معرفي مطالب جالب با لينك منبع
معرفي مطالب جالب با لينك منبع


چيست؟ به نقل از وب سايت متمم در قضيه توصيف مديريت ارتباط با مشتري يا Customer Relationship Management، واقعه نظري وجود ندارد . بخش اعظمي از شركت ها فعال در حوزه تكنولوژي اطلاعات، CRM را مجموعه نرم افزارها يا اين كه خدماتي مي دانند كه به اتوماسيون بازاريابي، فروش و خدمات امداد مي نمايد . با اين توصيف سي ار ام و قابل انعطاف افزار CRM تقريبا يكسان در لحاظ گرفته شده اند .

بخش ديگري از فعالان حوزه مديريت، تاكيد دارند كه CRM نگرشي با تاكيد بر ايجاد، مراقبت و توسعه و تعميق ارتباط با مشتريان هست و در اين نگرش، ممكن است از تكنولوژيهاي روز استفاده بشود يا اين كه نشود .

در نگاه استراتژيك به رئيس ارتباط با مشتري، CRM يك استراتژي محوري و مهم در كسب و فعاليت هست و قرار مي باشد مشتريان سودده را جذب كسب وكار كرده و آنها را براي ما محافظت نمايد .

طراحي سايت در مشهد

در نگاه عملياتي به مدير ارتباط با مشتري، هر فرايندي كه به نوعي با مشتري داراي ارتباط است، با استعمال از سيستمهاي نرم افزاري، به ابزارهاي خود كار تجهيز مي شود . بازاريابي، فروش و خدمات مشتريان، از پاراگراف اين فرايندها هستند .

در نگاه تحليلي به رئيس ارتباط با مشتري، CRM ابزاري براي چك هوشمندانه داده ها و اطلاعات مربوط به مشتري با هدفهاي استراتژيك و يا عملياتي مي‌باشد .

در نگاه تعاملي به رئيس رابطه با مشتري، CRM از تكنولوژي براي مديريت مرزهاي سازمان، چه در رابطه با مشتري وچه شركاي تجاري استعمال مي‌گردد و هر نوع داده و اطلاعاتي كه از مرزهاي سازمان عبور ميكند بوسيله اين سيستم مديريت مي‌شود . انگيزه اين سيستم توليد قيمت براي مشتريان و همياران اداره مي‌باشد .

طراحي اپليكيشن در مشهد

همانطور كه از تعاريف فوق معين ميباشد و ما نيز از همان آغاز گفتيم تعريف يكساني از سي آر ام وجود ندارد . و ما نيز قصد نداريم با عنوان كردن تعاريفگوناگون شما را مشغول جزيياتي از اين دست كنيم . عمده قصد ما اين بود با ديدگاه هاي متفاوت در زمينه سي آر ام آشنا شويد .

امتیاز:
بازدید:
[ ۷ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۰۰:۵۰ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 2
همه : 604
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب