معرفي مطالب جالب با لينك منبع
معرفي مطالب جالب با لينك منبع

 

طراحي سايت در مشهد

از روش موتور هاي كاوش و وب سايت هائي كه به شما لينك و پيوند داده اند پيدا مي نمايند , گوگل اين نكته را مي داند , كه شما ميخواهيد ديگر افراد درباره‌ي داده ها گران بها شما آگاه شوند . هر چه لينك و پيوند بيشتري به صفحه ها شما باشد , جايگاه بهتري خواهيد داشت . در شرايطي‌كه مي‌خواهيد يوزرها سريعاً از سرويس ها شما آگاه شوند , آن خبر را در جامعه هاي مجازي مثل : انجمن ها و بلاگ ها معرفي نمائيد . خبر در خصوص توليد ها خويش را به تارنما هاي خبري ارسال فرمائيد .

براي اين فعاليت كافي است در گوگل عبارت “ ارسال مقاله ” و يا اين كه “ ارسال خبر “ را كاوش فرمائيد , خبر يا اين كه مقاله خويش را به‌اين وب سايت ها ارسال فرماييد . آوازه شما در وب بستگي به اجرا اين موردها داراست .

روش هاي مطلوب براي معرفي وبسايت

۱ . در قضيه مطالب و سرويس ها نو خويش بلاگ نويسي فرمائيد

۲ . معرفي وب سايت به طور آفلاين را فراموش نكنيد

۳ . جامعه هاي مجازي

۴ . تارنما خويش را به وب سايت هاي دايركتوري بيشتر فرماييد

۵ . معرفي وب سايت در انجمن ها

۶ . ثبت وبسايت و سرويس ها در وب سايت هاي اطلاع رساني

۷ . استفاده از تارنما هايي مثل Wikipedia

article _ image _ one _ 16 . jpg 

۱ . در مورد مطالب و سرويس ها تازه خويش بلاگ نويسي فرماييد : داشتن يك وب لاگ در وبسايت فردي خويش , اين تامل را در يوزرها شما شما ساخت مي نمايد كه‌اين تارنما همواره مطالب جديدي را ارائه مي نمايد و علتي را به خويش ميدهد تا مجدداً به وب سايت شما مراجعه نمايد . مديران تارنما هاي ديگر كه از خدمت RSS استفاده مي نمايند احتمال دارد مطالب و سرويس ها نو شمارا در سايتشان معرفي نمايند .

۲ . معرفي وبسايت به طور آفلاين را فراموش نكنيد : انجام تبليغات آفلاين هم به رويش يوزرها وبسايت شما امداد مي نمايد . به عنوان مثال در صورتي‌كه شما وب سايت تجاري داريد , مطمئن گرديد كه نشاني تارنما تجاري شما در كارت ويزيت , سربرگ كمپاني , طومار هاي پستي و غيره هم مندرج شده‌است . شما مي‌توانيد به عزيزان و كساني كه كارت ويزيت شان را داريد و پست الكرونيكي آن‌ها در آن جاي‌دارد , پست الكرونيكي خبري ارسال فرماييد و سرويس ها تازه تارنما خويش را به آنها معرفي نماييد . همينطور در كليه طومار هاي خويش نشاني وبسايت و توضيح كوتاهي را در زير آن قرار دهيد , تا در وقتي كه به اشخاص جديدي پست الكرونيكي ارسال مي‌كنيد آنها با تارنما شما هم آشنا شوند .

۳ . جامعه هاي مجازي : تارنما هائي كه بر پايه ي آشتي و رابطه يوزرها وب كار مي نمايند . و مي توان در آنان گروهي را ايجاد كرد . از اين وب سايت ها براي معرفي وب سايت خويش به گروهي كه به مدل تارنما شما وابسته است استفاده فرماييد .

اجتناب فرماييد از :

– سعي براي معرفي در كليه تيم ها , جزو گروهي كه به شما وابسته است را گزينش نماييد و در آنها به معرفي بپردازيد .

– تعدادي توشه يك مقاله را درين تارنما ها معرفي فرمائيد .

۴ . وبسايت خويش را به وبسايت هاي دايركتوري بيشتر نماييد : كافي است كلمه و واژه ثبت وب سايت را در گوگل كاوش فرمائيد . وبسايت خويش را در همه آن وبسايت ها در مجموعه وابسته به خودتان ثبت نمائيد .

۵ . معرفي وب سايت در انجمن ها : در گوگل جور كار خويش را تايپ كرده و درمقابل آن كلمه و واژه انجمن يا اين كه Forum را هم تايپ نماييد . در همه آن انجمن ها عضو گرديد و مطالب خويش را درج فرماييد و در آن ارسال , لينكي را به منبع اساسي مقاله در سايتتان بدهيد . ولي , حتما گذشته از انجام اين عمل مقررات آن انجمن را مطالعه فرماييد .

اجتناب نمائيد از :

– تبليغ تارنما در انجمن هايي كه اذن اين عمل را به شما نمي دهند .

– ارسال مقاله در همگي موضوعات آن انجمن

– قرار دادن بيش تر از ۲ پيوند در بخش امضاء

– خريد پيوند از وبسايت ها براي Page Rank خير براي ارتقاء بازديد .

۶ . ثبت وب سايت و سرويس ها در وبسايت هاي اطلاع رساني : كافي است در گوگل عبارت ” اطلاع رساني بدون پول ” را كاوش نمائيد بعد از آن در همگي اين وبسايت ها عضو شده و سرويس ها و توليدات خويش را با درج پيوند به سايتتان در آنان معرفي نماييد .

۷ . استفاده از تارنما هايي مثل Wikipedia : در‌اين وب سايت عضو گرديد و همه برگه هايي كه به تجارت شما وابسته است را پيدا نماييد . آن‌گاه در‌حالتي كه كه مقاله جديدي را داريد تا مطالب آن برگه را جامع تر نماييد . آن بخش را بازنويسي كرده و نشاني خويش را تحت عنوان منبع قرار دهيد .

اجتناب نماييد از :

– قرار دادن پيغام هاي تبليغاتي در ويكي پديا

– ارسال مقاله ها بي كيفيت .

 

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۵۰:۴۷ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 2
همه : 604
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب