معرفي مطالب جالب با لينك منبع
معرفي مطالب جالب با لينك منبع

 

وقتي شهرداري سر شوراي شهر كلاه گذاشت

اخبار اجتماعي پايشگر-شهرداري تهران در جريان ارائه لايحه نرخ عوارض تردد در محدوده طرح ترافيك، شوراي شهر را فريب داده و مصوبه دلخواه خود را گرفته است.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي پايشگربه نقل از باشگاها خبرنگاران ، شوراي شهر تهران در اوايل سال جاري لايحه شهرداري تهران مبني بر هزينه تردد در محدوده هاي ترافيكي را تصويب كرد.

با گذشت زمان و نزديك شدن به ماههاي پاياني سال ۹۷ مشخص شد كه شوراي شهر تهران نسبت به آنچه مصوب كرده آگاهي كامل نداشته و در شرايطي كه اين لايحه داراي ابهام بوده آن را تصويب كرده است.

شهرداري تهران در كشاكش تعيين نرخ براي عوارض تردد در محدوده ترافيك به جاي آنكه هزينه تردد در محدوده زوج يا فرد را به لايحه اضافه كند، با استفاده از واژه «محدوده هاي ترافيكي» و ابهام آفريني در لايحه مذكور، به شورا وانمود كرده كه مراد از محدوده هاي ترافيكي همان محدوده طرح ترافيك است.

شهرداري بر همين اساس خودروهايي را كه در روزهاي مخالف پلاك خود در محدوده زوج يا فرد تردد كرده بودند، به عنوان بدهكار در سامانه خود ثبت كرده است.

اگرچه ثبت بدهي عوارض به حساب اين خودروها از آغاز اجراي طرح جديد شروع شده بود، اما شوراي شهر در اواخر دي ماه به اين نوع كاسبي شهرداري تهران پي برد.

شوراي شهر، رئيس كميسيون حمل و نقل شورا و فرمانداري تهران كه باور داشتند هيچ هزينه اي براي تردد در محدوده زوج و فرد تصويب نكرده بودند، به محض اطلاع از اين وضعيت و پولي كه از جيب شهروندان مي رود، در مقابل شهرداري موضع گرفتند و چندين بار قاطعانه گفتند، اخذ هرگونه هزينه بابت تردد در محدوده زوج و فرد فاقد مصوبه و غير قانوني است.

در نهايت پاي حناچي شهردار تهران هم به موضوع باز شد و او هم در نقطه مقابل شورا اظهار نظر كرد و گفت: اخذ هزينه بابت تردد در زوج يا فرد قانوني و دراي مصوبه است.

معاونت ترافيك شهرداري كه مي‌دانست هنگام تصويب اين مصوبه چه كلاه گشادي بر سر شورا گذاشته و چه گلي بر سر شهروندان تهراني كاشته، شجاعانه بر موضع خود اصرار كرد و خواستار مراجعه به مصوبه شد.

اعضاي شوراي شهر هم كه قبلا مصوبه را ديده بودند و مطلبي در مورد اخذ هزينه بابت تردد در محدوده زوج يا فرد در آن نيافته بودند، با كمال ميل از درخواست معاونت ترافيك استقبال كردند.

شوراي شهر ابتدا با مراجعه به مصوبه خود پنداشت كه چون در مورد زوج يا فرد صحبتي نشده پس ادعايش صحيح است، اما از آنجايي كه طراح لايحه، معاونت ترافيك بود و به خوبي مي دانست كه چگونه با درج واژه هاي مبهم و دو پهلو مي تواند از مخالفت شورا جلوگيري كند، براي دفاع از ادعاي خود بر روي واژه «محدوده هاي ترافيكي» دست گذاشت و آب پاكي را بر روي دست شورايي ها ريخت.

اين وضعيت نشان مي دهد اعضاي شوراي شهر تهران براي دفاع از حقوق شهروندان تهراني از حساسيت و مهارت لازم برخوردار نيستند و حتي ابراهيم اميني به عنوان عضو حقوق دان شوراي شهر هم پيش از تصويب اين لايحه به منظور كشف موارد مبهم و دوپهلو هيچگاه اين لايحه را مطالعه نكرده است.

 

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۴:۰۴ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

در مقاله قبل به كاربرد ديوار پيش ساخته يونوليتي يا تري دي پانل كه همان جنس يونوليت است اشاره كرديم ، در مقاله پيش رو سعي بر ارائه مطالب بيشتر در اين زمينه داريم .

بيش از ۴۰ سال است كه در كشورهاي پيشرفته استفاده از ديوار پيش ساخته يونوليت و تري دي پانل متداول گرديده است. استفاده از اين گونه پانل‌ها در دهه ۵۰ در ايران نيز مطرح گرديد كه به دلايلي تا اواسط دهه ۷۰ پيشرفت زيادي نداشته است. اما اخيراً توجه زيادي به آن شده و سازمان زمين و مسكن هم در سال‌هاي ۸۰ و ۱۳۸۱ با انتشار دو جلد دفترچه راهنما و مشخصات فني پانل‌هاي تري دي وال، در راه شناساندن آن سعي زيادي نموده است.

مشخصات فني ديوار يونوليتي

شبكه استاندارد از مفتول شماره ۵/۲ تا ۵/۳ ميلي‌متر تا حداكثر ۸ ميلي‌متر مي‌باشد كه با چشمه‌هاي ۵× ۵ سانتيمتر ساخته مي‌شود. پوشش‌هاي بتني از حداقل ۳سانتيمتر تا ۵/۵ سانتيمتر بوده كه با توجه به باربر بودن ديوارها متفاوت مي‌باشد.

ابعاد استاندارد پانل‌ها به عرض ۲۰۰/۱ متر و ارتفاع ۷۰/۲ به بالا ساخته مي‌شود كه بسته به مورد استفاده قابل تغيير است . بتن پاشيده شده روي پانل‌ها به مقاومت حداقل mpa20 براي پانل‌هاي باربر و mpa15 براي ديوارهاي غير باربر استفاده مي‌شود. مقاومت كششي مفتول مورد استفاده kg/cm2 4000 براي پانل‌هاي باربروkg/cm2 3000 براي پانل‌هاي غير باربر مي‌باشد عايق استفاده شده از نوع پلي‌استايرن منبسط شده با دانستيه تشكيل شده كه حداكثر شاخص گسترش شعله ۲۵ و حداكثر شاخص گسترش دود آن ۴۵۰ مي‌باشد.

ويژگي‌هاي تري دي پانل پيش ساخته يا يونوليت

پانل‌هاي سه بعدي با استفاده از نوع نسوز عايق پلي‌استايرني (يونوليت يا كندسوز) خواص مفيد بسياري از جمله وزن كم، عايق صوتي و حرارتي (گرمايشي و سرمايشي بين ۵۰ تا ۸۰ درصد)، استحكام و يكپارچگي مطلوب، سرعت در نصب (۵۰٪ سريع‌تر)، شكل‌پذيري و انعطاف‌پذيري مناسب و مقاومت در برابر زمين لرزه و فشار باد (تا ۴۰۰كيلومتر در ساعت) دارند.

استحكام  تري دي پانل

دليل استحكام ديوارتري دي پانل خرپاي موربي مي‌باشد كه از هر دو طرف به وسيله جوش به مش محكم گرديده و امكان انتقال نيروهاي وارده را به صورت عملي به هر طرف ميسر مي‌سازد.

ويژگي‌هاي منحصربه‌فرد ديوارهاي سه بعدي، استحكام بي نظير آن است كه در نتيجه طراحي مناسب سيستم سه بعدي در تحمل وزن و عملكرد صحيح نقطه جوش‌ها در شبكه از طريق خرپاهاي كشيده شده كه كاملاً از هر نقطه به نقطه بعدي جوش شده و تعداد زياد نقاط جوش بين هر دو خرپا و مش باعث تقويت شبكه گرديده است.

استحكام ديوارهاي تري دي پانل امكان عمليات نصب را آسان مي‌نمايد زيرا:

  • خم شدن و شكستن ديوارها رخ نمي‌دهد.
  • براي حفظ ديوارها در وضعيت مورد نظر نيروي زيادي لازم است.
  • نصب درب و پنجره‌ها آسان مي‌باشد.
  • نصب وسايل مورد نياز از تشكيل لوله‌هاي آب و برق و غيره ساده و سريع مي‌باشد
  • مقاومت ديوار پيش ساخته يونوليتي تري دي پانل در برابر آتش به اندازه شبكه سيمي و ضخامت بتن بستگي دارد. مثلاً در آزمايش صورت گرفته در پانلي به ضخامت ۵/۲ اينچ و روكاري در هر طرف ۵/۱ اينچ در هر طرف ۵/۱ساعت دوام داشته و پانل خارجي به ضخامت ۵/۲ و روكاري ۲ اينچ در هر طرف ۱ ساعت دوام داشت.
  • هر مقدار بتن در هر طرف بيشتر باشد مقاومت در برابر حريق نيز افزايش يافته ولي هسته به هيچ عنوان نمي‌سوزد.

مشخصات انواع تري دي پانل

  1. تري دي پانل ديواري

ديواري باربر: پانل‌هاي ديواري باربر را در ديوار سوله‌ها و ساختمان‌هاي صنعتي، ديوارهاي محوطه، ساختمان‌هاي بدون استفاده از سازهاي{فلزي. بتن ارمه} (كه معمولاً يك يا دو طبقه و عمدتاً در انبوه سازي‌ها است) و… استفاده مي‌كنند

ديواري غير باربر: پانل‌هاي ديواري غير باربر را در ديوارهاي خارجي و داخلي كليه ساختمان‌هايي كه داراي سازه (اسكلت) فلزي يا بتني هستند، اجرا مي‌نمايند و به دليل سبك و عايق بودن و… در برج‌ها بسيار كاربرد دارد.

  1. .تري دي پانل سه بعدي سقفي

عرض پانل‌هاي سقفي بين ۸۰ تا ۱۰۰ سانتيمتر مي‌باشد. ضخامت عايق پلي استايرن{يونوليت} بكار رفته ۱۰ تا ۱۵ سانتيمتر است و سقف به صورت تيرچه و پانل اجرا مي‌شود. ضخامت بتن روي پانل سقف، ۵ تا ۷ سانتيمتر مي‌باشد و ديگر جزئيات طبق نقشه‌هاي محاسباتي مربوطه خواهد بود .

  1. تري دي پانل عايق

تري دي پانل عايق داراي خاصيت ضد حريق مي باشد و همانطور كه از مشخصات آن پيداست پي مي بريم كه اين محصول در مقابل آتش سوزي و حرارت بالا بسيار مقاوم و مستحكم بوده و هيچگونه آسيبي به آن وارد نمي شود. همچنين تري دي پانل عايقي جهت نفوذ صوت و آلودگي صوتي است و مي تواند گزينه اي مناسب براي بيمارستان ها باشد  .زيرا در اين محيط نبايد هيچگونه سر و صدايي وجود داشته باشد بدين دليل كه موجب نارضايتي و اذيت و آزار بيماران مي باشد . يكي ديگر از خصوصيت هاي مهم تري دي پانل عايق جلوگيري از نفوذ رطوبت و آب مي باشد ، به طوريكه  در گذر زمان شاهد نم زدگي تري دي پانل نخواهيد بود و رطوبت هيچ راه نفوذي در تري دي پانل ندارد . همچنين در فصل سرما هواي سرد نمي تواند به داخل اتاق و ساختمان نفوذ پيدا كند و يا اينكه در فصل گرما هم حرارت بالا امكان نفوذ را ندارد.

نصب و اجراي تري دي پانل

امروزه اجراي تري دي پانل بكي از ملزومات ساخت و ساز مي باشد و اغلب مهندسان و ساختمان سازان سعي بر اين دارند تا از اين محصول در مراحل ساخت استفاده كنند.اما تري دي پانل از چه متريالي ساخته ميشود و ساختار آن چگونه مي باشد؟ در واقع تري دي پانل داراي سه قسمت است كه يكي از مهمترين بخش هاي آن لايه وسط آن بوده كه از جنس پلي استايرن و يا همان يونوليت نسوز مي باشد كه لايه عايق تري دي پانل است و از نفوذ صوت و دما و برودت و رطوبت جلوگيري مي كند و از مهمترين خصوصياتش ضد حريق بودن است .بخش هاي ديگر تري دي پانل شامل دو لايه فلزي مشبك از جنس ميلگرد است كه در دوطرف يونوليت به يكديگر جوش داده اندو نقش نگهدارنده را براي آن ايفا مي كنند .
براي اجراي تري دي پانل ابتدا بايد محل نصب كاملا مشخص شده و تراز گردد تا هيچگونه پستي و يا بلندي وجود نداشته باشد . پس از اينكه اجراي  تري دي پانل به اتمام رسيد و تمامي ديوار هاي پيش ساخته نصب شدند و در كنار يكديگر قرار گرفتند زمان اجراي شاتكريت ميباشد . در واقع شاتكريت به عمل بتن پاشي با دستگاه گفته ميشود كه اين بتن بر روي
تري دي پانل پاشيده مي شود تا به طور كامل روي آن پوشيده شود و در انتها عمليات گچ كاري و سفيد كاري نيز انجام گرفته و اجراي تري دي پانل به پايان مي رسد.

باتوجه به مزاياي بيشمار تري دي پانل لزوم بكار گيري و اجراي آن آشكار شده  و مشكلات صنعت ساختمان و ساخت و ساز مرتفع گرديده است .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۱۵:۱۲ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

مهاجرت به مانيتوبا كانادا در ۲۰۱۹

استان زيباي مانيتوبا اغلب “دروازه اي به غرب كانادا” ناميده مي شود. با توجه به منابع طبيعي و كشاورزي آن، در وسط كشور واقع شده است. منيتوبا يك محل باز و دوستانه با يك بازار كار پررونق است. كانادا داراي يك سنت طولاني براي استقبال از مهاجران است، و مانيتوبا استثنا نيست. وينيپگ شايد بزرگترين شهر بزرگ در اين كشور است و اين استان با جوامع پلوراليسم پر از كانادايي هاي جديد است. مردم از سراسر جهان محل اقامت دائم خود را در مانيتوبا ايجاد مي كنند و بنابراين شما مي توانيد. ساده ترين راه براي مهاجرت به مانيتوبا كانادا در ۲۰۱۹ از طريق سيستم مهاجرت به كانادا است.

اكسپرس ورودي مانيتوبا

برنامه نامزدي منيوبا (MPNP) اين استان را قادر مي سازد تا مهاجران دقيق براي بازار كار محلي مناسب را جذب كند. مانيتوبا مزاياي زيادي را مي شناسد كه مهاجران ماهر مي توانند به اقتصاد و جامعه دست يابند. به همين دليل، PNP مانيتوبا به منظور تسريع روند مهاجرت براي افراد با استعداد كه مايل به زندگي در اين استان هستند، تأسيس شد. دو روش متفاوت وجود دارد كه يك مهاجر احتمالي مي تواند در مورد درخواست برنامه نامزدي استان مانيوتوبا ۲۰۱۸ وجود داشته باشد. در خارج از ورود اكسپرس، آنها مي توانند بيانگر علاقه (EOI) به طور مستقيمي به مهاجرت مانيتوبا ارسال كنند. در صورتي كه مدرك MPNP نامزد نامزدي منيتوبا شود، شخص مي تواند درخواست ايجاد يك نماينده مجاز كانادا با استفاده از اكسپرس را با ايجاد يك نمايه جديد و آپلود اعتبار خود درخواست كند.

در عوض، افرادي كه مهاجرت به مانيوتوبا را از طريق MPNP مهاجرت مي كنند، مي توانند با ايجاد يك نمايه ورودي Canada Express كه به صورت رسمي علاقه مندي منيتوبا را نشان مي دهد، شروع شود. برنامه مهاجرت مانيوتوبا مهاجرت مي تواند به وسيله اكسپرس وروديشخص را از طريق اخطار مورد علاقه (NOI) ارسال كند و از مهاجر احتمالي براي ارسال EOI به برنامه دعوت كند.

اگر نامزد منيتوبا شود، نمايه اكسپرس مهاجرين احتمالي مهاجرت خواهد شد و سپس با گواهي نامزدي كه او را با ۶۰۰ امتياز اضافي تحت سيستم رتبه بندي جامع اكسپرس وارد مي كند، اعتبار مي يابد. اين افزايش قابل توجه در نمره CRS بايد فرد را دعوت به درخواست (ITA) براي اقامت دائم كانادا در طول قرعه كشي اكسپرس بعدي را امن كند.

حرفه اي مهاجرت به كانادا مي تواند مشخصات ورود اكسپرس ورودي خود را براي مهاجرت به منيتوبا از طريق MPNP 2019 بهينه سازي كند. ما همچنين مي توانيم به شما در فرآيند درخواست PNP مانيتوبا كمك كنيم و يك بار نامزد مي تواند به شما در آماده سازي درخواست كانادا براي شما كمك كند. برنامه هاي اقامت دائم كانادا كه از طريق ورود اكسپرس پردازش مي شوند خيلي سريعتر هستند، اغلب كمتر از ۶ ماه طول مي كشد.

علاقه مند به مهاجرت به منيتوبا هستيد؟ اكنون براي مشاوره رايگان با حرفه اي مهاجرت با تجربه تماس بگيريد.

وكيل مهاجرت به منيتوبا
منيتوبا برنامه نامزد استان
سه نامزد در برنامه نامزدي استان مانييتوبا ۲۰۱۹ وجود دارد.

دسته بندي هاي MPNP:

دعوت مانيتوبا
اتصال مانيتوبا
سرمايه گذار تجاري
جريان دعوت مانيتوبا
همانطور كه از نامش بر مي آيد، گروه دعوتنامه PNP Manitoba دعوتنامه واقعي را از برنامه نامزدي منيتوبا ۲۰۱۹ شامل مي كند. مهاجرين بالقوه براي دريافت اين دعوت نيازي به زندگي در مانيتوبا ندارند. MPNP در سراسر جهان به دنبال افراد با استعداد است كه مهارت و تجربه استان خواسته است.

متقاضيان اين جريان بايد شرايط زير را داشته باشند:

بين ۲۱ تا ۴۵ ساله باشيد
ارتباطي با مانيتوبا داشته باشيد كه توسط يك اتصال به هر استان ديگر جايگزين نشده است
كارآمدي و “سازگاري”
حداقل يك گواهينامه يك ساله، پس از يك دوره متوسطه يا گواهينامه تحصيلي داريد
حداقل پنج سال تجربه كار تمام وقت در طي پنج سال گذشته داشته باشيد
توانايي پيدا كردن كار در منيتوبا، از جمله توانايي كسب هر گواهينامه لازم براي كار.
ارائه يك برنامه حل و فصل دقيق علاقه مند به تبديل شدن به يك اقامت دائم از مانيتوبا
ارائه نمرات آزمون عمومي IELTS. تست بايد در دو سال گذشته با حداقل ۵ امتياز در هر رده انجام شود.
پس از دعوت، متقاضي آينده نويسي بايد براي ديدن يك سفر اكتشافي به منيتوبا سفر كند. فرد بايد جوامع را تحقيق كند و اساسا يك طرح براي چگونگي زندگي و كار در مانيتوبا را پس از اقامت دائم به دست بياورد.

دسته اتصال مانيتوبا
متقاضيان با اتصال به مانيتوبا داراي چندين جريان بالقوه براي اقامت دائم هستند. اين جريانها ارتباط مستقيمي با شخصي، تجاري يا موسسه (مانند دانشگاه) در مانيتوبا دارند. در اينجا ما تجزيه و تحليل جريانهاي مختلف موجود در MPNP Connection Category:

مانيتوبا جريان پشتيباني
اتصال PNP مانيتوبا – پشتيباني جريان براي افرادي است كه كار در Manitoba ندارند، اما ارتباط شخصي با استان دارد. اين شخص محلي “Manitoba Suppor” نام دارد

جريان پشتيباني PNP مانيتوبا

اتصال PNP مانيتوبا – پشتيباني جريان براي افرادي است كه كار در Manitoba ندارند، اما ارتباط شخصي با استان دارد. اين شخص محلي “طرفدار مانيتوبا” است. به منظور واجد شرايط بودن براي اين جريان برنامه نامزدي مانيتوبا، طرفدار مانيتوبا بايد به يكي از شيوه هاي ذكر شده در زير متصل شود.

اتصالات تأييد شده:

مادر
پدر
خواهر
برادر
مادر بزرگ
پدر بزرگ
خواهر يا برادرزاده
عمه يا عمه
اولين عموزاده
خويشاوند ديگر
دوست صميمي
طرفداران مانيتوبا نيز بايد چندين الزام را در خود داشته باشند.

حاميان مانيتوبا بايد:

قادر به اثبات، با اسناد، اقامت فعلي در مانيتوبا. آنها بايد يك ساكن دائمي حداقل يك سال داشته باشند.
يا يك شهروند كانادايي يا يك مهاجر دائمي باشيد
ثابت كنيد كه هر متقاضي كه قبلا حمايت شده است، به عنوان ساكن مانيتوبا موفق بوده است (اگر اين متقاضي فعلي اولين نفع شخصي نيست)
قادر به حمايت از متقاضي به عنوان دقيق در برنامه حل و فصل است
روابط نزديك با متقاضي را اثبات كنيد (اين مورد اخيرا به عنوان بيش از حد طبقه بندي شده است)
علاوه بر اين، حاميان بايد پلان مصارف بخش ۲ را تكميل كنند، يك سند حاوي اطلاعات مربوط به حامي، ارتباط آنها با متقاضي و تأييد اطلاعات متقاضي است. دوستان و بستگان دور فقط مجاز به حمايت از متقاضي هستند كه با معيارهاي خاصي موافق هستند. متقاضي بايد حداقل ۶۰ را در شبكه انتخاب MPNP (امتياز احتمالي ۱۰۰) داشته باشد. شبكه به كمكي كردن عوامل ذكر شده در زير براي متقاضي كمك مي كند.

شبكه نقاط PNP مانيتوبا:

سن (۱۰ امتياز)
سازگاري (۲۵ امتياز)
آموزش (۲۵ امتياز)
مهارت زبان (۲۵ امتياز)
تجربه كاري (۱۵ امتياز)
افرادي كه از طريق اين جريان اعمال مي شوند، بايد مبلغ ۱۰،۰۰۰ دالر CAD و همچنين ۲،۰۰۰ دالر اضافي CAD براي هر عضو خانواده كه همراه آنها هستند، باشد. اين شامل همسر و هر فرزند است.

اين جريان يك گزينه عالي براي افراد بسيار ماهر است كه در حال حاضر مشغول به كار نيستند اما مي خواهند در نزديكي خانواده در مانيتوبا زندگي كنند. اين جريان هميشه در طول سال باز نيست، بنابراين در دسترس بودن ممكن است تغيير كند.

تجربه جريان مانيتوبا

البته، شما نيازي به داشتن يك بستگان در اين شهر نداريد تا بتوانيد اقامتگاه خود را در يك شهر مانند وينيپگ برقرار كنيد. اتصال PNP Manitoba – تجربه جريان براي كارگران موقت خارجي و دانشجويان بين المللي است. همانطور كه با جريان پشتيباني، متقاضيان بايد حداقل ۶۰ را در انتخاب شبكه نامزدي Provincial Manitoba بدست آورند. شبكه به عوامل زير بستگي دارد: سن، تحصيلات، سازگاري، مهارت زبان و تجربه كاري.

متقاضي MPNP تجربه متقاضي جريان بايد يكي از موارد زير را داشته باشد:

تمام وقت، تجربه كار ماهر در مانيتوبا. اين مي تواند براي هر شش ماه متوالي در طي ۱۰ سال گذشته باشد.
تكميل يك برنامه پس از دوره متوسطه در مانيتوبا. اين موضوع موضوع مطالعات زبان را رد مي كند.
علاوه بر اين، دانشجويان بين المللي بايد:

فارغ التحصيلان يك برنامه پس از دوره متوسطه واقع در مانيتوبا
مجوز كار از مهاجرت و مهاجرت كانادا را داشته باشيد و يا فرآيند درخواست را با موفقيت انجام داده ايد
تمام وقت در استان كار كنيد
يك پيشنهاد از كارفرماي كار تمام وقت و بلند مدت داشته باشيد
داشتن توانايي و تمايل براي هميشه در مانيتوبا زندگي كنيد
آيا تمام آموزش، مجوز، تجربه كاري و توانايي زبان مورد نياز براي اشتغال دائم در استان وجود دارد
جريان تجربه PNP مانيتوبا يك گزينه عالي براي دانشجويان بين المللي است كه براي مدرسه وارد وينيپگ شدند اما بعد از فارغ التحصيلي مي خواستند كه به طور دائم در آنجا زندگي كنند. اين جريان همچنين گزينه اي براي هر كسي است كه در ۱۰ سال گذشته يا در مدرسه حضور داشته يا مايل است دائما بازگردد. اين برنامه در بين دانشجويان فعلي و فارغ التحصيلان دانشگاه منيتوبا، دانشگاه وينيپگ، كالج سرخ ريور و دانشگاه براندون بسيار محبوب است.

جريان استخدام مانيتوبا

اين جريان براي افرادي است كه پيشنهادات شغلي بلند مدت و كامل در مانيتوبا را دارند. اين ممكن است يك پيشنهاد براي كار فعلي متقاضي براي حداقل شش ماه به عنوان يك كارگر موقت برگزار كند. اين ممكن است يك شغل براي متقاضي ارائه شود كه داراي تحصيلات تكميلي در منيتوبا است.

هر نوع شغل واجد شرايط است. فرد نيز بايد داشته باشد:

پيشنهاد استخدام از كارفرماي فعلي مانيتوبا
مهارت هاي زبان انگليسي و فرانسوي به اندازه كافي
همه لزوما مجوز مورد نياز براي انجام كار ارائه شده است
يك برنامه استقرار دقيق كه نشان مي دهد چگونه آنها برنامه ريزي براي كار، زندگي و تبديل شدن به بخشي از جامعه در مانيتوبا


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۵۵:۱۲ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

چرا كانادا در سال ۲۰۱۹ به عنوان جايگاه برتر براي راه اندازي كسب و كار به حساب مي آيد؟

Why Canada Considered As Top Place For Startup’s In 2019

كانادا سرزمين وسيعي است. با منابع طبيعي بي پايان كه زمينه هاي كارآفرينانه بين المللي را به ارمغان مي آورد.

كانادا در سال ۲۰۱۹ به عنوان جايگاه برتر براي راه اندازي كسب و كار به حساب مي آيد، كانادا برخي از بزرگترين و موفق ترين راه اندازي هاي جهان را از جمله: Shopify، Plotly، Kik و ۵۰۰px تحويل داده و موفق به جذب بسياري از چشم هاي بين المللي در سراسر جهان شده است.

چرا مهاجرت به كانادا به عنوان مقصد برتر براي راه اندازي در سال ۲۰۱۹ مورد توجه قرار گرفته است؟

كمك دولت

دولت كانادا براي ايجاد و حفظ سيستم هاي راه انداز موثر و موفق در كشور، به ويژه در منطقه تورنتو، سخت تلاش مي كند. انتخاب گسترده اي از كمك هاي دولتي براي كسب و كارهاي كوچك و كارآفرينان جوان وجود دارد كه برخي از آنها شامل وام هايي است كه مجبور نيستند بازپرداخت شود.

تورنتو – Hi-Tec City برتر

با جمعيت ۲٫۸ ميليون تورنتو در حال راه اندازي صحنه كه در نظر گرفته مي شود در بالاي سطح بين المللي، از جمله حدود ۳۰۰۰ سرمايه گذاري در حال حاضر فعال است. تورنتو داراي بالاترين كيفيت زندگي است و بيش از يك بار گفته شده كه دومين شهر بزرگ كانادا، آينده اي روشن را به عنوان يكي از شهرهاي پيشرفته دنيا در پيش رو دارد.

دانشگاه هاي جهاني

كانادا بيشتر شناخته شده دانشگاه واترلو توليد هزاران نفر از دانش آموزان با تكنولوژي با استعداد به طور ساليانه. دانشگاه هاي بزرگ سراسر كانادا به سختي تلاش كرده اند تا فضا و حمايت از تازه كاران را در داخل كشور رشد دهند و ايده هاي جديد را تشويق كنند. بسياري از بنيادها براي تحقيقات جديد و ايده هاي جديد اهدا كرده اند. هر ساله ميليون ها دلار به موفقيت جديد Startup در كشور اعطا شده است. با چنين پايه اي قوي از ابتكارات راه اندازي و موفقيت تكنولوژي، كانادا در جايگاه فني برتر بين المللي قرار گرفته است.

Why Canada Considered As Top Place
Why Canada Considered As Top Place

پذيرش مهاجرت

در پنج سال گذشته، كانادا بيش از ۸۵۰،۰۰۰ مهاجر را براي پر كردن موقعيت هاي مورد نياز در بازار كار كانادا آورده است.

با داشتن يك محيط مثبت و تشويق رويكرد دولت به مهاجرت، استعدادهاي بين المللي به راحتي مي توانند در كانادا به عنوان سرزمين اميد و فرصت هاي بي پايان به موفقيت برسند.

صحنه فن آوري كانادا به طور موثر رو به رشد است و دولت در حال حاضر يك ويزا راه اندازي / كارآفرين را براي تشويق بين المللي هاي با كيفيت بالا براي مهاجرت، تحت شرايط اقامت دائم درآمد دائمي ارائه مي دهد.

برنامه ويزا شروع كار

برنامه ويزاي شروع كار در سال ۲۰۱۳ ايجاد شد و مهاجران كارآفرين را هدف قرار مي دهد كه مهارت و توانايي كسب و كار در كانادا را ايجاد مي كنند كه نوآورانه هستند و مي توانند براي كانادا كار ايجاد كنند و بتوانند در مقياس جهاني رقابت كنند. اين برنامه به اقامت دائم و اجازه كار به كارفرمايان مهاجرت ماهر اعطا مي كند.

با چنين محيطي جذاب و خلاقانه، جاي تعجب نيست كه چرا كانادا به عنوان جايگاه برتر دنيا در سال ۲۰۱۸ نامگذاري شده است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۹:۲۱ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

برنامه هاي نامزدي مهاجرت استاني كانادا

N-DEPTH INFORMATION: PROVINCIAL NOMINEE PROGRAMS

برنامه هاي نامزدي مهاجرت استاني كانادا N-DEPTH INFORMATION: PROVINCIAL NOMINEE PROGRAMS با كاهش تدريجي نيروي كار در كشور، يك استخر تخليه شده و يك جمعيت سالم، كمبود كارگران ماهر يكي از بزرگترين چالش هاي اقتصادي است كه كانادا امروز با آن مواجه است. يك گزارش منتشر شده توسط شوراي فناوري اطلاعات و ارتباطات در سال ۲۰۱۷ پيش بيني مي كند كه اقتصاد كانادا ۲۱۶،۰۰۰ شغل فناوري را تا سال ۲۰۲۱ ايجاد خواهد كرد، اما مردم آن را پر نمي كنند.

برنامه نامزدي مهاجرت چيست؟

وزارت مهاجرت به كانادا، با شناسايي نيازهاي خاص استانها و سرزمين هاي كانادا براي كارگران، شناسايي يك اختلاف جدي در تقاضا و عرضه استعدادها، اجازه مي دهد تا استان ها و قلمرو هاي مختلف به افرادي انتخاب شوند كه علاقمند به اقامت در يك منطقه خاص باشند استان / قلمرو و كه قادر به كمك به توسعه اقتصادي اين استان / قلمرو است.

همه استانها و سرزمين هاي كانادا مي توانند در برنامه نامزدي استان، به استثناي كبك، شركت كنند. كبك داراي برنامه هاي مهاجرتي خود است.

هر استان و قلمرو خود “جريان” (برنامه هاي مهاجرت هدف قرار دادن گروه هاي خاصي از مردم) و معيار انتخاب براي نامزدهاي بالقوه است.

به عنوان مثال، برخي از برنامه ها ممكن است براي دانش آموزان و كارگران ماهر اهداف را هدف قرار دهند، در حالي كه برنامه هاي ديگر ممكن است به افراد بازرگاني و كارگران نيمه ماهر برسند.

شما بايد بدانيد كه مي توانيد يك ويزاي مهاجرتي (و يك اقامت دائم) به كانادا بدون نامزد شدن در ولايت بدست آوريد. پس چرا شما بايد يك نامزد واليتي بدست آوريد؟

خوب، اگر شما يك نامزد استاني بدست آوريد، به اين معني است كه درخواست شما براي ويزاي مهاجرت كانادا سريعا پردازش مي شود و شانس گرفتن اقامت دائم به طور نمادين افزايش مي يابد. معمولا درخواستي كه در برنامه هاي نامزدهاي واليتي قرار مي گيرد قبل از ارسال درخواست براي ويزاي مهاجرت (اقامت دائم) كانادا به اداره دولت استاني ارسال مي شود.

برنامه نامزدي مهاجرت و ورودي اكسپرس

از تاريخ ۱ ژانويه ۲۰۱۵، بسياري از استان ها و قلمروها جريان

خود را راه اندازي كرده اند. اين بدان معني است كه آنها مي توانند تعداد معيني از نامزدها را كه از طريق سيستم ورودي اكسپرس با نيازهاي بازار ولسوالي و منطقهاي خود مواجه هستند، نامزد كنند. نامزدان مهاجرت از طريق صندوق اكسپرس ورودي، كه نامزدان ولايتي دريافت كرده اند، علاوه بر ۶۰۰ امتياز در سيستم رتبه بندي جامع اهدا مي كنند. اين نكات اضافي به اين معني است كه نامزدها دعوت نامه براي درخواست اقامت دائم در يك استخر اكسپرس ورودي دريافت خواهند كرد.

مهم است كه درك كنيم كه بسته به استان، همه نامزدها هنوز بايد حداقل معيار حداقل براي يكي از برنامه هاي مهاجرت اقتصادي فدرال را براي ورود به يك صندوق ورودي اكسپرس:

برنامه كار ماهر فدرال (FSW)؛
معاملات ماهر فدرال (FST)؛
كلاس تجربه كانادايي
معيارهاي اضافي مي تواند توسط استان ها و قلمرو ها براي جريان هاي مهاجرت خود اضافه شود. بسته به استان، ابتدا بايد وارد استخر اكسپرس شويد و پس از آن نامزد يا نامزد دريافت شده از استان / قلمرو شويد و سپس به استخر اكسپرس ارسال كنيد.

برنامه هاي نامزدي مهاجرت استاني كانادا N-DEPTH INFORMATION: PROVINCIAL NOMINEE PROGRAMS
برنامه هاي نامزدي مهاجرت استاني كانادا N-DEPTH INFORMATION: PROVINCIAL NOMINEE PROGRAMS

نامزدهاي پايه

اگر اتفاق مي افتد كه براي قرعه كشي اكسپرس ورودي نباشد، هنوز فقط نااميد نشويد. شما هنوز هم مي توانيد در برنامه هاي نامزدي منظم استاني خارج از استخر اكسپرس درخواست كنيد. اين برنامه هاي نامزدي به طور منظم استاني نيز “برنامه هاي مبتني بر” ناميده مي شود. شما هنوز هم نياز به برنامه نامزدي استاني داريد كه تحت نامزد پايه پذيرفته شده است.

اگر نامزد پايه اي دريافت كرده ايد، به اين معني است كه درخواست شما فراتر از جريان ورودي اكسپرس خواهد شد. به محض اين كه شما معيارهاي نامزدي استان را رعايت كنيد، بايد يك گواهينامه استاني درخواست و دريافت كنيد. با استفاده از اين گواهينامه، مي توانيد پس از اقامت دائمي در دولت فدرال درخواست كنيد.

براي چه پيشنهادي برنامه داريد؟

به عنوان يك قاعده كلي، استان ها به دنبال افرادي هستند كه مي توانند به توسعه اقتصادي استان كمك كنند، در اين ولايت زندگي كنند و در آن زندگي كنند. معيارهاي چنداني وجود دارد كه استانها در نامزد احتمالي به دنبال آن هستند:

دسترسي اعضاي خانواده در استان؛
توانايي انطباق با زندگي در استان؛
پيشنهاد كار؛
تحصيلات؛
دانش انگليسي و / يا فرانسوي؛
تجربه كاري در صنايع مهم استان.
استان هايي مانند انتاريو، بريتيش كلمبيا، مانيتوبا و ساسكاچوان و غيره به هدف دولت فدرال براي پذيرش تعداد زيادي متقاضي بيگانه با استعداد خارجي در اشتغال زايي اصلي افزوده خواهند شد.

جالب توجه است كه همه برنامه هاي نامزدي استان ها پويايي دارند – مي توانند به عنوان نياز خود شروع و نزديك شوند و معيارهاي واجد شرايط بودن خود را به عنوان خواست هاي محيطي اقتصادي تعيين كنند.

 برنامه نامزدي مهاجرت ONTARIO

پرطرفدارترين استان انتاريو كه داراي محبوبيت فراوان در ميان مهاجران است، برنامه هاي كاربردي تحت برنامه هاي زير را قبول مي كند: Category Business، Category Offer Job Job Offer، Category Capital و Category Human Capital. در ژوئيه ۲۰۱۶ – ژوئن ۲۰۱۷، ۹۸۴۰۹ مهاجر به انتاريو رسيدند. اطلاعات بيشتر در مورد OINP.

 

برنامه نامزدي مهاجرت كلمبيا

بريتيش كلمبيا، كه در ونكوور واقع شده است، كلان شهر سريع ترين در حال توسعه كانادا، سه راه براي تبديل شدن به يك اقامت دائم ارائه مي دهد: مهاجرت مهارت، ورود اكسپرس بريتيش كلمبيا، مهاجرت كارآفرين و چند گزينه ديگر براي مهاجرت. در ژوئيه ۲۰۱۶ – ژوئن ۲۰۱۷، بريتيش كلمبيا ۳۵،۳۸۸ مهاجر را پذيرفت.

اطلاعات بيشتر در مورد برنامه ريز كارآفرين برنامه بريتيش كلمبيا را بخوانيد.

برنامه نامزدي مهاجرت مانيتوبا

مانيتوبا، همسايگان برجسته اي از ستاره در حال ظهور اونتاريو، برنامه هاي كاربردي تحت چهار جريان زير را مي پذيرد: جريان آموزش بين المللي، جريان سرمايه گذار تجاري، كارگر ماهر در جريان مانيتوبا، كار ماهر در خارج از كشور. در ژوئيه ۲۰۱۶ – ژوئن ۲۰۱۷، مانچو توسط ۱۵۶۷۹ مهاجر ثروتمندتر شد.

برنامه نامزدي مهاجرت استان آلبرتا

آلبرتا، استان شگفت انگيز كه از منظر شناخته شده مشهور جهان شناخته شده و پارك هاي طبيعي با يكي از قوي ترين اقتصادهاي جهان است، داراي سه جريان مهاجرت فعال است: جريان كارفرما، جريان استخدام استراتژيك و جريان كارآزموده كارگر. در ژوئيه ۲۰۱۶ – ژوئن ۲۰۱۷، آلبرتا سومين كشور پس از انتاريو و كبك در رتبه بندي محبوبيت مهاجران قرار دارد. ۴۴،۰۹۱ مهاجر تازه وارد آلبرتا خانه جديد خود را به نام.

بيشتر در مورد AINP (برنامه نامزدي مهاجرت آلبرتا) بيشتر بخوانيد.

برنامه نويسان مهاجر SASKATCHEWAN

استان ساسكاچوان، كه به دليل غروب هاي غول آساي غول آسا و شكل هاي خيره كننده ابر آن نيز شناخته مي شود، به عنوان زمين هاي آسمان هاي زندگي شناخته شده است، تعادل كامل بين زندگي شهري و كشور را ارائه مي دهد. ساسكاچوان چهار جريان مهاجرتي را تحت برنامه SINP خود ارائه مي دهد: رده كارگر ماهر بين المللي، رده تجربه ساسكاچوان، رده كارآفريني و رده مزرعه. در ژوئيه ۲۰۱۶ – ژوئن ۲۰۱۷، ۱۴۳۱۵ مهاجر به ساسكاچوان آمدند تا در آنجا بمانند.

همانطور كه مي بينيد، نامزدي استاني يكي ديگر از دروازه هاي حرفه اي براي اقامت دائم در كانادا است. با توجه به تقاضاي فراوان، متقاضيان براي تهيه برنامه هاي خود به منظور ارائه درخواست به محض باز شدن مجدد طبقه خاص، مجبور مي شوند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۴۶:۵۹ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

برنامه هاي نامزدي مهاجرت استاني كانادا

N-DEPTH INFORMATION: PROVINCIAL NOMINEE PROGRAMS

برنامه هاي نامزدي مهاجرت استاني كانادا N-DEPTH INFORMATION: PROVINCIAL NOMINEE PROGRAMS با كاهش تدريجي نيروي كار در كشور، يك استخر تخليه شده و يك جمعيت سالم، كمبود كارگران ماهر يكي از بزرگترين چالش هاي اقتصادي است كه كانادا امروز با آن مواجه است. يك گزارش منتشر شده توسط شوراي فناوري اطلاعات و ارتباطات در سال ۲۰۱۷ پيش بيني مي كند كه اقتصاد كانادا ۲۱۶،۰۰۰ شغل فناوري را تا سال ۲۰۲۱ ايجاد خواهد كرد، اما مردم آن را پر نمي كنند.

برنامه نامزدي مهاجرت چيست؟

وزارت مهاجرت به كانادا، با شناسايي نيازهاي خاص استانها و سرزمين هاي كانادا براي كارگران، شناسايي يك اختلاف جدي در تقاضا و عرضه استعدادها، اجازه مي دهد تا استان ها و قلمرو هاي مختلف به افرادي انتخاب شوند كه علاقمند به اقامت در يك منطقه خاص باشند استان / قلمرو و كه قادر به كمك به توسعه اقتصادي اين استان / قلمرو است.

همه استانها و سرزمين هاي كانادا مي توانند در برنامه نامزدي استان، به استثناي كبك، شركت كنند. كبك داراي برنامه هاي مهاجرتي خود است.

هر استان و قلمرو خود “جريان” (برنامه هاي مهاجرت هدف قرار دادن گروه هاي خاصي از مردم) و معيار انتخاب براي نامزدهاي بالقوه است.

به عنوان مثال، برخي از برنامه ها ممكن است براي دانش آموزان و كارگران ماهر اهداف را هدف قرار دهند، در حالي كه برنامه هاي ديگر ممكن است به افراد بازرگاني و كارگران نيمه ماهر برسند.

شما بايد بدانيد كه مي توانيد يك ويزاي مهاجرتي (و يك اقامت دائم) به كانادا بدون نامزد شدن در ولايت بدست آوريد. پس چرا شما بايد يك نامزد واليتي بدست آوريد؟

خوب، اگر شما يك نامزد استاني بدست آوريد، به اين معني است كه درخواست شما براي ويزاي مهاجرت كانادا سريعا پردازش مي شود و شانس گرفتن اقامت دائم به طور نمادين افزايش مي يابد. معمولا درخواستي كه در برنامه هاي نامزدهاي واليتي قرار مي گيرد قبل از ارسال درخواست براي ويزاي مهاجرت (اقامت دائم) كانادا به اداره دولت استاني ارسال مي شود.

برنامه نامزدي مهاجرت و ورودي اكسپرس

از تاريخ ۱ ژانويه ۲۰۱۵، بسياري از استان ها و قلمروها جريان

خود را راه اندازي كرده اند. اين بدان معني است كه آنها مي توانند تعداد معيني از نامزدها را كه از طريق سيستم ورودي اكسپرس با نيازهاي بازار ولسوالي و منطقهاي خود مواجه هستند، نامزد كنند. نامزدان مهاجرت از طريق صندوق اكسپرس ورودي، كه نامزدان ولايتي دريافت كرده اند، علاوه بر ۶۰۰ امتياز در سيستم رتبه بندي جامع اهدا مي كنند. اين نكات اضافي به اين معني است كه نامزدها دعوت نامه براي درخواست اقامت دائم در يك استخر اكسپرس ورودي دريافت خواهند كرد.

مهم است كه درك كنيم كه بسته به استان، همه نامزدها هنوز بايد حداقل معيار حداقل براي يكي از برنامه هاي مهاجرت اقتصادي فدرال را براي ورود به يك صندوق ورودي اكسپرس:

برنامه كار ماهر فدرال (FSW)؛
معاملات ماهر فدرال (FST)؛
كلاس تجربه كانادايي
معيارهاي اضافي مي تواند توسط استان ها و قلمرو ها براي جريان هاي مهاجرت خود اضافه شود. بسته به استان، ابتدا بايد وارد استخر اكسپرس شويد و پس از آن نامزد يا نامزد دريافت شده از استان / قلمرو شويد و سپس به استخر اكسپرس ارسال كنيد.

برنامه هاي نامزدي مهاجرت استاني كانادا N-DEPTH INFORMATION: PROVINCIAL NOMINEE PROGRAMS
برنامه هاي نامزدي مهاجرت استاني كانادا N-DEPTH INFORMATION: PROVINCIAL NOMINEE PROGRAMS

نامزدهاي پايه

اگر اتفاق مي افتد كه براي قرعه كشي اكسپرس ورودي نباشد، هنوز فقط نااميد نشويد. شما هنوز هم مي توانيد در برنامه هاي نامزدي منظم استاني خارج از استخر اكسپرس درخواست كنيد. اين برنامه هاي نامزدي به طور منظم استاني نيز “برنامه هاي مبتني بر” ناميده مي شود. شما هنوز هم نياز به برنامه نامزدي استاني داريد كه تحت نامزد پايه پذيرفته شده است.

اگر نامزد پايه اي دريافت كرده ايد، به اين معني است كه درخواست شما فراتر از جريان ورودي اكسپرس خواهد شد. به محض اين كه شما معيارهاي نامزدي استان را رعايت كنيد، بايد يك گواهينامه استاني درخواست و دريافت كنيد. با استفاده از اين گواهينامه، مي توانيد پس از اقامت دائمي در دولت فدرال درخواست كنيد.

براي چه پيشنهادي برنامه داريد؟

به عنوان يك قاعده كلي، استان ها به دنبال افرادي هستند كه مي توانند به توسعه اقتصادي استان كمك كنند، در اين ولايت زندگي كنند و در آن زندگي كنند. معيارهاي چنداني وجود دارد كه استانها در نامزد احتمالي به دنبال آن هستند:

دسترسي اعضاي خانواده در استان؛
توانايي انطباق با زندگي در استان؛
پيشنهاد كار؛
تحصيلات؛
دانش انگليسي و / يا فرانسوي؛
تجربه كاري در صنايع مهم استان.
استان هايي مانند انتاريو، بريتيش كلمبيا، مانيتوبا و ساسكاچوان و غيره به هدف دولت فدرال براي پذيرش تعداد زيادي متقاضي بيگانه با استعداد خارجي در اشتغال زايي اصلي افزوده خواهند شد.

جالب توجه است كه همه برنامه هاي نامزدي استان ها پويايي دارند – مي توانند به عنوان نياز خود شروع و نزديك شوند و معيارهاي واجد شرايط بودن خود را به عنوان خواست هاي محيطي اقتصادي تعيين كنند.

 برنامه نامزدي مهاجرت ONTARIO

پرطرفدارترين استان انتاريو كه داراي محبوبيت فراوان در ميان مهاجران است، برنامه هاي كاربردي تحت برنامه هاي زير را قبول مي كند: Category Business، Category Offer Job Job Offer، Category Capital و Category Human Capital. در ژوئيه ۲۰۱۶ – ژوئن ۲۰۱۷، ۹۸۴۰۹ مهاجر به انتاريو رسيدند. اطلاعات بيشتر در مورد OINP.

 

برنامه نامزدي مهاجرت كلمبيا

بريتيش كلمبيا، كه در ونكوور واقع شده است، كلان شهر سريع ترين در حال توسعه كانادا، سه راه براي تبديل شدن به يك اقامت دائم ارائه مي دهد: مهاجرت مهارت، ورود اكسپرس بريتيش كلمبيا، مهاجرت كارآفرين و چند گزينه ديگر براي مهاجرت. در ژوئيه ۲۰۱۶ – ژوئن ۲۰۱۷، بريتيش كلمبيا ۳۵،۳۸۸ مهاجر را پذيرفت.

اطلاعات بيشتر در مورد برنامه ريز كارآفرين برنامه بريتيش كلمبيا را بخوانيد.

برنامه نامزدي مهاجرت مانيتوبا

مانيتوبا، همسايگان برجسته اي از ستاره در حال ظهور اونتاريو، برنامه هاي كاربردي تحت چهار جريان زير را مي پذيرد: جريان آموزش بين المللي، جريان سرمايه گذار تجاري، كارگر ماهر در جريان مانيتوبا، كار ماهر در خارج از كشور. در ژوئيه ۲۰۱۶ – ژوئن ۲۰۱۷، مانچو توسط ۱۵۶۷۹ مهاجر ثروتمندتر شد.

برنامه نامزدي مهاجرت استان آلبرتا

آلبرتا، استان شگفت انگيز كه از منظر شناخته شده مشهور جهان شناخته شده و پارك هاي طبيعي با يكي از قوي ترين اقتصادهاي جهان است، داراي سه جريان مهاجرت فعال است: جريان كارفرما، جريان استخدام استراتژيك و جريان كارآزموده كارگر. در ژوئيه ۲۰۱۶ – ژوئن ۲۰۱۷، آلبرتا سومين كشور پس از انتاريو و كبك در رتبه بندي محبوبيت مهاجران قرار دارد. ۴۴،۰۹۱ مهاجر تازه وارد آلبرتا خانه جديد خود را به نام.

بيشتر در مورد AINP (برنامه نامزدي مهاجرت آلبرتا) بيشتر بخوانيد.

برنامه نويسان مهاجر SASKATCHEWAN

استان ساسكاچوان، كه به دليل غروب هاي غول آساي غول آسا و شكل هاي خيره كننده ابر آن نيز شناخته مي شود، به عنوان زمين هاي آسمان هاي زندگي شناخته شده است، تعادل كامل بين زندگي شهري و كشور را ارائه مي دهد. ساسكاچوان چهار جريان مهاجرتي را تحت برنامه SINP خود ارائه مي دهد: رده كارگر ماهر بين المللي، رده تجربه ساسكاچوان، رده كارآفريني و رده مزرعه. در ژوئيه ۲۰۱۶ – ژوئن ۲۰۱۷، ۱۴۳۱۵ مهاجر به ساسكاچوان آمدند تا در آنجا بمانند.

همانطور كه مي بينيد، نامزدي استاني يكي ديگر از دروازه هاي حرفه اي براي اقامت دائم در كانادا است. با توجه به تقاضاي فراوان، متقاضيان براي تهيه برنامه هاي خود به منظور ارائه درخواست به محض باز شدن مجدد طبقه خاص، مجبور مي شوند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۴۰:۲۲ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

دريافت كارت اعتباري كانادا

 PR CARD RENEWAL canada

تجديد كارت

هنگامي كه شما مهاجرت به كانادا مي كنيد , مي توانيد براي دريافت كارت اعتباري كانادا  PR CARD RENEWAL canada درخواست دهيد؟
شما بايد فقط براي تمديد كارت اعتباري درخواست كنيد:

شما از طريق كانادا كارت اعتباري دريافت نكرديد.
كارت PR شما منقضي شده است يا در ۹ ماه آينده منقضي خواهد شد
كارت PR شما تخريب، گم شده يا دزديده شده است
شما نام قانوني خود را تغيير داده ايد و نياز به ارتقاء كارت داريد.
الزامات بازپرداخت كارت بازرگاني و الزامات آن
براي تمديد كارت اعتباري، شما بايد ببينيد كه آيا شما از شرايط واجد شرايطي برخوردار هستيد:

شما بايد وضعيت يك اقامت دائم كانادا داشته باشيد؛
شما بايد درخواست خود را از داخل كانادا ارسال كنيد.
براي واجد شرايط بودن براي بازپرداخت كارت اعتباري، شما بايد از لحاظ جسمي در كانادا حداقل ۷۳۰ روز از مدت پنج سال حضور داشته باشيد. اگر متقاضي:

با يك شهروند كانادايي كه همسر، شريك زندگي مشترك يا والدينش است، سفر كرده است. يا
به طور كامل توسط يك شركت كانادايي يا در اداره دولتي فدرال يا خدمات عمومي استان، مشغول به كار بوده است. يا
همراه با يك اقامت دائم (كه همسر، شريك زندگي مشترك و يا پدر و مادرشان) است كه توسط يك كارمند كانادايي يا در اداره عمومي فدرال يا خدمات عمومي استان يك بار تمام شده است.
اگر شما در خارج از كانادا هستيد، بايد براي اسناد اقامت دائم اقامت درخواست كنيد و براي كارت اعتباري درخواست كنيد وقتي كه به كانادا برگرديد.

درخواست بازپرداخت كارت CARD

شما بايد بسته نرم افزاري را براي دريافت يك كارت اعتباري آماده كنيد. بسته نرم افزاري بايد يك درخواست تكميل شده براي يك كارت دائمي اقامت، چك ليست سند، فتوكپي اسناد هويت شما و يك كپي از تاييديه پرداخت هزينه ها داشته باشد.

در برخي موارد، درخواست تجديد كارت كارت را مي توان در زمينه هاي بشردوستانه و محبت آميز انجام داد حتي اگر اقامت دائم شرايط اقامت را نداشته باشد.

اين برنامه از داخل كانادا ارائه مي شود. حضور فيزيكي شما در كانادا زماني است كه شما درخواست خود را ارائه مي دهيد و در زماني كه كارت جديد PR خود را از اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندي كانادا (IRCC) انتخاب مي كنيد.

زمان پردازش كارت بازرگاني PR

زمان پردازش مجدد مجدد مي تواند چندين هفته يا حتي چند ماه طول بكشد. در صورت تمايل به مسافرت خارج از كانادا، آنرا پيش از پايان دوره خود تجديد كنيد.

اگر شما نياز به خارج شدن از كانادا براي يك وضعيت اضطراري داشته باشيد، اما كارت شما قبلا منقضي شده است يا درخواست تجديد نظر آن هنوز در انتظار است، راه هايي براي تسريع پردازش وجود دارد.

زمان پردازش كارت بازرگاني PR

هزينه هاي بازپرداخت كارت بازرگاني
در حال حاضر هزينه دولت براي بازپرداخت كارت اعتباري ۵۰ دلار است.

پرسش هاي متداول

چه مدت طول مي كشد تا كارت اعتباري را ارتقا دهيد؟

تمديد كارت اعتباري مي تواند از چند هفته تا چند ماه طول بكشد. به طور كلي، حدود ۴۵ روز طول مي كشد.

آيا مي توان روند بازپرداخت كارت بازرگاني را تسريع كرد؟

بله، اگر در معرض شرايط فشرده باشيد، فرآيند را مي توان شتاب داد. اين تصميم با افسر بازنگري درخواست شما متوقف مي شود.

آيا مي توانم هنگامي كه براي تمديد كارت PR درخواست مي كنم كارت كارت اعتباري قديمي خود را ارسال كنم؟

نه، شما لازم نيست كه آن را انجام دهيد. با اين حال، شما مجبور هستيد كارت قديمي خود را پس از دريافت جديدي از بين ببريد.

كارت اعتباري من منقضي شده است، من براي تمديد درخواست دادم، كارت هنوز وارد نشده است، اما من نياز به ترك كشور به صورت فوري. بايد چكار كنم؟
در صورت نياز به ترك، شما بايد براي يك سند مسافرتي اقامت دائم در يك دفتر ويزاي كانادا در خارج از كشور درخواست كنيد. هنگامي كه شما به كانادا مي رويد، كارت جديد PR خود را جمع آوري مي كنيد.

براي واجد شرايط بودن براي بازپرداخت كارت بازرگاني، آيا بايد به طور مداوم در كانادا براي دو سال زندگي كنم؟ آيا مي توانم كشور را ترك كنم؟
شما مي توانيد كانادا را ترك كنيد و دوباره ببريد. دوره دو ساله تجمعي است. شما بايد در كانادا براي مدت ۷۳۰ روز از يك دوره پنج ساله اقامت داشته باشيد.

كارت اعتبار من چه زماني پايان مي يابد؟

بيشتر كارت هاي PR به مدت پنج سال معتبر هستند. با اين حال، برخي ممكن است براي يك سال معتبر باشند. تاريخ انقضا بايد بر روي كارت شما نوشته شود.

آيا مي تواند كارت اعتباري من لغو شود؟

بله كارت PR را مي توان لغو كرد اگر شما به يك جرم محكوم شده ايد و تحت يك حكم حذف (دستور عزل يا دستور اخراج) قرار دارد. شما همچنين مي توانيد وضعيت PR خود را از دست بدهيد، اگر شرايط اقامت را رعايت نكرده ايد.

كارشناسان مهاجرت كانادا

در mohajertcanada.com، ما مي توانيم تمام پرونده هاي مربوط به برنامه را انجام دهيم. ما به شما در تعيين شرايط واجد شرايط بودن، جمع آوري اسناد، پرداخت هزينه ها و، مهم تر از آن، فرم هاي درخواست را تكميل خواهيم كرد. با ۲۰ سال تجربه در پشت ما، ما اطمينان حاصل خواهيم كرد كه شما همه را به تجديد كارت PR خود را تنظيم كنيد كه وضعيت شما در كانادا را تاييد مي كند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۰۶:۱۰ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

دريافت كارت اعتباري كانادا

 PR CARD RENEWAL canada

تجديد كارت

هنگامي كه شما مهاجرت به كانادا مي كنيد , مي توانيد براي دريافت كارت اعتباري كانادا  PR CARD RENEWAL canada درخواست دهيد؟
شما بايد فقط براي تمديد كارت اعتباري درخواست كنيد:

شما از طريق كانادا كارت اعتباري دريافت نكرديد.
كارت PR شما منقضي شده است يا در ۹ ماه آينده منقضي خواهد شد
كارت PR شما تخريب، گم شده يا دزديده شده است
شما نام قانوني خود را تغيير داده ايد و نياز به ارتقاء كارت داريد.
الزامات بازپرداخت كارت بازرگاني و الزامات آن
براي تمديد كارت اعتباري، شما بايد ببينيد كه آيا شما از شرايط واجد شرايطي برخوردار هستيد:

شما بايد وضعيت يك اقامت دائم كانادا داشته باشيد؛
شما بايد درخواست خود را از داخل كانادا ارسال كنيد.
براي واجد شرايط بودن براي بازپرداخت كارت اعتباري، شما بايد از لحاظ جسمي در كانادا حداقل ۷۳۰ روز از مدت پنج سال حضور داشته باشيد. اگر متقاضي:

با يك شهروند كانادايي كه همسر، شريك زندگي مشترك يا والدينش است، سفر كرده است. يا
به طور كامل توسط يك شركت كانادايي يا در اداره دولتي فدرال يا خدمات عمومي استان، مشغول به كار بوده است. يا
همراه با يك اقامت دائم (كه همسر، شريك زندگي مشترك و يا پدر و مادرشان) است كه توسط يك كارمند كانادايي يا در اداره عمومي فدرال يا خدمات عمومي استان يك بار تمام شده است.
اگر شما در خارج از كانادا هستيد، بايد براي اسناد اقامت دائم اقامت درخواست كنيد و براي كارت اعتباري درخواست كنيد وقتي كه به كانادا برگرديد.

درخواست بازپرداخت كارت CARD

شما بايد بسته نرم افزاري را براي دريافت يك كارت اعتباري آماده كنيد. بسته نرم افزاري بايد يك درخواست تكميل شده براي يك كارت دائمي اقامت، چك ليست سند، فتوكپي اسناد هويت شما و يك كپي از تاييديه پرداخت هزينه ها داشته باشد.

در برخي موارد، درخواست تجديد كارت كارت را مي توان در زمينه هاي بشردوستانه و محبت آميز انجام داد حتي اگر اقامت دائم شرايط اقامت را نداشته باشد.

اين برنامه از داخل كانادا ارائه مي شود. حضور فيزيكي شما در كانادا زماني است كه شما درخواست خود را ارائه مي دهيد و در زماني كه كارت جديد PR خود را از اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندي كانادا (IRCC) انتخاب مي كنيد.

زمان پردازش كارت بازرگاني PR

زمان پردازش مجدد مجدد مي تواند چندين هفته يا حتي چند ماه طول بكشد. در صورت تمايل به مسافرت خارج از كانادا، آنرا پيش از پايان دوره خود تجديد كنيد.

اگر شما نياز به خارج شدن از كانادا براي يك وضعيت اضطراري داشته باشيد، اما كارت شما قبلا منقضي شده است يا درخواست تجديد نظر آن هنوز در انتظار است، راه هايي براي تسريع پردازش وجود دارد.

زمان پردازش كارت بازرگاني PR

هزينه هاي بازپرداخت كارت بازرگاني
در حال حاضر هزينه دولت براي بازپرداخت كارت اعتباري ۵۰ دلار است.

پرسش هاي متداول

چه مدت طول مي كشد تا كارت اعتباري را ارتقا دهيد؟

تمديد كارت اعتباري مي تواند از چند هفته تا چند ماه طول بكشد. به طور كلي، حدود ۴۵ روز طول مي كشد.

آيا مي توان روند بازپرداخت كارت بازرگاني را تسريع كرد؟

بله، اگر در معرض شرايط فشرده باشيد، فرآيند را مي توان شتاب داد. اين تصميم با افسر بازنگري درخواست شما متوقف مي شود.

آيا مي توانم هنگامي كه براي تمديد كارت PR درخواست مي كنم كارت كارت اعتباري قديمي خود را ارسال كنم؟

نه، شما لازم نيست كه آن را انجام دهيد. با اين حال، شما مجبور هستيد كارت قديمي خود را پس از دريافت جديدي از بين ببريد.

كارت اعتباري من منقضي شده است، من براي تمديد درخواست دادم، كارت هنوز وارد نشده است، اما من نياز به ترك كشور به صورت فوري. بايد چكار كنم؟
در صورت نياز به ترك، شما بايد براي يك سند مسافرتي اقامت دائم در يك دفتر ويزاي كانادا در خارج از كشور درخواست كنيد. هنگامي كه شما به كانادا مي رويد، كارت جديد PR خود را جمع آوري مي كنيد.

براي واجد شرايط بودن براي بازپرداخت كارت بازرگاني، آيا بايد به طور مداوم در كانادا براي دو سال زندگي كنم؟ آيا مي توانم كشور را ترك كنم؟
شما مي توانيد كانادا را ترك كنيد و دوباره ببريد. دوره دو ساله تجمعي است. شما بايد در كانادا براي مدت ۷۳۰ روز از يك دوره پنج ساله اقامت داشته باشيد.

كارت اعتبار من چه زماني پايان مي يابد؟

بيشتر كارت هاي PR به مدت پنج سال معتبر هستند. با اين حال، برخي ممكن است براي يك سال معتبر باشند. تاريخ انقضا بايد بر روي كارت شما نوشته شود.

آيا مي تواند كارت اعتباري من لغو شود؟

بله كارت PR را مي توان لغو كرد اگر شما به يك جرم محكوم شده ايد و تحت يك حكم حذف (دستور عزل يا دستور اخراج) قرار دارد. شما همچنين مي توانيد وضعيت PR خود را از دست بدهيد، اگر شرايط اقامت را رعايت نكرده ايد.

كارشناسان مهاجرت كانادا

در mohajertcanada.com، ما مي توانيم تمام پرونده هاي مربوط به برنامه را انجام دهيم. ما به شما در تعيين شرايط واجد شرايط بودن، جمع آوري اسناد، پرداخت هزينه ها و، مهم تر از آن، فرم هاي درخواست را تكميل خواهيم كرد. با ۲۰ سال تجربه در پشت ما، ما اطمينان حاصل خواهيم كرد كه شما همه را به تجديد كارت PR خود را تنظيم كنيد كه وضعيت شما در كانادا را تاييد مي كند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۱۵:۱۷ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

ويزاي والدين كانادا  SUPER VISA

PARENT OR GRANDPARENT SUPER VISA

كساني كه مهاجرت به كانادا را انجام داده اند و شهروندان كانادايي , ساكنان دائمي گزينه اي براي ويزاي والدين كانادا  SUPER VISA كه دعوت از والدين و پدربزرگ و مادربزرگ خود به كانادا به عنوان بازديد كننده براي مدت دو سال متوالي دارند. پدر و مادر و پدربزرگ سوپر ويزا طراحي شده است براي تسهيل بازديد از عزيزان در كانادا به نسل هاي قديمي تر.

سوپر ويزا براي مدت ۱۰ سال صادر مي شود و اجازه مي دهد تا در اين مدت زمان مجددا وارد كانادا شويد. اين اجازه را به كار در كانادا نمي دهد.

مناسب براي بزرگسالان

فقط والدين و پدربزرگ و مادربزرگ ساكنان و شهروندان دائمي كانادا مي توانند درخواست سوپر ويزا كنند. مهم است كه توجه داشته باشيم كه معيارهاي غير قابل قبول مردمي مانند سلامت يا امنيت به متقاضيان اعمال نمي شود.

وابستگان را نمي توان در برنامه گنجانده شود. درخواست سوپر ويزا فقط مي تواند شامل والدين، پدربزرگ و مادربزرگ و همسران آنها و يا همكاران مشترك قانون باشد.

درخواست كنندگان از كشورهاي صادر شده از VISA

ويزاي سوپر يك انتخاب عالي براي والدين و پدربزرگ و مادربزرگ ها است كه در كشورهاي مورد نياز ويزا زندگي مي كنند. به جاي گرفتن ويزاي اقامت كوتاه مدت (TRV)، آنها مي توانند سوپر ويزا را دريافت كنند و بتوانند به كانادا سفر كنند تا فرزندان و نوه هايشان را بدون نياز به داشتن TRV ببينند.

در حالي كه والدين و پدربزرگ و مادربزرگ ها از كشورهاي معاف از ويزا براي يك سوپر ويزا با استفاده از فرآيند درخواست همان درخواست مي كنند. با اين حال، به جاي گرفتن TRV، آنها نامه اي از مهاجرت، پناهندگان و شهروندي كانادا (IRCC)، به آنها اجازه مي دهند تا تا دو سال ديگر در كانادا بمانند.

ضميمه درخواست براي والدين – فوق العاده عالي ويزا

به طور كلي درخواست براي سوپر ويزا شبيه به آن يا يك TRV معمولي است. با اين حال، IRCC مستلزم اسناد اضافي براي اثبات اينكه والدين و پدربزرگ و مادربزرگ در طول اقامت خود در كانادا پشتيباني مي شوند.

در ميان ساير موارد، متقاضيان بايد ارائه دهند:

نامه دعوت نامه از كودك يا نوه كه در كانادا اقامت دارد؛
اسناد اثبات مي كند كه كودك يا نوه با كمترين درآمد برش (LICO) مقابله مي كند؛
گواهينامه تولد يا سند ديگري كه اثبات ارتباط با كودك يا نوه است؛
اثبات بيمه درماني با يك شركت كانادايي حداقل يكسال است.

اگر بيش از ۷ نفر در خانواده وجود داشته باشند، اضافه كردن CAD 6، ۶۲۸ براي هر يك از موارد اضافي.

پردازش درخواستي براي ويزاي اضافي فوق العاده

اين پرونده در دفتر ويزا كه والدين يا پدربزرگ و مادربزرگ آنها ساكن است پردازش شده است. دفتر ويزا ممكن است مستندات اضافي را كه بايد توسط متقاضي ارائه شود، مستلزم شود.

به طور مشابه با ويزاي موقت اقامت، درخواست براي سوپر ويزا با استفاده از عوامل مختلف ارزيابي مي شود. به طور عمده، اين دفاتر اهداف اين بازديد را بررسي خواهند كرد و خواه ناشناس والدين يا پدربزرگ ها و مادربزرگ ها با كشور خود در ارتباط هستند.

شما ممكن است افسر را با نشان دادن روابط خانوادگي، مالي و ساير ارتباطات با كشور خود متقاعد كنيد.

متقاضيان براي انجام معاينه پزشكي اجباري است. شما لازم نيست كه آن را قبل از روند درخواست انجام دهيد. پس از ارسال درخواست، دفتر ويزا فرم ها و دستورالعمل هاي مربوط به معاينات پزشكي را صادر مي كند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۰۶:۰۶ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

كانادا اهداف مهاجرت خود را تا سال ۲۰۲۱ گسترش مي دهد
CANADA EXTENDS ITS IMMIGRATION TARGETS INTO 2021

كانادا براي شهروندان كانادا جذاب نيست و كانادا را به خانه جديد خود دعوت مي كند. در يك انتشار اخير، دولت كانادا اهداف مهاجرت خود را تا سال ۲۰۲۱ گسترش مي دهد و برنامه هاي مهاجرت به كانادا چند ساله افزايش داده است.

نماي كلي
بنابراين، بين سالهاي ۲۰۱۸ و ۲۰۲۱ كانادا قصد دارد ۱٫۳ ميليون نفر از ساكنان دائمي جديد را از طريق دسته هاي مختلف مهاجرت اقتصادي، خانوادگي، پناهندگان و بشردوستانه پذيرش كند.

با توجه به طرح جديد ۲۰۱۹-۲۰۲۱، اهداف تا سال ۲۰۲۱ به ۳۵۰،۰۰۰ مي رسد. اهداف ۲۰۱۹ از ۳۳۰،۰۰۰ تا ۳۳۰،۸۰۰ افزايش يافته و اهداف ۲۰۲۰ از ۳۴۰،۰۰۰ به ۳۴۱،۰۰۰ افزايش يافته است.

IMMIGRATION ECONOMIC و PNPS

نقش كليدي در برنامه هاي مهاجرت و برنامه هاي نامزدهاي استان هاي كانادا (PNP). تقريبا يك چهارم از ۱٫۳٫ ميليون نفر از ساكنان دائمي جديد از سه طبقه اقتصادي تحت مديريت برنامه Express Entry تشكيل خواهند شد.

هنگامي كه ما درباره مهاجرت اقتصادي صحبت مي كنيم، به معناي دولت فدرال، برنامه مربي فدرال، برنامه فدرال مهارت هاي حرفه اي و كلاس تجربه كانادايي است.

برنامه هاي نامزدان ولايتي طي چهار سال آينده هدف ۲۵۵،۱۰۰ مهاجر را به عهده خواهند داشت. اين تقريبا ۱۹٪ از كل مهاجرين جديد است.

PNP به استان ها اجازه مي دهد نامزدها را بر اساس كمبود بازار كار خود تعيين كنند. اگر يك نامزد توسط يك استان نامزد شود، اين شانس خود را براي مهاجرت به كانادا به طور قابل توجهي افزايش مي دهد.

كانادا همچنان به مهاجران اقتصادي متمركز است و حدود ۵۰ درصد از ۱٫۳ ميليون نفر از ساكنان دائمي جديد كه تحت برنامه هاي اقتصادي كلاس كانادا هستند، قرار دارند.

برنامه هاي IMMIGRATION شامل QUEBEC نيستند
در حال حاضر هيچ اهدافي براي مهاجرت كبك وجود ندارد. اين به خاطر دولت جديدي است كه در كبك به قدرت رسيد. IRCC در حال انتظار براي مشاوره با دولت جديد براي ايجاد اهداف مهاجرت است.

مهاجرت خانوادگي در فوكوس

برنامه هاي جديد مهاجرت نشان مي دهد كه دولت متعهد به كمك به احياي خانواده است. IRCC طيف وسيعي از پذيرش بالقوه براي همسران، همسران و فرزندان خود را گسترش داده است. ۲۰۲۱ هدف اين رده ۷۰،۰۰۰ است.

در مورد والدين و پدربزرگ و مادربزرگها، دولت كانادا اهداف خود را براي ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ (۲۰،۵۰۰ و ۲۱،۰۰۰) حفظ كرده است و هدف آن تا سال ۲۰۲۱ در ۲۱۰۰۰ تعيين شده است.

بنابراين، ما خوشحاليم كه به اشتراك گذاشتن اين همه مهاجرت به كانادا به نظر مي رسد بسيار خوش بينانه است. برنامه جديد در حال حاضر به چالش هايي كه در حال حاضر در كانادا روي مي دهد، از جمله كاهش ميزان تولد و جمعيت سالمندان است.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۴۵:۲۸ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 604
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب