معرفي مطالب جالب با لينك منبع
معرفي مطالب جالب با لينك منبع

چرا كانادا در سال ۲۰۱۹ به عنوان جايگاه برتر براي راه اندازي كسب و كار به حساب مي آيد؟

Why Canada Considered As Top Place For Startup’s In 2019

كانادا سرزمين وسيعي است. با منابع طبيعي بي پايان كه زمينه هاي كارآفرينانه بين المللي را به ارمغان مي آورد.

كانادا در سال ۲۰۱۹ به عنوان جايگاه برتر براي راه اندازي كسب و كار به حساب مي آيد، كانادا برخي از بزرگترين و موفق ترين راه اندازي هاي جهان را از جمله: Shopify، Plotly، Kik و ۵۰۰px تحويل داده و موفق به جذب بسياري از چشم هاي بين المللي در سراسر جهان شده است.

چرا مهاجرت به كانادا به عنوان مقصد برتر براي راه اندازي در سال ۲۰۱۹ مورد توجه قرار گرفته است؟

كمك دولت

دولت كانادا براي ايجاد و حفظ سيستم هاي راه انداز موثر و موفق در كشور، به ويژه در منطقه تورنتو، سخت تلاش مي كند. انتخاب گسترده اي از كمك هاي دولتي براي كسب و كارهاي كوچك و كارآفرينان جوان وجود دارد كه برخي از آنها شامل وام هايي است كه مجبور نيستند بازپرداخت شود.

تورنتو – Hi-Tec City برتر

با جمعيت ۲٫۸ ميليون تورنتو در حال راه اندازي صحنه كه در نظر گرفته مي شود در بالاي سطح بين المللي، از جمله حدود ۳۰۰۰ سرمايه گذاري در حال حاضر فعال است. تورنتو داراي بالاترين كيفيت زندگي است و بيش از يك بار گفته شده كه دومين شهر بزرگ كانادا، آينده اي روشن را به عنوان يكي از شهرهاي پيشرفته دنيا در پيش رو دارد.

دانشگاه هاي جهاني

كانادا بيشتر شناخته شده دانشگاه واترلو توليد هزاران نفر از دانش آموزان با تكنولوژي با استعداد به طور ساليانه. دانشگاه هاي بزرگ سراسر كانادا به سختي تلاش كرده اند تا فضا و حمايت از تازه كاران را در داخل كشور رشد دهند و ايده هاي جديد را تشويق كنند. بسياري از بنيادها براي تحقيقات جديد و ايده هاي جديد اهدا كرده اند. هر ساله ميليون ها دلار به موفقيت جديد Startup در كشور اعطا شده است. با چنين پايه اي قوي از ابتكارات راه اندازي و موفقيت تكنولوژي، كانادا در جايگاه فني برتر بين المللي قرار گرفته است.

Why Canada Considered As Top Place
Why Canada Considered As Top Place

پذيرش مهاجرت

در پنج سال گذشته، كانادا بيش از ۸۵۰،۰۰۰ مهاجر را براي پر كردن موقعيت هاي مورد نياز در بازار كار كانادا آورده است.

با داشتن يك محيط مثبت و تشويق رويكرد دولت به مهاجرت، استعدادهاي بين المللي به راحتي مي توانند در كانادا به عنوان سرزمين اميد و فرصت هاي بي پايان به موفقيت برسند.

صحنه فن آوري كانادا به طور موثر رو به رشد است و دولت در حال حاضر يك ويزا راه اندازي / كارآفرين را براي تشويق بين المللي هاي با كيفيت بالا براي مهاجرت، تحت شرايط اقامت دائم درآمد دائمي ارائه مي دهد.

برنامه ويزا شروع كار

برنامه ويزاي شروع كار در سال ۲۰۱۳ ايجاد شد و مهاجران كارآفرين را هدف قرار مي دهد كه مهارت و توانايي كسب و كار در كانادا را ايجاد مي كنند كه نوآورانه هستند و مي توانند براي كانادا كار ايجاد كنند و بتوانند در مقياس جهاني رقابت كنند. اين برنامه به اقامت دائم و اجازه كار به كارفرمايان مهاجرت ماهر اعطا مي كند.

با چنين محيطي جذاب و خلاقانه، جاي تعجب نيست كه چرا كانادا به عنوان جايگاه برتر دنيا در سال ۲۰۱۸ نامگذاري شده است.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۹:۲۱ ] [ امين طيراني ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 604
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب