معرفي مطالب جالب با لينك منبع
معرفي مطالب جالب با لينك منبع

كاربرد بازنويسي سرعت بالا در وردپرس - پباده سازي وب سايت

طراحي سايت در مشهد

اگرتصميم گرفته ايد كه تني چند از متن ها را در وردپرس به طور گروهي تغيير تحول دهيد يا اين كه دستكاري فرمائيد , حتما از طريق دستكاري هر پست به طور منقطع استفاده ميكنيد . بي آلايش ترين و منطقي ترين خط مش همين است . البته آيا تا به حالا به بازنويسي سرعت بالا در وردپرس تفكر كرده ايد؟

 سرعت بالا در وردپرس

با دستكاري سرعت بالا در وردپرس به راحتي مي‌توانيد متن هاي تارنما را تغيير‌و تحول دهيد و پست ها و ورقه ها را دستكاري نمائيد . با اين روش ميتوان نشاني ها را تغيير‌و تحول اعطا كرد , تصاوير را تغيير تحول مقدار دهيد و سئوي نوشته را بهبود داد .

چرا روش دستكاري پرسرعت در وردپرس سفارش ميشود ؟

در حالتي‌كه در تارنما خويش تعداد انگشت شماري كاغذ داريد اين روش چندان براي شما ديدني نيست و متوجه كارايي آن نخواهيد شد . ولي هنگامي تعداد متعددي ورقه داريد و تصميم مي گيريد يك مورد خاص را در همه آن ها بازنويسي فرماييد , آنجاست كه امداد اين قابليت وردپرس مشهود مي‌شود .

مشاهده مورد هاي بيشتر در هر ورقه

به طور پيش فرض , وردپرس حدود ۲۰ مورد را در هر كاغذ نشان مي‌دهد مانند ليست بازنويسي متن يا اين كه برچسب ها . چنانچه مي خواهيد مورد ها بيشتري را ببينيد مي توانيد آن‌ها‌را بيشتر فرماييد :

numbers - بازنويسي پرسرعت در وردپرس

براي بازنويسي تعداد متعددي از مورد ها در ليست , در گام اوليه بايستي كاري نمائيد كه همگي آنان ظواهر شوند . بر روي پيكربندي ورقه از بالاي كاغذ ي كاغذ ها كليك فرمائيد تا گشوده شود . آن گاه مي‌توانيد تعداد نمايش گزينه در هر كاغذ را ملاحظه كنيد كه روي عدد ۹۹۹ است . با تغيير و تحول اين ميزان مي‌توانيد مورد ها را كم و فراوان فرمائيد .

بازنويسي پرسرعت متن ها و ورقه ها 

بهينه سازي سايت

 

بعد از معين كردن تعداد بر روي مورد ي گزينش تمامي از بالاي ستون صفحه يا اين كه متن كليك فرمائيد تا همگي مورد ها گزينش شوند . آن گاه مي توانيد بر روي مورد ي دستكاري پرسرعت در وردپرس كليك نمائيد . همانند تصوير زير :

fast edit - دستكاري پرسرعت در وردپرس

در پيكربندي گشوده شده ميتوان مواقعي را دستكاري كرد . در پست ها از قبيل :

اضافه كردن گونه و برچسب

تغيير‌و تحول اسم تاليف كننده

فعال / غير فعال كردن رويت كرد گاه ها

تغيير تحول اسم پست

تغيير تحول فرمت پست

اذن دسترسي يا اين كه مسدود كردن پينگ بك ها

افزودن خصوصيت چسبناك به متن

موجود هست . و البته در ورقه ها مي‌توانيد موردها زير را تغيير‌و تحول دهيد :

تغيير‌و تحول تاليف كننده

اضافه كردن مامان صفحه

تغيير و تحول قالب

غير فعال و فعال كردن نظرها

تغيير‌و تحول تيتر ورقه

edit page - بازنويسي سرعت بالا در وردپرس

دستكاري پر سرعت گونه ها و برچسب ها

قابليت و امكان دستكاري پر سرعت در وردپرس براي نوع و بر چسب هم موجود است .

به صورت پيش فرض صرفا مبادرت براي دستكاري را مي بايست از بالاي كاغذ ي برچسب و مدل فعال فرمائيد .

edit cat - بازنويسي پر سرعت در وردپرس

براي اين خواسته مي بايست روي مورد ي شغل هاي جور جمعي قرار داشته باشيد .

امكاناتي را كه درين بخش مي توانيد بازنويسي نماييد عبارت است از :

مخلوط دردسته يا اين كه برچسب به يكي

پيكربندي ساخت پر سرعت نوع يا اين كه بر چسب

تغيير‌و تحول گونه بندي ها

براي اين‌كه به مورد ها بالا دسترسي پيدا فرمائيد بايستي از پلاگين ي Term Management Tools استفاده فرمائيد . پلاگين را نصب و آنگاه فعال فرماييد و بعد از آن گزينه هايي را كه به بخش جور ها و برچسب ها بيشتر شده خواهيد روئت كرد .

add item - بازنويسي سرعت بالا در وردپرس

دانلود پلاگين Term Management Tools

بازنويسي پر سرعت نظرها

درصورتي كه سايت شما دارنده يوزرها متعددي است حتما نگرش هاي متعددي هم داريد و گهگاه نياز به بازنويسي آن داريد . يكي مواقعي كه در دستكاري سرعت بالا وردپرس اثرگذار است قابليت و امكان غير فعال كردن نظرها هست .

comments - بازنويسي پرسرعت در وردپرس

به اين صورت شما ميتوانيد در قسمت هاي مختلفي از وب سايت وردپرسي قابليت و امكان دستكاري پرسرعت را داشته باشيد و به راحتي و با سرعت فعاليت بالاتري عمل خويش را انجام دهيد . 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۳۰:۳۵ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

در ايران ميگوهاي خوراكي آب شور در درياي عمان و خليج فارس زندگي مي كنند. اين حيوان، كف زي است و به همين دليل در نواحي كم عمق يافت مي شود. اين نوع ميگو را دريايي مي نامند.  اين ميگو به وسيله لنج و كشتي صيد  شده و به خريد گوشت در مشهد

ساحل حمل مي شود و در ساحل، بر حسب اين كه عمل آوري شود و يا به صورت تازه به بازار مصرف انتقال يابد نيز مسير جداگانه اي را مي پيمايد. 
نوع ديگر ميگو، ميگوي پرورشي است كه در سواحل خليج فارس و درياي عمان با استفاده از آب دريا كه توسط كانال به سمت مزارع هدايت شده، مستقيما در محيط طبيعي دريا پرورش داده مي شود. تفاوت ميگوي پرورشي و دريايي، علاوه بر تفاوت گونه و نژاد، در صيد و روش عرضه ميگو است. 

روش هاي تشخيص ميگوي سالم و غيرسالم

ميگو به دليل دارا بودن اسيدهاي چرب غيراشباع خيلي سريع خراب مي شود. چون تمام اندام هاي گوارشي ميگو در ناحيه سر قرار دارد، شروع مرحله فساد از ناحيه اتصال سر با قسمت بدن است، كه با شروع مرحله فساد، سر ميگو را جدا كرده و بدون سر به فروش مي رسانند.

در مرحله بعد پوست ميگو را جدا كرده و عضله تنها مي ماند. البته اين بدان معني نيست كه هر ميگوي بسته بندي شده بدون سر داراي مشكل است، چون ممكن است بر اثر بازار مصرف، ميگو را سركني و يا آن را پوست كني كرده و به فروش برسانند.

پس ميگو بايد با سر بوده و سر آن سفت و محكم به بدن چسبيده باشد. رنگ ميگو بسته به گونه، نژاد و محيط زندگي ميگو متفاوت است ولي پس از پخت تقريبا تمامي ميگوها به رنگ صورتي مايل به قرمز درمي آيند كه شدت اين رنگ نشانه سلامت ميگو است. هر چقدر ميگو پس از پخت كمتر صورتي شود، كيفيت پايين تري دارد، رنگ ميگو بايد يكنواخت بوده و لكه هاي سياه درشت به شكل خال هاي درشت نداشته باشد. خال هاي ريز پراكنده در سطح بدن طبيعي است.

ميگوي تازه بوي بد ندارد و فقط بوي خاص ميگو را دارد كه اصلا تند نيست. ولي در صورت خراب شدن، بوي شديد و تند آمونياك از آن استشمام مي شود. از اين نظر نوع پرورشي و دريايي آن هيچ فرقي ندارند، يعني ميگوي دريايي كه از لب ساحل بلافاصله بعد از صيد به فروش مي رسد بدون بو است. 

در مورد نگهداري ميگو، توضيح اين كه اگر ميگو را به صورت تازه از شهرهاي جنوبي خريداري مي كنيد، بايد در همان محل فقط سر را جدا كرده و با پوست فريز كنيد. اگر ميگو به صورت بسته بندي شده و منجمد خريداري مي شود بايد به تاريخ توليد و انقضا و كد بهداشتي جعبه دقت شود.سپس آن را در فريزر خانگي و حدود ۱۸-درجه سانتيگراد نگه داري كرد.

بسته بندي بايد به صورتي باشد كه مجبور به دوباره فريز كردن ميگو نشويد. براي اين كار مي توان وقتي ميگو خريداري شد، بيش از اين كه كاملا از حالت انجماد خارج شود،بايد سر ميگو را جدا كرد وآن را در پلاستيك به اندازه مصرف هر وعده قرار داد و البته فوري آن را داخل يك جعبه و درون فريزر گذاشت. 

ميگويي را كه پوست آن كنده شده به مدت زياد نمي توان در فريزر نگاه داشت، مگر در شرايط خاص و بسته بندي خاص كه حتي در آن صورت هم مدت نگهداري طولاني نيست. 

ارزش غذايي ميگو

گوشت گوسفند، گوساله، مرغ، ماهي و ميگو جزو غذاهاي با پروتئين بالا محسوب مي شوند كه معمولا نياز پروتئيني بدن بايد توسط آنها تأمين شود. 
همچنين ميزان كلسترول در 100گرم ميگو حدود دوسوم ميزان كلسترول در يك تخم مرغ 50گرمي است.

يعني در وزن مساوي، ميزان كلسترول ميگو يك سوم كلسترول تخم مرغ است. با اين تفاوت كه در ميگو، ميزان اسيد چرب اشباع كه براي سلامتي مضر است صفر است كه مي تواند به كاهش كلسترول خون كمك كند.

بر اساس تحقيقاتي كه در دانشگاه راكفلر آمريكا صورت گرفته و به تأييد انجمن متخصصان قلب آمريكا رسيده و در مجله نظام پزشكي ايران نيز به ثبت رسيده است. كلسترول موجود در ميگو باعث افزايش كلسترول خون نمي شود و اصولا آن چه كه علت اصلي افزايش كلسترول خون است، اسيدهاي چرب اشباع به شمار مي روند.

ميگو مقدار قابل توجهي املاح ضروري به خصوص فسفر و آهن دارد كه به ويژه براي كودكان در حال رشد و زنان باردار بسيار مفيد است.

نكته قابل توجه ديگر اين كه در غذاهاي دريايي به دليل كمتر بودن بافت پيوندي به نسبت ساير غذاهاي گوشتي، گوشت آنها نرم تر بوده و اين واقعيت به خصوص پس از پخت مشخص مي شود. به همين دليل غذاهاي دريايي و از جمله ميگو براي افراد مسن كه به دليل وضعيت دهان و دندان كمتر قادر به جويدن و هضم غذا هستند بسيار مفيد است.

در ارتباط با اندازه ميگو توضيح اين كه بر خلاف تصور عامه ميگوهاي درشت يا به اصطلاح شاه ميگو به دليل مسن بودن ميگو و سفت شدن عضلات آنها و به زبان ديگر پير شدن آنها در مقايسه با ميگوهاي كوچكتر، خوشمزه نيست و در ميگو نيز مانند ساير جانوران مثل مرغ، گاو و گوسفند نوع كوچكتر آن خوشمزه تر است، دليل اصلي تفاوت قيمت در ميگوهاي ريز و درشت درصد ضايعات آن است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۲۸:۴۵ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

 

بهينه سازي سايت

رويكرد هاي متنوعي جهت توليد صميميت بيشتر سايت با يوزرها موجود است . اعم از براي ساخت تخفيف هاي گروهي , سايت هاي خبري ساخت تعرفه هايي با قيمتي مطلوب جهت تبليغات در وبسايت و …

ولي آيا تا به اكنون تامل نموده ايد كه براي سايت هاي معمول چه راهي مي توان ارائه كرد؟ امروزه برخي از قالب هاي وردپرس پباده سازي شده چكيده را در برگه ي ابتدا وب سايت تعبيه مي نمايند كه به ما تعداد پست ها , تعداد نظرها , تعداد يوزرها و… را نشان ميدهد كه نوعي آمار است . هم اكنون در صورتي بخواهيم آماري از عمل ها در وردپرس را نمايش دهيم بايستي چه كنيم؟ با ما همراه باشيد…

آماري از كار ها در وردپرس با Counter Widget

wordpress - hamyarwp - آماري از كار ها در وردپرس

اين پلاگين كاربردي وردپرس در مخزن بزرگ وردپرس , در جور بندي پلاگين كاربردي به ثبت رسيده است و آماري از عمل ها در وردپرس را نمايش ميدهد .

تا كنون بيشتراز ۱۰۰۰ دانلود و نصب و راه‌اندازي داشته است .

توضيحات بيشتر!!!

اين پلاگين بوسيله Cyberbundle پباده سازي و برنامه نويسي شده‌است و از پاياني بروزرساني آن حدود 1‌سال هم مي گذرد . يكي خصوصيت هاي اين پلاگين كاربردي وردپرس بي نقص بودن آن در ورژن اوليه است كه كمتر پلاگين اي چنين قابليتي دارااست .

تجهيزات پلاگين

نمايش تعداد مقاله ها نشر داده شده

نمايش تعداد ايده ها

نمايش تعداد يوزرها تارنما

نمايش تعداد جور بندي هاي تارنما

يادگرفتن عمل با پلاگين

ابتدا آخري ورژن پلاگين را از انتهاي همين مقاله آموزشي دانلود و آن گاه در وردپرس تارنما خويش نصب و راه اندازي فرمائيد . بعداز نصب و فعال‌ساز‌ي , نفسي عميق كشيده و وارد پيشخوان وردپرس شده و از منو هاي جانور به نصيب نمايش مراجعه كرده و از زير منو هاي مو جود روي مورد ابزارك كليك فرماييد تا نمايش آماري از عمل ها در وردپرس را داشته باشيد .

open - settings - hamyarwp - آماري از عمل ها در وردپرس

با ورود به‌اين بخش ما مي توانيم پيكربندي ذي‌ربط را انجام دهيم . به تصوير زير اعتنا فرمائيد :

در بخش۱ ما مشاهده مي‌كنيم كه ابزارك جديدي به عنوان “ Counter Widget ” طولاني تر شده‌است و روي آن كليك كرده و به سايدبار متبوع منتقل مي‌كنيم .

در بخش۲ مشاهده مي‌كنيم كه پيكربندي اين پلاگين كاربردي وردپرس نمايان شده‌است . در‌اين نصيب از پيكربندي , يك سري TextBox موجود هست كه ما مي‌توانيم محتواي آن را به متن هاي مطلوب خويش تبديل كنيم . در صورتي توجه فرمائيد مورد اي در منطقه پاييني TextBox ها موجود هست و بيان‌كننده اين است كه چنانچه شما نمي خواهيد اين آيتم نمايش داده شود , اينجا را كليك فرماييد . به نمونه زير دقت نمائيد :

نمونه

در سايت اينجانب مدل بندي خاصي نيست و نمي‌خواهم كه تعداد نوع بندي هاي جانور سايت اينجانب نمايش دهد به همين باعث روي مورد Hide Category Count كليك مي كنم .

settings - hamyarwp - آماري از كار ها در وردپرس

و اكنون زمان آن رسيده است كه روي دكمه ذخيره كليك كنيم و وارد ورقه اساسي وبسايت شويم و تغييرات ساخت شده در جهت آماري از عمل ها در وردپرس را مشاهده كنيم :

out - put - hamyarwp - آماري از كار ها در وردپرس

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۵۷:۴۰ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

طراحي سايت در مشهد

آيا تا به درحال حاضر تامل نموده ايد چه شما مايحتاج است؟ و اين كه چه پلاگين هايي وجودشان سبب ساز زيان رساندن به وبسايت ميشود؟ آيا ميدانيد برخي از پلاگين ها مشكلات امنيتي براي وردپرس تارنما ساخت ميكنند؟

در مقاله ي روز جاري قصد داريم راجع به پلاگين هاي لازم در وردپرس كلام كنيم . اين مسئله فوق العاده با اهميت است و هر مديريت سايتي بايستي از آن مطلع باشد!

پلاگين هاي اضطراري در وردپرس

بعد از روي فعاليت وارد شدن وردپرس , پلاگين ها براي كامل شدن آن ساخت شدند . در واقع وردپرس سواي پلاگين ها عملا كاربردي ندارد . وردپرس به نظير دكان اسباب و اثاث بازي است كه در حالتي‌كه پلاگين ها در آن نباشند يعني دكان خالي از اثاثيه بازي است . البته نكته اينجاست كه بايستي در گزينش پلاگين ها اعتنا كرد تا با سهل وآسان انگاري متضرر نشويد .

انگيزه پلاگين ها

انگيزه پلاگين ها بسط ي وردپرس است به طوري كه همت يوزرها را بهبود بخشد و تجهيزات متصدي در اختيار آنان قرار دهد . البته براي نصب و راه‌اندازي آن ها بايستي اعتنا كنيد! حواستان باشد كه پلاگين هاي وخيم را نصب نكنيد . از پلاگين هايي استفاده نمائيد كه بوسيله گسترش دهندگان آزمايش گرديده اند . بعضي از يوزرها براي اين كه از پلاگين ها استفاده نكنند دنبال كدهايي مي‌باشند كه بعضي تجهيزات را به وردپرس بيش تر مي نمايند . با قرار دادن آنان در funcfion . php ميتوان به انگيزه رسيد . البته دراين مورد مي بايست خيلي احتياط نمائيد . چون احتمالا امنيت وبسايتتان را از دست بدهيد يا اين كه اين كه از كدهاي مخربي استفاده فرماييد و باعث به بهم ريختن وردپرس گرديد .

پس ميتوان اعلام كرد براي نگهداري امنيت وردپرس ميتوان به پلاگين ها اعتماد كرد و با آگاهي آن‌ها را تعيين كرد البته توجه فرمائيد براي هر موضوعي پلاگين نصب نكنيد چون سرعت لود وبسايتتان را ذيل مياورد يا اين كه چه بسا مي توانيد سبب ساز به افت شديد رنك سايت شده و بازدارنده ترقي وبسايت شود بعداز پلاگين هاي لازم در وردپرس استفاده نماييد . با اين تفاسير اينجا سوال مطرح مي شود كه :

چه تعداد پلاگين ميتوان روي وردپرس نصب كرد؟

يا اين كه خوبتر است بگوييم به چه تعداد پلاگين احتياج داريم؟ شما مي توانيد با فهميدن سرعت بارگذاري تارنما جواب سوال خويش را بدهيد!

پلاگين ها و عملكرد آن‌ها

همان گونه كه مي‌دانيد اشكال مختلفي از پلاگين ها اكنون موجودند كه مسلما تاثيرات متفاوتي روي سايت شما مي‌گذارند . بعضا از آنان در ظاهر وبسايت دخيل مي باشند بعضي ديگر صرفا در بك گراند وبسايت دخيل اند . پلاگين ها مي توانند در تلاش وب سايت شما تاثيراتي را بگذارند و اينكار را بوسيله ي مورد ها زير انجام مي دهند :

درخواست پروتكل http : اكثري از پلاگين ها كه معمولا در سمت استفاده كننده نيز به چشم مي خورد , نيازمند پيشنهاد سازي مي باشند . به همين جهت بخش هايي براي اضافه كردن فولدر هاي JS يا اين كه Css دارا‌هستند .

اضافه كردن كوئري هاي مقر داده : بعضا از پلاگين ها , كوئري هاي مقر داده را ارتقا مي دهند . در حالتي‌كه شما از پلاگين هايي نظير متن هاي همگاني , متن هاي داراي ربط و… استفاده نماييد كوئري هايي در مقر داده به وجود خواهد آمد .

پلاگين ها و امنيت

قضيه اي كه مضاعف كليدي است و سبب ساز نگراني وبمستران ميگردد دعوا ايمني وب سايت است . از قبلي تا كنون نقص‌ داراي اهميت پلاگين ها همين فرمان بوده ولي به مرور زمان خوبتر شده . شما نيز چنان بايستي در تعيين پلاگين هاي حتمي در وردپرس توجه فرمائيد . ولي نوشته گشوده بودن پلاگين ها خويش يك مزيت است چون ميتوان مشكلات امنيتي آنان را بر طرف كرد . اعتنا فرمائيد از پلاگين هايي استفاده نماييد كه به صورت تر و تميز بروزرساني مي‌شود .

پلاگين ها و اعتماد به آن ها

موضوع ي بعدي اعتماد به پلاگين هاست! آيا پلاگين ي متبوع به نيكي فعاليت ميكند؟ آيا به روزرساني منظمي دارد؟ آيا براي فعال‌ساز‌ي آن اشكالي در فعاليت بقيه پلاگين ها و قسمت هاي تارنما به‌وجود نمي آيد؟

در شرايطي‌كه كمپاني ادوبي از تجارت بيرون شود ديگر اعتمادي به فتوشاپ نيست! در صورتي‌كه كمپاني اپل از تجارت بيرون شود ديگر موبايل هاي آيفون بي معنا هستند! پس در صورتي وردپرس با اجتماعي كه دارااست , از بين رود نميتوان به آن اعتماد كرد .

به چه شكل ميتوان شايسته ترين پلاگين ها و پلاگين هاي واجب در وردپرس را تعيين كرد؟ قضيه ي بزرگي كه براي يوزرها مدام موجود است اين است كه چه پلاگين هايي شايسته ترين هستند؟ از كدام ها ميتوان استفاده كرد؟

براي استفاده از پلاگين ها مي بايست به تعداد دانلود آنان و درجه پلاگين اعتنا كرد . همينطور حتما به پشتيباني آن در انجمن حساس وردپرس اعتنا فرماييد .

با استفاده از مواقعي كه بيان شده مي توانيد پلاگين هاي خير و خوبي را نصب فرمائيد و تعداد آن ها را با دقت به انگيزه خويش گزينش نماييد . 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۲۹:۲۴ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

 

به تازگي توسعه دهندگان اپليكيشن هاي iOS از سوي اپل ايميلي دريافت كرده اند كه در آن اينطور آمده كه از آپريل سال 2018 تمام توسعه دهندگان بايد اپليكيشن هاي توليدي خود را به طور كامل با صفحه نمايش Super Retina آيفون 10 سازگار كنند. اين بدان معناست كه اپ هاي آينده اپ استور بايد از صفحه نمايش بدون حاشيه به همراه بريدگي بالاي آيفون X پشتيباني كنند. 
بررسي اختصاصي آيفون 10
با توجه به اين دستور العمل بايد حدس زد كه اپليكيشن هاي موجود در App Store نيز به روز رساني هايي را در جهت پشتيباني از صفحه نمايش آيفون 10 انجام دهند با اينكه اپل هنوز هشدار يا خط قرمزي را براي اين موضوع در ايميل اخيرش به توسعه دهندگان گوشزد نكرده است!
در گذشته هم اپل در مورد ديگر ديوايس هاي جديدش اينگونه عمل مي كرد كه توسعه دهندگان را مجبور به طراحي و توليد اپ هاي سازگار با ديوايس هاي مطرح و جديدش مي نمود. هم اكنون نيز علاوه بر پشتيباني اپ هاي جديد از صحفه نمايش iPhone X، الزام استفاده از ويژگي ها و قابليت هاي iOS 11 نظير ARKit در دستور كار اپل مي باشد.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۵۱:۱۴ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

نتيجه يك تحقيق نشان مي‌دهد خوردن يك تخم مرغ در روز ممكن است در كودكان خردسالي كه دچار سوء تغذيه هستند، باعث افزايش قد شود.

قد بلند شدن كودكان با مصرف تخم مرغ

خريد اينترنتي گوشت در مشهد

اين كه تخم مرغ خورده شده آب‌پز باشد يا مثلا املت، فرقي ندارد؛ تخم مرغ ظاهرا رشد نوزادان را تقويت مي‌كند.محققان مي‌گويند اين يك راه ارزان براي جلوگيري از كوتاهي قد است، خوردن تخم در دو سال اول زندگي براي رشد و نمو بسيار مهم است – كوتاه قدي يك امر برگشت‌ناپذير است.

تغذيه نامناسبت، در كنار عفونت‌هاي دوران كودكي و بيماري، از علل عمده عقب ماندگي رشد استبه گفته سازمان بهداشت جهاني، ۱۵۵ ميليون كودك زير سن ۵ سالگي از رشد بازمانده‌اند.

پروفسور مري فيوترل، سرپرست امور تغذيه در كالج سلطنتي پزشكان اطفال و بهداشت كودك، مي‌گويد :”تخم مرغ يك غذاي كمكي خوب است كه مي‌تواند به عنوان بخشي از يك رژيم غذايي متنوع تكميلي كودكان استفاده شود.”

او تأكيد كرد كه خوردن تخم مرغ به عنوان غذاي كمكي بايد پس از ۴ ماهگي آغاز ‌شود، به گفته اين پروفسور، تخم مرغ بايد به خوبي پخته شود تا از خطر هر گونه خطر عفونت بالقوه جلوگيري شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۱۷:۵۰ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

بهينه سازي سايت

اگر نگاهي به وبسايت هاي مدرن كرده باشيد تغييرات مختلف و متعددي را نسبت به يك سري سال پيش مشاهده ميكنيد . كليه ي حساس و اساسي خويش را خيلي معمولي و فشرده به بازديدكنندگان و كاربرانشان نمايش دهند .

طراحي سايت در مشهد

براي اين مراد ميتوانيم اشاره اي به وبسايت هاي شركتي يا اين كه تك كاغذ اي داشته باشيم كه همه توليدها و سرويس ها خودشان را در كاغذ ي كليدي به كاربرانشان نمايش مي دهند . منو هاي وب سايت هاي متعدد هم همانند قسمت هاي ديگر خيلي معمولي فشرده شدند كه‌اين منوها را مگامنو گويند .

اين منو ها خيلي بي آلايش با هاور يا اين كه كليك شدنشان يك محتواي مضاعف متعددي از جور ها/برگه ها/نوشته ها را به استفاده كننده نمايش مي دهند . چنانچه يك زير منو داريد و اين زير منو تعداد مضاعف متعددي گزينه دارااست ميتوانيد خيلي بي آلايش ساخت منو در وردپرس را ساخت فرماييد .

ساخت منو در وردپرس با Mega Menu by WooRockets

درين متن هميار وردپرس پلاگين اي را معرفي ميكنيم كه ميتوانيد خيلي بي آلايش به ساخت منو در وردپرس بپردازيد .

پلاگين مگامنو بدون‌پول وردپرس يك پلاگين نصفه ماهر ميباشد كه يكسري امكان موردنياز را بصورت مجاني در اختيار شما قرار مي‌دهد .

فعلا پلاگين مگامنو مجاني وردپرس اعم از پلاگين هاي ماهر بدون‌پول هست كه تعداد ۷٫۰۰۰ توشه نصب فعال را در مخزن وردپرس دارا هست .

استارت عمل

پس از نصب اين پلاگين در بخش پيشخوان وب سايت وردپرسي شما منتخب با تيتر WR MegaMenu براي ساخت منو در وردپرس با مگامنو تاسيس شده است .

all profiles - ساخت منو در وردپرس

روي آن كليك نمائيد تا به پيكربندي پلاگين مگامنو بدون‌پول وردپرس برويد . بعداز آن با برگه اي شبيه تصوير زير مواجه ميشويد .

add new - ساخت منو در وردپرس

درين نصيب هر مگامنويي را كه توليد نمائيد نمايش داده مي‌شود كه اينك ما هيچ مگامنويي را توليد نكرده ايم و اين نصيب تماما خالي هست . براي اينكه اولي مگامنو بدون پول را به ياري اين پلاگين توليد كنيم روي آيتم ي Add New برفراز اين كاغذ كليك ميكنيم .

title - ساخت منو در وردپرس

در نصيب بالاي اين برگه ابتدا يك تيتر را براي ساخت منو در وردپرس گزينش نمائيد و در نصيب بعدي نيز يعني Manage Localations منويي را كه ميخواهيد بصورت مگامنو تبديل نمائيد را تعيين ميكنيد .

در نصيب بعدي نيز مشاهده مي‌كنيد كه تعداد گزينه منوي متبوع براي شما نمايش داده ميگردد .

هر مورد را كه مي‌خواهيد زيرمنوي مگامنو داشته باشد كافيست روي آن كليك نمائيد و آن را گزينش نمائيد و آيتم ي سبز رنگ Turn on MegaMenu را كليك نمائيد تا مگامنو براي آن مورد فعال شود .

نمونه

براي مثال ما قصد داريم تا زيرمنوي گزينه را بصورت مگامنو تبديل كنيم پس آن را فعال مي‌كنيم .

build megamenu - ساخت منو در وردپرس

پس از فعال كردن گزينه , با مأوس روي مورد ي ADD ROW برويد و موقعيت مگامنو را انتخاب فرمائيد . براي مثال ما انتخاب كرديم كه تعداد ۳ ستون به پهنا مساوي هنگامي روي گزينه “ سرويس ها ما ” هاور شد , نمايش داده شود ( همانطور كه در تصوير مشاهده مي‌كنيد ) . پس از طولاني تر شدن ستون ها شما مي‌توانيد محتوايي را كه ميخواهيد در آن‌ها قرار دهيد .

Add element

در هر ستون در صورتي بر روي مورد ADD ELEMENT كليك نمائيد ميتوانيد محتواي مورد نظرتان را وارد فرماييد .

add element - ساخت منو در وردپرس

مشاهده ميكنيد كه محتواي انتخابي شما ميتواند يكي‌از سه حالتي كه در تصوير بالا مشاهده مي‌كنيد باشد .

Image

مي‌توانيد محتواي ستون مورد نظرتان را يك تصوير قرار دهيد…

image - ساخت منو در وردپرس

همانگونه كه در تصوير بالا مشاهده ميكنيد ما محتواي يك كدام از ستون هاي خودمان ( ستون سوم ) را بصورت تصوير قرار داديم . پس از تعيين تصوير مورد نظرتان از بخش رسانه مي‌توانيد يك تيتر براي آن داشته باشيد . همينطور ميتوانيد :

سايز تصوير مورد نظرتان را تغيير و تحول دهيد .

از نصيب Alt Text يك نوشته جايگزين در صورت بارگذاري نشدن تصويرتان گزينش فرمائيد ( نوشته جايگزين از لحاظ سئو براي موتور هاي كاوش اهميت دارااست ) .

از نصيب Caption يك كپشن* براي تصوير داشته باشيد .

كپشن چيست؟

كپشن متني است كه مي‌توانيد باطن تصاوير قرار دهيد . در شرايطي‌كه براي تصوير خويش يك نوشته بصورت كپشن انتخاب نماييد . نوشته متبوع با يك پس زمينه باطن تصوير براي شما نمايش داده مي گردد .

در غايت نيز ميتوانيد عملي را كه با كليك بر روي تصوير مي‌خواهيد صورت پذيرد را از نصيب پايان يعني On Click انتخاب فرمائيد .

Submenu

ميتوانيد محتواي ستون مورد نظرتان را يك زير منو قرار دهيد…

menu - ساخت منو در وردپرس

از اين بخش ميتوانيد محتواي ستون مورد نظرتان را زير منو قرار دهيد كه قادر است برگه/دسته/لينك/نوشته باشد . كه ما يكسري كاغذ در زير منوي سرويس ها داشتيم كه مي‌توانيم آنان را تحت عنوان زير منو در اختيار بگذاريم .

نكته : بايستي توجه داشته باشيد كه هر محتوايي كه از نصيب فهرست ها براي ساخت منو در وردپرس انتخاب نمائيد درين پلاگين نمايش داده خواهد شد . مثلا ما گذشته از استفاده از پلاگين در زير منوي سرويس ها ۴ ورقه داشتيم , همانطور كه در تصوير بالا مشاهده ميكنيد اين پلاگين صرفا ۴ كاغذ اي كه درين مورد وجود داشت را براي ما ليست كرد . در صورتي‌كه ميخواهيد غير اين باشد هر محتوايي را كه مي‌خواهيد وارد نمائيد مي بايست پيشين از آن در نصيب فهرست ها مورد هاي ذي‌ربط را به منوي متبوع طولاني تر كنيم .

Text

ميتوانيد محتواي ستون مورد نظرتان را يك نوشته معمولي قرار دهيد…

text - ساخت منو در وردپرس

به آساني داخل ويرايشگر هر محتواي متني را كه مي‌خواهيد وارد فرماييد را قرار دهيد , چه بسا مي‌توانيد از نصيب رسانه نيز تصوير داخل نوشته وارد فرماييد . از فيلد نخستين اين ورقه يعني Element Title نيز ميتوانيد يك تيتر براي اين نصيب انتخاب نماييد .

پيكربندي - ساخت منو در وردپرس

همانند تصوير بالا پس از وارد كردن محتواي مورد نظرتان باطن ستون ها ميتوانيد تغيرات را ذخيره فرمائيد .

چندين نكته ي ديگر

از نصيب آيكون پيكربندي كنار هر مورد ميتوانيد مگا منو را براي آن مورد فعال/غيرفعال فرمائيد .

از به عبارتي بخش همينطور مي‌توانيد پهنا مگا منوي خودتان را انتخاب نمائيد كه ميتواند تمام كاغذ يا اين كه يك سايز مشخص و معلوم باشد .

از نصيب Styling نيز مي‌توانيد استايل كلي منوي خودتان انتخاب كنيد…

Styling

styling - ساخت منو در وردپرس

به ترتيب در‌اين بخش ميتوانيد :

Menu layout : منوي خودتان را افقي يا اين كه عمودي نمايش دهيد .

Stick menu to top : چنانچه ميخواهيد با اسكرول استفاده كننده منو به بالا چسبيده شود نيز اين مورد را بر روي Yes قرار دهيد .

Font : ميتوانيد فونت مورد نظرتان را گزينش نماييد .

Background Color : دور نما منو را مي‌توانيد انتخاب نمائيد .

Background On Hover : بگراندي را كه با هاور شدن نمايش داده شود را نيز مي‌توانيد از اين نصيب انتخاب فرمائيد .

Display Mode : مي‌توانيد براي مورد هاي منوي خويش آيكون در حيث بگيريد كه ميتوانيد يك كدام از سه وضعيت : نوشته فقط , آيكون فقط و يا اين كه آيكون به همراه نوشته را گزينش فرماييد .

مشاهده ي خروجي فعاليت

پس از اتمام فعاليت و توليد مگا منو آن را ذخيره نماييد و سود را در خروجي مشاهده كنيد…

result - ساخت منو در وردپرس

همان گونه كه مشاهده مي‌كنيد منوي متبوع ما بصورت مگا منو تبديل شده‌است كه زماني روي آن هاور مي كنيم نمايش داده ميگردد .

ستون اوليه و دوم را زير منو قرار داديم و ستون نهايي را بصورت يك تصوير فقط .

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۵۰:۴۳ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

 

 

همرا داشتن يك پاور بانك با شما باعث افزايش آسودگي خاطر شما مي شود، به ويژه هنگامي كه شما خارج از خانه هستيد و به دور از هر گونه پريز برق هستيد.پاور بانك ها به شما اين اطمينان را ميدهند كه كه شارژ دستگاه هاي شما تمام نخواهند شد. پيشنهاد ويژه ما به شما انتخاب پاور بانك شيائومي ميباشد

همرا داشتن يك پاور بانك با شما باعث افزايش آسودگي خاطر شما مي شود، به ويژه هنگامي كه شما خارج از خانه هستيد و به دور از هر گونه پريز برق هستيد.پاور بانك ها به شما اين اطمينان را ميدهند كه كه شارژ دستگاه هاي شما تمام نخواهند شد. پيشنهاد ويژه ما به شما انتخاب پاور بانك شيائومي ميباشد.با اين حال، براي شارژ دستگاه هاي خود را در حال حركت، فقط كافي است پاور بانك خود را به آن وصل نماييد. پاور بانك ها به راحتي مي توانند با لپ تاپ يا سوكت ديواري شارژ شوند. هنگامي كه پاور بانك شما كاملا شارژ شد، مي توانيد آن را جدا كنيد و دوباره از آن استفاده كنيد.

1. پاور بانك خود را به پريز وصل كنيد

• چراغ هاي LED را بررسي كنيد تا متوجه زماني كه نياز به شارژ كردن پاور بانك شويد. درحالي كه يك پاور بانك را مي توان در هر زمان شارژ كرد، و با شارژهاي غير ضروري طول عمر دستگاهتان را كاهش مي دهيد. اكثر پاور بانك ها داراي چهار چراغ LED در سمت هستند. زماني كه تعداد چراغ هاي روشن كاهش مي يابد نشان از ضعيف شدن باتري دارد. پس فقط زماني دستگاه خود را به شارژ متصل كنيد كه يك يا دو چراغ آن روشن باشد.

• پاور بانك خود را به يك پريز برق وصل كنيد. پاوربانك شما بايد با كابل USB و آداپتور ديواري به پريز وصل شود. پايانه بزرگتر كابل USB را به آداپتور ديواري وصل كنيد. سپس، پايان كوچكتر را به آداپتور پاور خود وصل كنيد. و اجازه دهيد تا شارژ شود.

• پاوربانك خود را به يك رايانه يا لپ تاپ وصل كنيد. يك كامپيوتر يا لپ تاپ نيز مي تواند براي شارژ يك پاوربانك استفاده شود. پايه كوچكتر كابل USB را به پاوربانك متصل كنيد. سپس، قسمت بزرگتر كابل USB را به رايانه يا لپ تاپ خود وصل كنيد.

2. اجازه دهيد پاوربانك شارژ شود

• دستورالعمل سازنده دستگاه خود را براي ميزان زمان شارژ شدن آن را بررسي كنيد. شما نبايد پاوربانك خود را بيش از حد مجاز در شارژ رها كنيد. دستورالعمل هاي توليد كننده به شما زمان لازم براي شارژ شدن آن را به شما مي گويد. بيشتر پاوربانك ها در ظرف مدت يك تا دو ساعت شارژ مي شوند. 

• شارژر را به محض اينكه كاملا شارژ شد، از آن قطع كنيد. در زماني كه همه چراغ هاي LED روشن اشد، شارژر را از آن جدا كنيد.

اگر چراغ هاي LED شما كار نمي كنند، خودتان زمان را تخمين بزنيد، سپس شارژر را جدا كنيد.

• براي اطمينان از اينكه پاوربانك به درستي شارژ شده است . پس از شارژ كردن پاوربانك خود، يكي از دستگاه هاي الكترونيكي خود را به پاوربانك با استفاده از كابل USB متصل كنيد. اگر پاوربانك به درستي شارژ شده باشد، دستگاه بايد شارژش را آغاز كند. 

اگر دستگاه شما را شارژ نكرد، سعي كنيد آن را به يك خروجي متفاوت وصل كنيد. اگر پاوربانك شما هنوز شارژ نمي كند، ممكن است شكسته شده باشد. بهترين راه هم براي برسي آن تماس با دفاتر فروش آن است.

3. تضمين كارايي

• در اغلب موارد از سوكت ديواري استفاده كنيد. به طور كلي، سوكت هاي ديجيتال پاوربانك را سريعتر از كامپيوتر يا لپ تاپ شارژ خواهند كرد. در صورتي كه حتي يك لپ تاپ يا كامپيوتر در دسترس داشته باشيد، باز هم اقدام به شارژ ان از طريق سوكت هاي ديواري نماييد. 

• بيش از اندازه پاوربانك خود را شارژ نكنيد. اطمينان حاصل كنيد كه پاوربانك خود را به مدت طولاني به شارژر وصل نكرده باشيد. شارژ بيش از حد مي تواند باعث كاهش عمر باتري آن شود. فقط زماني كه ضروري است چراغهاي LED را در حال خاموش شدن است، پاوربانك خود را شارژ كنيد.

• همزمان دستگاه الكترونيك و پاور خود را به به يك درگاه شارژ وصل نكنيد. در حالي كه پاوربانك خود را شارژ مي كند، دستگاه الكترونيكي ديگري را به همان سوكت ديواري وصل نكنيد. اگر دستگاه هاي الكترونيكي خود را شارژ ميكنيد، مجبور نيستيد از پاوربانك بلافاصله بعد از شارژ آن استفاده كنيد. اين عمل عمر باتري آن را افزايش مي دهد. 

مشاهده كلكسيون پاوربانك شيائومي در فروشگاه اينترنتي لنديكا


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۱۹:۱۸ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

خوب، اكثر جبري كه ما در مدرسه ياد مي گيريم، واقعا مفيد نيست. برخي از معلمان رياضي احتمالا با اين مخالفت مي كنند زيرا يك معلم رياضي هستند،اما من مجاز هستم كه اين را بگويم! كاملا درست مي گويم، واقعا تا كنون چند نفر مقدار X و Y را پس از اتمام مدرسه ، با يكديگر جمع كرده اند.

به هر حال، اين يك مشكل كوچكي است كه ممكن است براي برخي رخ داده باشد. فرض كنيد شما يك قطعه تخته سه لا با ابعاد 4*8  داريد. حداكثر حجمي كه مي توانيد بدون در نظر گرفتن قسمت بالايي از آن بدست آوريد چقدر است؟ با كمك يك ماشين حساب گرافيكي، ما مي توانيم به راحتي اين مشكل را حل كنيم.

پاسخ به اين مساله مشابه با مشكل پيدا كردن مساحت است. فكر كنيد كه جعبه را با الگوي زير باز كنيد.

حجم = طول x عرض x ارتفاع

كه برابر است با

حجم = x (8 - 2x) (4 - 2x)

آيا ما اين كار را به صورت جبري انجام مي دهيم؟ نه در زندگي واقعي اينگونه نيست!  آن را كنار بگذاريد و فرمول بالا را به ماشين حساب گرافيكي اضافه كنيد همانطور كه در بالا نوشته شده است. بر روي Graph It كليك كنيد و شما در اين لحظه بايد نمودار زير را دريافت كرده باشيد. من بخشي را كه به دنبال آن هستم را، رنگي كرده ام. ما به بخش منفي توجه نداريم زيرا شما نمي توانيد طول و عرض منفي داشته باشيد!

اگر جدول زير را بررسي كنيد، مي توانيد حداكثر مكاني را ببينيد (حداكثر حجم در اين مورد) 12.32 فوت مكعب براي مقدار x = 0.85 است. بنابراين، اين به اين معني است كه اگر جعبه ما 0.85 فوت ارتفاع داشته باشد و عرضي برابر با 4 - 2 (0.85) فوت و طولي برابر 8 -2 (0.85) فوت، ما مي توانيم بزرگترين حجم ممكن را داشته باشيم. شما لازم براي يافتن اندازه ها جدول زير را درك كنيد.

بنابراين، 10*27.5*75.5 اينچ  به ما حداكثر حجم 12.32 فوت مكعب را مي دهد، بزرگترين حجمي كه ممكن است از يك تكه تخته سه لا بدست بيايد. البته، اگر شما واقعا اين كار را انجام دهيد، فكر نمي كنم شما براي يك تخته كوچك نياز به انجام اين محاسبات داشته باشيد! اما استفاده از يك ماشين حساب گرافيكي به شما يك ايده بسيار خوبي مي دهد.

شما مي توانيد اين ايده را به يك جعبه با يك درب يا سيلندر فلزي با در پوش يا بدون آن گسترش دهيد. اين يك روش نسبتا ساده است، شما مي توانيد از يك ماشين حساب رسم نمودار، براي پيدا كردن حداكثر حجم براي هر شي داده شده، استفاده نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۰۳:۵۴ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]

همانطور كه عملكرد گوشي ها سريعتر مي شود، نياز به شارژ در آنها نيز افزايش مي يابد. اگر متوجه شديد كه باتري گوشي شما تا مدت زماني كه شما دوست داريد، پايدار نخواهد بود، در اين صورت نياز است از يك پاوربانك شيائومي استفاده كنيد.

همانطور كه عملكرد گوشي ها سريعتر مي شود، نياز به شارژ در آنها نيز افزايش مي يابد. اگر متوجه شديد كه باتري گوشي شما تا مدت زماني كه شما دوست داريد، پايدار نخواهد بود، در اين صورت نياز است از يك پاوربانك استفاده كنيد. پاوربانك ها همچنين در صورتي كه شما در سفر، گردش و يا در حال يك پرواز طولاني هستيد، اين اطمينان را براي شما حاصل مي كند كه قبل از اينكه به يك منبع برق دسترسي پيدا كنيد، بتوانيد از خاموش شدن آنها و از كار افتادن آنها جلوگيري نماييد.

شما مي توانيد برخي از پاوربانك هاي قدرتمند را با قيمت هاي پايين خريداري نماييد، مخصوصا اگر به پيشنهاد هاي موجود در سايت ما خوب توجه داشته باشيد. ما فقط بهترين نمونه ها را با شما به اشتراك مي گذاريم، بنابراين مي توانيد مطمئن باشيد كه يك معامله خوبي را انجام داده ايد.

به دنبال چه ويژگي هايي در يك پاوربانك هستيد

به احتمال زياد شما به دنبال يك پاوربانكي هستيد  كه قابليت حمل ، سازگاري، ظرفيت و كارايي بالايي را به شما ارائه دهد. ما  همچنين به شما توصيه مي كنيم كه مطمئن شويد كه پاور بانكي را كه تهيه مي كند طراحي با دوامي نيز داشته باشد، زيرا شما آن را در كيف و يا جيب خود حمل مي كنيد و نمي خواهيد نگران آسيب ديدن آن باشيد.

همچنين ممكن است بخواهيد پاوربانكي با ورودي ها و خروجي هاي چندگانه را خريداري نماييد و همچنين از USB-Cپشتيباني كند، داراي خروجي AC باشد، ضد آب باشد و بسياري از ويژگي هاي ديگر. اما داشتن همه اين موارد اضافي براي شما ضروري نيست و تنها كار آنها اين است كه هزينه شما را براي خريد يك پاوربانك افزايش مي دهد، بنابراين شما بايد تصميم بگيريد كه آيا اين ويژگي هاي اضافي ارزش هزينه اضافي را دارا هستند و يا خير؟

پاوربانك متراكم تر، ممكن است داراي ظرفيت كمتري باشد، بنابراين بايد تصميم بگيريد كه كدام ويژگي براي شما مهم تر است؟ قابليت حمل و يا ظرفيت. يك پاور بانك  جمع و جور ممكن است بتواند يك بار گوشي شما را شارژ نمايد، اما پاوربانك هايي با ظرفيت هاي بالا مي تواند تلفن ها را تا 10 بار شارژ كامل نمايند.

راهنماي خريد پاوربانك شيائومي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۰۲:۳۶ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 604
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب