معرفي مطالب جالب با لينك منبع
معرفي مطالب جالب با لينك منبع

ويزاي والدين كانادا  SUPER VISA

PARENT OR GRANDPARENT SUPER VISA

كساني كه مهاجرت به كانادا را انجام داده اند و شهروندان كانادايي , ساكنان دائمي گزينه اي براي ويزاي والدين كانادا  SUPER VISA كه دعوت از والدين و پدربزرگ و مادربزرگ خود به كانادا به عنوان بازديد كننده براي مدت دو سال متوالي دارند. پدر و مادر و پدربزرگ سوپر ويزا طراحي شده است براي تسهيل بازديد از عزيزان در كانادا به نسل هاي قديمي تر.

سوپر ويزا براي مدت ۱۰ سال صادر مي شود و اجازه مي دهد تا در اين مدت زمان مجددا وارد كانادا شويد. اين اجازه را به كار در كانادا نمي دهد.

مناسب براي بزرگسالان

فقط والدين و پدربزرگ و مادربزرگ ساكنان و شهروندان دائمي كانادا مي توانند درخواست سوپر ويزا كنند. مهم است كه توجه داشته باشيم كه معيارهاي غير قابل قبول مردمي مانند سلامت يا امنيت به متقاضيان اعمال نمي شود.

وابستگان را نمي توان در برنامه گنجانده شود. درخواست سوپر ويزا فقط مي تواند شامل والدين، پدربزرگ و مادربزرگ و همسران آنها و يا همكاران مشترك قانون باشد.

درخواست كنندگان از كشورهاي صادر شده از VISA

ويزاي سوپر يك انتخاب عالي براي والدين و پدربزرگ و مادربزرگ ها است كه در كشورهاي مورد نياز ويزا زندگي مي كنند. به جاي گرفتن ويزاي اقامت كوتاه مدت (TRV)، آنها مي توانند سوپر ويزا را دريافت كنند و بتوانند به كانادا سفر كنند تا فرزندان و نوه هايشان را بدون نياز به داشتن TRV ببينند.

در حالي كه والدين و پدربزرگ و مادربزرگ ها از كشورهاي معاف از ويزا براي يك سوپر ويزا با استفاده از فرآيند درخواست همان درخواست مي كنند. با اين حال، به جاي گرفتن TRV، آنها نامه اي از مهاجرت، پناهندگان و شهروندي كانادا (IRCC)، به آنها اجازه مي دهند تا تا دو سال ديگر در كانادا بمانند.

ضميمه درخواست براي والدين – فوق العاده عالي ويزا

به طور كلي درخواست براي سوپر ويزا شبيه به آن يا يك TRV معمولي است. با اين حال، IRCC مستلزم اسناد اضافي براي اثبات اينكه والدين و پدربزرگ و مادربزرگ در طول اقامت خود در كانادا پشتيباني مي شوند.

در ميان ساير موارد، متقاضيان بايد ارائه دهند:

نامه دعوت نامه از كودك يا نوه كه در كانادا اقامت دارد؛
اسناد اثبات مي كند كه كودك يا نوه با كمترين درآمد برش (LICO) مقابله مي كند؛
گواهينامه تولد يا سند ديگري كه اثبات ارتباط با كودك يا نوه است؛
اثبات بيمه درماني با يك شركت كانادايي حداقل يكسال است.

اگر بيش از ۷ نفر در خانواده وجود داشته باشند، اضافه كردن CAD 6، ۶۲۸ براي هر يك از موارد اضافي.

پردازش درخواستي براي ويزاي اضافي فوق العاده

اين پرونده در دفتر ويزا كه والدين يا پدربزرگ و مادربزرگ آنها ساكن است پردازش شده است. دفتر ويزا ممكن است مستندات اضافي را كه بايد توسط متقاضي ارائه شود، مستلزم شود.

به طور مشابه با ويزاي موقت اقامت، درخواست براي سوپر ويزا با استفاده از عوامل مختلف ارزيابي مي شود. به طور عمده، اين دفاتر اهداف اين بازديد را بررسي خواهند كرد و خواه ناشناس والدين يا پدربزرگ ها و مادربزرگ ها با كشور خود در ارتباط هستند.

شما ممكن است افسر را با نشان دادن روابط خانوادگي، مالي و ساير ارتباطات با كشور خود متقاعد كنيد.

متقاضيان براي انجام معاينه پزشكي اجباري است. شما لازم نيست كه آن را قبل از روند درخواست انجام دهيد. پس از ارسال درخواست، دفتر ويزا فرم ها و دستورالعمل هاي مربوط به معاينات پزشكي را صادر مي كند.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۰۶:۰۶ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 2
همه : 604
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب