معرفي مطالب جالب با لينك منبع
معرفي مطالب جالب با لينك منبع

كانادا اهداف مهاجرت خود را تا سال ۲۰۲۱ گسترش مي دهد
CANADA EXTENDS ITS IMMIGRATION TARGETS INTO 2021

كانادا براي شهروندان كانادا جذاب نيست و كانادا را به خانه جديد خود دعوت مي كند. در يك انتشار اخير، دولت كانادا اهداف مهاجرت خود را تا سال ۲۰۲۱ گسترش مي دهد و برنامه هاي مهاجرت به كانادا چند ساله افزايش داده است.

نماي كلي
بنابراين، بين سالهاي ۲۰۱۸ و ۲۰۲۱ كانادا قصد دارد ۱٫۳ ميليون نفر از ساكنان دائمي جديد را از طريق دسته هاي مختلف مهاجرت اقتصادي، خانوادگي، پناهندگان و بشردوستانه پذيرش كند.

با توجه به طرح جديد ۲۰۱۹-۲۰۲۱، اهداف تا سال ۲۰۲۱ به ۳۵۰،۰۰۰ مي رسد. اهداف ۲۰۱۹ از ۳۳۰،۰۰۰ تا ۳۳۰،۸۰۰ افزايش يافته و اهداف ۲۰۲۰ از ۳۴۰،۰۰۰ به ۳۴۱،۰۰۰ افزايش يافته است.

IMMIGRATION ECONOMIC و PNPS

نقش كليدي در برنامه هاي مهاجرت و برنامه هاي نامزدهاي استان هاي كانادا (PNP). تقريبا يك چهارم از ۱٫۳٫ ميليون نفر از ساكنان دائمي جديد از سه طبقه اقتصادي تحت مديريت برنامه Express Entry تشكيل خواهند شد.

هنگامي كه ما درباره مهاجرت اقتصادي صحبت مي كنيم، به معناي دولت فدرال، برنامه مربي فدرال، برنامه فدرال مهارت هاي حرفه اي و كلاس تجربه كانادايي است.

برنامه هاي نامزدان ولايتي طي چهار سال آينده هدف ۲۵۵،۱۰۰ مهاجر را به عهده خواهند داشت. اين تقريبا ۱۹٪ از كل مهاجرين جديد است.

PNP به استان ها اجازه مي دهد نامزدها را بر اساس كمبود بازار كار خود تعيين كنند. اگر يك نامزد توسط يك استان نامزد شود، اين شانس خود را براي مهاجرت به كانادا به طور قابل توجهي افزايش مي دهد.

كانادا همچنان به مهاجران اقتصادي متمركز است و حدود ۵۰ درصد از ۱٫۳ ميليون نفر از ساكنان دائمي جديد كه تحت برنامه هاي اقتصادي كلاس كانادا هستند، قرار دارند.

برنامه هاي IMMIGRATION شامل QUEBEC نيستند
در حال حاضر هيچ اهدافي براي مهاجرت كبك وجود ندارد. اين به خاطر دولت جديدي است كه در كبك به قدرت رسيد. IRCC در حال انتظار براي مشاوره با دولت جديد براي ايجاد اهداف مهاجرت است.

مهاجرت خانوادگي در فوكوس

برنامه هاي جديد مهاجرت نشان مي دهد كه دولت متعهد به كمك به احياي خانواده است. IRCC طيف وسيعي از پذيرش بالقوه براي همسران، همسران و فرزندان خود را گسترش داده است. ۲۰۲۱ هدف اين رده ۷۰،۰۰۰ است.

در مورد والدين و پدربزرگ و مادربزرگها، دولت كانادا اهداف خود را براي ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ (۲۰،۵۰۰ و ۲۱،۰۰۰) حفظ كرده است و هدف آن تا سال ۲۰۲۱ در ۲۱۰۰۰ تعيين شده است.

بنابراين، ما خوشحاليم كه به اشتراك گذاشتن اين همه مهاجرت به كانادا به نظر مي رسد بسيار خوش بينانه است. برنامه جديد در حال حاضر به چالش هايي كه در حال حاضر در كانادا روي مي دهد، از جمله كاهش ميزان تولد و جمعيت سالمندان است.

 

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۴۵:۲۸ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 604
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب