لازم است كه با اساتيدي كه زمينه ي كاريشان به زمينه كاري شما نزديك است تماس گرفته و از موقعيت هاي باز آنها و تمايل آنها
براي پذيرفتن دانشجوي جديد، اطلاع پيدا كنيد.

Teaching Assistantship

در اين موقعيت شغلي، دانشجو بعنوان يك دستيار تدريس، در تدريس درس خاصي به استاد كمك و با او همكاري ميكند و به ازاي آن از دانشگاه حقوق دريافت ميكند.

وظيفه افراد دستيار تدريس از تنوع بسياري برخوردار است كه بصورت عمومي شامل نمره دادن، تصحيح اوراق، برگزاي كلاس هاي حل تمرين يا آزمايشگاه ها، كمك به دانشجويان و اداره جلسات هفتگي مي باشد. براي گرفتن دستيار تدريس فرد بايد فرمهاي خاص آن را پر كند و هر ترم براي درخواست جديد اقدام نماييد.

تخصيص دستيار تدريس معمولا بر اساس اولويت انجام ميشود و دانشجويان با سابقه دكترا از اولويت بالاتري برخوردار هستند.
همچنين اغلب دانشگاهها نياز دارند كه متقاضي امتحان صحبت كردن انگليسي مانند TSE يا بخش صحبت كردن TOEFL را بگذرانيد و نمره لازم را

كسب نماييد.

Internship

دوره كارآموزي، دورهاي است كه دانشجويان ميتوانند در طي آن در شركتهاي خصوصي يا ساير موسسات خارج از دانشگاه در زمينه هاي مرتبط با رشته يتحصيلي خود كار كنند و به ازاي كار خود حقوق دريافت نمايند. در طول تابستان ثبت نام و حضور در دانشگاه اجباري نيست و دانشجويان معمولا از اين مدت براي كار در خارج از دانشگاه استفاده ميكنند.

حقوقي كه شركتها به دانشجويان پرداخت ميكنند معمولا بسيار بالاتر از حقوقي است كه دانشجويان با داشتن دستيار پژوهشي يا دستيار تدريس در طول سال دريافت مي نمايند .

اقدام براي دريافت اين دوره كارآموزي نسبتاً ساده است و احتياج به مدارك
متعددي ندارد. چنانچه مايل به دريافت كارآموزي براي تابستان هستيد، بايد از زمستان سال قبل اقدامات خود را آغاز كنيد.

بسياري از شركتها از حدود ماه دسامبر تا مي هر سال اطلاعاتي را در مورد موقعيت هاي تحت عنوان internship در وب سايت خود منتشر ميكنند و اقدام به جمع آوري رزومه مينمايند .
كارشناسان شركت با توجه به سوابق دانشجويان، تعدادي را براي مصاحبه انتخاب ميكنند.

مصاحبه ممكن است به صورت تلفني يا در محل شركت صورت پذيرد و ممكن است شامل چندين مرحله مختلف باشد.

شركت ها ممكن است از دانشجويان بخواهند تا علاوه بر رزومه، توصيه نامه هايي از طرف اساتيد دانشگاه نيز ارائه دهند .

توصيه نامه معمولا در صورتي درخواست ميشود كه شما تمام مراحل مصاحبه را با موفقيت پشت سر گذاشته باشيد.

داشتن دانش كافي در زمينه هاي كه براي آن اقدام ميكنيد بسيار مهم است و از شما انتظار ميرود كه بتوانيد عمده اي سوالات مصاحبه كننده ها را جواب دهيد.

همچنين زمان اقدام براي internship هم اهميت زيادي دارد.

برخي از شركت ها ممكن است تا ماه فوريه تمام دانشجوياني كه لازم دارند را انتخاب كرده باشند وبديهي است كه دانشجويي حتي با شرايط خوب هم در صورت اقدام بعد از اين زمان، شانس چنداني براي دريافت اين دوره نخواهد داشت.

اغلب دانشگاه هاي مركزي به نام center career دارند كه دانشجويان را با نحوه ي اقدام براي يافتن شغل و internship آشنا ميكنند.

اين مراكز همچنين ميتوانند به شما در زمينه ي نوشتن رزومه اي كه براي شركتها مي فرستيد نيز كمك كنند و همچنين ممكن است ليستي از شركت هايي را كه علاقمند به استخدام كارآموز هستند را در اختيار شما قرار دهند .

علاوه بر آن در طول سال تحصيلي نمايشگاههاي كوچكي با عنوان fair career ممكن است در دانشگاه برگزار شود.
هدف اصلي اين نمايشگاه ها استخدام دانشجويان براي شغل دائمي يا كارآموز است. شركت هاي علاقمند غرفه هايي دارند كه رزومه ي دانشجويان را جمع آوري ميكند و حتي ممكن است مصاحبه هايي نيز با دانشجويان انجام دهند.

بازديد از اين نمايشگاهها به دانشجوياني كه علاقمند به گرفتن كارآموزي هستند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۵۱:۱۳ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

مزاياي مهاجرت به كانادا و زندگي در كانادا

مزاياي مهاجرت به كانادا و زندگي در كانادا شامل مزاياي اقتصادي , بهداشتي , فرهنگي , آموزشي در اين كشور است . مهاجرت از كشور مادري به همراه خانواده براي آغاز يك زندگي جديد در كشور كانادا مسلماً مهم‌ترين تصميم در طول زندگي شما خواهد بود.

اين موضوع بايد به درستي در تمامي جنبه‌ها ارزيابي شود. شما بايد از تمامي حقايق خوب و ناخوشايندي كه در اين رابطه وجود دارد با خبر شويد.

اين مطالب برگرفته از تجربيات كساني است كه به عنوان نيروي كار ماهر به كانادا مهاجرت كرده‌اند.

[caption id="attachment_1043" align="aligncenter" width="710"]مزاياي مهاجرت به كانادا و زندگي در كانادا مزاياي مهاجرت به كانادا و زندگي در كانادا[/caption]

مزاياي مهاجرت و زندگي در كانادا

رشد اقتصادي بالا در كانادا

كشور كانادا به علت داشتن اقتصادي مناسب و رشد صنعت در بسياري از صنايع داراي بازار كار قوي است.

به منظور رشد اقتصادي و به دليل اينكه كشور كانادا نيروهاي تخصصي لازم را در بسياري از صنايع ندارد، به جذب نيرو و كارگران خارجي مبادرت دارد.

به همين خاطر افرادي كه مهارت و تجربه لازم در كارهاي تخصصي دارند، در اين رشته ها و صنايع جذب و مشغول به كار مي شوند. اين افراد معمولا از كشور و ملت هايي به كانادا مهاجرت مي كنند كه از ركود جهاني رنج مي برند.

رعايت بهداشت و اصول بهداشتي

كشور كانادا در رعايت نكات بهداشتي و عرضه خدمات بهداشتي با كيفيت به شهروندان يكي بهترين كشورهاست و يكي از مهمترين نكات مثبت زندگي در كانادا ارائه خدمات پزشكي و بهداشتي با استاندارهاي بسيار بالا است.

 

تنوع فرهنگي زياد

از كانادا مي توان به عنوان يك كشور چند فرهنگي ياد كرد. كشور كانادا مهاجران بسياري با فرهنگ هاي متنوع در خود دارد.

جوامع چند فرهنگي به تعامل و همكاري با افرادي كه از كشورهاي خارجي وارد اين مناطق مي شوند عادت كرده اند.

كانادا از جمله كشورهايي است كه در ابتداي ورود مهاجرين محيط راحتي را براي آنها فراهم مي آورد.

آمار پايين جرم و جنايت در كانادا

اگر مي خواهيد به جايي سفر يا مهاجرت كنيد كه به دليل آمار جرم و جنايتش پايين ، در آن 100% احساس امينت داشته باشيد كانادا مي تواند يكي از گزينه هاي مناسب در دنيا باشد.

كانادا يكي از كشورهايي است كه كمترين ميزان جرم و جنايت را در جهان تجربه مي كند. كشور كانادا در معرض جنايت هايي با خشونت كمتر، نسبت به ساير نقاط جهان است.

برنامه هاي اجتماعي بزرگ

كانادا برنامه هاي رفاهي و اجتماعي بسياري دارد كه براي مهاجران و مردم مفيد هستند. سيستم مراقبت هاي بهداشتي سيستم بسيار مناسبي دارد كه به صورت عادلانه با افراد برخورد مي كند. سيستم و برنامه هاي اجتماعي ديگري نيز موجود هستند كه بر آموزش و تمرين تمركز دارند تا به افراد كمك كنند كه به شغل مناسب و مورد هدف خود با مهارتي كه در آن دارند دست يابند. سيستم آموزش و پرورش كانادا نيز يك سيستم متعادل و منظم است و كشور كانادا توانسته از اين طريق و با برنامه ريزي مناسب بودجه لازم براي تاسيس مدارس جديد را به دست آورد.

فراواني منابع طبيعي

كانادا داراي منابع طبيعي فراواني مانند، سنگ هاي قيمتي، سوخت هاي فسيلي، چوب و برخي مصالح ساختماني است.

فراوان بودن منابع طبيعي كارهايي را براي افراد محلي و مهاجرين ايجاد مي كند. از جمله آن ها ساخت خانه ها و تعمير خانه ها مي باشد.

كانادا را مي توان يك كشور غني دانست، زيرا در كمك به شهروندان خود خوب عمل مي كند.

مناظر طبيعي وسيع

مناظر طبيعي متنوع در كانادا از اقيانوس تا درياچه ها، كوه ها و تندراه ها، همگي زيبايي هاي چشم نوازي را به وجود آورده است.

كانادا طيف گسترده اي از فعاليت هايي كه در فضاي باز مي توان انجام داد را در خود دارد. در سواحل شرقي مانند نوا اسكوتيا ( Nova Scotia) دسترسي داريد و انجام كارهايي از قبيل ماهيگيري و قايقراني در آن آسان است.

بخش مركزي كشور فرصت هايي مانند شكار را براي علاقه مندان آن به وجود آورده است. در كل كشور نيز، مي توانيم پياده روي هاي عالي و مناسبي را داشته باشيم.

كانادا به طور كلي يك زيبايي طبيعي، همراه با جمعيت گسترده اي كه در آن زندگي مي كنند را ارائه داده است.

حمايت دولت:

كشورهاي كمي در دنيا هستند كه از شهروندان خود در مواقع سختي و بحران حمايت مي‌كنند. در مواقع وقوع بيماري‌هاي سخت يا بيكاري دولت كشور كانادا از مردم و خانواده‌ها حمايت مي‌كند تا بنيان زندگي‌شان حفظ شود، و از طريق سازمان‌هاي دولتي يا خصوصي مواد غذايي، پوشاك، مسكن، خدمات آموزشي و درماني در اختيارشان قرار مي‌دهد.

در زير چند نمونه از برنامه هاي حمايت اجتماعي براي شهروندان كانادايي ذكر شده است:

. پرداخت مستمري ماهانه براي افراد زير 18 سال.

. بيمه بيكاري.

. كمك‌هاي مالي به افراد بالاي 65 سال كم درآمد.

. كمك‌هاي مالي به خانواده هاي كم درآمد.

. كمك‌هاي مالي به افراد بيكاري كه توانايي كار كردن را ندارند.

آموزش كودكان و نوجوانان:

دوره ابتدايي و دوره متوسطه هر كدام 6 سال به طول مي‌انجامد يعني فرد در پايان متوسطه بايد 12 مرحله را طي كرده باشد. تحصيل براي كودكان كانادايي اجباري و در سراسر كانادا به صورت رايگان مي‌باشد. سطح آموزشي مدارس هر سال كنترل مي‌شود، اين ضامن تساوي در بهره‌مندي از آموزش‌ها و فرصت‌هاي گوناگون براي دانش آموزان كانادايي بدون در نظر گرفتن سطح اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي آن‌هاست.

آينده اي درخشان در انتظار كساني است كه در دانشگاه هاي كانادا تحصيل مي‌كنند.

آينده اقامت در كانادا و پاسپورت كانادايي:

بعد از گذشت 3 سال اقامت در كانادا مهاجران با ويزاي اقامت دائم مي‌توانند درخواست پاسپورت كانادايي دهند، با داشتن اين پاسپورت شما قادريد به خيلي از كشورها مثل آمريكا و كشورهاي عضو اتحاديه اروپا به راحتي وارد و خارج شويد.

چون كانادا كشوري بي طرف است و مردمي آرام با روحيات انسان دوستانه دارد. با پاسپورت كانادايي همچنين مي‌توانيد در كشورهايي نظير انگلستان، استراليا و ازجمله آمريكا كار كنيد..

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۴۴:۰۴ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

استاني،مهاجرت به كانادا درخواست (اكسپرس اينتري) – ( Express Entry ) كانديدهاي استانياين اطلاعات براي متقاضيان درخواست نامزدي استان (PNP) است كه از طريق اكسپرس اينتري درخواست مي كنند.
اگر يك استان يا منطقه شما را از طريق جريان اكسپرس اينتري به شما معرفي كند ، در گواهي كانديد شدن شما فهرست خواهد شد. شما مي‌توانيد اين را با استان يا منطقه تاييد كنيد.
درخواست (اكسپرس اينتري) – كانديدهاي استانيدرخواست (اكسپرس اينتري) – كانديدهاي استاني 
دو راه براي درخواست وجود دارد:شما با استان يا قلمرو تماس مي‌گيريد و براي نامزدي در اكسپرس اينتري خود درخواست مي‌دهيد.اگر ايالت يا قلمرو موافقت كند كه شما را معرفي كند، يك حساب كاربري در اكسپرس اينتري ايجاد كنيد (يا پروفايل خود را به روز رساني كنيد اگر يكي از آن‌ها را داشته باشيد) و نشان دهيد كه نامزد شده‌ايد. شما از طريق حساب خود نامزد دريافت مي كنيد و به صورت الكترونيكي قبول مي كنيد.يا :
شما يك حساب كاربري در اكسپرس اينتري ايجاد مي‌كنيد و استان‌هايي را كه به آن‌ها علاقه داريد نشان دهيد.اگر يك استان يا قلمرو  “اطلاعيه اي از علاقه” به حساب شما ارسال مي كند، به طور مستقيم با آنها تماس بگيريد.شما در  اكسپرس اينتري خود درخواست مي‌دهيد.اگر نامزد شده‌ايد، آن‌ها از طريق حساب خود به شما ارائه خواهند داد و شما آن را به صورت الكترونيكي قبول خواهيد كرد.در هر دو مورد، شما بايد در طول فرايند يك پروفايل در اكسپرس اينتري ايجاد كنيد.براي اين كه درخواست PNP را از طريق اكسپرس وارد كنيد، اين مراحل را دنبال كنيد:پروفايل اكسپرس اينتري خود را ارسال نماييد.اولين گام شما اين است كه يك حساب كاربري در اكسپرس اينتري ايجاد كنيد.
اگر شما معيارهاي اكسپرس اينتري ، از جمله حداقل الزامات براي يكي از سه برنامه مهاجرت فدرال را برآورده مي كنيد، به ليست اكسپرس اينتري نامزدان پذيرفته مي شويد.
اگر يك استان يا قلمرو قبلا توافق كرد كه شما را معرفي كند
شما بايد در پروفايل اينتري اكسپرس خود نشان دهيد كه كانديد شده ايد:
 وقتي مشخصات خود را ايجاد مي كنيد، در بخش “جزئيات برنامه” تحت عنوان “نامزد و انتخاب” پاسخ “بله” را تاييد كنيد، براي تاييد اينكه شما نامزد PNP Express Entry شده ايد. براي تأييد اينكه شما نامزد هستيد  استان  را از منوي كشويي انتخاب كنيد. اين برنامه پس از اين كه پاسخ قبلي را به “بله” تغيير دهيد، نشان داده خواهد شد.سپس دستورالعمل زير را دنبال كنيد تا كانديد شدن شما تاييد شود.
۲٫ دريافت كانديد اكسپرس اينتري (يا كانديد شدن خود را تاييد كنيد)اگر يك استان قبلاً قبول كرده‌است كه شما را معرفي كند.اگر به  اكسپرس اينتري استان يا قلمرو اعطا شده و آنها موافقت خود را به شما معرفي مي كنند، بايد نامزدي خود را به صورت الكترونيكي تاييد كنيد .پس از ارائه مشخصات خود، بايد مستقيما در خارج از حساب خود با استان تماس بگيريد و به آنها اطلاع دهيد:
شماره پروفايل اكسپرس اينتري ( Express Entry )كد معتبر جستجوگر شغل.استان يا قلمرو از اين موارد براي تاييد نامزدي خود با مهاجرت، پناهندگان و شهروندي كانادا (IRCC) استفاده خواهد كرد. پس از آن شما پيامي را در حساب خود دريافت خواهيد كرد كه از شما مي خواهد نامزدي را قبول يا رد كنيد. براي انجام اين كار، دكمه «قبول كردن» يا «قبول نكردن» را در بالاي صفحه پروفايل / مشخصات كليك كنيد.
اگر نامزدي را قبول كنيد، سيستم متوجه مي شود كه شما الزامات PNP را برآورده مي‌كنيد، و يك نامه در حساب تان دريافت خواهيد كرد كه نامزدي شما را تاييد مي‌كند. پروفايل شما در داخل اكسپرس اينتري قرار داده خواهد شد و ۶۰۰ امتياز اضافي دريافت خواهيد كرد كه به شما كمك خواهند كرد درخواست دهيد. (نكته: ۶۰۰ نقطه بيش‌ترين امتياز است كه مي‌توانيد به دست آوريد. اگر به پيشنهاد كار و / يا تحصيل در كانادا اشاره كرديد، تنها ۶۰۰ امتياز براي كانديد شدن شما به امتياز CRS تان اضافه خواهد شد.)اگر “قبول نكنيد” يا كانديد شدن را ناديده بگيريد، بدين معناست كه شما واجد شرايط PNP نيستيد مگر اين كه استان ديگري شما را معرفي كند. شما بايد در ۳۰ روز از زماني كه پروفايل خود را ايجاد كرديد،در بانك كار ثبت‌نام كنيد. شما در اكسپرس اينتري قرار داده مي شويد و ممكن است براي درخواست از هر برنامه‌اي كه واجد شرايط آن هستيد دعوت شويد.اگر شما هنوز در اكسپرس اينتري ( Express Entry ) نامزد نشده ايد:اگر در حال حاضر در اكسپرس اينتري ( Express Entry ) هستيد و مي‌خواهيد براي PNP در نظر گرفته شويد، دو روش وجود دارد كه شما مي‌توانيد در يك استان يا  اكسپرس اينتري منطقه كانديد شويد:
ورود به استان يا منطقه به طور مستقيم
براي يافتن معيارهاي آن‌ها براي جريان اكسپرس اينتري خود از سايت آن منطقه و استان ها بازديد كنيد.اگر شما علاقمند هستيد و نيازمندي‌هاي آن‌ها را برآورده مي‌كنيد ، درخواستي را به يكي از جريان‌هاي اكسپرس اينتري ( Express Entry )  خود ارسال كنيد.اگر يك استان يا منطقه با نامزد كردن شما موافقت كند، بايد:• شخصات خود را در اكسپرس بهروزرساني كنيد تا نشان دهيد كه نامزد شده ايد.(يا اگر پروفايل نداشته باشيد، يك پروفايل ايجاد كنيد)استان را از منوي كشويي انتخاب كنيد. اين برنامه پس از اين كه پاسخ قبلي را به “بله” تغيير دهيد، نشان داده خواهد شد.
پروفايل خود را به روز رساني كنيد تا نشان دهيد به اين استان يا منطقه علاقه‌مند هستيد، اگر شما قبلاً اين كار را نكرده‌ايد.با استان، خارج از حساب خود تماس بگيريد و به آن‌ها بگوييد:شماره پروفايل اكسپرس اينتري ( Express Entry )كد معتبر جستجوگر شغلمنتظر استان يا قلمرو براي تاييد نامزدي خود با IRCC باشيد.شما در زماني كه استان نامزدي خود را تاييد مي كنيد يك پيام در حساب كاربري خود دريافت خواهيد كرد. اين را در بالاي صفحه جزئيات برنامه / مشخصات در حساب خود پيدا خواهيد كرد.پذيرفتن يا رد كردن (“قبول نداريد”) نامزدي در حسابتان.اگر استان شما را از طريق حساب خود معرفي كند، ۳۰ روز  براي پذيرش يا رد آن فرصت خواهيد داشت. براي انجام اين كار ، روي ” قبول ” يا ” رد كردن ” در حساب خود كليك كنيد.اگر نامزدي را قبول كنيد، سيستم متوجه خواهد شد كه شما الزامات PNP را برآورده مي‌كنيد. شما يك نامه (با فرمت PDF) در حساب خود مي‌گيريد كه نامزدي شما را تاييد مي‌كند.۶۰۰ امتياز اضافي دريافت خواهيد كرد كه به شما كمك مي‌كند به سرعت از شما دعوت بهعمل آوريد. استان يا منطقه مستقيماً با شما تماس خواهد گرفت و يك كپي از گواهي كانديد شدن را براي شما ارسال خواهد كرد.( اگر شما براي پيشنهاد شغلي ۶۰۰ امتياز دريافت كرده ايد، امتياز بيشتري براي نامزد دريافت نمي كنيد. در هر صورت، امتيازات اضافي فقط يكبار اعمال مي شود)اگر نامزدي را رد كنيد يا ناديده بگيريد، شما در اكسپرس اينتري مي مانيد. ممكن است درخواست دعوت از هر برنامه اي كه شما براي آن واجد شرايط هستيد دريافت كنيديك ايالت يا منطقه پروفايل شما را پيدا مي‌كند و با شما تماس مي‌گيرد.
استان ها و سرزمين ها مي توانند از پروفايل هاي  اكسپرس اينتري ( Express Entry )  براي پيدا كردن نامزدها براي نامزدي استفاده كنند . براي نامزدي زماني كه شما در حال حاضر در اكسپرس اينتري ( Express Entry ) :
يك استان پروفايل هاي اينتري اكسپرس را جستجو مي كند و مشخصات شما را پيدا مي كند.اگر در پروفايلتان گفته باشيد به آن استان يا تمام استان ها علاقمند هستيد، ممكن است شما را پيدا كنند.استان يا قلمرو يك نامه ” اعلان علاقه ” به حساب شما مي‌فرستد.اين نامه به شما مي‌گويد كه با ايالت يا قلمرو تماس بگيريد تا درباره گزينه‌هاي خود مذاكره كنيد. اين نامه نامزدي نيست و تضمين نمي‌كند كه شما نامزد خواهيد شد.اگر مي‌خواهيد توسط اين استان يا قلمرو كانديد شويد، بايد مستقيماً با آن‌ها تماس بگيريد و در جريان اكسپرس اينتري خود درخواست دهيد. (اين فرآيند بين شما و ايالت يا منطقه اتفاق خواهد افتاد – شما از حساب خود استفاده نخواهيد كرد)اين استان يا منطقه درخواست شما را ارزيابي خواهد كرد.شما بايد كد تاييد شغلي خود را به آنها بدهيد.اگر استان يا قلمرو درخواست شما را تأييد كند، در يك حساب كاربري پيامي دريافت خواهيد كرد. از شما خواهش مي كنم كه نامزدي را قبول يا رد كنيد.آنرا در حساب كاربري خود ميبينيد و شما ۳۰ روز ت براي پذيرش يا رد شدن آن زمان خواهيد داشت.اگر نامزدي را قبول كنيد، سيستم متوجه خواهد شد كه شما نياز به PNP را برآورده مي كنيد. شما نامه اي را در حساب خود دريافت خواهيد كرد كه كانديد بودنتان را تاييد مي كند. ۶۰۰ امتياز اضافي دريافت خواهيد كرد كه به شما كمك مي كند تا به سرعت دعوت شويد. استان يا قلمرو با شما مستقيما تماس مي گيرند و يك كپي كاغذي از گواهي نامزدي خود را به شما ارسال مي كنند.اگر نامزدي را رد كنيد يا ناديده بگيريد ، شما در اكسپرس اينتري ( Express Entry ) باقي مي مانيد.توجه: شما مي توانيد بيش از يك اعلان مربوط به علاقه را در يك زمان دريافت كنيد، اما فقط مي توانيد يك نامزد در يك زمان داشته باشيد. اگر پيشنهاد خود را براي نامزدي در حساب خود داشته باشيد ولي مي خواهيد توسط يك استان يا قلمرو ديگر نامزد شويد، بايد درخواست فعلي را رد كنيد (با كليك بر روي دكمه «قبول نداريد»). سپس استان يا قلمرو ديگر مي تواند نامزد شما را براي شما ارسال كند.
۳٫ دعوت به درخواست اقامت دائم (زماني كه نامزدي خود را قبول كرديد)براي درخواست اقامت دائم تحت مجوز اكسپرس، ابتدا بايد براي درخواست دعوت شويد . اگر از شما دعوت كنند كه درخواست بديد، يك پيام در پروفايلتان دريافت خواهيد كرد. بعدا مي توانيد درخواست آنلاين كنيد.شما ۶۰ روز وقت داريد تا درخواست آنلاين خود را براي اقامت دائم ارسال كنيد.نكته: زماني كه نامزدي را قبول مي‌كنيد ۶۰۰ امتياز ديگر در سيستم رتبه‌بندي جامع (CRS) دريافت مي‌كنيد. اين به شما كمك خواهد كرد كه از شما دعوت به عمل آيد.
۴٫ درخواست خود را پر كنيداگر براي اقامت دائم دعوت شده‌ايد، در حساب خود نامه‌اي دريافت خواهيد كرد كه به شما خواهد گفت:
براي كدام برنامه ها امكان درخواست دادن داريد.چند امتياز به شما داده شده است.مهلت ارسال درخواستاقدامات بعدي كه بايد انجام دهيد.شما سپس :
درخواست آنلاين خود را پر كنيداسناد پشتيباني خود را بارگذاري كنيد، و..هزينه هاي درخواست خود را پرداخت كنيد.توجه: درخواست شما بايد از طريق حساب كاربري شما به صورت الكترونيكي ارسال شود.
۵٫ اگر استان يا قلمرو نامزدي خود را لغو كنداگر يك استان يا منطقه نامزدي خود را قبل از دعوت به درخواست اقامت دائم كنار بكشد، بايد پروفايل خود را از اكسپرس اينتري خارج كرده و يك پروفايل جديد ارائه كنيد.اگر ايالت يا منطقه نامزدي خود را پس از دعوت به درخواست اقامت دائم كنسل كند، اما قبل از ارسال درخواست شما بايد:
دعوت را رد كنيد،پروفايل فعلي خود را كنار بگاريد و يك پروفايل جديد ايجاد كنيد.اگر در اين مورد درخواست اقامت دائم را انتخاب كنيد، درخواست شما را رد مي‌كنيم و هزينه مسترد نخواهد شد.در هر يك از اين موارد، اگر شما از دستورالعمل هاي بالا پيروي نكنيد، شما غير قابل قبول مي باشيد. اين به اين معني است كه شما مي توانيد از درخواست براي پذيرش به كانادا براي هر دليل به مدت پنج سال منع بشويد.در مورد چگونگي درخواست از طريق اكسپرس اينتري اطلاعات بيشتري كسب كنيد.
______________________________________________
گردآوري شده در موسسه حقوقي پاد – مهاجرت به كانادا


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۳۹:۵۰ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

اينترنت (Internet) مخفف interconnected networks (شبكه‌هاي به نيز پيوسته) مجموعه اي از شبكه هاي كامپيوتري است كه با استعمال از پروتكل هاي خاصي كه به آن TCP/IP مي گويند و از روش خطوط تلفني، ماهواره اي و غيره به يكديگر وصل شده اند، تا اطلاعات و داده ها بتواند به سرعت از يك كامپيوتر به كامپيوتري ديگر در هر كجاي گيتي انتقال يابد . ما در اين پست قصد داريم شما را با تاريخچه اينترنت در كشور ايران و همينطور در دنيا آشنا نماييم ، پس ادامه مقاله را بخوانيد .

طراحي اپليكيشن در مشهد

خيلي ها دوست دارا هستند بدانند اولي بار چه سالي و در كدام كشور و توسط چه كسي خط مش اندازي و استفاده شده مي‌باشد . آغاز تاريخچه وب به سال ۱۹۵۷ برمي‌گردد . وقتي كه اتحاد جماهير شوروي موشكي با نام «اسپونيك» (Spotnik) را به اطراف مي فرستد و نشان مي دهد دارنده قدرتي هست كه مي‌تواند كانال هاي ارتباطي ايالات متحده را توسط موشك‌هاي بالستيك خود از در بين پيروزشود . آمريكايي‌ها در پاسخگويي به اين اقدام روس‌ها, موسسه پروژه هاي تحقيقي پيشرفته “ARPA” را به وجود آوردند . هدف از تاسيس چنين موسسه اي پژوهش و آزمايش براي پيدا كردن روشي بود كه بتوان از روش خطوط تلفني, كامپيوترها را به نيز داراي ارتباط نمود . به طوري كه تعدادي كاربر بتوانند از يك خط ارتباطي مشترك به كار گيري نمايند . در اصل شبكه‌اي بسازند كه در آن داده ها به فيس خودكار در بين مبدا و مقصد حتي در فيس از دربين رفتن بخشي از مسيرها جابه‌جا و منتقل شوند . در اصل هدف “ARPA” توليد يك شبكه اينترنتي فقدان و تنها يك اقدام احتياطي در پيش‌روي هجوم احتمالي موشك هاي اتمي دوربرد بود . هر تعدادي بيشتر دانش امروزي ما درباره شبكه به‌طور بدون واسطه از طرح آرپانت “ARPPA NET” گرفته شده مي‌باشد .

پروژه آرپانت در سال ۱۹۶۷ مقدمه به فعاليت كرد و نتيجه اين پروژه پس از يكسري سال به عبارتي كانال جهاني وب كنوني ميباشد كه حالا به رخ غيرنظامي گرديده و همگي ميدان گيتي را زير پوشش خود قرار داده مي باشد .

در واقع اشخاص مختلفي در تشكيل وب سهم داشته اند آقاي “Paul Baran” يكي از مهم‌ترين آنهاست . آقاي باران (Baran) تشكيل و تكامل اينترنت را به ايجاد يك كليسا تشبيه كرد و معتقد بود, طي سال هاي اخير هر كس سنگي به مبنا ها و سنگ هاي پيشين بنا بيش تر مي كند و انجام هر كاري متعلق به شغل هاي انجام گرديده قبل مي باشد . در اوايل دهه ۶۰ ميلادي آقاي باران طي مقالاتي اساس فعاليت اينترنت مدرن را سرازير شد . داده ها و داده‌ها به چهره قطعات و بسته هاي كوچكتري تقسيم و هر بسته با آدرسي كه به آن اختصاص داده مي‌گردد به مقصد مختص خويش فرستاده مي گردد . به اين ترتيب بسته‌ها مثل نامه‌هاي پستي مي توانند از هر مسيري به مقصد برسند .

تاريخچه
وب 2
مطلب
مهم ! : با اين ۷ روش، خيلي بي آلايش از هك شدن كامپيوتر خويش پرهيز كنيم؟
آقاي باران (Baran) طي مقالاتي ساختار وب را پيش‌گويي كرد . وي از عمل سلول هاي مغزي انسان به تيتر سرمشق استعمال كرد,وي معتقد بود: هنگامي سلول‌هاي مغزي از در ميان بروند, كانال عصبي از آن ها ديگر استفاده نمي نمايد و مسير ديگري را در مغز انتخاب ميكند . از ديدگاه او اين قابليت وجود داراست كه شبكه‌اي با تعداد متعددي اتصالات براي تكرار توليد شوند تا در صورت نيستي قسمتي از آن, كماكان به فيس مجموعه اي به هم پيوسته فعاليت نمايد . تا نصفه ده سال ۶۰ ميلادي كسي به نظرها آقاي “Paul Baran” توجه‌اي نكرد . تا اين‌كه در سال ۱۹۶۵ نيروي هوايي ايالات متحده و«آزمايشگاه هاي بل» به نظرها او علاقه‌مند شدند و پنتاگون با سرمايه‌گذاري در پباده سازي و ساخت شبكه اي براساس نظرها او موافقت كرد .بر مغاير تصور آقاي باران (Baran) بنابر دلايلي حاضر با همياري با نيروي هوايي ايالات متحده نشد . در اين ميان دانشمندي به نام تيلور (Tailon) وارد موسسه آرپا (ARPA) شد . وي مستقيما به آقاي هرتسفلد رييس موسسه توصيه كرد: (ARPA) آرپا هزينه توليد يك كانال آزمايشي كوچك با دست كم چهار گره را تامين نمايد كه دارايي آن بالغ بر يك ميليون دلار مي‌شد . سرانجام تيلور چيره شد در سال ۱۹۶۶, دو كامپيوتر را در شرق و غرب آمريكا به نيز متصل نمايد . با اين اتصال انقلابي در روش صادر شدن داده ها در دنياي ارتباطات صورت اعطا كرد كه سود آن را امروز همه شاهد هستيم .

مورخ به دنيا آمدن اينترنت به طور رسمي اول سپتامبر ۱۹۶۹ اعلام شده است . زيرا كه او‌لين “IMP” در دانشگاه “UCLA” واقع در سانتاباربارا در اين مورخ بار گذاري شده مي‌باشد .

طراحي سايت در مشهد

تاريخچهٔ
اينترنت در كشور ايران : تاريخچه
اينترنت 1
سال ۱۳۷۱: تعداد كمي از دانشگاه‌هاي ايران، از پاراگراف دانش كده صنعتي شريف و دانش گاه گيلـان، به وسيله راءس پژوهش ها فيزيك نظري و از طرز پروتكل UUCP به وب وصل شدند تا با دنياي خارج نشاني اينترنتي رد و بدل كنند .
سال ۱۳۷۲: در سال ۱۳۷۲ هجري شمسي كشور ايران هم به شبكه وب ضميمه . اول رايانه‌اي كه در كشور ايران به اينترنت متصل شد راءس تحقيقات فيزيك نظري در كشور‌ايران بود . در اكنون حاضر هم اين راس يك عدد از مركزهاي سرويس ها اينترنت در جمهوري اسلامي ايران است .مركز پژوهش ها فيزيك نظري و رياضيات،‌ بعنوان صرفا نهاد ثبت اسامي قلمرو [ir .] در كشور‌ايران به رسميت شناخته مي شود . اين قلمرو مشخّصه انتخاب شده براي هويّت كشور‌ايران در فضاي وب مي‌باشد .
سال ۱۳۷۳: مؤسسه ندا رايانه تأسيس شد . پس از راه‌اندازي اوّلين بولتن بورد (BBS)، در عرض يك سال نيز اوّلين وب سايت ايراني درون كشور‌ايران را فعال سازي مي‌كند . همچنين، اين مؤسسه خبر نامه همشهري را به لهجه پارسي در اينترنت منتشر ميكند، كه اين اوّلين خبر نامه رسمي اهل ايران در وب محسوب مي‌گردد . در همين سال بدنبال اتصال به وب از شيوه ماهواره كانادائي كد ويژن (Cadvision)، مؤسسه ندا رايانه عمل بازرگاني خود را بعنوان اوّلين شركت سرويس ها سرويس اينترنتي (ISP) آغاز مي‌نمايد .
سال ۱۳۷۴: مجلس ايران تأسيس كمپاني امور ارتباطات ديتا زير لحاظ شركت مخابرات كشور ايران را ثبت مي‌نمايد و مسؤليت توسعه خدمات ديتا در تراز سرزمين را بطور انحصاري در اختيار آن كمپاني قرار مي‌دهد .
سال ۱۳۷۷: پروژه يونيكد در جمهوري اسلامي ايران با قرارداد شوراي عالي انفورماتيك و همكاري بنياد علم و هنر واقع در انگلستان و با محاسبه و مديريت فنّي كالج صنعتي شريف پايين تيتر (فارسي وب) ابتدا ميشود . انگيزه پروژه اين مي‌باشد كه با گنجاندن كامل و جامع الفباي فارسي در استاندارد يونيكد، تكثير فارسي در كامپيوتر، مخصوصاً وب و وب، استاندارد شود و اصولـاً ايراد مداد (فونت)‌هاي غير استاندارد موجود در نرم افزارهاي ايراني حل شود .
مطالعه
اين مقاله آموزشي را از دست نمدهيد ! : فراگيري چهره يي دانلود اپكليكشن ها از گوگل پلي (راه آسان)
طبق آمار منتشر گرديده ماهانه ۱۰ درصد به تعداد يوزرها اينترنت افزوده مي شود ولي تعداد دقيق يوزرها كه روزانه از آن به كارگيري مي نمايند مشخص نمي باشد . هر چند كه برخي كارشناسان تعداد آن‌ها را تا ۹۰۰ ميليون نفر حدس ميزنند . تعداد رسمي يوزرها اينترنتي را در سال ۲۰۰۰ كارشناسان ۵۰۰ ميليون نفر اعلام كرده بودند .اكنون كه شاهد پرورش روز افزون وب آن نيز در بازه زماني خيلي كوتاهي هستيم ، مطمئنا سخت خواهد بود كه آينده شفاف آنرا پيش بيني كنيم .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۶ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۰:۵۸ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

نكات مهم در طراحي رابط كاربري را هر طراح و يا اين كه فعال در مورد ي پباده سازي و ايجاد وبسايت بايستي بداند . اگر شما نيز يك نفر از فعالان اين حوزه ميباشيد و يا اين كه مي خواهيد گام نخستين را براي ورود در اين قضيه برداريد ، اين مقاله را از دست ندهيد .

طراحي UI زياد رايج و كاربردي مي باشد و امروزه پيدا كردن طراحاني كه در اين روش فعاليت مي كنند اصلا مشقت بار نيست! در اينجا 10 نكته ي كاملا داراي اهميت و كاربردي را براي شما آورده ايم تا با مفاهيم و نكات داراي اهميت طراحي UI شناخت پيدا نمائيد .

پيش از ابتدا اين مقاله ، براي فهم و شعور و شناخت اكثر با طراحي UI و همينطور تفاوت آن با طراحي UX از شما دعوت مي كنيم اين مقاله از سايت سازان با تيتر 5 تفاوت طراحي UX با پباده سازي UI را مطالعه نماييد .

ارتباط
طراحي UI با طراحي UX
نكات
كليدي در طراحي رابط كاربري در بخش اعظمي از موارد اين دو مسئله به خطا به جاي يكديگر ابلاغ مي شوند . اما بهتر است بدانيد كه UI نقشي كليدي را در UX بازي مي نمايد و مي توان آن را به نوعي ذيل گروه ي طراحي UX در نظر گرفت و دامنه ي UX را پهناور و گسترده تر دانست . اما اين به معناي بي اهميتي و يا اين كه چه بسا كم اهميت بودن رابط كاربري نمي‌باشد . طراحان UX بايد كارداران متعددي را مانند طبقه بندي ها ، اسكن رايت ، هماهنگي با برنامه نويسان و ديگر طراحان و … را در نظر بگيرند .

طراحان UI براي استارت عمل مي بايست داده ها متعددي عده آوري نمايند تا يك پروژه را با كيفيت عالي به ثمر برسانند . داده ها واجب براي شروع فعاليت مواقعي نظير احتياج و نياز هاي كاربر ، شيوه ي اخلاق و فعاليت كاربران با صفحات وبسايت ، سلسله مراتب و ارتباط موجود ميان محتوا و توليد ها و … هستند . پس از كسب اين داده ها و دريافت پايه ي پباده سازي شده از طراحان UX آغاز به عمل مي كنند و اين جديد اولِ روش است .

شناخت
مخاطبين
نكات
مهم در طراحي رابط كاربري نكته ي به طور كامل صريح و آشكاريست كه ايده ي چه گونه پباده سازي كردن رابط كاربري به طور كامل از تامل كاربران گرفته مي شود . در حالتي كه شما در اكنون فراهم سازي و ايده پردازي براي ساخت يك وبسايت هستيد ، مقدمه بايد يوزرها و مخاطبان خود را بشناسيد و بدانيد كه چه چيز هايي نياز هست تا سايت شما كارآيي اضطراري را براي آن ها را داشته باشد .

شما مي بايست يك تصوير بي نقص و آشكار از همه ي آنچه كه يوزرها را به وبسايت شما مي كشاند را داشته باشيد . در حالتي كه در پيدا كردن پاسخ اين سوال ها سردرگم گرديده ايد به هيچ وجه نگران نباشيد و خصوصي به سايت هاي برتر كه در حوزه ي زمينه شما فعال ميباشند بزنيد .
ملاحظه كنيد كه چه امكاناتي به كاربران ارائه مي دهند ، آيا از حيث ساختار ظاهري و حتي رنگ ها مشابه مي باشند ، آيا تجهيزات و ابزاري مي‌باشد كه شما بتوانيد به آن ها بيافزاييد؟
استفاده از الگو هاي پباده سازي كه كاربران را بيشتر جذب مي كند و فعاليت با آن ها براي يوزرها معمولي تر مي باشد مي تواند امداد متعددي به شما براي موفقيت در انجام يك پروژه بكند . البته با ذوق وسليقه و خلاقيت خودتان مي بايست آن ها را زمين تا عرش تغيير و تحول دهيد تا نقش شما نيز در اين في مابين واضح و قابل رويت باشد .

پايداري
و سادگي در استفاده
نكات
حساس در پباده سازي رابط كاربري ويژگي و مشخصه ي يك رابط خوب ، آساني آن است . در اينجا منظور از سادگي اندك كردن جزئيات و سادگي ظاهري نمي‌باشد . مراد و انگيزه از ابلاغ كلمه ي “سادگي” قابل دسترس بودن و سهل وآسان بودن محفظه سايت براي به كار گيري ي استفاده كننده است .
يوزرها بايد به آساني امكانات و بخش هاي گوناگون تارنما شما را پيدا نمايند و براي استفاده از آن ها احتياج به نقشه نداشته باشند!
براي انجام اين كار مي توانيد از رنگ، تايپوگرافي، سلسله مراتب بصري و گروه سازي و … استفاده كنيد كه در قسمت هاي بعدي هر كدام از آن ها را به رخ غيروابسته توضيح خوا‌هيم داد .

نكات
داراي اهميت در طراحي رابط كاربري يك رابط بايد كاملا يكدست و هماهنگ باشد . اين به آن معناست كه هر بخش از پباده سازي شما نبايد رويه خودش را برود و كليه ي قسمت ها بايستي با يكديگر هماهنگ باشند تا شم راحتي را هنگام استفاده در يوزرها ايجاد نمايد .

توليد
سلسله مراتب و تيم سازي
نكات
حساس در طراحي رابط كاربري مهم ترين قسمت هاي يك تارنما بايستي معين و برجسته شده باشند تا به چشم كاربران بيايند . اين وظيفه ي طراح است كه با به كارگيري از منش هاي مختلفي نظير ساخت سلسله مراتب آن ها را مهم جلوه دهد و در دسترس كاربر قرار بدهد .

ساده ترين نمونه در اين باره را مي توانيد در وبسايت Netflix بيابيد كه يك كاراكتر را تبارك كرده كه مشخصا ساير موردها ذيل تيم ي آن ميباشند .

نكات
حساس در طراحي رابط كاربري علاوه بر اين ها ، بر هم زدن يكدستي ظاهري هم مي تواند در كار شما تاثير مثبت بزرگي بگذارد . هنگامي تمام نصيب هاي ورقه ي شما در عين زيبايي و هماهنگي ، يك پارچه و يكنواخت باشند و يك عنصر ضد و نقيض و ناشناخته در في مابين آن ها به ديده بخورد ، كاربران را به سمت خودش جذب مي كند و شما مي توانيد از اين قضيه براي حساس و سرشاخه بودن يك واژه يا عبارت به كارگيري فرمائيد .

به كار گيري
ي درست و بهينه از تايپوگرافي
نكات
كليدي در پباده سازي رابط كاربري يك فاكتور ديگر در توليد جذابيت و جذب توجه كاربران به كارگيري ي به جا و صحيح از تايپوگرافي هاي درست! مي باشد . نحوه ي طراحي و فونت هاي به كارگيري شده در تايپوگرافي دوچندان كليدي و تاثير گذارند . همينطور مكان و تعداد دفعات به كار گيري ي شما از آن ها نيز تاثير به سزايي در كارآيي آن ها خواهد داشت .

هر فونت شخصيت و تاثير خودش را دارد و شما بايستي با توجه مورد تارنما و همينطور شخصيت كاربران و مخاطبانتان از فونت و پباده سازي مناسب به كار گيري فرماييد .

در پايين نمونه اي از يك تايپوگرافي را مي بينيد .

نكات
حساس در پباده سازي رابط كاربري در پباده سازي يك تايپوگرافي علاوه بر فونت به اندازه ي نوشته هم بايستي اهميت دهيد . همان طور كه در تصوير بالا مي بينيد زمينه و يا همان كلمه ي اصلي ، ميزان ي بزرگتري نسبت به توضيحات و نوشته معرفي كننده دارااست .

از
رنگ ها و تضاد و مغايرت استفاده كنيد
نكات
كليدي در پباده سازي رابط كاربري به كارگيري ي درست از رنگ هاي صحيح مي تواند يك عدد از اساسي ترين عامل ها و يا چه بسا مهم ترين عامل در جذب كاربر باشد . هر رنگ مضمون‌ و حس مربوط به خودش را دارد و به كار گيري ي صحيح و به جا از هر رنگ مي تواند كاربران را خير يك دل ، بلكه صد دل شيفته شما و سايتتان بكند! همينطور استعمال از تضاد و مغايرت مي تواند كارساز باشد . چه تضاد و مغايرت در بين رنگ ها و چه مغايرت دربين پررنگي و اندك رنگي اعتنا كاربران را به سمت خودش جلب خواهد كرد .

براي
به كار گيري ي صحيح از رنگ ها مي توانيد از مقالات و مطالب مو جود در وب سايت سازان به كار گيري كنيد:
روانشناسي
رنگ در طراحي سايت
روانشناسي
رنگ
اين نكته را به ياد داشته باشيد كه رنگ هاي تيره ، وزن بيشتري دارا‌هستند و در اصطلاح سنگين هستند و بايستي آن ها را با رنگ هاي واضح در تعامل و تعادل نگه داريد .

پيام
ها و برخورد ها را در حيث بگيريد
نكات
اصلي در پباده سازي رابط كاربري پيام ها و بازخورد ها و نظرات كاربران را در نظر بگيريد . همان گونه كه گفتيم ايده ي طراحي يك رابط كاربري تماما از انديشه و نظر كاربران گرفته مي شود . بازخورد ها را از تجربه هاي گذشته خودتان به ياد بياوريد و حتي از ايده ها كاربران در وبسايت هاي شبيه به كار گيري نمائيد تا مشاهده كنيد چه چيزي كاربران و بازديدكنندگان را به وجد مي آورد و چه چيزي آن ها را آزار مي دهد . گهگاه ممكن ميباشد كاربران علاوه بر حيث ، ايده اي خلاقانه و يا اين كه انتقادي منطقي و درست داشته باشند كه مسلما بايد با دقت به آن ها كيفيت كار خويش را بالا ببريد .

فرم
هاي ساده
نكات
مهم در پباده سازي رابط كاربري فرم ها از جمله بخش هايي مي‌باشند كه كاربران در تارنما ها با آن ها مضاعف راز و فعاليت دارا‌هستند و اهميت بالايي نيز دارا‌هستند . فرم ها را در حد امكان معمولي و به قابل فهم ترين وضعيت طراحي نماييد . از دريافت داده ها بي جا و غير لازم خودداري نماييد . همينطور كادر و باكس هاي متناسب با فضاي وبسايتتان به كارگيري كنيد و اين نكته را در رابطه ي فونت نيز رعايت فرمائيد . كليدي ترين فرم هاي جان دار در سايت ها ، فرم هاي ثبت اسم ميباشند كه مي بايست آن ها را معمولي ، كوچك و در دسترس در لحاظ بگيريد .

سئو در مشهد

همكاري
با توان ها و تجربيات
نكات
مهم در طراحي رابط كاربري با دقت به دامنه و گستردگي پروژه ممكن ميباشد كه شما به عنوان يكي از اعضاي يك گروه در حال كار باشيد و يا اين كه يك يا دو نفر همكار در كنارتان داشته باشيد . در اين مواقع بايد بضاعت و توان ها و تجربياتتان را با يكديگر در بين بگذاريد تا مطمئن شويد كه كليه ي گروه يك مسير و روش را دارند و در غايت در استفاده از بضاعت و توان هايتان به مشكل بر نمي خوريد .

نيز چنين براي برطرف كردن مشكل‌ها و يا حتي بهبود كيفيت بخشي از عمل مي توانيد از همكاران و فعالان در اين حوزه امداد بگيريد و از نظرها و تجربيات آن ها فايده ببريد .

فعاليت
را بسازيد!
نكات
حساس در طراحي رابط كاربري به عنوان پاياني بخش از نكات حساس در طراحي رابط كاربري بايستي يك معني به طور كامل واضح را يادآور شويم . از همگي ي نكاتي كه در بالا گفته شد استعمال كنيد . همه ي آن ها ، بخشي از به بخشي از در موفقيت شما تاثير گذارند و مي توانند كيفيت عمل شما را زير و رو نمايند . همينطور از كليه ي بضاعت ها و تجهيزات موجود استعمال كنيد . كارتان را با طاقت و بي نقص انجام دهيد چرا كه نقص در يك نقطه ي كوچك مي تواند كيفيت تمام كار شما را ذيل سوال پيروز شود . اصلي تر از همه اين كه ، به خودتان و بضاعت و توان هايتان ايمان داشته باشيد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سئو در مشهد،
موضوع:
[ ۵ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۹:۱۳ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

امروزه از اصطلاحي به نام يونوليت، استفاده زيادي مي شود. در اين مقاله قصد داريم مختصر توضيحي درباره اين ماده پركاربرد و موارد استفاده اش بدهيم.
يونوليت كه در برخي موارد به آن فيبر سفيد هم مي گويند، يك ماده ي سبك و متخلخل است كه در بسته بندي ها و عايق بندي ها از آن استفاده مي شود. رنگ اين مواد عمدتا سفيد هستند. همانطور كه در مقاله پيشين در زمينهمعرفي يونوليت صحبت شد، در حقيت يونوليت يك ماده اي است كه از فرايند هاي پتروشيمي به وجود مي آيد كه نوعي پليمر سفيد رنگ و عايق رطوبت، صدا و دما است.

Styrofoam اصطلاح انگليسي است كه براي يونوليت استفاده مي شود. اين ماده در ايران با نام هاي پلاستوفوم ، يونوليت و آكاسيف نيز شناخته مي شود. اما نام اصلي اين ماده پلي‌استيرن انبساطي (Expanded Polystyrene) يا EPS است. در برخي از كشور همانند بسياري از كشورهاي آمريكاي شمالي اين ماده نام استايروفوم (Styrofoam) را به خود گرفته است.

كاربرد هاي يونوليت

از اين ماده استفاده هاي بسياري مي شود. اين ماده كه در سال ۱۸۳۹ توسط ادوارد سيمون كشف شد، استفاده هاي زيادي را در موارد زير دارد كه عبارتند از: عايق ‌سازي ، ساخت وسايل نيازمند عايق حرارتي و بسته ‌بندي ابزار حساس الكتريكي، الكترونيكي و مكانيكي، ساخت يخ دان جهت حمل دارو و فراورده هاي خوني، حمل محصولات دريايي(ماهي و ميگو) و … . يونوليت در سال ۱۹۵۹ به وسيله كمپاني كوپر توليد شد.
از يونوليت هم چنين در استوديو هاي صدا برداري و ايزولاسيون صدا در فضا هايي كه آلودگي صوتي زيادي دارد، استفاده مي شود. ساخت ماكت و تابلو هاي موقت تبليغاتي كاربرد ديگر يونوليت است. در دكوراسيون ها نيز از يونوليت استفاده مي شود.

مزاياي استفاده از يونوليت

استفاده از يونوليت مزاياي زيادي را به همراه دارد. كه از جمله ي آن ها مي شود به موارد زير اشاره كرد :
استفاده از يونوليت باعث مي شود، مصرف آهن و فولاد كاهش پيدا كند. يونوليت ماده اي است كه در برابر زلزله مقاومت خوبي دارد. يونوليت ماده اي سبك است و اين مورد موجب شده است كه با استفاده از يونوليت، حمل و نقل ها آسان شود. به علاوه كه يونوليت يك ماده نرم است و ضربات وارده به قطعات را خنثي مي سازد. اين ماده در كاهش حجم بتن نيز تأثير گذار هست. همانطور كه گفته شد اين ماده در برابر صدا، حرارت و رطوبت يك عايق بسيار خوبي است. به طور خلاصه اين يونوليت ورقي يا يونوليت بسته بندي ماده پركاربرد در بيشتر بسته بندي ها است.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۴۲:۲۲ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

احتمال دارد شنيدن اين خبر شم كنجكاوي يا اين كه نگراني برايتان به دنبال داشته باشد . درصورتي كه در مرورگر به مسير history .google .com/history برويد كل جستجوهايي كه انجام داده ايد را برايتان سناريو مي دهد . به‌اين ترتيب كاركشته خواهيد بود تمام جستجوهاي قبلي خويش را با مورخ و بازه ظريف آن ملاحظه كنيد .
از اينجا خير صرفا مي توانيد تمام جستجوهايي كه در گوگل انجام داده ايد را ببينيد، بلكه مي توانيد تمام تاريخچه مرور در وب از جمله جستجو براي عكس ها، عمل هاي كروم و چه بسا جستجوهايي كه در گوگل Maps انجام داده ايد، را مشاهده نماييد .

طراحي سايت در مشهد
بدين ترتيب مي توانيد به جستجوهاي قبلي و داده ها مهمي كه احتمالا به دردتان بخورد دسترسي پيدا كنيد .

آيا
مي بضاعت و توان كل تاريخچه كاوش گوگل را دانلود كرد
چگونه
مي توانيم كل تاريخچه جستجوي گوگل خويش را ببينيم
با اينكه مي توانيد كل تاريخچه جستجوي خود را ببينيد، البته اگر در يك مكان همگاني اكانت جيميل خويش را نبنديد اشخاص مي توانند نيز وارد آدرس اينترنتي شما شوند و هم به تاريخچه جستجوي شما دسترسي داشته باشند .

البته در‌صورتي‌كه چيزي براي پنهان كردن نداريد و مي خواهيد يك كپي فيزيكي از تاريخچه جستجو خويش داشته باشيد، مي توانيد اين كار را انجام دهيد و گوگل روش مرحله به مرحله اي براي انجام اين كار به شما ارائه مي دهد .

چه‌طور مي بضاعت بازدارنده ذخيره تاريخچه كاوش گوگل شويم 

طراحي اپليكيشن در مشهد

به چه شكل
مي توانيم كل تاريخچه جستجوي گوگل خود را ببينيم
احتمالا براي برخي از شما تصويب تاريخچه جستجوي گوگل بسيار برايتان خوشايند نباشد، خوشبختانه يك رويه راحت براي دوري از انجام اين كار وجود دارد . با كليك بر روي مورد details يا اين كه جزئيات در تحت هر جستجويي كه انجام داده ايد يك پنجره پاپ آپ ظواهر مي شود كه شامل داده ها بيشتري در موضوع كاوش مي باشد و به‌اين روش مي توانيد از آيتم حذف براي پاك كردن آن از تاريخچه كاوش به كار گيري فرمائيد .
در اينجا در صورتي‌كه بر روي گزينه Activity Controls يا كنترل عمل كليك كنيد و تنظيمات مورد عشق و علاقه خويش را از اينجا انجام دهيد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۱۸:۲۳ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

همان گونه كه مي دانيد پباده سازي دكان اينترنتي از پركاربردترين و پرطرفدار ترين گونه هاي پباده سازي تارنما مي‌باشد . طراحي دكان اينترنتي مثل بقيه اشكال پباده سازي سايت، همواره دستخوش تغييرات و توسعه هست و نسبتاً هرساله مراحل جديدي براي طراحي فروشگاه اينترنتي عرضه مي شود . در سال تازه ميلادي نيز پيش بيني مي شود روندهاي پباده سازي مغازه اينترنتي خلاقانه و تاثيرگذاري ارائه شود .

يكي از روندهايي كه تصور مي شود در سال 2016 از آن در طراحي تارنما به ويژه پباده سازي دكان اينترنتي استعمال شود، اضافه كردن قابلت جستجو دايناميك به مغازه اينترنتي مي‌باشد .

طراحي سايت در مشهد 

امكان
كاوش دايناميك در پباده سازي فروشگاه اينترنتي


به عبارتي در سال 2016 در پباده سازي فروشگاه اينترنتي ، بخش اعظمي از وبسايت هاي تجارت الكترونيك و مغازه هاي اينترنتي با به كارگيري از جاوا اسكريپت و موتور جستجوي Ajax، به سناريو توليدات خود به صورت دايناميك و پويا مي پردازند . اين تكنيك در طراحي وب سايت ( طراحي مغازه اينترنتي ) به ويژه زماني كه شما دارنده يك فهرست موجودي مضاعف بلندمرتبه مي‌باشيد بسيار كاربردي و اثرگذار مي باشد .

مثال
دكان هاي اينترنتي با قابليت و امكان جستجوي دايناميك
يك نمونه واضح از وبسايت هاي تجارت الكترونيك كه از اين خصوصيت شگفت انگيز در طراحي مغازه اينترنتي خود استفاده كرده اند، دكان اينترنتي JadoPado هست . به تارنما JadoPado رفته و محصولي را كاوش كنيد، خواهيد مشاهده كرد كه محصول ها به فيس تغيير و تحول برگه دايناميك سناريوداده مي شوند . 

طراحي اپليكيشن در مشهد

مثالي ديگر از فروشگاه هاي اينترنتي كه از اين ويژگي در طراحي تارنما خود منفعت برده اند عبارت مي‌باشد از فروشگاه اينترنتي استورات ويتزمن(StuartWeitzman) .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۵:۲۶ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

تمام شما ها ميدونيد كه سيستم عامل IOS يك سيستم ادله پيشرفته است و نكات و ترفند هاي متعددي دارااست كه شما ميتوانيد ان ترفند ها را در اين پست مشاهده نماييد .

 

۱-زماني كه دوربين دستگاه خويش فعاله با كشيدن دست خويش از چپ به راست وارد كاغذ اي كه عكس و فيلم هايي كه گرفتيد مي شويد و با كشيدن دست خود از راست به چپ وارد دوربين خويش ميشويد .

طراحي سايت در مشهد 

۲-در صفحه كليد اپل اگه دستتون را روي دكمه com نگه داريد مورد هاي ديگري پيدا ميشه مثل:net .org .us و… . .

 

۳-شما مي توانيد براي گرفتن عكس از دكمه هاي ولوم موبايل خويش به كار گيري كنيد .

 

۴-براي اين كه نام اهنگ بي نقص سناريو داده بشه روي ان دست خود را نگه داريد .

 

۵-براي زوم كردن در عكس برداري دو انگشت خودتون رو از نيز گشوده فرماييد .

 

۶-براي فيلم برداري در ايفون دو توشه دست خودتون را روي برگه بزنيد و كاغذ به فيس wide در مياد .

 

۷-در
هنگام تايپ كردن اگر ۲بار space رو پشت سر هم بزنيد به صورت خود عمل يك نقطه و يك فاصله به وجود مي ايد


۸-در هنگام برقراري تماس ، در‌صورتي‌كه مي خواهيد صداي زنگ رو انقطاع كنيد ، يك توشه دكمه Power رو فشار به‌اين … و درصورتي كه قصد جدا كردن تماس را داريد ، ۲ توشه اين كار را انجام بديد .

 

۹-شما مي توانيد سپس از نقطه پايان مكالمه به جاي دكمه end call يك توشه دكمه power را فشار دهيد .

 

۱۰-براي عكس دريافت كردن از كاغذ اي كه در داخل ان مي باشيد مي‌توانيد دكمه power+home رو هم‌زمان بزنيد و ان را در camera roll خويش ذخيره فرمائيد .

 

۱۱- در بخش اعظمي از برنامه يا بازي ها به جاي اسكرول به بالا كه برخي وقتا طولانيه كافيه بالاي صفحه‌ ‌‌ساعــــــت رو لمس نماييد تا صفحه بالا بره .

 


آيفون, ترفند موبايل, نرم افزار آيفون


۱۲-در مرورگر سفري در صورتي‌كه انگشت خويش را راه يك عكس نگه داريد كاغذ اي باز ميشود و ان را مي‌توانيد save كنيد .

 

۱۳-تو
خودرو حساب براي حذف يك رقم ضروري نيست AC يا C روبزنيد و كلا منزه نمائيد و از اول بنويسيد فقط و فقط كافيه انگشتتون رو روي نصيب digit از چپ به راست بكشيد تا رقم اخري كه نوشته ايد منزه شود


۱۴-اگر با سه انگشت خويش بر روي برگه ايفون يا ايپاد خويش دو توشه بزنيد zoom ميكنه در هر جايي كه باشيد .براي
فعال كردنش به اين قسمت برويد:
settings/general/accessibility/zoom

طراحي اپليكيشن در مشهد 

15-اگه
تو صفحه كليد ۲ توشه سرعت بالا capslock رو بزنيم، ديگه خودش lock ميمونه!


۱۶-تا
به حال گرديده كه يك گزاره را نوشته باشيد اما بعدش خواسته باشيد كه كليه را پاك كنيد؟


موبايل
را يك بار جنبش دهيد آنگاه آيتم Undo Typing رو بزنيد


۱۷-اگه خواستيد در برنامه ي notifications برنامه تون با اون رديفي كه ميخواي باشه به اين ادرس برين sitting/notificationsبريد و آنگاه مورد ي editبزنيد و آن‌گاه ميتونيد دستون رو روي انها نگه دارين وبعد اون هارو اوليه دومين ويا بالاياپاين كنيد .

 

۱۸-اگر ميخواين تعداد پست الكرونيكي هايي كه براتون مياد ۱۰۰۰تاباشه به اين ادرس برين sittigs/mail وبعد كه توي mail رفتيد گزينه ي show يا پنجم رابزنيد و آنگاه گزينش نمائيد كه تا چندتا براتون mail بياد .

 

۱۹-بريد توي setting وبعد توي photoاونجا ميتونيد تنظيم نماييد كه هر عكس يك سري ثانيه از توي البوم عكساتون طول ميكشه كه رد بشه .

 

۲۰-اگه خواستيد عكساتون توي البوم خودش رد بشه بريد توي البوم و بعد از آن يه عكس رو باز فرمائيد و بعد پايين عكس نشانه اي مانند آغاز مي باشد كه اگر اون رو بزني وبعد بري توي مورد trasitions رو بزنيد و بعد از آن وضعيت رد شدن عكس رو انتخاب فرماييد و در شراي خواستيد هنگام ردشدن عكس ها اهنگ هم گوش نمائيد گزينه ي نوا رو تو همون ادرسي كه دادم بريد و بزنيد وهنگام رد شدن عكس اهنگ نيز گوش كنيد .

 

۲۱-اگر خواستيد ملاحظه كنيد كه گوشيتون چقدر باتري نگه ميداره بريد به اين ادرسsitting/genera/uغير مجاز مي باشدe وبعد بياين ذيل ورقه اونجا به اسم uغير مجاز مي باشدeوstanbyنشان داده گرديده .

 

۲۲-اگر خواستيد برنامه اي رانصب نماييد توي ايتونز آرم بزنيد و آنگاه به اين ادرس بريد sitting/general/ituneswifi-sync وبعد ميتونيد از اونجا برنامه هاتون رو نصب نماييد .

 

۲۳-اگر صفحتون خيلي به هم ريخته وميخواين مرتبش فرماييد به اين ادرس يريد sitting/general/وبعددبياين تحت صفحه متن گرديده resetوبعد بريد توش مورد ي reset homescreen layout وبعد كليه نرم افزاراتون به ترتيب حروف آراسته ميشن .

 

۲۴-اگه خواستيد تنظيماتتون به شرايط اوليه برگرده همين ادرس بالا روبرين وبعد گزينه ي rseet all settings و بزنيد .۲۵-اگه خواستيد توي notesفونتتون رو عوض نماييد بريد توي sittingوبعدش بريد توي آيتم ي notes اونجا ميتونيد فونتتون رو عوض كنيد .

 

۲۵-مي تونين براي هر contact يه ويبره بسازين settingنماييد حالا edit contact يه قسمت تازه داره vibration از create new vibration مي تونين خودتون ويبره بسازين .

 

۶-داخل برنامه بيت اس ام اس هنگامي روي يك مكالمه دوبار بزنين ديگه ازون ببعد هر اس ام اسي كه ازون طرف بياد سايلنت مياد درحال حاضر اگه مجدد دوبار بزنين برميگرده به موقعيت مهم .

۲۷-براي رستارت كردن دوباره موبايل به صورت دستي ميبايست كليد هاي home و power رو باهم به زمان ۵ تا ۱۰ ثانيه نگاه داشت ، آن گاه تلفن همراه رستارت ميشود .۲۹-آيا
ميدونستيد كه روي SimCard Holder ( جاي سم كارت ) سريال نامبر موبايل متن شده؟
۲۸-براي به جلو يا اين كه عقب بردن ثانيه به ثانيه موزيك يا فيلم ها ، كافيه ابزار اسكرول رو نگه داشته و به سمت پايين صفحه بكشيد ، بعد با بردن به سمت راست و يا اين كه چپ به ترتيب يك ثانيه به جلو يا عقب ببريد .

۲۹-در هنگام تايپ در حالتي كه ۲ توشه دكمه caps يا اين كه همون فلش به سمت بالا رو بزنيد ، تمامي حروف گرانقدر نوشته ميشن .

۳۰-براي اينكه موبايل محيطش خاموش و مرموز باشه باشه Settings »» General »» Accessibility »» White on Black رو فعال كنين .

۳۱-اگر ميخوايد با ۳ توشه زدن دكمه home تم تلفن همراه شما عوض شود اين ادرس را برويد settings/general وبعد مياين ذيل وگزينه ي accessibility روانتخاب مي كنيد وبعد بياين پايين كاغذ آيتم ي triple-click home رو ميزنيد و آن‌گاه مورد ي togglewhite on blackرو ميزنيد و آن گاه مياين خارج حال ۳بار كليد home رو مزنيد سپس تم گوشي عوض ميشه .

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۳:۱۸ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 2
همه : 604
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب