معرفي مطالب جالب با لينك منبع
معرفي مطالب جالب با لينك منبع

مديركل نظارت بر استاندارد صنايع غذابي و كشاورزي سازمان ملي استاندارد ايران گفت: شايعات مبتني بر استفاده از گوشت‌هاي حرام براي تهيه سوسيس و كالباس را رد مي‌كنيم و پاسخگوي ابهامات مردم هستيم.

خريد اينترنتي گوشت مرغ
غلامرضا اميني اظهار كرد: در كشور بيش از ۶ هزار واحد توليدي در زمينه صنايع غذايي، كشاورزي، بهداشتي و حلال تحت نظارت سازمان استاندارد هستند كه اين واحدهاي توليدي بيش از ۱۲ هزار پروانه كاربرد علامت ملي استاندارد را دريافت كردند.
وي افزود: هرگاه علامت استاندارد بر روي مواد غذايي ديده مي‌شود بايد به دو نكته اساسي حتما توجه شود؛ يكي اينكه آنچه به سلامت مردم مي‌تواند مضر باشد حتما منطبق با استانداردها است و دوم اينكه برچسب موارد مصرف هر كالا بر روي آن درج شده است.
اميني تصريح كرد: كنترل‌ها فرآيندي دارد كه هم از واحد توليدي از طريق سيستم كنترل كيفيت واحد توليدي صورت مي‌گيرد و هم از طريق بازرسي محصول انجام مي‌دهيم و در استان توليدكننده مورد بازرسي قرار مي‌گيرد.
وي با اشاره به اينكه در طرح كنترل بازار در استان‌ها، ۱۴ هزار نمونه از بازار جمع‌آوري شده و انطباق بيش از ۸۵ درصد در فرآورده‌ها وجود داشت به طوريكه خوشبختانه بحران غذايي در كشور نداريم و انطباق بسيار بالاست، تأكيد كرد: سوسيس و كالباس همانند ساير محصولات مشمول طرح استاندارد اجباري در واحدهاي توليدي، توسط استاندارد تحت نظارت قرار گرفته و محصول سالمي را روانه بازار مي‌كنيم.
مديركل نظارت بر استاندارد صنايع غذابي و كشاورزي سازمان ملي استاندارد ايران با بيان اينكه استانداردها بايد درباره بذرها و سموم كشاورزي رعايت شود كه نظارت‌ها برعهده جهادكشاورزي است، يادآور شد: محصولات تراريخته مشمول قوانين اداره استاندارد نيست و تنها در دو محصول غذاي كودك و برنج تراريخته‌ها عملياتي مي‌شود.
وي با اعلام اينكه ۵۰۰ واحد در استان همدان تحت پوشش اداره استاندارد است كه ضريب نفوذ استاندارد در همدان صددرصد است، خاطرنشان كرد: بيش از ۵۲۴ پروانه كاربرد علامت استاندارد در استان صادر شده كه ۷۲۶ نوع فرآورده را تحت پوشش فعاليت قرار دادند.
اميني بازرسي از مراكز عرضه و توزيع را يكي از اقدامات خوب اداره استاندارد همدان عنوان و تأكيد كرد: امسال اين نهاد بيش از ۸ هزار و ۳۰۰ مركز عرضه و توزيع را بازديد كرده است.
ما نخواسته‌ايم به محور توسعه فكر كنيم
مديركل نظارت بر استاندارد صنايع غذابي و كشاورزي سازمان ملي استاندارد ايران همچنين در گردهمايي مديران كنترل كيفيت واحدهاي توليدي و خدماتي استان همدان، گفت: مديران كنترل‌كيفي نقش بسزايي در پياده كردن استانداردها در جامعه و واحدهاي توليدي دارند.
غلامرضا اميني اظهار كرد: با تأمل در اسناد بالادستي شاهد خواهيد بود كه به حوزه كيفيت و استاندارد توجه ويژه‌اي شده به‌طوريكه بند ۲۴ ابلاغيه اقتصاد مقاومتي از سوي رهبر معظم انقلاب اسلامي بر پوشش استاندارد متمركز شده است.
وي با بيان اينكه نيازمنديم در كشور براساس اسناد بالادستي براي رسيدن به چشم‌اندازها، به استاندارد برسيم، افزود: علاوه بر ابلاغيه مقام معظم رهبري، رئيس جمهور در منشور حقوق شهروندي و رئيس مجلس نيز بارها به مقوله استانداردسازي تأكيد داشته‌اند.
اميني اضافه كرد: محور توسعه در كشورهايي كه نيروي انساني كافي و قابليت‌هاي فراوان دارند، بايد به سمت توليد سوق داده شود كه اين مسأله درباره ايران محقق نشده به طوريكه محور اقتصاد در كشور نفت خام است و اين نشان مي‌دهد ما نخواسته‌ايم به محور توسعه فكر كنيم.
وي با اشاره به اينكه پالايشگاه ستاره خليج فارس و اراك با بالاترين كيفيت اقدام به توليد بنزين مي‌كنند و اين اهميت استاندارد را نشان مي‌دهد، به نقش مديران كيفي در پيشبرد اهداف كشور در مسير استانداردسازي، ادامه داد: اگر در صنعت و خدمت تحول ايجاد شود كشور توسعه خواهد يافت.
مديركل نظارت بر استاندارد صنايع غذابي و كشاورزي سازمان ملي استاندارد ايران با ابيان اينكه در نظام جهاني سيستم كنترل غذا به سمت تماميت هدايت شده كه اين مسئوليت در ايران برعهده سازمان استاندارد است، خاطرنشان كرد: كليه سياست‌گذاران كشور به اين نتيجه رسيده‌اند كه نظام استانداردسازي بايد پياده شود و تمامي نهادهاي ذيربط بايد در اين سيستم قرار گيرند.
وي با اشاره به اينكه سازمان ملي استاندارد ايران بيش از ۱۰۰ هزار نيرو دارد كه ۲۶ هزار نفر از متخصص‌ترين اينها مديران كنترل كيفيت هستند، يادآور شد: كشورها از نظر استانداردسازي به دو نوع كششي و يا فشاري تقسيم مي‌شوند.
اميني ادامه داد: اگر كشوري در نظام توليد خود استاندارد را پياده كند، كشور در مسير توسعه پايدار حركت كرده و اصطلاحا گفته مي‌شود نظام توليدي به استاندارد كشش دارد و در صورتي‌كه نظامي استانداردها را رعايت نكند بايد به ناچار و اجباري استاندارد را بپذيرد.
مديركل نظارت بر استاندارد صنايع غذابي و كشاورزي سازمان ملي استاندارد ايران خطاب به مديران كيفي حاضر در جلسه اظهار كرد: از طريق پياده‌سازي و تجديدنظر استانداردها راه را براي ارتقاء استانداردها هموار كنيد.
وي تأكيد كرد: تخصصي كه در مديران كنترل كيفيت وجود دارد، مي‌تواند به عنوان يكي از بال‌هاي پرواز سازمان استاندارد در افق ترسيم شده باشد و با بال ديگر كه همان نيروهاي سازمان است، مي‌توان جامعه خوبي را ترسيم كرد.
مديركل استاندارد استان همدان نيز گفت: بايد با همت بيشتر بايد بين توليدكنندگان فضاي رقابت ايجاد كرده و كيفيت محصولات را بيش از پيش ارتقاء دهيم.
محمد مددي افزود: بعد از سال‌ها پيگيري، در دي‌ماه قانون تقويت و توسعه استاندارد كشور توسط رئيس جمهور ابلاغ شد كه با كمك مديران كنترل كيفي مي‌توانيم استاندارد را در جامعه پياده كنيم.
وي خطاب به 400 نفر از مديران كنترل كيفي موجود در موضوعات مختلف در سطح استان اظهار كرد: به هيچ عنوان تجربيات و دانش خود را دست كم نگيريد چرا كه مسئوليت مهم و خطيري است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۱۷:۳۷ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

طراحي سايت در مشهد

افزايش امنيت تارنما , فراگيري هاي امنيت وب سايت 

امنيت سايت يكي مهم‌ترين موردها در توليد و مراقبت تارنما مي باشد .

در شرايطي كه كه امنيت سايت شما تامين نباشد ميتوان مشكلات دور از شوخي براي وبسايت شما ساخت گردد .

اكثر زمان ها با رعايت مورد ها بي آلايش اي مي‌توانيد از هك شدن وبسايت خويش جلوگيري فرمائيد . 

سئو در مشهد

در‌اين يادگرفتن به بررسي نكاتي درباره ي تامين امنيت تارنما خوا هيم پرداخت .

1 . سر ورود در دست گرفتن پنل خويش را ايمن و از مخلوط حروف و اعداد و كاراكتر هاي متعدد ساخت فرماييد .

از قرار دادن پسورد هاي قابل حدس و يا اين كه شماره گوشي ها و يا اين كه مورخ ولادت و اسامي شهر ها و يا اين كه موردها شبيه جلوگيري نمائيد .

2 . امنيت نشاني اينترنتي وبسايت هم زياد اساسي است و نبايد از راز ورود هاي دوچندان معمولي و قابل حدس استفاده نمود .

3 . هنگام نصب سيستم هاي رئيس محتوا نظير وردپرس و يا اين كه جوملا و … از اسم كاربري پيش فرض استفاده نكنيد و اسم كاربري فردي ساخت كنيد .

4 . پيوند رئيس سيستم هاي مدير محتوا را از موقعيت پيش فرض به پيوند هاي مناسب و فردي تغيير و تحول دهيد .

5 . سيستم هاي رئيس محتوا خويش را به پاياني ورژن آپ ديت فرماييد .

6 . در هنگام ساخت مقر داده براي وب سايت خويش اسم مقر داده را به طور تصادفي تعيين فرماييد .

7 . براي جداول مقر داده از پيش وند هاي تصادفي استفاده فرماييد .

8 . ارور ريپورتينگ و يا اين كه گزارش غلط در وبسايت را غير فعال كنيد .

 

ارتقا امنيت وبسايت 

ارتقاء امنيت تارنما

فراگيري امنيت وب سايت يادگرفتن جلوگيري از هك شدن وبسايت فراگيري جلوگيري از هك شدن بلاگ ارتقا امنيت تارنما امنيت سيستم مدير محتوا امنيت سيستم رئيس وبسايت امنيت وبسايت جلوگيري از هك تارنما جلوگيري از هك شدن جلوگيري از هك شدن وبسايت نكات امنيتي هاست نكات امنيتي 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۰۲:۲۶ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]
اگر شما هم از جمله افرادي هستيد كه به عكاسي علاقه مند هستيد و دوست داريد عكس هاي خود را به فيلترهاي مختلف ويرايش كنيد اين اپ حرفه اي را همين الان دانلود كنيد. خريد گيفت كارت

اين اپليكيشن كه حدود 3.99 دلار در اپ استور به فروش مي رسيد الان به مدت محدود در اپ استور رايگان شده است.

شما در اين برنامه قادريد علاده بر استفاده از فيلتر هاي گوناگون خود برنامه به ساخت قيلتر ها و افكت هاي ممورد علاقه خود نيز بپردازيد و ان گونه كه خود تمابل دارين انها را طراحي نماييد. علاوه بر ان شما مي توانيد با اين نرم افزار پيشرفته به اضافه كردن متن به تصوير خود نيز پرداخته و شكل و شمايل جديد و نويني به ان اضافه نماييد. سياه و سفيد كردن عكس ها نيز از ديگر قابليت هاي اين نرم افزار مي باشد.

از ساير امكانات اين اپ فوق العاده مي توان به ابزار تصحيح كننده عكس اشاره كرد كه قادر است در كسري از ثانيه كيفيت كلي عكس را به ميزان قابل توجهي افزايش دهد. همچنين وجود فيلترها و افكت هاي منحصر به فرد و زيبا در دسته بندي هاي مختلف همچون Portrait و Urban قطعاً جلوه منحصر به فردي را با تصاويرتان مي بخشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۲۴:۲۹ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

كله ‌پاچه يك غذاي بسيار چرب و پرانرژي است و از پروتئين بالا و با كيفيتي برخوردار است.

كله پاچه مفيد براي بافت‌هاي بدن
 مرتضي صفوي گفت: پروتئين موجود در كله‌ پاچه براي رشد و ترميم بافت‌هاي بدن بسيار مفيد است.

اين متخصص تغذيه در گفت و گو با فارس افزود: كله ‌پاچه يك غذاي بسيار چرب و پرانرژي است و از پروتئين بالا و با كيفيتي برخوردار است.

خريد گوشت قرمز

به گزارش فرهنگ نيوز، مرتضي صفوي در رابطه با خواص درماني پاچه گوسفند و گاو اظهار داشت: پاچه گوسفند در مقايسه با ساير قسمت‌هاي آن كه مورد مصرف غذايي قرار مي‌گيرد چربي كمتري دارد و منبع پروتئيني مناسب براي بدن به شمار مي‌رود.
وي افزود: پاچه گوسفند و گاو به دليل اينكه حاوي كلسيم زيادي است مصرف آن براي درمان پوكي استخوان و افرادي كه مدام دچار شكستگي استخوان مي‌شوند، مناسب است.

مهم ترين خاصيت پاچه گوسفند: رفع گرفتگي صدا و سرفه‌هاي خشك

افرادي كه قدرت حسي آنها افزايش يافته و صداها يا بوهاي كم، آزارشان مي‌دهد(حواسشان حساس‌تر از معمول شده است)، با مصرف پاچه مشكلشان بهبود مي‌يابد.

اين متخصص تغذيه با تاكيد بر اينكه مصرف مغز گاو و گوسفند به هيچ عنوان توصيه نمي‌شود، تصريح كرد: هر مغز گاو و گوسفند به اندازه 8 تخم مرغ كلسترول داشته بنابراين مصرف آن براي بدن ضرر دارد، البته مصرف مقدار اندك آن در فواصل طولاني براي نوجوانان در حال رشد موردي ندارد.

صفوي با اشاره به اينكه بدن انسان روزانه به 3 واحد گوشت و پروتئين نياز دارد، گفت: زبان گوسفند 3 واحد و پاچه 2 واحد پروتئين به شمار مي‌رود، بنابراين بيماراني كه كلسترول داشته و يا دچار نقرس هستند نبايد از كله‌پاچه استفاده كنند.

وي افزود: مصرف آبغوره، نارنج و ليموي تازه به دليل داشتن آنتي‌اكسيدان همراه كله‌پاچه جذب چربي را كاهش مي‌دهد، همچنين بهتر است كله‌پاچه را به عنوان غذاي اصلي و در وعده ظهر استفاده كنيم.

اين متخصص تغذيه اظهار داشت: افرادي كه عادت دارند هنگام ظهر، وعده ناهار را زودتر ميل كنند، بهتر است از مصرف كله‌پاچه براي صبحانه بپرهيزند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۴۴:۱۷ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

طراحي سايت در مشهد

با درود سرويس خوا‌نندگان وبسايت عصر نوشتن , نصيب دوازدهم يادگرفتن از مبنا را آغاز مي‌كنيم . يه خرده با تگ هاي inline و block آشنا شديم . ولي اكنون ميخواهيم با جزييات بيشتر با آنان آشنا شويم و به آن ها استايل بدهيم .

بهينه سازي سايت

تشخيص عنصرها inline

بي آلايش ترين روش تشخيص يك عنصر inline از blockاين است كه عنصر inline داخل يك عنصر ديگر قرار مي‌گيرد . يك مـثال فيزيكي براي اين قضيه اين است كه شما مي‌توانيد داخل يك باكس يك عكس يا اين كه چند عكس را قرار دهيد البته باطن يك عكس نميتوان يك سري باكس را قرار اعطا كرد .

از حيث فيزيكي هم اين فرمان قابليت و امكان پذير نيست . يك نمونه عالي براي اين زمينه span است كه ميتواند گروهي از لغات را به نيز مربوط نمايد و به آن ها استايل دهد :

” fun ” >Bubble Underis a group of diving

enthusiasts based in the south - west UK who meet up for diving

trips in the summer months when the weather is good and the

bacon rolls are flowing . We arrange weekends away as small

groups to cut the غير مجاز مي باشدts of accommodation and travel and to

ensure that everyone gets a trustworthy dive buddy .

 

نمونه هاي ديگري براي موادسازنده داخل خطي :

• em

• Strong

• Cite

• a

به نمونه بالا يكبار ديگر نگاه فرمائيد , هر كدام از موادتشكيل دهنده inline بالا مي‌توانند به جاي تگ span در پاراگراف قرار گيرند :

Bubble Under is a group of diving enthusiasts…

Bubble Under is a group of diving enthusiasts

Bubble Under is a group of diving enthusiasts…

” http : //www . bubbleunder . com/ ” >Bubble Under is a group of diving enthusiasts…

 

باوجود اين‌كه عنصرimg يك عنصر باطن خطي است , ولي ما آن را مانند روش هاي بيان شده در ابتدا استفاده نميكنيم . تصوير هيچگونه اطلاعاتي را براي مرورگر تامين نميكند كه براي مثال نوشته خويش را به چه شكل نمايش بدهد زيرا يك تصوير فقط يك عكس است و متني براي آشكار كردن ندارد .

موادتشكيل دهنده inline داخل يكديگر

موادتشكيل دهنده inline فارغ از هيچ مشكلي ميتوانند باطن يكديگر قرار گيرند , به نمونه زير توجه فرمائيد :

” fun ” >” http : //www . bubbleunder . com/ ” >Bubble

Under is a group of diving enthusiasts based in

the south - west UK who meet up for diving trips in the summer

months when the weather is good and the bacon rolls are

flowing . We arrange weekends away as small groups to cut the

غير مجاز مي باشدts of accommodation and travel and to ensure that everyone

gets a trustworthy dive buddy .

 

يكي قانون ها XHTML گشوده و مسدود شدن تگ هاست . بايستي اعتنا داشته باشيد در‌حالتي كه تگي گشوده شود و بعد تگ هاي ديگري گشوده شوند شيوه مسدود شدن تگ ها به طور بر عكس خواهد بود يعني ابتدا آخري تگي كه گشوده شده بسته مي‌شود و اين فرآيند بستن تگ ها تا آنجايي پيش ميرود كه به اولي تگي برسيم كه گشوده كرده ايم .

 

 

: //www . bubbleunder . com>

Bubble Under

 

 

اين جور كد زدن براي همه تگ ها و عنصرها inline و يا اين كه block بكار مي رود و هيچ تفاوتي نمي‌كند .

نكته از معني كننده : عنصرها block هيچگاه باطن موادتشكيل دهنده inline قرار نمي گيرند مگر در استثناء هايي در استاندارد HTML5

استايل دهي به موادتشكيل دهنده inline و : block

عنصرها Inline تعدادي از خصوصيات را مي‌توانند به ارث ببرند اينجا ليست وار براي مروري اجمالي يادآور ميشوم :

• تغيير‌و تحول رنگ ( نوشته يا اين كه دورنما )

• تغيير‌و تحول خصوصيات فونت ( سايز , گونه خودكار , بقيه خصيصه هاي استايل دهي به فونت مانند : زير خط كشيدن و … )

و براي عنصرها block اين محدوديت را نداريم و عنصرها مي‌توانند خصيصه هاي بيشتري از ابزارهاي css را به ارث ببرند :

• به يك نوشته يا اين كه پاراگراف مي توان پهنا و طول ثابتي بخشيد .

• براي عناصري كه درن يك div قرار گرفته اند مي‌توانيد paddingاستفاده فرماييد تا آنان‌را از حاشيه هاي div حياتي مسافت دهيد .

• جابجا كردن يك عنصرblock در هر جاي برگه اينترنت فارغ از در لحاظ دريافت كردن شرايط آن در كاغذ كه سبب ميگردد زياد چشمگير ظواهر شود .

نكته ترجمه كننده : توجه فرماييد براي اين‌كه بتوانيم ظاهري بيشتر از 2 مورد ارائه شده براي عنصرها inline به عنصر متبوع بدهيم ميبايست آن را به block تبديل نماييم .

مقدار دادن به عناصرblock :

به صورت پيش فرض موادتشكيل دهنده block عرضي معادل با 100 % فضاي اطراف خويش را در كاغذ تارنما اشغال مي نمايند . چه بسا اگركه div اي كه در برگيرنده آنهاست دارنده طول يا اين كه پهنا مشخصي باشد . تا اينجاي فعاليت همه نمونه هاي ما از شمول اين اين مسئله ميشد البته چنانچه شما بخواهيد ميتوانيد اين اندازه را عوض نماييد و به جاي 100 % به آن ميزان ديگري را بدهيد .

تهيه كردن پهنا

در حيث بگيريد كه شما يكسري پاراگراف داريد كه به صورت پيش فرض اين پاراگراف ها پهنا 100 % دارا‌هستند ( به اين دليل‌كه block ) مي باشند , و اكنون شما مي‌خواهيد تا يكي اين پاراگراف ها بيشتر از ساير چشمگير باشد و پهنا آن با ساير مختلف باشد بعداز از روش css به آن پاراگراف استايل خاصي مي‌دهيم .

We ’ ve stayed in quite a few caravan parks and camp sites over

the last couple of months , and I ’ ve started to notice a few

things that seem to suggest that there are some unwritten

rules of staying at these places . Unwritten until now , that is .

Everyone else on site will be better prepared and better

equipped than you . It ’ s a fact . No matter what extras you

might carry , someone a couple of plots down will still have

more . Utensil envy is rife .

” attentiongrab ” >When you first park , the distance

between the power supply and your van ’ s power socket will be

precisely 2 inches longer than the inadequate power lead that

you own .

On the hottest evenings , you will be parked next to someone

with a very flashy van that ’ s equipped with an air - con unit .

It will be facing you , blowing out hot air and taunting you

with its efficient hum .

 

desi

 

gn - web - 121 . jpg

تهيه كردن طول :

تهيه كردن طول يك عنصر نيز به به عبارتي آساني پهنا دادن به آن عنصر بلاك است , البته در بيشتر مواقع عموما از دادن يك طول اثبات به موادتشكيل دهنده خودداري مي‌شود زير را سبب مي‌شود تا محدوديتي را براي موادتشكيل دهنده خويش توليد فرماييد اين فعاليت فقط وقتي صورت ميگيرد كه بدانيد تعداد گزينه هاي جان دار در تگ شما محدود است و بنابر اين براي اين‌كه مطمئن گرديد طول آن همواره اثبات خواهد بود به آن مي‌توانيد طول بدهيد , براي مثال براي منوي سر گروه وبسايت كه معمولا تعداد پيوند هايي كه در آن قرار ميگيرد ميان صفحه ها متعدد تارنما معلوم است .

XHTML زير را در لحاظ بگيريد :

” mainnavigation ” >

Site Navigation

 

” home . html ” >Home

” recent . html ” >Recent Work

” portfolio . html ” >Portfolio

” testimonials . html ” >Testimonials

” contact . html ” >Contact

 

 

همان طور كه در كد بالا ميبينيد يك تگ div منوي كاپيتان مارا در برگرفته است و همانگونه كه مي‌بينيد دارنده id است به نام mainnavigation و در‌حالتي كه به خاطر داشته باشيد پيش از اين گفتيم كه div يك عنصر بلاك است , پس مي‌توانيم به آن استايل دهي كرده و css بدهيم و درين في مابين زيرا تعداد اين پيوند ها نسبتاً مشخص و معلوم است مي توان براي آن پهنا و طول خاصي را در لحاظ گرفت , عالي پس بياييد با نيز به آن استايل دهيم :

#mainnavigation {

background - color : #ffcc33;

color : navy;

font - weight : bold;

width : 200px;

height : 400px;

}

همانگونه كه در كد بالا ميبينيد اينجانب بدين منوي رنگ دور نما #ffcc33 هم داده ام تا در طول نمايش عنصر بلاك را به راحتي تشخيص دهيد و مشاهده كنيد , همينطور به آن پهنا و طول ثابتي داده ام كه به صورت يك چهارگوش نمايش يابد .

design - web - 122 . jpg

چنانچه منوي راهبري بيش تر از حد طولاني شود چه اتفاقي مي افتد؟

گفتيم كه مي‌توانيم فرض كنيم كه تعداد گزينه هاي منوي ما محدود است پس مي شود به آن پهنا و طول اعطا كرد , البته مي بايست اين نكته را در لحاظ گرفت كه بسته به مدل مرورگر طرز نمايش آن مختلف است :

– در فاير نمابر 3 و IE 7 , 8ارتفاع داده شده سبب ساز مي گردد تا دورنما به به عبارتي ارتفاعي كه معين شده به رنك متبوع ( زردرنگ ) نمايش يابد و از آنجا به بعداز تگ فوق خارج مي‌زند .

– البته در مرورگر هاي كهن IE ورژن هاي 6 به پيشين از آن بگراند زردرنگ فارغ از در حيث به چنگ آوردن اين‌كه طول ثابتي دارااست در شرايطي‌كه تعداد گزينه هاي آن مضاعف خيس از طول داده شده شود توسعه و گسترش مييابد .

صورت زير به ترتيب از چپ به راست مصداق توضيحات بالاست :

design - web - 123 . jpg

نكته از معني كننده : اين تفاوت نمايش در مرورگرهاي متعدد يكي مهم ترين مشكلات يك طراح رشته ايست . در سود براي يك پباده سازي تارنما كامل بايد تراز


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۲۹:۱۲ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

 

طراحي سايت در مشهد

 

درود عزيزان

آزمايش نفوذ چيست؟

به گزارش ويكي پديا :

امتحان نفوذپذيري يا اين كه امتحان نفوذ ( به انگليسي : Penetration test ) روشي براي تقريب ميزان امنيت يك كامپيوتر ( معمولاً سرور ) يا اين كه يك كانال است كه با شبيه‌سازي حمله ها يك حمله‌كننده ( هكر ) صورت ميگيرد . درين روش تمام سيستم و نرم‌افزارها و سرويس‌هاي نصب شده روي آن براي يافتن مشكلات امنيتي تست ميشوند و بعد از آن مبادرت به رفع مشكلات جانور ميشود .

دراين مكان شما مي‌توانيد ادرس وب سايت هايتان را از روش ايده ها براي ما بفرستيد تا ما وب سايت شما‌را از ديد امنيتي بررسي كرده و گزارش جامع و جامعي با ذكر اشتباهات وبسايت شما از نظر امنيتي و استراتژي هايي را براي حل مشكلات امنيتي ارائه دهيم .

آرزو بر آن است بتوانيم با اين عمل امداد بزرگي به وبمستران عزيز كرده باشيم و انها را از حالت ايمن بودن سايتشان با خبر كنيم .

آزمايش امنيت ( آزمايش نفوذ ) روي وب سايت هاي شما به طور تماما بدون پول در سرعت بالا ترين زمان ممكن انجام خواهد شد , و سود به نشاني اينترنتي شما نبي خواهد شد .

انگيزه ما از اين عمل جلوگيري از هك شدن وبسايت هاي وردپرسي , جوملايي , پرستا شاپ , ويبولتين و بقيه سيستم هاي رئيس محتوا ( cms ) هست .

اميدوارم با اين عمل توانسته باشيم به شما وبمستران عزيز كمكي كرده باشيم . 

http : //www . masterweb . ir/free - security - testing/ 

بهينه سازي سايت

راجع به اين زمينه

طعام RSS براي اين قضيه 

آغاز شده ۲ ماه پيش بوسيله masterweb _ ir 

اين زمينه پرسش نيست

 

برچسب‌ها

امنيت وردپرس 

جلوگيري از هك شدن وردپرستست نف

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۲۷:۳۶ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

طراحي سايت در مشهد

 . اولي كمپاني كننده حضور مي‌يابد . شما به وي توضيحاتي از آزمايش و مطالعاتي كه ميخواهيد اجرا فرمائيد , ارائه مي دهيد . در صورتي‌كه كمپاني كننده متوجه كاري كه از وي مي‌خواهيد نشود , اين نقص‌ از پباده سازي تارنما شما به‌وجود نيامده است , بلكه مرتبط با خويش اين پژوهش ها و آزمايش ها ميگردد . شما آزمايش را آغاز مي‌كنيد و خودتان منتخب ايستاده و صرفا تماشا مي‌كنيد و عملكرد داريد تا دريابيد كه سود اين پژوهش ها به چه ترتيب ميگردد . هم اكنون چه مي شود؟

وقتي كه آزمايش كاربردي بودن پباده سازي تارنما به طور كيفي اجرا مي‌شود , ما اكثر زمان ها تعداد انگشت شماري از يوزرها وبسايت را تحت عنوان كمپاني كننده به فعاليت ميگيريم . اين شمار محدودي از يوزرها ميتوانند نگرش هاي دوچندان متعددي را در قضيه پباده سازي وبسايت , نقاط قوت و يا اين كه نقاط ضعف تارنما فراهم سازد . در صورتي‌كه يوزرها با پباده سازي تارنما شما مشكلي ندارند البته در حين اين آزمايش ها با خلل هايي رو به رو ميشوند , فيض گيري درين حالت فراوان مشقت بار ميگردد . در‌صورتي‌كه ايراد دورازشوخي درين دربين وجود داشته باشد , بايستي از داده هاي به دست آمده از اين پژوهش ها صرفه حيث كنيم .

او‌لين آزمايش پباده سازي وب سايت قادر است در كاهش به اين شكل مشكلات , خط مش درازي را در پيش داشته باشد . براي اجراي آزمايش هاي با اهميت پباده سازي سايت , كارشناس و يا اين كه متخصص از گذشته يك يا اين كه دو گردهمايي اي را براي طرح ريزي اين پژوهش ها اجرا مي نمايد . فقط قليل جلسات اين چنيني نياز است تا براي پژوهش ها بي نقص فراهم شويم و اطمينان حاصل كنيم كه تمامي چيز آراسته و طبق برنامه ميباشد . نكته حائض اهميت اجراي آزمايش هاي پباده سازي تارنما اين است كه ابتدا خويش اين آزمايش ها را مورد بررسي در اختيار بگذاريم و 1 تا 2 گرد‌همايي را اجرا كنيم تا اطمينان حاصل شود كه آزمايش انتخابي به خير قادر است نتايجي مورد نظرمان را آماده سازد .

در موقعيت زير اجراي آزمايش بنيادي و يا اين كه Pilot دوچندان اهميت دارااست :

در شرايطي‌كه با اجراي به اين شكل آزمايش هاي پباده سازي تارنما تجربه اي نداريد , ميتوانيد طي جلساتي براي پي بردن مراحل اجراي اين جور آزمايش ها , تمام همت خويش را بكنيد .

آزمايش كردن يك مسئله غير آشنا . چنانچه نخستين بار است كه موضوعاتي را مورد آزمايش و بررسي قرار مي دهيد , و در اين مورد تخصصي هم نداريد , Pilot آزمايش و يا اين كه آزمايش هاي نخستين پباده سازي وب سايت قادر است زياد به شما ياري دهد .

مي‌توانيد يك آزمايش پباده سازي وب سايت از رويه بدور و چه بسا فارغ از در دست گرفتن اجرا فرمائيد . در صورتي‌كه آزمايش هاي تجربه كاربري و يا اين كه Dairy Study را اجرا ميكنيد , مطالعات آنلاين غير كنترلي و يا اين كه كنترلي را مي‌توانيد از روش آدرس اينترنتي هم اجرا فرماييد . تمام ارتباطات و اتفاقات از استفاده داده ها تا پست الكرونيكي هاي تاييديه و چه بسا راهبرد ها و سوالهاي گام به گام در سايت ها بايستي به وسيله آزمايش هاي نخستين و بنيادي وبسايت ها يا اين كه Pilot , اجرا شود . در‌اين جور آزمايش ها نيازي تيست فردي به صورت بي واسطه سعي كمپاني كنندگان را زير حيث داشته باشد و هيچ كس نيست تا سوال هاي كمپاني كنندگان را جواب دهد و يا اين كه براي شان واضح سازي كند .

اجراي آزمايش هاي مقداري و آماري . در آزمايش هاي بزرگ و در حجم پهناور , نتايج به طور آماري به دست مي‌آيد . در چنين مطالعاتي , هر گرد هم آيي آزمايش , بايستي به صورت شبيه اي اجرا شود ( فرآيند و فرآيند يكساني داشته باشند ) .

آزمايش هاي پباده سازي وب سايت كه در معرض مشاهده كرد بخش اعظمي از اشخاص قراردارد . در چنين پروژه هايي چه بسا در حالتي كه مضاعف تجربه داشته باشيد , نياز به توجه بيشتري هم داريد . احتمال دارد نتايج اين آزمايش ها به صورت بدون واسطه به دست مديريت كمپاني رسد . شايد آزمايش روي يكي او‌لين توليدات كمپاني اجرا شود . اما , هر آزمايش كاربردي بودن پباده سازي تارنما اهميت دارااست , البته بعضا از آنان اندكي اصلي خيس از ديگر آزمايش ها هستند .

در صورتي‌كه بعضي از آزمايش هاي پباده سازي سايت را به صورت مكرر انجام مي دهيد , احتمال اين‌كه نادرست شما جراحت دور از شوخي به پروژه بزند , فراوان كم است , چون مي‌توانيد اين مدل خطاها را در خصوصي هاي بعدي هم جبران نمائيد . ولي در‌حالتي كه آزمايش پباده سازي سايت صرفا براي يك توشه اجرا شود , خطا شما جبران ناپذير است , چون توشه دومين نيست تا وضع را بهبود دهيد .

 

چه بسا متخصص ها آزمايش پباده سازي وبسايت زبده هم ميتوانند از اجراي آزمايش هاي شالوده و بنيادي تارنما ها منفعت ببرند . هرچه دراين مورد بيشتر عمل نمائيد , خوب تر ميتوانيد در اين باره تبحر يابيد . آيا هر آزمايش كاربردي بودن وبسايت نياز بدين آزمايش هاي اول و بنيادي دارد؟ خير . البته اين دسته آزمايش ها صرفا اطمينان بيشتري را مهيا مياورد كه در تعيين روش آزمايش , در گير نادرست نشده ايد و سبب ساز ميگردد تا اعضاي گروه پباده سازي وبسايت روي نتايج مطالعات بيشتر متمركز شوند , خير اين‌كه تمام حواس خويش را روي مراحل اجراي مطالعات و پژوهش ها معطوف نمايند .

 

مزيت اوليه : تمريني براي اجراي آزمايش پباده سازي وبسايت داراي اهميت .

آزمايش هاي مبنا و اول و يا اين كه Pilot در پباده سازي وبسايت ميتوانند تمريني براي آتي باشند . خيلي حتمي است تا اطمينان حاصل كنيم كه تنظيم كننده و اعضاي گروه آمادگي ضروري براي اجراي آزمايش پباده سازي وب سايت مهم را دارا‌هستند . آيا مواقعي كه نياز دارا هستند , پرينت گرفته شده است؟ سايت و يا اين كه عملكردهايي كه بايستي اجرا شوند , فراهم مي باشند؟ ورقه ها واجب اسكن گرفته شده است؟ و غيره .

در اين مورد وجود يك محاسبه ليست ميتواند مضاعف ياري كننده باشد , چون ميتوانيم صرفا با يك نگاه , روي كليه موردها آناليز داشته باشيم .

 

مزيت دوم : عملكردها را مي‌توانيد مورد آزمايش قرار دهيد .

در صورتي يك استفاده كننده بوسيله يك سعي ضعيف ( از پيش رقم خورده ) در تارنما نتواند به خير و خوبي در آزمايش پباده سازي تارنما كار نمايد , زمان و عملكرد دوچندان متعددي زايل ميگردد . تهيه و تنظيم كننده آزمايش پباده سازي تارنما ابتدا نياز دارااست تا دريابد كه آيا كمپاني كنندگان همانگونه كه توقع ميرود , عملكردها را فهم و شعور كرده اند يا اين كه خير , و آن‌گاه بايستي وقتي را به جهت دهي و اصلاح تجربه كاربري آنان اختصاص دهد . به ياد داشته باشيد كه عملكردهايي كه از ديد شما و اعضاي مجموعه تان احتمالا به حيث خوب بيابيد , قابليت و امكان دارااست براي كمپاني كنندگان غير قابل فهم و گيج كننده باشد . با امداد آزمايش هاي نخستين و يا اين كه Pilot ميتوانيد اين اشكالات جان دار در عملكردها را يافته و رفع كنيد .

 

مزيت سوم : زمان بندي .

خيلي طاقت فرسا است تا دقيقا بگوييم كه براي اجراي آزمايش كاربردي بودن پباده سازي تارنما چه ميزان زمان نياز است . آيا كمپاني كنندگان در حين اين آزمايش , 3 تا 7 كارايي را بي نقص مي كنند؟ مي‌توانيد در آزمايش هاي Pilot اين عملكردها را خودتان انجام دهيد تا زمان زمان تقريبي اجراي آنان را به دست آوريد و اندكي بيش تر از اين بازه زماني زمان را براي پروژه اساسي خويش در حيث بگيريد . نيز چنين ميتوانيد از اين شيوه به الويت بندي كردن اثر گذار عملكردها در آزمايش پباده سازي وب سايت حساس بپردازيد .

 

مزيت چهارم : ميتوانيد نتايج را در پروژه حساس پيش گويي نمائيد .

درصورتي كه همگي چيز در آزمايش نخستين و يا اين كه اساس پباده سازي وبسايت عالي پيش رود , مي‌توانيد پايان پروژه حياتي را حدس بزنيد . نبايد زيرا اين جور آزمايش ها بخشي از آزمايش هاي آغازين محسوب ميشوند , آن‌ها‌را بي اهميت بشماريد . شما درين جور آزمايش ها مي‌توانيد نتايجي را كه در آتي به دست مي‌آوريد را تقريب بزنيد و خويش را براي آنها مهيا سازيد .

 

سفارش هايي براي اجراي آزمايش Pilot و يا اين كه آزمايش هاي نخستين پباده سازي تارنما .

براي اينكه در اجراي اين جور آزمايش ها مهارت حتمي را به دست آوريد , مي بايست از يك روز پيش به طرح ريزي بپردازيد . اين مقطع زمان براي آزمايش هايي كه غير كنترلي هستند , بايستي بيشتر باشد . اين فرمان به شما و اعضاي گروه پباده سازي وب سايت تان قابليت و امكان مي‌دهد تا تغييرات واجب را در پروژه كليدي توليد فرماييد .

استعمال كمپاني كنندگاني كه با هدف ها شما دوچندان مطابقت و همخواني دارا‌هستند هم مضاعف اهميت داراست , چون عكس العمل ها و بازخوردهايي را به شما ارائه مي دهند كه متبوع تان هستند . در صورتيكه از كمپاني كنندگاني به عمل بگيريد كه با به هدف ها آزمايش پباده سازي تارنما تان سنخيتي ندارند , خوب تر است به هيچ وجه آزمايش را برگزار نكنيد , چون نتايج اين جور پژوهش ها ابدا كاربردي و موءثر نمي باشند .

آيا اجراي اين آزمايش هاي اول پباده سازي وب سايت نياز به صرف زمان هاي بيشتري دارد؟ ولي . همگي جزئيات آزمايش پباده سازي وب سايت مي بايست از قبلي مهيا شوند : استعمال كمپاني كنندگان بيشتر , زمان بندي هر گرد‌همايي و تهيه و تنظيم كردن امكانات و غيره , اين موردها همه نياز به مهلت دارند .

با اجراي همگي مواقعي كه در‌اين مقاله پهنا نموديم مي‌توانيد از آزمايش Pilot و يا اين كه آزمايش نخستين و شالوده در پباده سازي تارنما در جهت پيشبرد پروژه مهم خويش استفاده نماييد و از نتايج آن‌ها براي دريافت كردن نتايج خوبتر در پروژه حياتي به عمل بگيريد . هر چه در اجراي آزمايش پباده سازي تارنما مهم اطمينان و طرح ريزي بيشتري داشته باشيد , برنده خيس خواهيد شد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۷:۵۴ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

 

سلام و سلام سرويس يوزرها گرامي ;

طراحي سايت در مشهد

فكر كنيد يك تارنما ساختيد و حالا معطل مي باشيد اين شود و از روش سرويس ها يا اين كه محصولاتي كه داريد به درآمد نيكي برسيد ولي ماه ها از زمان آن قبلي و كماكان خبري نيست! خلل كجاست؟ چه بايستي كرد؟ دقيقا درين زمان است كه نا آرزو مي گردد و شم اين كه مسير را غلط آمده ايد جايگزين عملكرد هاي هميشگي خواهد شد . در سود ناكامي شروع مي شود . طاقت فرماييد با يك داده ها مهم به راحتي مي‌توانيد به آنچه ميخواهيد برسيد . صرفا كافيست وب لاگ نويسي در وردپرس را آزمون كنيد!

بهينه سازي سايتبارها درخصوص ساخت محتوا در وردپرس و قيمت هاي آن كلام كرديم . امروزه اشخاص ماهر و آنهايي كه در عالم مجازي به نتايج خير رسيده اند معتقدند با محتوا مي توان ترقي كرد و به فروش نيكي رسيد .

روش هاي متفاوتي چهت نيل موفقيت در آستانه بلاگ نويسي در وردپرس موجود است كه با دقت به آن‌ها مي توان عمليات نيكي را رقم زد . در اينفوگرافيك زير ميتوانيد ۴ قدم با اهميت براي آغاز بلاگ نويسي در وردپرس را ملاحظه كنيد .

بلاگ نويسي - استارت بلاگ نويسي در وردپرس

فرايند بيان شده در صدر در ظاهر بي آلايش و پيش پا افتاده است ولي همين روش ها مقدمه خير و خوبي چهت نيل به موفقيت است . در صورتي ۴ قدم بالا را اجرا فرماييد در ۱۰ دقيقه به آساني ميتوانيد به يك وبلاگ عالي دسترسي پيدا نماييد . پس نكات مهمي را در نوشتن محتوا رعايت نمائيد تا وب سايت خويش را ارتقاء دهيد .

براي اشخاصي كه مالك سايت مي‌باشند ساخت محتوا ديدني است به شرط اين‌كه همگي قانون ها و اصول آن را رعايت نمايند و از ابزارهاي داراي ارتباط و ارزيابي محتواي متبوع استفاده نمائيد . 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۰۷:۳۴ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

 

 

بسياري از شما كاربران در بعضي از مواقع به دنبال خريد گيفت كارت بوده ايد اما به دليل نداشتن اعتبار، منصرف شده ايد. براي افزايش اعتبار بايد Gift Card هاي آيتونز خريداري كنيد اما با قيمت مضحك دلار، خريد كارتهاي آيتونز عاقلانه نيست. از اين رو امروز در كافه اپل به شما آموزش خواهيم داد كه چگونه با دانلود اپليكيشن، امتياز كسب كنيد و با امتيازهاي كسب شده، كارت هاي اعتباري نظير iTunes Gift Card, Amazon Card و غيره خريداري كنيد.

براي شروع كافي است از طريق مرورگر سافاري ديوايس خود وارد لينك زير شويد. پس از ورود به لينك زير، سايت Free My Apps از شما درخواست نصب Profile روي ديوايس را مي كند كه با مشاهده اين پيغام، به صورت خودكار وارد صفحه Profile ديوايس خود مي شويد. پس از ورود، روي Install بزنيد تا پروفايل به درستي نصب گردد. حال شما مجوز ورود، دريافت اپليكيشن، كسب امتياز و خريد گيفت كارت را كسب كرده ايد.

روش كار با اين برنامه بسيار ساده است. برنامه را اجرا كرده و از ليست اپليكيشن هايي كه معرفي شده يكي را انتخاب نموده و نصب نماييد. در واقع با كليك بر روي نام هر اپليكيشني صفحه جديد براي انتقال شما به آيتونز گوشي نمايان مي شود كه با تاييد آن به آيتونز گوشي منتقل خواهيد شد و از طريق آيتونز مي توانيد آن اپليكيشن را بر روي ديوايس خود نصب نماييد. پس از اتمام نصب اپليكيشن را اجرا نموده و براي لحظاتي (30 ثانيه) در محيط اپليكيشن بمانيد. سپس مي توانيد از برنامه خارج شويد.

حال دوباره به اپليكيشن يا سايت Free My Apps بازگشته و حساب خود را چك نماييد. امتياز اپليكيشن مورد نظر به حساب شما افزوده شده است. به همين راحتي!

 

فروشگاه خريد گيفت كارت و اپل آيدي معتبر

در اين سايت هر 300 امتياز معادل 1 دلار محاسبه مي شود. يعني در واقع شما با وارد شدن به برنامه و نصب چند اپليكيشن قادر خواهيد بود امتياز خود را به گيفت كارت تبديل كنيد.

تبديل امتيازات به گيفت كارت نيز بسيار ساده است. كافي است كه گزينه Redeem را در بالاي صفحه انتخاب كنيد تا وارد صفحه هدايا شويد. سپس مي توانيد از بين هداياي مختلف هر كدام را كه مايل بوديد انتخاب كرده و امتياز خود را به آن تبديل كنيد. براي مثال با 3000 امتيار بدست آمده، تبديل به يك گيفت كارت 10 دلاري آيتونز مي شود. 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۳۸:۴۱ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

 

خريد گوشت قرمز انرژي بالا (هر ۱۰۰ گرم گوشت، ۲۰۶ كيلوكالري دارد) 

از مزاياي گوشت گوسفند مي‌توان به لبريز انرژي بودن آن اشاره كرد . كبد گوسفند از پاراگراف قسمت‌هاي پر انرژي آن هست . اين مورد را مي‌توان در محتواي كالري نيز مشاهده كرد . هر ۱۰۰ گرم گوشت گوسفند حاوي ۲۰۶ كيلو كالري هست . اعتنا داشته باشيد كه هر انسان بالغ به طور تقريبي به ۲۰۰۰ كالري نياز داراست . مصرف كالري مي تواند در فعاليت‌هاي روزانه، استقامت بالا و كاهش خستگي هنگام عمل بدني به كمكتان بيايد .

۲ . پروتئين بالا (هر ۱۰۰ گرم گوشت، ۱۷ .۱ 

گرم پرتئين دارد) 

اين رمز دوچندان مهمي نيست، گوشت حيواناتي چون گاو و گوسفند دارنده پروتئين بالايي هستند كه براي بدن دوچندان مفيد مي‌باشد . هر ۱۰۰ گرم گوشت گوسفند دارنده ۱۷ .۱ گرم پروتئين مي‌باشد . اين اندازه پروتئين براي افرادي كه مي‌خواهند تن ماهيچه‌اي داشته باشند، بسيار به فعاليت مي آيد . از مزاياي پروتئين در تن مي‌توان به توليد و افزايش جمع عضلاني، اتصال چربي، هضم غذا، ايجاد قدرت و انرژي در بدن اشاره كرد .

بخش اعظم 

بخوانيد: افراد تپل از اين مدل گوشت استفاده كنند

۳ . 

كلسيم بالا (هر ۱۰۰ گرم گوشت ۱۰ ميلي گرم كلسيم دارد) 

يكي ديگر از مزاياي گوشت گوسفند، وجود كلسيم در آن مي‌باشد كه براي بدن دوچندان اضطراري و موثر هست . وجود كلسيم در گوشت گوسفند به نگهداري سلامت استخوان، تقويت استخوان‌ها، خودداري از اختلالات و ناهنجاري‌هاي استخواني ياري مي نمايد . اندازه كلسيم در هر ۱۰۰ گرم گوشت گوسفند ۱۰ ميلي‌گرم مي‌باشد .

۴ . فسفر (هر ۱۰۰ گرم گوشت ۱ .۹۱ 

ميلي گرم فسفر دارد) 

گوشت گوسفند نيز دارنده ميزان متعددي فسفر است . صحيح مانند كلسيم، محتواي فسفر در گوشت گوسفند، فراوان موءثر بوده و براي سلامتي، به خصوص سلامت سازي استخوان و خودداري از پوكي استخوان فراوان مفيد است . مقدار ۱ .۹۱ ميلي گرم فسفر در هر ۱۰۰ گرم گوشت ميتواند نياز بدنتان به فسفر را تامين نمايد .

۸ 

خاصيت باورنكردني گوشت گوسفند براي تندستي ۵ . ويتامين B۱ (هر ۱۰۰ گرم گوشت ۰ .۵۱ 

ميلي گرم ويتامين B۱ دارد) 

چه كسي مي گويد كه ويتامين در گوشت قرمز رنگ وجود ندارد؟ ما بايد بدانيم كه گوشت گوسفند داراي ميزان قابل توجه‌اي از ويتامين B به خصوص ويتامين B۱ است . از ۱۰۰ گرم گوشت گوسفندي كه مورد تست قرار گرفته، مقدار ۰/۱۵ ويتامين B۱ كشف شده هست . اما درست است كه اين ميزان ميزان خيلي مقداري هست . با اين حالا ويتامين B۱ جانور در گوشت گوسفند بسيار مفيد است، اين ويتامين به فرآيند اكسيداسيون، ارتقاء انرژي در بدن، نگهداري انعطاف پذيري، بالا بردن استقامت بدن، همينطور از پوسته پوسته و خشك شدن پوست جلو گيري مي‌كند .

۸ . سلنيوم (هر ۱۰۰ گرم گوشت ۷ .۰ 

ميلي گرم سلنيوم دارد) 

گوشت‌هاي قرمز به خصوص گوشت گوسفند دربردارنده سلنيوم مي باشند . سلنيوم مو جود در گوشت گوسفند ميتواند به توليد آنتي اكسيدان‌هاي اثر گذار در تن ياري كند . با وجود سلنيوم در گوشت گوسفند تن مي‌توان به نزاع با راديكال‌هاي آزاد بپردازد و همينطور تن انسان را از خطر ابتلا به بيماري‌هاي يگانه مراقبت كند . با وجود سلنيوم در تن پوستي خوبتر و اندامي تندرست تري خوا هيم داشت .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۳۱:۰۶ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 604
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب