معرفي مطالب جالب با لينك منبع
معرفي مطالب جالب با لينك منبع

 

براي كسب و امور بر كسي پوشيده نيست ولي صرف داشتن تارنما سبب به موفقيت و ارتقا مشتريان نمي‌شود , در وبلاگ هاي متعدد مانند ( استاندارد سازي تارنما ( در امر خصوصيت هاي متفاوت تارنما ها برنده كلام كرده ايم البته در بعضي موراد شايد داشتن وبسايت خير صرفا سبب ساز ترقي فعاليت نشود بلكه منجر تلف كردن مشتران بالقوه شود ولي خواسته ما اين نيست كه زيرا تارنما داريد مشتري خويش را از دست مي دهديد بلكه اين است كه زيرا سايتي غير اصولي داريد مشتريان از دست ميروند كه‌اين بستگي به طريق رئيس و به روزرساني تارنما و ميزان اهميت كه به ايده ها و اخلاق و رفتار مشتريان دارااست 

طراحي سايت در مشهد

دراين مقاله پباده سازي وب سايت , 7 عاملي كه سبب ساز مي‌شود مشتريان تارنما خويش را از دست بدهيد و چاره هاي آن را ابلاغ مي‌كنيم :

1 . وبسايت كهن 

يك وبسايت به روزرساني نشده بخصوص در‌صورتي‌كه واكنشگرا هم نباشد كمپاني شمارا در حيث مشتري ديرين و راكد جلوه مي‌دهد . چه بسا در صورتي در فعاليت و صنعت خويش از پاياني تكنولوژي ها استفاده فرماييد در حالتي‌كه اين تكنولوژي ها در تارنما منعكس نشود , به لحاظ نميايد و مشتريان جذب شما نمي‌شوند .

زمان پباده سازي تارنما تازه است در بعضي مورد ها شما مجبوريد از نخستين آغاز نماييد صراحت دارد اينكار يه خرده وقتگير و طولاني است ولي فيض آن شما‌را شگفت‌زده مي نمايد كه چرا زودتر مبادرت نكرده بوديد .

2 . زمان بار گذاري بسيار 

آيا مي دانيد 47 درصد از بازديدكنندگان يك سايت توقع لود وبسايت در وقتي كمتر از 2 ثانيه را دارا هستند در شرايطي‌كه تارنما شما در دو ثانيه يا اين كه كمتر از دو ثانيه گشوده نشود بازديدكنندگان به زودي تارنما شمارا ترك مي نمايند و به باقي نتايج جستجوها مراجعه مي نمايند . ( رقيبان )

چاره هاي مختلفي براي كاهش سرعت لود وبسايت است , راههايي نظير تطهير CSS , باصرفه سازي با كاهش حجم تصاوير , كاهش تغيير تحول آدرسهاي URL و . . .

3 . برندينگ ضعيف 

در صورتي بازديد كننده از تارنما نتواند به راحتي تشخيص دهد وب سايت شما چه كاري انجام ميدهد و ادله وجودي كمپاني شما چه چيزي است بدين مفهوم است كه برندسازي ضعيفي داريد . اسم تجاري كاركشته و معين , از راهكار هاي كاركشته بازاريابي است . سواي داشتن اسم تجاري معلوم و روشن نمي توانيد به موفقيت دست يابيد .

4 . پيام هاي واضح و روشن 

مشتريان بالقوه بايستي با ورود به وب سايت در پهنا يكسري دقيقه متوجه شوند سايت شما چه سودي برايشان داراست . يك تارنما با پيام نا مفهوم و نامربوط , سبب ساز سردرگمي بازديدكنندگان ميشود . اين يكي همه گيرترين مواقعي است كه در سايتها منجر تلف كردن مشتري مي‌شود .

5 . عدم وجود داده ها كافي 

در تمام سايتها بايستي دست‌كم يك بروشور باشد كه به بازديد كنندگان و مشتريان بگويد سرويس ها و توليدات و قضيه كاري كمپاني شما چه ميباشد . در شرايطي‌كه اين داده ها را به مشتريان ندهيد نمي توانند تصميم بگيرند كه با شما عمل نمايند يا اين كه خير در حالتي كه شما اين داده ها را به مشتريان ندهيد رقبا اينكار را انجام مي دهند .

در صورتي‌كه تارنما شما فقط يك سري ورقه و چندين پاراگراف و نوشته مي‌باشد زمان لود محتوا در وبسايت است هر محتوايي مانند تصاوير , كليپ , نوشته و . . . كه امداد مي نمايد محصول ها و سرويس ها شما به نحو بهتري به مشتري معرفي شود مناسب است .

6 . در اختيار بودن 

بايستي تمام داده ها تماسي و ارتباطي كه نياز است در صفحه هاي دلخواه تارنما و در منظر بازديد كننده قرار دهيد تا هر هنگامي كه مايل بودند بتوانند به راحتي با شما رابطه داشته باشند .

7 . فرم پيچيده تماس با ما 

فرم تماس با ما يك كدام از نكات اساسي در هر اينترنت سايتي است ولي در شرايطي‌كه اين فرم پيچيده و طولاني باشد سبب ساز سردرگمي ميگردد و استفاده كننده از مالامال كردن آن خسته ميگردد .

براي رابطه راحتتر , فرمي معمولي و با دست كم فيلدهاي لازم قرار دهيد .

 

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۱۰:۴۹ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 604
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب