معرفي مطالب جالب با لينك منبع
معرفي مطالب جالب با لينك منبع

۱۰ جاذبه براي ديدن ادمونتون كانادا

اگر قصد مهاجرت به كانادا را داريد به زيبايي هاي اين كشور فكر كنيد؟در اين مقاله ما شما را با ۱۰ مكان عالي برياي ديدن ادمونتون كانادا آشنا مي كنيم.

Telus World Of Science

ميخواهيد بيشتر در مورد دنياي علم بدانيد؟ خوب حالا شما مي توانيد. بچه ها را براي يك روز يادگيري هيجان انگيز و تعاملي در World of Science Telus ببريد!

از گاراژ علمي با تونل باد عمودي خود، به طبقه رقص جنبشي كه در آن شما مي توانيد حزب و بار تلفن خود را در همان زمان. ميخواهيد بيشتر بدانيد در مورد بدن انسان؟ سپس شما مي توانيد تور را در Body Fantastic، يك مدل تعاملي بزرگ براي نشان دادن معجزه از بدن انسان و چگونه كار مي كند.

اين تنها چند مورد از مواردي است كه مي توانيد در World of Science Telus انجام دهيد. اگر مي خواهيد اطلاعات بيشتري كسب كنيد، مي توانيد در وب سايت Telus World Of Science باشيد. كشف كنيد كه چرا بايد در كانادا زندگي كنيد.

باغ وحش دره ادمونتون كانادا

10 جاذبه براي ديدن ادمونتون كانادا
10 جاذبه براي ديدن ادمونتون كانادا

لذت بردن از يك روز پر از حيات وحش طبيعي در باغ وحش دره ادمونتون. خانه به بيش از ۳۵۰ حيوان، از كوچكترين دوزيستان مانند قورباغه Dart آمازون تا بزرگترين، مانند فيل آسيايي.

شما مي توانيد لذت ببريد و دنياي طبيعت را با راحتي كشف كنيد. آيا مي خواهيد براي ديدن ادمنتون به كانادا سفر كنيد؟ با ما تماس بگيريد.

سلطان آلبرتا
موزه

10 جاذبه براي ديدن ادمونتون كانادا
10 جاذبه براي ديدن ادمونتون كانادا

اسكلت بالغ T-Rex به طور كامل رشد كرده است
از آنجا كه در سال ۱۹۶۷ افتتاح شد، موزه سلطنتي آلبرتا به يكي از بزرگترين موزه هاي تاريخ طبيعي و بشر در كانادا تبديل شده است.

با بيش از ۸۲،۰۰۰ فوت نمايشگاه موزه، از همه چيز مانند سن دايناسورها به نمايشگاه صنايع دستي لتوني و هنر و واقعيت هاي مجازي از گنجينه هاي چنگيز خان و خيلي بيشتر نمايش داده مي شود.

اگر قصد داريد در كانادا زندگي كنيد، چرا از وب سايت موزه ملي آلبرتا ديدن نكرده ايد؟

Muttart Conservatory

10 جاذبه براي ديدن ادمونتون كانادا
10 جاذبه براي ديدن ادمونتون كانادا

Muttart Conservatory در يك روز تابستان دوست داشتني
آيا مي خواهيد يك استراحت از جهان مدرن خسته كننده و مشغول؟ شما مي توانيد با كنستانتري Muttart. آرامش و لذت بردن از زيبايي طبيعت مادر، در اين سرزمين عجايب گياهي علفي.

اين ساختار نمادين داراي ۳ بيوم منحصر به فرد است در حالي كه هرم چهارم داراي صفحه نمايش منحصر به فرد است كه در طول سال حداقل ۸ بار تغيير مي كند.

همه چيز از موسيقي، نمايشگاه هاي هنري و صنايع دستي به كنستانتري Muttart، تركيب زيبايي طبيعت با جهان هنر است. شما مي توانيد در وب سايت Muttart Conservatory بيشتر بدانيد.

موزه هوانوردي آلبرتا

10 جاذبه براي ديدن ادمونتون كانادا
10 جاذبه براي ديدن ادمونتون كانادا

هواپيماي پروانه اي قديمي
كشف چگونگي برخورد مردم از جنگ جهاني دوم به آسمان در حياط بلاتچفورد تاريخي در Kingsway. موزه هوانوردي آلبرتا بيش از ۲۵ سال پيش براي حفظ و نمايش مجموعه اي از بيش از ۲۰ هواپيماي مورد استفاده در اواخر جنگ جهاني دوم افتتاح شد.

با موزه هوانوردي آلبرتا به گذشته سفر كنيد. اگر مي خواهيد بيشتر بدانيد، وب سايت موزه هوانوردي آلبرتا را براي اطلاعات بيشتر ببينيد.

پارك آب  گرم جهان

مردم از يك پارك آبگرم استفاده مي كنند
اگر قصد داريد آيندۀ جديدي بسازيد و در كانادا زندگي كنيد، اينجا يك مكان عالي براي تجربه و لذت بردن است. روزي را بيرون بياوريد تا در دنياي شگفت انگيز سرگرم كننده آبزيان بازي كند و بازي كند.

پارك آب جهاني محل خوبي براي بارگيري است و واقعا از روز با خانواده ام لذت مي برد. پارك آبي خود را در يكي از بزرگترين مراكز كانادا قرار گرفته است، بنابراين اگر شنا كردن يا آفتاب گرفتن از كنار آفتاب در كنار استخر چيزي نيست، شما مي توانيد جاذبه هاي ديگر را در جاي ديگر پيدا كنيد.

اگر مي خواهيد اطلاعات بيشتري كسب كنيد، مي توانيد از وب سايت پارك جهاني آب بازديد كنيد.

گالري هنري آلبرتا

10 جاذبه براي ديدن ادمونتون كانادا
10 جاذبه براي ديدن ادمونتون كانادا

اگر در كانادا زندگي مي كنيد، جهان هنر مي تواند در آستانه شما باشد. از گالري هنري آلبرتا كه بيش از ۶۰۰۰ اثر هنري دارد، از مجموعه هنري خود در اوايل دهه ۱۹۲۰ آغاز شده است.

شما مي توانيد اطلاعات بيشتري در مورد اين محل در گالري آلبرتا پيدا كنيد.

دريايي مملو از ستاره دريايي

10 جاذبه براي ديدن ادمونتون كانادا
10 جاذبه براي ديدن ادمونتون كانادا

ستاره دريايي در شيشه اي از مخزن در دريايي دريايي
براي يك روز سرگرم كننده با شما و بچه ها؟ پس چرا يك روز سرگرم كننده در اين آكواريوم عالي دريايي لذت نبريد كه در آن شما و بچه ها مي توانند يك روز پر از لبه از همه چيز مانند كوسه ها، لاك پشت ها را به پنگوئن هاي كوچك ناز و خيلي بيشتر!

اگر مي خواهيد اطلاعات بيشتري كسب كنيد، مي توانيد از سايت دريايي جهاني ديدن كنيد.

باغ گياه شناسي آلبرتا

10 جاذبه براي ديدن ادمونتون كانادا
10 جاذبه براي ديدن ادمونتون كانادا

پروانه ها در باغ بهار
آيا مي خواهيد فقط از يك روز آرام و آرامش بخش در طبيعت مادر لذت ببريد؟ شما مي توانيد در باغ گياه شناسي آلبرتا در ادمونتون باشيد. با بيش از ۸۰ هكتار از مناظر نمادين براي كشف، از باغ هاي گرمسيري به ژاپني و يك پروانه گلخانه اي و اين فقط آغاز است.

بنابراين اگر قصد داريد در آينده در كانادا زندگي كنيد، مي توانيد خود را در طبيعت غوطه ور كنيد. اگر شما نياز به اطلاعات بيشتري داريد، مي توانيد از سايت باغ گياه شناسي آلبرتا ديدن كنيد.

پارك ملي جزيره نخل

آيا از خارج از منزل بزرگ لذت مي بريد؟ پس چرا نگاهي به پارك ملي جزيره نخل نياوريد؟ فكر مي كنم زمستان بدان معني است كه شما در طول ماه هاي طولاني مدت سرد چيزي نداشته باشيد، دوباره فكر كنيد. اين پارك همه چيز را از اسكي روي زمين، اسكي روي يخ، اسنوز و غيره ارائه مي دهد.

زمان تابستاني در پارك ملي جزيره Elk زمان براي همه است، از جغرافيايي، stargazing، windsurfing، قايقراني، قايقراني قايقراني، قايقراني قايقراني و backpacking. اين فقط برخي از فعاليت هاي ارائه شده در پارك است.

اگر مي خواهيد بيشتر بدانيد، وب سايت خود را در پارك ملي جزيره Elk بررسي كنيد.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۲۸:۴۵ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 2
همه : 604
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب