معرفي مطالب جالب با لينك منبع
معرفي مطالب جالب با لينك منبع

شروع كسب و كار در كانادا

STARTING A BUSINESS IN CANADA

شروع كسب و كار در كانادا STARTING A BUSINESS IN CANADA با تعداد زيادي از مراحل همراه است. اين مراحل نبايد صرفا براي بعد ازمهاجرت به كانادا بكار گرفته شوند بلكه براي پيشبرد نيز آماده شوند.

براي حمايت از سازمان ها و افراد در پيشبرد كسب و كار خود را به كانادا، ما تخصص منحصر به فرد ارائه مي دهد كه تجربه هاي مختلف كارآفريني، بينش واقعي كسب و كار و راه حل هاي عملي را تركيب مي كند.

مشتريان ما، نتايج بهتر در مراحل اوليه كسب و كار خود را در كانادا به دست مي آورند و در معرض يك تجربه چند ساله در حال اجرا و حمايت از سازمان هاي مختلف اندازه و همچنين به شبكه ما از متخصصان در صنايع مختلف معرفي شده است.

تشكيل مشاغل قانوني

شكل گيري كسب و كار تاثير مي گذارد كه چگونه كسب و كار شما كار خواهد كرد.

انواع فرم هاي كسب و كار [۱]
مالكيت يگانه
شراكت
شركت
تعاوني
هنگامي كه مشتريان ما بايد ساختار حقوقي خود را براي كسب و كار خود متخصصان خود تشكيل دهند، در مورد گزينه هايي مانند يك شركت واحد، شركت، مشاركت و ديگران، ارزيابي و انتخاب بهترين و مقرون به صرفه در هزينه.

شروع كسب و كار در كانادا
شروع كسب و كار در كانادا

خدمات شغلي

برخي از خدمات ما وابسته به حرفه ما ارائه:

متخصصين حسابداري – شامل CPAs، حسابداران و CFOs.
حرفه اي هاي قانوني – شركت هاي تجاري، قرارداد، وكلا استخدام
متخصصين فناوري – توسعه دهندگان وب، مديران پايگاه داده، توسعه دهندگان عقب، مهندسان شبكه و ابر.
متخصصان عمليات – شركت هاي لجستيك، مديران عمليات و COOs
متخصصين بازاريابي – حرفه اي و سازمان هاي تبليغاتي، طراحي و بازاريابي.
حرفه اي هاي سرمايه گذاري – بانكداران سرمايه گذاري، مديران صندوق هاي سرمايه گذاري خصوصي و سرمايه گذاران سرمايه گذاري
اين رويكرد به مشتريان اجازه مي دهد كه سريعتر به مرحله بعدي برسند و در نتيجه، مزاياي رقابتي بسيار مهم را به دست آورند. ما اغلب به مشتريان كمك مي كنيم تا از اشتباهات گرانقيمت و زمان هدر رفته جلوگيري كنند.

ما توصيه هاي نه تنها به مشتريانمان ارائه مي دهيم بلكه با هر مرحله از فرايند همكاري مي كنيم.

ما كار را با هم انجام مي دهيم، فشار و فشار را بر مشتريانمان كاهش مي دهيم و در آنچه انجام مي دهيم افتخار مي كنيم و مسئوليت آن را داريم.

توسعه تجاري

ما با مشتريانمان كار ميكنيم تا ايده كسب و كار خود را توسعه داده يا بهبود دهيم و از قابليت زندگي آن در بازار آمريكاي شمالي اطمينان حاصل كنيم.

ما مشتريان خود را هميشه با برنامه هاي تجاري مناسب، عرشه هاي سرمايه گذار، زمين هاي آسانسور و ديگر مواد ضروري كه براي سال هاي متخصصين چند صنعت طراحي مي كنيم، مورد نياز مي شماريم.

ما با مشتريانمان، معيارهاي تجزيه و تحليل و آمار توسعه مي دهيم كه راهبرد و پشتيباني را در برنامه ريزي مراحل بحراني كسب و كار راه اندازي مي كند.

شروع كننده ها بايد همزمان چندين مورد را اجرا كنند. ما به مشتريانمان در اجراي مراحل مهم مهم در مراحل اوليه كسب و كار كمك مي كنيم.

انتخاب دهندگان و شركا

شركت هاي راه اندازي در ابتداي راه خود، بايد از فروشندگان متعدد استخدام و مشاركت با سازمان هاي مختلفي باشند كه منابع و خدمات حياتي براي كسب و كار را فراهم مي كنند. ما از شبكه ما استفاده مي كنيم تا مشتريان خود را با تيم هاي قابل اعتماد از فروشندگان، تامين كنندگان، شركا، و انكوباتور ها تامين كنيم. ما اطمينان مي دهيم كه مشتريان ما محافظت مي شوند و از لحاظ قيمت و موافقت نامه ها هرگز از مزاياي استفاده نمي كنند.

كمپكتورها، همكاري ها و برنامه هاي دولت

براي مشتريان ما كه به دنبال استفاده از برنامه هاي ارائه شده توسط دولت و جامعه كسب و كار هستند، ما پيشنهاد انتخاب انكوباتور كسب و كار، انتخاب برنامه دولتي و تامين منابع مالي تطبيق مي دهيم.

راه اندازي مجدد VISA

براي مشتريان بين المللي ما، ما خدماتي را ارائه مي دهيم كه به آنها كمك مي كند تجارت خود را به برنامه ويزا شروع كار بين المللي كانادا براي انكوباتورهاي كسب و كار خاص اختصاص دهند

ما همچنين خدمات خود را به مشتريان ارائه مي دهيم كه به آنها اجازه مي دهد تا براي يك ويزاي تجاري موقت به كانادا درخواست دهند.

در مورد چگونگي شروع كسب و كار در كانادا بيشتر بخوانيد: mohajertcanada.com

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۰۴:۵۵ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 604
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب