معرفي مطالب جالب با لينك منبع
معرفي مطالب جالب با لينك منبع

يك وب تارنما عالي ميتواند با بالا بردن اندازه كيفيت، بهتر كردن محتوي و . . . روزانه بازديد بيشتري از مشتريان و مصرف كنندگان را داشته باشد زيرا در فضاي آنلاين هرچقدر كه كيفيت محتوي بالاتر باشد ميزان جذب مخاطب هم عمده خواهد بود .

يك اينترنت سايت تجاري خوب بايستي براي محصولات و خدماتي كه ارائه ميدهد مطالب عالي و با كيفيت داشته باشد تا مشتريان بتوانند با بازديد از اينترنت وب سايت با دسته تجارت و امكاناتي كه ارائه ميدهيد آشنا شوند .

محتوي يك اينترنت سايت تجاري بايد به ميزان كافي بي نقص و عالي باشد كه مشتريان را جذب كند يك وب وبسايت عالي با تجهيزات بالا بايستي به خوبي بتواند نيازهاي مصرف كننده را برآورده كند .

طراحي سايت در مشهد

مصرف كنندگان با بازديد از اينترنت سايت شما با انوع توليدها مختلف آشنا مي شوند پس مطالب كامل و جامع در زمينه هر فرآورده و نقاط قوت آن اضطراري مي‌باشد تا مشتريان به نيكي با يك كالا آشنا شوند .

داشتن لحاظ سنجي و يا گزيده كه مشتريان و مصرف كنندگان بتوانند در آن ايده ها خويش را در موضوع محصولي بيان نمايند يكي از راه و روش هايي مي‌باشد كه كيفيت يك اينترنت سايت را بالا مي برد مشتريان مي توانند با ابلاغ نظرات خود در موضوع يك فرآورده به تجارت ها هم ياري نمايند تا خوب تر بتوانند نياز مصرف كننده را برطرف كنند .

مدام خوب تر مي باشد از آنچه كه در تجارت خود به آن دست يافتيد و هر آنچه كه سبب پيروزي تجارت شما گرديده ميباشد را نيز در يك بخش جداگانه در اينترنت وب سايت خويش قرار دهيد . به عنوان مثال لوح تقدير و يا اين كه كسب جايگاه نشان دهنده ي بها تجارت و كسب و كار شماست و مشتريان هم علاقمند مي‌باشند تا با اين برد ها را ببينند .

طراحي اپليكيشن در مشهد

همينطور مي‌توانيد از اخبار به روز در مورد صنعت و تجارت خود در وب وب سايت تان به كارگيري كنيد هر خبر ها كه به حوزه ي تجاري شما مرتبط مي‌باشد جذابيت وب سايت تان را عمده مي نمايد .

به كار گيري از تيتر براي هر مقاله و همينطور استعمال از تصاوير جذابيت محتوي يك اينترنت وبسايت را ارتقا مي‌دهد .

عنوانها بايستي به حدي جالب باشند كه خواننده را به سمت خويش بكشانند به كارگيري از تصاوير با كيفيتي كه محصولات را نمايش بدهد و ولي پباده سازي و گرافيك بالا از ديگر مواقعي ميباشد كه كيفيت يك وب وب سايت را ارتقاء ميدهد و سبب ارتقا ميزان مشتريان خواهد شد . 

امتیاز:
بازدید: 18
برچسب:
:
[ 1397/9/5  ] [ ۰۸ ] [ rayap ] [ ]

در دنياي لبريز رونق دنياي مجازي ، رويه اندازي يك وبسايت يا حتي وب لاگ براي ارائه مقالات و توليدها يك عدد از موردها اضطراري و پراهميت است . اشخاص متفاوت حقيقي وواقعي يا شركتي و سازماني براي اينكه بتوانند به مردم كشورشان مطالبي را كه موضوع نيازشان است ارائه نمايند ، مي بايست يك وب سايت عالي و مطلوب و با استانداردهاي روز عالم را برپا كرده تا جوابگوي نياز خود براي كسب درآمد و نياز مخاطبان براي كسب اطلاعات حتمي باشد . 

طراحي سايت در مشهد
در واقع پباده سازي و ايجاد وب وب سايت به افراد قابليت ايجاد فضايي براي تبليغ كسب و عمل خويش و نيز چنين ارائه استعدادها و نگارش هاي خويش را مي دهد و منبعي را براي كسب درآمد ساخت مي نمايد . راه اندازي يك وب سايت فن اي و سزاوار يوزرها مي تواند بعد از آن از مدتي كار به يك منشا درآمد اينترنتي مطلوب براي رئيس آن تبديل شود و اين قضيه صرفا با رعايت يك سري استانداردها و اصول و قوانين در پباده سازي اينترنت سايت ميسر مي شود . 
بنابر اين در اينجا همت كرده ايم تا مفيدترين نكات اصلي در قضيه طراحي يك اينترنت وبسايت رشته اي را بيان كنيم كه اميدوارم براي شما ايده بخش و تاثيرگذار باشد . 
1 - هدف ها و محتواي وب سايت انگيزه حياتي از خط مش اندازي يك اينترنت سايت ، جذب خواننده و يوزرها از طريق موتورهاي جستجو و بك پيوند ها مي‌باشد . در اولِ راه اندازي وبسايت خويش همت فرمائيد هدف ها و سياست كليدي وبسايت خويش را در جهت روش مطالب و مقاله ها ، خدمات و محصول ها و چيزهاي ديگر در مركز كارتان قرار دهيد . اين نكته را هميشه مد نظر داشته باشيد كه در صورتيكه گونه وب سايت و مطالب و پباده سازي وب سايت شما نتواند كاربران را جذب كند و آن ها را مجاب به برگشت به سايتتان و خواندن مقالات شما كند، مطمئن باشيد كه مشتريان و خوانند‌گان بالقوه خودتان را از دست خواهيد بخشيد . پس از همان آغاز گونه سايت و طراحي خوب تارنما و انگيزه حياتي از ارائه مطالب به يوزرها را مدنظر داشته باشيد . 
پباده سازي وب 2 - ساختار و طرح اوليه سايت بهتر است كه در اولِ كار و آن‌گاه از تعيين هدف ها با اهميت تارنما ، يك طرح اوليه يا به قولي اسكچ ( sketch ) وب وب سايت را بر روي يك تكه صفحه رسم فرمائيد تا شيوه چيدمان نخستين سايتتان را پيدا نماييد . در واقع اين فعاليت سبب ساز مي شود تا يك ذهنيت ابتدايي و يك ادراك كلي از ساختار تارنما و طرز قرارگيري عناصر تارنما در كنار هم را به سادگي و سواي پباده سازي بر روي صفحه بياوريد و اين فعاليت شما را در پباده سازي مضاعف راحتتر خواهد كرد و مي توانيد به راحتي ترسيم هاي مختلفي را داشته باشيد تا در غايت به صورت و ساختار دلخواهتان دست پيدا فرمائيد . 

طراحي اپليكيشن در مشهد
طراحي وب 3- استاندارد طراحي وب سايت استفاده از استاندارهاي همگاني جهاني در پباده سازي اينترنت به شما و كاربرانتان ياري مي نمايد تا اطلاعات و مطالب شما با ساختاري درست در تمام مرورگرها بارگذاري گرديده و سناريو داده شوند و يا اين كه وبسايت شما سريعتر در موتورهاي كاوش نظارت و ايندكس شوند . در ابتداي پباده سازي وبسايت خويش اين نكته را مدنظر قرار دهيد كه هنوز هم در جمهوري اسلامي ايران بسياري از اشخاص از اكسپلورر 6 استفاده مي كنند ، گرچه اين ورژن فراوان اندك در عالم استعمال مي شود و در اكنون حاضر با روي عمل آمدن مرورگرهاي پرسرعت مثل فايرفاكس و كروم هنوز هم در كشورمان از اكسپلورر 6 استعمال مي شود و شما مي بايست حتي القدور اين مرورگر را هم براي بار گذاري سايتتان مدنظر قرار دهيد . عملكرد نماييد براي رعايت استاندارها از وب سايت هاي معروف و منشاء هاي داراي اعتبار استعمال و الگوبرداري كنيد . 
پباده سازي وب 4- رنگ آميزي وب سايت آنگاه از در نظر گرفتن طرح اول نياز داريد كه به رنگ آميزي سايت خويش فكر نمائيد . مطرح ترين مزيت و حسن طراحي اينترنت در اينست كه شما در به كارگيري از رنگ هاي متعدد در جهت وصال به يك پباده سازي دلنشين مختار مي باشيد . مي بايست به اين نكته اعتنا نمائيد كه در هنگام انتخاب رنگ ، از پالت رنگ ويژه و ادغام رنگ هايي كه چشمان كاربران را خسته و اذيت نمي نمايد ، استفاده فرماييد . درصورتي كه از رنگ هاي گوناگون و غيرهمگون و آزاردهنده در پباده سازي خودتان به كار گيري كنيد، مطمئنا بازديدكننده را سرعت بالا از سايت خود خارج خواهيد كرد و سايتتان غيرحرفه اي و اذيت كننده شناخته مي شود . 
پباده سازي وب 5- گرافيك و رابط كاربري وب سايت يكي ديگر از فاكتورهاي داراي اهميت در پباده سازي اينترنت وبسايت ، در حيث به چنگ آوردن گرافيك و گونه رابط كاربري مي باشد . با دقت به پرورش روز افزون تارنما هاي متفاوت و ايجاد شدن فضاي رقابتي ، شما بايد در ابتداي عمل نما و ظاهر وبسايت خود را مدنظر قرار دهيد و به اين نكته توجه فرماييد كه ظاهر يك وب سايت نشان دهنده مدل محتوا و ذوق وسليقه مديريت آن وب سايت ميباشد و در شراي سايتي نامرتب و مالامال از عناصر گرافيكي نامربوط به نيز را ايجاد كنيد، مطمئن باشيد يوزرها را از وبسايت خويش بدور خواهيد كرد . هم چنين بايد مطمئن شويد كه رابط كاربري كه با استفاده از رعايت استاندارهاي مطلوب در تارنما خويش ساخت مي نمائيد ، مي تواند كاربران را به بخش هاي متعدد سوق‌دهي نمايد و آنان را مجاب به استعمال از قسمت هاي متعدد تارنما شما كند . 

امتیاز:
بازدید: 23
برچسب:
:
[ 1397/9/3  ] [ ۰۹ ] [ rayap ] [ ]


اين سوال ها و كلي سوال ديگر در اين زمينه وجود دارد كه با رعايت كدام اصول طراحي تارنما مي توانايي يك وب سايت حرفه اي پباده سازي كرد .با مطالعه منابع متفاوت در رابطه با طراحي تارنما موارد زيادي براي پباده سازي وب سايت فن اي مطرح گرديده ميباشد .در اين مطلب 10 خصوصيت وب سايت حرفه اي را چك مي نماييم . براي طراحي وب تارنما رشته اي مي بايست دقت داشته باشيم كه براي چه كاري و با چه هدفي سايت طراحي مي كنيم .اعتنا نكردن به مدل كاربرد و انگيزه اينترنت وبسايت منجر مي شود كه ما نتوانيم طراحي وبسايت فن اي انجام دهيم . 

طراحي سايت در مشهد


10 ويژگي وب وبسايت فن اي : 1- يك طرح و نقشه راه و روش منطقي براي پباده سازي و پياده سازي وب تارنما به شكلي كه كاربر پس از ورود به وب وبسايت به راحتي متوجه عمكرد اينترنت وبسايت و نيز متوجه كاربرد بخش هاي متفاوت آن بشود . داشتن يك طرح و نقشه منش استاندارد در طراحي وبسايت سبب كاربرپسند بودن و امتياز بهتر در سئو اينترنت سايت شما خواهد شد . 
2- سناريو داده ها مهم مربوط به كسب و عمل در قسمت هاي اصلي اينترنت وب سايت : استفاده كننده در وب وبسايت شما به دنبال سرويس ها و يا توليد ها اساسي شما مي باشد . براي همين بايد به استفاده كننده اين داده ها كليدي را در قسمت هاي حياتي وب سايت نمايش دهيم به جاي اين‌كه استفاده كننده را با پيوند هاي مشابه درباره ما و اطلاعات غيرضروري ديگر كلافه كنيم . براي مثال در وب سايت رستوران، كاربر به دنبال منو غذا، فضاي رستوران، ساعات عمل و نشاني رستوران مي گردد و به بخش هاي ديگر اعتنا چنداني ندارد . 
3- در طرا حي سايت داده ها تماس با ما را در دسترس و جلوي ديده استفاده كننده قرار دهيد . هيج چيز بدتر از آن نيست كه استفاده كننده در اينترنت وبسايت شما به دنبال اطلاعات تماس بگردد . در داده ها تماس راه و روش هاي تماسي را در وب سايت قرار دهيد كه هميشه به آن ها پاسخگو باشيد . در صورتيكه تلفن خويش را هرزگاهي از دسترس بيرون مي فرماييد خوب تر است آن را در داده ها تماس اينترنت تارنما قرار ندهيد و صرفا از آدرس اينترنتي استعمال فرمائيد . مسلما از ايميلي به كارگيري نماييد كه براي آن دامنه مي باشد و از ايميل gmail يا اين كه ساير نشاني اينترنتي هاي شخصي به هيچ وجه به كار گيري نكنيد . 
طراحي اپليكيشن در مشهد

4- در طراحي اينترنت وب سايت از لينك دهي مشخص و معلوم و نام هاي واضح براي منوها و لينك و پيوند ها به كار گيري فرمائيد . استعمال از اسم هاي مشخص و استاندارد به استفاده كننده وب وب سايت فن اي شما شم خوبي خواهد بخشيد و او را در گير سردرگمي نخواهد كرد . در لينك دهي كارايي كنيد متن لينك و پيوند معين باشد كه براي ورود به كدام برگه و انجام چه كاري ميباشد . 
5- امنيت يك عدد از كليدي ترين ويژگي هاي وب تارنما رشته اي مي باشد . در طراحي اينترنت سايت كسب و شغل هاي با اهميت به نكات امنيتي اكثر دقت نمائيد .مي توانيد با گذاشتن يك سند امنيت ssl بر روي وب وبسايت خود اعتبار وب وب سايت خود را افزايش دهيد و در سود اعتماد يوزرها را به اينترنت وبسايت حرفه اي خود ارتقا دهيد . 
6- به كار گيري از قابليت انتشار مطالب و سرويس ها اينترنت وب سايت شما در كانال هاي اجتماعي . رسانه هاي اجتماعي نقش مهمي در بازاريابي اينترنتي كسب و فعاليت شما خواهند داشت . پس در پباده سازي وب وبسايت فن اي امكاني را آماده كنيد كه استفاده كننده در رخ تمايل بتواند ورقه مورد نظرش را در كانال اجتماعي دلخواهش به اشتراك بگذارد . 
7- سناريو مناسب وب تارنما شما در تلفن همراه يك عدد از حساس ترين خصوصيت هاي وب تارنما رشته اي مي باشد . طراحي شما بايستي خود را بعد ها نمايشگرهاي مختلف تطبيق دهد تا كليه كاربران بتوانند از اينترنت وبسايت شما استعمال نمايند . 


8- صفحه سوالات همگاني را در وب سايت حرفه اي خود حتما قرار دهيد . هميشه براي كاربران و مشتريان سوالهاي متداول وجود دارااست كه ذهن آنان را مشغول كرده و آن ها را مبتلا استرس مي كند . عمده اين سوال ها دربين يوزرها تكراري و مشخص مي باشد . اين سوال هاي را جمع آوري نماييد و براي آن‌ها جواب هاي مناسب و كوتاه پيدا كرده و در برگه سوالات متداول اينترنت تارنما رشته اي خويش قرار دهيد . 
9- براي وب تارنما فن اي عالي يك ميزبان حرفه اي پيدا فرماييد . حتما به دنبال يك خدمت دهنده ميزباني(هاستينگ) كيفيت عالي و رشته اي باشيد . در تعيين چنين ميزباني به كيفيت خدمت دهي، مقطع بازه پاسخگويي به مشكل ها و در دسترس بودن اعتنا متعددي فرماييد . 
10- لطفا از خصوصيت هاي پايين در طراحي وب وب سايت رشته اي به كارگيري نكنيد . 
- به كار گيري از موسيقي - استفاده از Flash - هر چيزي كه به چهره مداد استارت به پخش يا اجرا نمايد . - داده ها بيش تر مانند نوشته، تصوير و فيلم – به كار گيري از اينها منجر كندي و دوچندان شدن بازه بازه لود صفحه مي شود . 
10 خصوصيت وب تارنما فن اي را با يكديگر تحليل نموديم . درحال حاضر مي توانيد با رعايت نكات بالا در پباده سازي اينترنت تارنما هاي خود، وب سايت فن اي توليد كنيد و مقدار رضايت كاربران و مشتريان وب وب سايت خود را ارتقاء دهيد . 

امتیاز:
بازدید: 24
برچسب:
:
[ 1397/9/1  ] [ ۰۹ ] [ rayap ] [ ]

به چه شكل وبسايت بسازيم؟ براي راه اندازي يك وبسايت تعدادي مولفه اصلي رو نياز داريم . كه يك عدد يكي به تحليل اين مولفه ها مي‌پردازم . سپس استارت مي كنيم به آموزش صفر تا صد رويه اندازي سايت بصورت عملي و رئيس آن با سيستم مدير محتواي وردپرس دامنه يا اين كه دامين (Domain) چيست؟ دامنه يا دامين دقيقا همون نشاني سايت است . به عنوان مثال دامنه تارنما گوگل google .com و دامنه وبسايت كشور وردپرس mihanwp .com هست . اين يك توصيف كلي از domain وبسايت مي باشد و اين دامنه بيان كنده نام وبسايت شما ، حوزه كاري شما يا مليت شما باشه . به تيتر نمونه دامنه هاي .co براي تارنما هاي شركتي و com براي وبسايت هاي ميان المللي ( اما در اوايل براي وب سايت هاي فروشگاهي بكار مي‌رفت ? ) و دامنه هاي ir مختص سرزمين ايران مي باشند . توضيحات بخش اعظم را اينجا بخوانيد . 

طراحي سايت در مشهد
هاست يا ميزباني اينترنت (Host) چيست؟ بخش هاست رو ميتونيم دقيقا به يك فضاي مغازه شباهت بديم . فضاي مغازه دربرگيرنده گوشه و كنار براي همه اجناس و خدماتي ميباشد كه شما به مشتري مغازه سناريو ميديد . هاست نيز دقيقا شامل محتوايي ميباشد كه ميتونيد به بازديدكنندگان وبسايت نمايش بديد . اين محتوا مي تواند شامل متني كه همين شرايط فعلي داريد مطالعه ميفرماييد باشه يا چهره‌اي كه ابتداي همين مطلب ديديد و يا اين كه فيلمي كه در تارنما ما مشاهده خواهيد كرد . 
اين اطلاعات روي هارد يك كامپيوتر حاذق كه هميشه به اينترنت متصل مي‌باشد و مدام شفاف هست قرار دارند و ما با به كار گيري از دامنه ميتوانيم به اين اطلاعات دسترسي داشته باشيم . (اينقدر ساده و روون اين رو توضيح دادم كه خودمم روشن‌تر شدم 🙂 ) خب هم اكنون دو دسته هاست داريم . هاست ويندوزي و لينوكسي كه اينجا عمده در موردش توضيح داديم . البته پيشين از ادامه فعاليت بهتره بصورت عملي يادگرفتن خريد هاست و دامنه رو ببينيد: نمايشگر ويديو 00:00 23:11 

طراحي اپليكيشن در مشهد

سيستم مدير محتوا يا اين كه CMS چيست؟ براي روش اندازي وب سايت مي تونيد بوسيله قابل انعطاف افزار هاي مختلفي سايت خودتون رو خط مش اندازي نمائيد . در علم پباده سازي و راه اندازي وبسايت براي پياده سازي يك تارنما بايستي كد هايي نوشته مي شد . به عنوان مثال در زبان html براي اين كه يك تصوير در يك صفحه اينترنت قرار دهيم مي بايست كد  را در كد هاي آن صفحه قرار ميداديم . خب اين فعاليت رو با قابل انعطاف افزار هاي متفاوت مثل dream viewer يا اين كه نرم افزار frontpage مي‌شد انجام اعطا كرد البته براي مدير يك شركت يا اين كه يك بنگاه دار اصلا اين عمل جالبي نبود كه با اين كد ها و نرم افزار ها راز و كله بزنن و يا اين كه بد خيس از اون نميشد براي درج يك مطلب يا فرآورده يا خبر جديد يك برگه غيروابسته پباده سازي و كد نويسي كرد . اين شد كه cms ها يا سيستم هاي رئيس محتوا وارد ميدان وب شدند . 
html CMS مخفف content management system است كه همون مفهوم مدير محتوا رو ميرسونه . در CMS ها داده ها از يك ديتابيس خوانده گرديده و با اجراي كد ها و تجزيه بررسي داده ها طي يكسري صدم ثانيه ، اين داده ها در معرض رويت كرد بازديدكننده قرار داده خواهد شد . 
سيستم مديريت محتوا يا اين كه Content Management System به شما اذن مدير اطلاعات و فايل‌هاي وبسايت و انجام تغييرات و محتواي وبسايت از شيوه يك پنل معمولي و اما پارسي را مي دهد . پس سيستم هاي مدير محتوا عملا سايت شما را دايناميك ميكنند . راستي فراموش كردم بگم كه دو نوع وب سايت داريم . استاتيك و دايناميك . در حالتي كه مي خواهيد تفاوت دربين سايت‌هاي استاتيك و دايناميك رو بدونيد اين ويدئو رو مسلما ملاحظه كنيد . 
يه خاطره: اوايل كارم چون با سيستم وردپرس آشنا نشده بودم يك وبسايتي خط مش اندازي كردم كه براي قرار دادن مطالب تازه هر بار قالب رو توي قابل انعطاف افزار dreamweaver باز مي كردم و كد هاي قالب رو تغيير و تحول مي دادم . چون فراگيري جامع و جامعي نظير عصر آموزش وردپرس از آغاز تا انتها نبود٬ نمي دونستم كه دقيقا مي بايست چه كاري انجام بدم . البته شما همين شرايط فعلي زيرا مضمون‌ سيستم مدير محتوا رو ادراك كرديد پس ديگه نيازي نمي باشد هر توشه قالب سايتتون رو تغيير‌و تحول بديد مثل من! . پس همين الان بريم سراغ وردپرس و اينكه وردپرس چيست؟

امتیاز:
بازدید: 20
برچسب:
:
[ 1397/8/30  ] [ ۰۹ ] [ rayap ] [ ]
صرفا هنرمندان و طراحان اهميت حقيقي فرضيه رنگ را مي دانند . رنگ ها و تركيب آنها تأثير خاصي در ديده تماشاچي گذاشته و مي توانند منجر توليد پاسخ هاي احساساتي متفاوتي در فرد شوند . 
 
فرضيه رنگ ها از پيشين توجه محققان و هنرمندان متعددي را به خود جلب كرده ميباشد و موضوعات متفاوتي را مشتمل بر مي شود . 
بعضا از ضوابط اوليه فرضيه به سال ۱۴۳۵ بر مي گردند، يعني زماني كه انقلابي ايتاليايي، لئون باتيستا آلبري نوشت : 
با مخلوط كردن رنگ ها مي بضاعت و توان رنگ هاي تازه توليد اما تنها چهار رنگ حقيقي وجود دارا هستند – دقيقا نظير چهار عنصر طبيعت . ولي همين چهار رنگ مي بضاعت تعداد بي شماري رنگ ساخت نمايند . 
قرمز‌رنگ رنگ حريق است، آبي‌رنگ رنگ هواست، سبز رنگ طبيعت هست و سياه و خاكستري رنگ زمين 
لئون 
باتيستا آلبري 
و فرضيه پردازان بعدي مانند داوينچي و نيوتون نيز ثابت كرده اند سه رنگ كليدي قرمز، زرد و آبي‌رنگ هستند . فرضيه رنگ هاي مدرن بوسيله هنرمند آمريكايي آلبرت مانسل در آخرها قرن نوزدهم توصيه شد . در اين فرضيه به جاي در حيث تصاحب كردن سه رنگ اصلي، مفهوم فضاي رنگ ها سفارش گرديد كه در واقع خصوصيات ظاهر، قيمت و خلوط رنگ بودند . پژوهش ها هلمنولتز، مكسول و هرنينگ نيز از فرضيه مانسل حمايت مي كردند . چهارچوب سه بعدي او شالوده دانش رنگ ها در روانشناسي مي باشد . 
در دهه هاي قبلي فرضيه رنگ ديجيتال هم سفارش گرديده ميباشد . فرضيه پردازان، طراحان و بسط دهندگان وب در همت مي‌باشند تا مشخص و معلوم نمايند رنگ ها چه احساسات و معنايي را در پلتفورم هاي ديجيتال به بينندگان انتقال مي دهند . 
 
فرضيه 
رنگ ها چه ربطي به طراحي صفحه لندينگ شما دارد؟ هم اكنون در عصر ديجيتال اشخاص بيشتري به فرضيه رنگ ها اهميت مي دهند . هنگامي مشتريان از وب وب سايت شما ديدن مي كنند معمولا طي چند ثانيه تصميم مي گيرند كه از سايت شما خوششان مي آيد يا خير . 
 
براي همين ميباشد كه كاغذ لندينگ جذاب براي موفقيت اينترنتي مهم مي باشند . 
در صورتي‌كه نتوانيد زياد سريع جلب توجه نمائيد و احساس اعتماد بازديدكنندگان را جلب كنيد به احتمال بسيار ديگر غالب نخواهيد شد چنين تأثيري در آن‌ها بگذاريد . 
 
فرضيه 
رنگ ها به دو منش در پباده سازي ورقه لندينگ پيروز تأثير گذار است: تركيبات 
رنگ متضاد و امكان خوانده شدن مطالب ارتباطات 
رنگي رواني با استفاده از اين دو راه و روش و صرف مدت براي گزينش تركيبات رنگ هدفمند مي توانيد برگه اي موثرتر داشته باشيد تا اين‌كه تنها رنگ هايي را تعيين فرمائيد كه تفكر مي فرماييد قشنگ‌تر ميباشند . اين فعاليت باعث مي شود بازديدكنندگان ورقه لندينگ شما در يك سري ثانيه نخستين به سمت شما جذب گرديده و اشخاص بيشتري بعد از ديدن وبسايت به ليست مشتريان شما اضافه شوند . بنابراين برگه لندينگ ديدني مي تواند با رنگهايي خوب تر سبب ارتقاء فروش شما گردد و به تجارت شما امداد هاي سزاوار اي كند . 
 
تعيين 
رنگ ها چه پيامي را به بازديدكنندگان مي رساند؟ بسيار داراي اهميت مي باشد كه در بازه طراحي برگه لندينگ روانشناسي رنگ ها را نيز در حيث بگيريد . در صورتيكه به معناي رنگ هاي تعيين شده نگاه كنيد، مي فهميد كه مخلوط رنگ هاي وبسايت شما چه پيامي را به بازديدكنندگان انتقال مي دهد . ممكن ميباشد رنگ هاي تعيين شده حتي معنايي را منتقل نمايند كه شما قصد انتقال آن را نداشته باشيد . 
 
رنگها 
احساسات متفاوتي ايجاد مي نمايند رنگها 
احساسات متفاوتي ساخت مي نمايند آبي‌رنگ نشان دهنده اعتماد، تعهد و صداقت است . همين طور اين رنگ مفاهيم رابطه بر قرار كردن، منطق و جذابيت را هم منتقل مي كند . 
 
زردرنگ نماينده جواني، و خوش بيني است كه لحاظ اشخاص را به خود جلب مي نمايد . اين رنگ مفاهيم احساسات، اعتماد به نفس، خلاقيت و صلح را نيز منتقل مي كند . 
 
قرمز‌رنگ رنگي زياد فيزيكي ميباشد كه منجر افزايش ضربان قلب و برانگيختن اشخاص مي شود . مفاهيم انرژي، شجاعت، قدرت، هيجان و به نبرد طلبيدن را مي توان با اين رنگ منتقل كرد . يكي از مفاهيم اصلي اين رنگ گرماست . 
 
سبز معمولا رنگ گنج مي باشد . اين رنگ باعث ايجاد آرامش گرديده و ديده به راحتي آن را پردازش مي نمايد . اين رنگ منجر ارتقاي حس تعادل، سلامت، طراوت و بهبود مي شود و معمولا با محفظه زيست در ارتباط ميباشد . 
 
نارنجي رنگ رنگي به نسبت وحشتناك و فعال مي‌باشد كه هشدار مي دهد . اين رنگ با مفاهيم تفريح، گرما، شوق واشتياق و امنيت در ارتباط هست . 
 
صورتي رنگي مي باشد كه عموما زنانه و احساسي در لحاظ گرفته مي شود . مفاهيم عشق، گرما، مراقبت، آسايش و احساسات جنسي در اين رنگ قرار دارا هستند . 
 
بنفش رنگ آرام بخش مي باشد كه موادسازنده خل وچل را در خود جاي داده ميباشد . اين رنگ با مفاهيم تجمل، ديد، كيفيت و واقعيت در ارتباط مي باشد . 
 
سياه رنگي حاذق مي‌باشد كه نرمي، پيچيدگي و اثربخشي را منتقل مي كند . 
 
درحال حاضر كه مفاهيم با اهميت رنگ هايي كه عمده استعمال مي شوند را ياد گرفته ايد خوبتر هست انديشه نمائيد چطور مي بضاعت و توان از اين رنگ ها به صورت مفيد در طراحي صفحه لندينگ به كار گيري كرد . نخستين مي بايست مشخص نمائيد چه پيامي را مي خواهيد در لندينگ پيج خود جاي داده و آن گاه رنگ هايي را تعيين نماييد كه اين مفاهيم را منتقل مي كنند . بعد از آن از اين‌كه پيام هاي خويش را مشخص و معلوم كرديد مشاهده كنيد كدام رنگ اكثر مي تواند رفلكس دهنده هدف ها شما باشد . اين رنگها بايستي در طراحي صفحه لندينگ شما بكار گرفته شوند . براي نمونه در صورتي‌كه مي خواهيد حس امنيت و هشدار، و زنانگي را افزايش دهيد، رنگ هاي مشكي و صورتي مي توانند انتخاب هاي مناسبي براي شما باشند . درصورتي كه هنوز مطمئن نيستند كدام مفاهيم بايستي انتقال داده شوند مي توانيد از يك روش حل زياد موثر استفاده نماييد . براي حل اين موضوع پباده سازي كلي كاغذ لندينگ خويش را انجام دهيد ولي آن را رنگ آميزي نكنيد . بعد از آن با به كار گيري از رنگ هاي متفاوت چند اسكن از صفحه لندينگ ساخته و اين صفحه ها را با هم مقايسه فرماييد . مي توانيد در مقايسه مي توانيد از بقيه افراد بخواهيد كه چه پيام هايي را از صفحه هاي لندينگ متفاوت شما اخذ مي كنيد . آنگاه از شنيدن نظر بقيه افراد متعجب مي گرديد كه پاسخ ها چقدر با هم مختلف هستند . 
 
رنگ 
ها چطور سبب ساز ارتقاي قابليت و امكان خوانده شدن مطلب مي شوند؟ اهميت دادن به روانشناسي رنگ ها در پباده سازي تارنما ها حائز اهميت مي‌باشد البته مي بايست روءيت كرد كه تعيين رنگ ها چه تأثيري بر توانايي خوانده شدن مطالب تارنما مي گذارد . معمولا هنگامي اكثر مي بضاعت مطالب را خواند كه رنگ هاي پيش زمينه كنتراس بيشتري دارند . 
( براي مثال سياه بر روي سفيد) ورقه لندينگ مي بايست آن قدر موءثر طراحي گرديده باشد كه فرد بازديد كننده بتواند سريعا محتواي وبسايت را ديده و به آساني آن ها را فهم نمايد . براي اطمينان از ايجاد چنين تأثيري در كاغذ بايستي رنگ هاي پيش قضيه زيادي را آزمون كرد و رنگ نوشته ها را طوري پباده سازي كرد كه كامل كننده نيز باشند . هميشه مغايرت تاثير گذار نميباشد . 
يك عدد از راه و روش هاي معمولي براي پيدا كردن تضادومغايرت در رنگ ها استفاده از چرخه رنگ ها ست . چرخه رنگ ها در فرضيه رنگ ها اهميت زيادي دارااست و ابزار آنلاين زيادي وجود دارا هستند كه به تشخيص آنان كمك مي كنند . 
نگاهي به مثال هاي تحت بياندازيد تا بهفميد چطور مي بضاعت و توان از فرضيه رنگ ها به كار گيري كرد . 
 
 
وب وبسايت كوكاكولا 
اينترنت 
وبسايت كوكا كولا وب 
سايت كوكا كولا كوكاكولا ممكن است شناخته ترين برند جهان محسوب مي شود . سالهاست كه طراحان اين شركت از تركيب رنگ هاي كلاسيك سپيد و قرمز رنگ به كارگيري مي نمايند و روانشناسي رنگ مضاعف موفقي دارند . نه تنها رنگ ها كنتراس عاليي دارا‌هستند كه باعث ساخت توانايي خوانده شدن مطالب مي شود بلكه قرمز شفاف سبب ساز ارتقاي شم صميميت كوكاكولا گرديده و مفاهيمي مانند انرژي، شجاعت، هيجان و توان را هم منتقل مي كند . 
 
وب 
تارنما پاپ سروي 
پاپ 
سروي پاپ 
سروي برگه لندينگ پاپ سروي از رنگ هاي آبي‌رنگ و سفيد تشكيل مي شود . مثل كوكاكولا اين موضوع هم از مخلوط رنگ هاي كلاسيكي به كار گيري كرده ميباشد كه سبب سهل وآسان خوانده شدن مطالب مي شود . البته در اين تارنما از فونت هاي برجسته به كارگيري گرديده هست تا معني برند قوي را انتقال دهد . زماني بازديد كنندگان وب سايت از اين ورقه آبي رنگ ديدن مي كنند حس اعتماد، منطق و رابطه مي نمايند . 
 
وب 
وب سايت اپل 
اينترنت 
وبسايت اپل وب 
تارنما اپل اپل با به كارگيري از رنگ هاي ساده تأثير قابل توجهي در بازديد كنندگان مي گذارد . تضاد رنگ هاي سپيد و سايه ها سبب ساز مي شود مطالب به راحتي خوانده شوند و اين شم را منتقل مي كند كه هر كسي مي تواند به اين مارك دسترسي داشته باشد . موضوع رنگ ها سپيد است اما اعمال يه خرده رنگ سياه ضعيف سبب ساز مي شود بازديدكنندگان حس قدرت، ظرافت، پيچيدگي و اثربخشي اپل را شعور نمايند . 
 
در مدت طراحي صفحه لندينگ مي توانيد از بي نهايت مخلوط رنگي استعمال فرمائيد . درصورتي كه به خير از رنگ ها استفاده كنيد، مي توانيد مشتريان يا اين كه هواداران زيادي را به سمت خويش جلب فرماييد . ولي در حالتي كه به صدق از رنگ ها استفاده نكنيد پيام هايي منگ كننده را منتقل مي كنيد كه سبب كاهش توان شما در ارتقاي برند مي شود . 
 
در صورتي‌كه مي خواهيد از فرضيه رنگ ها به نفع خويش به كار گيري كنيد، مي بايست به توجه اين فرضيه را مطالعه كرد و به صورت هدفمند از رنگ ها استعمال نماييد . در تعيين رنگ ها مسلما به بضاعت خوانده شدن و روانشناسي رنگ ها اعتنا كنيد . همين دو زمينه منجر مي شوند برگه فرود ديدني و چيره داشته باشيد كه بازديد كنندگان را به شما وابسته مي نمايد . بازاريابي بسيار گرانقدر و زياد جالب مي‌باشد . در شراي علاقه منديد مطالب ما پيرامون بازاريابي اينترنتي را ادامه دهيد . 
امتیاز:
بازدید: 21
برچسب:
:
[ 1397/8/28  ] [ ۰۷ ] [ rayap ] [ ]

رنگ ها يك عدد از مهم ترين مسائلي هست كه در هنگام توليد يك اينترنت سايت مي بايست آن را در حيث گرفت . رنگ ها مي توانند بر روي نحوه مشاهده كاربران تاثير بگذارد . 
مي بايست موارد ذيل را در هنگام تعيين رنگ بندي در لحاظ بگيريد: 
مخاطبان . 
چه اشخاصي مخاطبان اينجانب مي‌باشند و چه رنگي با فرهنگ وتمدن و جغرافياي آنان در ارتباط است؟ 
جذابيت . 
آيا اين رنگ وب تارنما اينجانب را جذاب مي كند؟ 
احساسات . 
آيا رنگ ها احساسات مثبت و منفي را ايجاد مي كند؟ 
در‌صورتي‌كه شما مطمئن نيستيد كه از چه رنگي مي خواهيد به كار گيري كنيد ، توصيه مي شود كه مطلب تحت را بخوانيد .

روش 
تعيين رنگ بندي مطلوب براي وب تارنما شما تعيين يك طرح رنگ بندي مناسب براي وب وبسايت شما ممكن است فعاليت مشقت به حيث رسد . به خصوص در حالتي كه شما در مورد قابليت هاي هماهنگي خويش اطمينان نداريد و يا اين كه شم مي نماييد يك طراح ماهر نيستيد .

فكركنيد 
كه مشتري شما كمي كوررنگي دارد ، هم اكنون بايستي چه عمل كنيد؟ 
چه 
رنگي را براي وب وب سايت خويش و براي علامت و لوگو استعمال كنيد؟ 
آيا 
مي دانيد كه به چه شكل بايستي رنگ هاي تكميلي را با هم تركيب كنيد؟ 
براي 
كدام بخش از وب وبسايت بايستي از چه رنگ هايي به كار گيري كنيد؟ 
كارايي نماييد از مخلوط هاي مطلوب در رنگ بندي اينترنت سايت به كارگيري كنيد . در شراي از بعضي رنگ ها در طراحي وب تارنما خويش اجتناب كنيد ممكن ميباشد وب سايت زيبا به لحاظ نيايد و نا آرزو كننده باشد همينطور در حالتي كه از برخي رنگ ها هم بيش از حد به كار گيري نمائيد گشوده نيز ظواهر اينترنت سايت نا اميد كننده و غير جذاب باشد كه هر دو مي تواند سبب ساز شود كه مشتريان شما گريزو فرار نمايند .

علاوه بر گزينش قالب مناسب شما بايستي بتوانيد كه رنگ بندي مناسب را هم در طراحي تارنما خود داشته باشيد . يادگيري طريق انتخاب رنگ مطلوب در وب وب سايت ، يك عدد از مهم ترين بحران هايي مي باشد كه هر صاحب وب سايتي مي تواند داشته باشد . به خصوص در شراي كسي صلاحيت گزينش رنگ هاي مطلوب را نداشته باشد .

هنگامي كه مي خواهيد سايتي جالب طراحي فرماييد ، به كارگيري از رنگ ها مي تواند تاثير به سزايي در آن داشته باشد . 
بنابراين ما در اينجا به چهره قدم به قدم شما را ارشاد مي كنيم: 
1 . رنگ مطلوب براي اينترنت تارنما و اسم تجاري خويش به كار گيري فرمائيد .

2 . تركيب رنگ هاي كامل كننده را براي ايجا درباره ي رنگ هاي كامل در وب تارنما خود استفاده كنيد .

3 . يك رنگ پس مورد مناسب براي وب سايت خويش گزينش نماييد .

4 . به كارگيري از رنگ هاي مطلوب در مكان هاي درست در وب وبسايت خويش .

چگونه 
رنگ ها مي توانند اينترنت وب سايت شما و نام‌و‌نشان اسم تجاري شما را بهبود ببخشند؟ براي 
مثال، زماني كه مي خواهيد به كوكاكولا انديشه نماييد اولين چيزي كه به نظرتان مي برسد چيست؟ 
خوب ممكن ميباشد يك قوطي نوشابه پر از يخ به نظرتان رسد . آن‌گاه يك تصوير از نشانه قرمز‌رنگ كوكاكولا به نظرتان بيايد . هر شخصي كه به كوكاكولا فكر كند، ممكن مي‌باشد رنگ قرمز‌رنگ به لحاظ او بيايد .

آيا 
شما تامل مي كنيد، كوكاكولا به فيس تصادفي رنگ قرمز رنگ را براي اسم تجاري خويش تعيين كرده است؟ 
رنگ 
قرمز رنگ دو انگيزه كليدي دارد: 
· رنگ قرمز رنگ آتشي است و منجر مي شود كه از رقباي خود در قفسه هاي فروشگاه متمايز شود .

· هر رنگي داراي احساسات مختلفي مي باشد كه به آنان وابسته مي‌باشند . زماني كه مردمان رنگ قرمز‌رنگ را مي بينند، پاسخ هاي احساساتي نظير هيجان، جسارت، عشق و شور را در ذهن آن‌ها به وجود مي آورد . اين دقيقا به عبارتي احساساتي است كه كوكاكولا مي خواهد در شما به وجود بيايد .

وقتي كه شما رنگي را براي وب تارنما خود و يا براي نام تجاري خويش تعيين مي كنيد، تاثير آن بر ذهن مشتري خيلي عمده از آن چيزي مي باشد كه شما تاءمل مي كنيد . رنگ ها مي توانند سبب شوند كه نام تجاري شما در ذهن مشتري بماند و يا آن را فراموش نمايد .

شرايط فعلي شما مي بايست تفكر كنيد كه "واي رنگ ها جادو مي كنند، پس چرا مردم از آن‌ها به نفع خود به كار گيري نمي كنند؟ " زيرا بخش اعظم مردمان نمي دانند كه به چه شكل از آن استفاده نمايند ."

بدين ترتيب در بخش بعدي ما به شما سه سطح ساده كه مي توانيد براي استارت به كار گيري از رنگ ها در وب سايت خود داشته باشيد را نشان خوا هيم اعطا كرد .

سه 
تراز به كارگيري از رنگ ها به روش صحيح در وب سايت شما در 
هنگام طراحي وب وب سايت شما سه رنگ مهم وجود دارد: 
1 . 
گزينش رنگ برنده به عنوان رنگ اسم تجاري شما 
2 . 
انتخاب يك يا دو رنگ ديگر براي ساخت طرح رنگي براي وب وبسايت شما 
3 . 
گزينش يك رنگ پس قضيه براي تكميل پباده سازي شما 
گزينش 
رنگ برنده اينترنت سايت رنگ غالب، رنگ حساس اينترنت تارنما و اسم تجاري شما هست مثل رنگ قرمز براي كوكاكولا . اين رنگ سبب ساز مي شود كه هنگامي كه مردم به اينترنت تارنما شما مي آيند حس خاصي نسبت به آن رنگ داشته باشند . زماني كه براي اولين توشه كسي به وب وبسايت شما مي آيد اولين چيزي كه مي بيند رنگ غالب وب وبسايت شما است .

در حالتي كه لوگو داريد ، مطمئن شويد كه رنگ برنده وب سايت شما همان رنگ لوگوي شما باشد . در حالتي كه در موضوع لوگو خود مطمئن نيستيد و يا لوگو نداريد آغاز يك لوگو بسازيد .

با 
اين حالا ، در صورتيكه هنوز نيز در مورد رنگ موفق وب وب سايت خويش اطمينان نداريد در اينجا ارشاد هايي كرده ايم: 
مضمون‌ 
رنگ ها : شيوه انتخاب رنگ مطلوب براي وب تارنما شما كمپاني هاي گرانقدر رنگ اسم تجاري خويش را به فيس تصادفي گزينش نمي كنند . اين استراتژي به تيتر چكيده از طرح هاي بازاريابي مسئله استعمال قرار مي گيرد .

رنگ هاي گوناگون توانايي جذب اشكال متعدد خريداران را دارند و حتي مي تواند رفتارهاي مصرف كننده را تغيير‌و تحول دهد . شما همينطور مي توانيد از رنگ ها به نفع خويش به كار گيري نماييد تا بتوانيد مدل مشتري قضيه حيث خود را جذب فرمائيد .

نحوه 
به كارگيري از رنگ غالب در اينترنت تارنما شما حالا كه رنگ برنده داريد مي خواهيد كه رنگ ها را در مكان مناسب وب تارنما خويش به كار گيري كنيد . رنگ ها دقت زيادي به خويش جلب مي كنند بنابراين شما بايد بدانيد كه در كجا و به چه شكل آن را استعمال نماييد .

اين 
يك قاعده كلي است: 
از رنگ موفق خويش در تعداد محدودي از مكان هايي كه مي خواهيد قضيه اعتنا بازديدكنندگانتان باشد، به كارگيري نمائيد . يا از رنگ هاي چيره براي دكمه هاي مختص مانند شماره تماس ، فرم تماس، تصويب نام و غيره .

اساسا، رنگ چيره شما مي بايست در پر رنگ ترين جايي كه مشتريان مي بينند، قرار بگيرد .

رنگ 
تكميلي خويش را تعيين كنيد اينكه فقط در كل وب تارنما شما از يك رنگ به كار گيري فرمائيد فراوان خسته كننده مي‌باشد . براي طراحي ديدني ، شما نياز به رنگ هاي كامل كننده داريد . اكثري از مردمان از تركيب كردن رنگ ها مي ترسند .

روش 
به كارگيري از يك ابزار تطبيق رنگ براي ياري به رنگ هاي مكمل هنگامي كه شما رنگ هاي پيروز خود را تعيين مي كنيد خوبتر ميباشد كه رنگ هاي تكميل كننده خويش را هم با توجه به رنگ برنده گزينش كنيد .

شيوه 
به كارگيري از رنگ هاي تكميل كننده در اينترنت سايتتان حال كه رنگ هاي تكميل كننده خود را داريد مي توانيد از آن ها در پررنگ كردن داده ها ثانويه در صفحه هاي وب وب سايت خويش به كار گيري فرماييد .

به تيتر نمونه آنان ممكن است پايين نويس، دكمه هاي ثانويه، باكس اطلاعات و غيره باشند .

رنگ 
پس قضيه اينترنت تارنما خويش را انتخاب كنيد آيا تا به درحال حاضر تجربه نگارگري كردن يك منزل را داريد؟ اگر داريد ، مي دانيد كه براي ديوارها بايستي رنگ پيدا كرد . رنگ ديوارها مي بايست به مقدار كافي تسكين دهنده باشد تا به شما حس وقار دهد، در عين حالا نمي خواهيد كه رنگ خيلي خسته كننده باشد . انتخاب يك رنگ پس موضوع فراوان شبيه به تعيين رنگ براي ديوارها مي‌باشد .

شما مي خواهيد، بازديدكنندگان ، به راحتي بتوانند تارنما شما را ببينند . شما نمي خواهيد بازديدكنندگان را آزار دهيد . بلكه مي خواهيد بازديدكنندگان را جذب فرمائيد .

شيوه 
گزينش رنگ پس موضوع مناسب به تيتر مثال براي يك فروشگاه خرده فروشي پوشاك، مي خواهيد از رنگ هاي تند به كار گيري نماييد كه توجه مشتريان را بيشتر جلب كند . شما مي خواهيد رنگ قفسه ها را طوري تهيه و تنظيم فرمائيد كه با قفسه ها جوري ست باشد كه مشتريان فورا پس از اين كه وارد فروشگاه شدند ، اعتنا شان به قفسه ها جلب شود .

در مقابل، احتمالا شما منزل اي در محلي خلوت داشته باشيد كه دوست داشته باشيد تعطيلات به آنجا برويد و در آن استراحت فرمائيد و در آنجا وقار داشته باشيد . شما مي خواهيد از رنگ هايي استعمال فرماييد كه آهسته و ادب بخش باشد . بنابراين از مخلوط رنگ هاي ملايم و آهسته به كار گيري مي نمائيد .

رنگ پس زمينه وب وب سايت شما ، به آنچه كه بازديدكنندگان شما بر روي آن تمركز مي نمايند بستگي دارااست .

نگران نباشيد، رنگي كه به عنوان پس موضوع انتخاب مي كنيد، به طور كامل به هدف شما بستگي دارااست .

وب 
وب سايت هاي اطلاعاتي و وب وبسايت هاي تجارت الكترونيك آيا تا به حال متوجه شده ايد كه اكثر وب سايت هاي داده ها و يا وب وب سايت هاي تجارت الكترونيك معمولا از رنگ هاي سپيد يا اين كه رنگ هاي پس قضيه استفاده مي كنند؟ اين فعاليت به اين برهان است كه انگيزه اين مدل وب وب سايت ها تبليغ ايده و يا اين كه جنس مي‌باشد .

مهمتر از طراحي وب تمركز بر روي محتوا و توليد ها است . رنگ پس مورد صرفا براي امداد كردن به اينكه محتواي شما بهتر ديده شود . بهترين طرح رنگي براي استفاده در اينترنت تارنما هاي اطلاعاتي و تجارت الكترونيك يك موضوع سپيد و يا روشن است كه داراي رنگ هاي پر رنگ و يا اين كه مكمل باشد .

طراحي اپليكيشن در مشهد

اينترنت 
سايت هاي شركتي / تجاري اينترنت تارنما هاي تجاري معمولا دو انگيزه دارد: ارتقاء مارك و يا اين كه ارتقاء خدمات آن .

بسته به اين كه انگيزه شما چه باشد تركيب رنگ بندي متفاوت خواهد بود .

ارتقاء 
برند وقتي كه مي خواهيد يك نام‌و‌نشان كاركشته براي اسم تجاري توليد كنيد، بايد از رنگ هاي غالب براي نام تجاري و يا پس زمينه خويش استعمال نماييد (مانند مثالي كه براي كوكاكولا زديم) . هنگامي كه از تنوع رنگ هاي براي رنگ قالب اينترنت وب سايت و يا اين كه اسم تجاري خود به كار گيري مي كنيم، مي توانيد با اين فعاليت اسم تجاري خويش را در ذهن مشتريانتان به خاطره ماندني خيس فرمائيد .

ارتقاء 
خدمات در‌صورتي‌كه مي خواهيد براي سرويس ها خود به عنواني ارزشي براي كسب و عمل خويش استفاده كنيد، استعمال از رنگ هاي روشن و يا اين كه رنگ هاي ملايم براي پس مسئله پيشنهاد مي شود .

صحيح مانند محتواي وب وب سايت هاي تجارت الكترونيك، شما نمي خواهيد كه رنگ پس مسئله كه تعيين مي كنيد، دور از محتواي شما باشد . بدين ترتيب رنگ پس زمينه بايد بتواند با محتوا رابطه برقرار نمايد .

با انتخاب يك پس موضوع خنثي يا اين كه سفيد، محتواي شما به طور ارگانيك جلب دقت بيشتري خواهد كرد .

اينترنت 
تارنما هاي شيك و ايده پرداز بيشتر جالب هستند براي اينترنت وب سايت هاي مسئله استفاده در مد، طراحي، رستوران، زيبايي و صنايع ، اكثر اينجور اينترنت وب سايت ها زمينه به كار گيري قرار مي گيرند . حقيقتا هيچ قاعده اي در مورد اين‌كه از چه تصاويري به كارگيري مي نماييد وجود ندارد . شما مي توانيد نوار منو مشكي را براي نمايش به كارگيري نماييد . يا مي توانيد از تمام رنگ هاي رنگين كمان براي ايجاد تصاوير الهام بخش براي پس زمينه به كار گيري فرماييد .

وقتي كه شك و ترديد داريد از رنگ سپيد يا اين كه خاكستري براي رنگ پس مورد به كارگيري نماييد . در حالي كه اين رنگ ها ممكن مي‌باشد رنگ هاي الهام بخش باشند و محتواي شما خواهد درخشيد .

فيض 
گيري تعيين رنگ مناسب براي وب وبسايت شما نبايد از روي حس و يا بر شالوده رنگ دلخواه شما باشد . يك طراح اينترنت تارنما خوب، مدام مي بايست نخستين مخاطبان خود را مد حيث قرار دهد . رنگ و پباده سازي را انتخاب نمائيد كه براي مخاطبان شما جذابيت داشته باشد . بدين ترتيب با اين عمل شما مي توانيد از مخاطبان خويش پيشي بگيريد .

تعيين رنگ هاي طرح بندي نبايد تصادفي باشد . در عوض بايد بر پايه تيم اي از فعاليت هاي سازمان دهي گرديده باشد تا بتواند شما را به هدف ها خود برساند .

با پيروي از 3 تراز بالا، مي توانيد يك تركيب رنگ بندي خوب را در وبسايت خود ساخت نماييد .

يكسري 
ابزار مناسب براي گزينش رنگ طرح بندي وب سايت مديريت رنگ ها بايستي به تيتر چكيده طلاق ناپذير از پباده سازي شما باشد . يك طرح مناسب براي وب وبسايت نام و نشان آن را شكل مي دهد . بنابراين نبايد در انتخاب آن شتاب نماييد . در زير يكسري ابزار آنلاين براي ياري كردن به شما در رابطه با پباده سازي اينترنت وبسايت گفته گرديده ميباشد .

ابزارهاي 
آنلاين ابزارهاي بدون پول آنلاين براي رنگ بندي در وب وجود دارد .

Color 
Scheme Designer به شما اين قابليت و امكان را مي دهد تا بتوانيد طرح هاي رنگي ساخت فرمائيد و آن گاه آن را در يك ورقه اينترنت به سناريو بگذاريد . اين ابزار ها داراي خصوصيت هاي متفاوتي ميباشند . براي شروع رنگ آنها در بالاي چرخ رنگ قرار مي گيرد تا شما متوجه گرديد كه رنگ بر روي چرخ تهيه شده است . آن‌ها همينطور دارنده يك پالت بزرگتر براي پيش نمايش، طرح رنگ خويش و رديف افقي مي باشند .

اين ابزار يك رابط كاربري خوشگل مي‌باشد كه به شما امداد مي كند رنگ هاي خوشگل را در عرض تعدادي ثانيه ايجاد نمائيد .

طراحي سايت در مشهد

Kuler 
اين ابزار يك عدد از بهترين ابزارهاي آنلاين ساخت رنگ است . شما مي توانيد رنگ هاي گوناگون را كه از قبلي ساخته گرديده اند با نيز ادغام فرماييد . همينطور اين ابزار به ادوبه دسترسي دارااست ، براين اساس هميشه در دسترس ميباشد . همچنين يك برنامه air و يك ويجت دارد .

Colour 
Lovers يك جامعه آنلاين كه در آن مي توانيد طرح هاي رنگي توليد كنيد، به اشتراك بگذاريد و مرور نماييد .

Pictaculous 
اين ابزار يك ابزار رايگان و خوب مي باشد . به سادگي مي توانيد يك تصوير را آپلود فرمائيد و به فيس اتومات يك طرح رنگي به آن اضافه نماييد .

Color 
Spire يك رابط كاربري معمولي تر مي باشد كه به شما كمك مي كند تا رنگ ها را توليد نماييد .

Daily 
Color Scheme اين ابزار هر روز طرح رنگي برجسته اي را به ارمغان مي آورد .

Instant 
Color Schemes در‌صورتي‌كه چه رابط كاربري يه خرده داراست ، اين ابزار در واقع دوچندان مفيد است . فقط كافي مي باشد يك واژه يا اين كه عبارت را تايپ نمائيد و شما 24 عدد از پررنگ ترين رنگ ها كه از پنج تصوير نخستين در يك جستجو تصوير ياهو، مطرح مي شود را دريافت خواهيد كرد .

امتیاز:
بازدید: 21
برچسب:
:
[ 1397/8/27  ] [ ۱۰ ] [ rayap ] [ ]

تگ از حيث لغوي به مضمون‌ برچسب است، ولي در لهجه هاي برنامه نويسي و از پاراگراف در html، تگ ها به مضمون‌ كدهاي تعريف گرديده اين گويش مي‌باشند كه معمولا به صورت دو بخشي به كار مي روند، قسمت اوليه نشانگر شروع تگ و قسمت دوم نشانگر پايان آن است، هر نصيب هم في مابين آرم هاي <> محصور شده است، ذكر اين نكته هم حتمي هست كه برخي تگ هاي html تك قسمتي و يكتا هستند، نظير تگ هاي مربوط به خط يا مسافت .

icon-validator-v4

تگ 
head ، title ، html و body كدهاي وب بين تگ هاي html و body ساخته مي شوند و تگ head دارنده قابليتهايي خاص جهت معرفي آن صفحه، قرار دادن تيتر صفحه (تگ title)، ايمپورت پوشه هاي css و جاوا اسكريپت (javascript)، متاتگ ها (metatags) و… است، نسبتاً در تمام صفحه هاي وب، اين تگ ها را خواهيد يافت، چرا كه چارچوب حياتي يك برگه وب را تعريف مي كنند و از اهميت زيادي برخوردارند .

طراحي سايت در مشهد


http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />


اين 
متنhtml ساده است!

تگ 
h1 تا h6، سرتيترها تگ هاي فوق جهت معرفي سرتيترها (header) به عمل مي پروسه و نشان دهنده ميزان اهميت محتواي باطن خويش هستند، تگ h1 بيشترين اهميت و به ترتيب تا h6 قليل ترين اهميت را دارند، امروزه به عامل اين‌كه برد در اينترنت تا حدود زيادي به سازگاري يك وبسايت با موتورهاي كاوش بستگي دارد، شما در صورت تمايل مي توانيد از تگ هاي مربوط به سرتيترها جهت قابل درك شدن مطالب اساسي براي ربات هاي خزنده، استعمال كنيد، در استعمال از تگ هاي h1 تا h6، ترتيب آنها بايد از با اهميت ترين (h1) به ناچيز اهميت ترين (h6) از بالاي ورقه به پائين آن باشد .

 طراحي اپليكيشن در مشهد


http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /> 
اين يك نوشته html تيتر گرديده است!
تگ 
هاي توليد كننده خط و فاصله br و hr دو تگي ميباشند كه از آنان براي ساخت مسافت و خط به كار گيري مي شود، به كارگيري از اين دو تگ به جهت مورد ها كاربرد زياد، در صفحه ها html به تعداد مضاعف فراوان تكرار مي شود، از طرفي همانطور كه پيش خيس گفتيم، اين تگ ها يكتا ميباشند و نصيب دوم ندارند .

امتیاز:
بازدید: 21
برچسب:
:
[ 1397/8/20  ] [ ۰۷ ] [ rayap ] [ ]
خيلي از دوستاني كه با پرستاشاپ آشنا مي شوند همون اول كار دنبال يك قالب خوب براي خط مش اندازي فروشگاهشان مي‌باشند . 
 
حال جدا از اين كه در اين در ميان ، به خصوص در جمهوري اسلامي ايران كليه دنبال قالب رايگان مي‌باشند و من نميخوام در اين مسئله بحث كنم يا اين كه واردش بشم ، بايد بگم بيشتر كساني كه با پرستاشاپ شروع مينمايند دست كم در سه ماه اول قالبي جز قالب ديفالت استعمال ميكنند . در اين دربين 10 درصد افراد به دنبال يك طراح عالي مي گردند و توصيه قالب منحصر به فرد عرضه ميكنند . 
 
اما براساس تجربه اي كه دارم و آماري كه نشون ميده ، از اين قريه درصد افراد كه به صورت فن اي ميخوان كسب و عمل آنلاين خودشان را با پرستاشاپ آغاز نمايند ، از هر 100 نفر حداكثر 3 نفر غالب ميشن به آن چيزي كه ميخوان برسن . بله ، صرفا سه درصد !! هيچ تعجبي نداره و من توضيح خواهم اعطا كرد چه مي‌گردد كه اين رخداد شوم براي صاحبان مغازه حادثه مي‌ افتد . 
 
شايد اعتقاد و باور نكنيد ، اما دكان هايي ميباشند كه با قالب ديفالت پرستاشاپ روزانه بيش از يك عدد دو ميليون تومان فروش دارند ، اينو از خودم نميگم بلكه با مشتري ها كه به واسطه طراح بودنم بازخورد مي‌كنم به عينه مي بينم و حس مي كنم . 
 
دكان هايي هم ميباشند كه مخلوق قالب منحصر 500 هزار توماني يا اين كه چه بسا بالاتر واسشون طراحي كره ام ولي ماهانه يك ميليون كه هيچ ، 100 هزار تومان هم درآمد ندارند !! بله اين حقيقت انكار ناپذيري هستش . حال شايد بگين حتما قالب هايي كه شما طراحي ميكنيد اختلال دارا هستند كه اين واقعه ميفته !! :D بايستي بگم به طور كامل صحيح حدس زدين !! تعجب كردين؟ اكثر توضيح خواهم بخشيد . 
 
اصولا در رويه اندازي و پيروزي يك فروشگاه اينترنتي عوامل زيادي دست به دست ميدن تا يك دكان رو به ورطه فنا يا موفقيت بكشانند . عواملي زيرا شناختن بازار هدف ، توليد ها عالي و قيمت مطلوب ، پشتيباني استاندارد و در نهايت ميرسيم به شكل ظاهري دكان و قالب . عبد زيرا تخصصم قالب هستش به موردها ديگه نميپردازم و صرفا به صورت ظاهري دكان در موفقيت يا اين كه عدم پيروزي آن اشاره خواهم كرد . 
 
ماهانه 
افراد زيادي با اينجانب تماس گرفته و پيشنهاد طراحي قالب پرستاشاپ ميدن ، البته متاسفانه شخصي كه بخواد قالب واقعي مغازه واسش بزنم ممكن است هر سال نيز يك عدد به تورم نخوره ! 
متاسفانه ، طراحي اينترنت در كشور ايران دوچندان مظلوم واقع گرديده و مردمان به هيچ وجه روءيت كرد قابل قبولي نسبت به پباده سازي اينترنت ندارند ، البته تقصير مردمان نيز نمي‌باشد ، پباده سازي وب وارد جمهوري اسلامي ايران شده اما تمدن استفاده و دانشش داره پشت سرش لنگان لنگان حركت ميكنه . 
اينجانب يه مقايسه ساده مي كنم : 
هنگامي 
يك فرد فرنگي پيشنهاد پباده سازي قالب ميده : 
آناليز ميكنه ، شايسته ترين طراح رو براساس نمونه كارهاش و بازخوردهايي كه مشتري هاي ديگه داشتن و همينطور پيروزي تارنما هايي كه اون طراح اساس ريزي كرده ، تعيين ميكنه - با طراح كلام ميكنه و ميگه كه اينجانب هدفم اينه ، ميخوام يك دكان بزنم ، در سه ماه نخستين اين هدف رو پشتيباني ميكنم در سه ماه دوم اين انگيزه و . .، 
ميخوام سايتم اين امكانات رو داشته باشه - 
طراح يك گردهمايي ميذاره با مشتري ، امكاناتي كه مشتري ميخواد بررسي ميكنه و استدلال درست بودن يا اين كه نبودن رو توضيح ميده ، به مشتري ميگه كه اين رنگبندي براي دكان شما مناسبتره و اين امكاني كه ميخواين خوبه يا اين كه بد و اگه چيز بهتري به نظرش برسه به مشتري سفارش ميكنه و مشتري هم ميپذيره ( زيرا خودشو تو مسئله طراحي اينترنت كارشناس نميدونه ، برخلاف مشتري هاي عزيز ما در كشور‌ايران ) - قالب رو طراح خط مش اندازي ميكنه ، مشتري به هيچ وجه در مواقعي كه تخصص كافي نداره دخالت نميكنه، مثلا مشتري هيچ گاه نميگه چرا دكمه سبد خريد اين رنگيه يا اين كه چرا بزرگه يا چرا كوچيك ، چيزي كه تو جمهوري اسلامي ايران متاسفانه فراوانه . 
قالب روي تارنما سوار ميشه و اگه باگي داشته باشه برطرف ميشه و يك فعاليت استاندارد و استفاده كننده پسند تحويل داده ميشه ، طراح هم يك مثال عمل عالي داره و هم مشتري يك وب سايت باحال و استاندارد كه استارت ميكنه به فروش خوب و سودآوري :shy: 
زماني 
يك ايراني هم وطن و با مرام پيشنهاد طراحي قالب ميده : 
پيام محرمانه ميده يا پست الكرونيكي ميده كه سلام آقا بهمن يا اين كه آقاي طراح ، اينجانب يه قالب مخصوص ميخوام ، شماره موبايلم اينه اگه خواستين با اينجانب تماس بگيرين !!! من برخي وقتا فكر مي‌كنم مي بايست تماس بگيرم و توصيه طراحي قالب رو بدم و خودمو با مشتري اشتباهي ميگيرم ! خوب ديگه چيكار ميشه كرد 
- از طراح مثال كار ميخوان ، هر طراحي كه دربين مثال كارهاش رنگ مسئله عشق خودشان وجود داشته باشه اونو گزينش مينمايند و ابدا هم اعتنا نميكنن كه به عنوان مثال آقا بهمن يك ساله براي اين سايت يه قالب پباده سازي كرده ، آيا اين قالب زيبا و خوش رنگ و آب ، تونسته اهداف تارنما مورد لحاظ رو برآورده كنه يا اين كه خير . 
 
نمونه كارهاي طراحان وب كشور ايران ، به هيچ عنوان توان هاي اونا رو نشون نميده !! اين مشكل اساسيه كه مثال كارهاي بنده يا ديگر طراحان اينترنت ، ذوق مشتري توش حيث شده تا رعايت استاندارد هاي طراحي وب 
- از گرد هم آيي و مشاجره علمي و روانشناسي و . . خبري نميباشد ، خوب مشتري ميگه چه كاريه هنگامي اينجانب هستم چرا مي بايست طراح بگه اينجاي تارنما اينجوري باشه بهتره !! متاسفانه از هر 10 مشتري بنده 9 تاش همينطوري ميباشند و به اين ايمان دارا‌هستند كه طراح سايت فقط بايد اجرا كنه . جالبه خيلي ها ميگن براي مثال ما 10 سال سابقه مطالعه و گشتن تو وب داريم و عمده از شما ميدونيم يك سايت بايستي چطوري باشه . در حالي كه صد سال هم مطالعه هيچ ارزشي نداره تو پباده سازي اينترنت تا هنگامي كه يك سايت رو طراحي نكنيد . در كل طراح وب سايت رو كارگري ميدونن كه استخدام كردن يه كاري رو انجام بده زير دستشون . 
 
- چون فقط به زيبايي انديشه مي‌كنند و زيبايي زيرا نسبي هستش ، در طول فعاليت هميشه سليقشون رو تغيير تحول ميدن و ميگن اينطوري باشه به نظرم بهتر ميشه . براي مثال دكمه سبد خريد چرا اندازش اينقدره يا رنگش چرا اينه . اعتقاد نخواهيد كرد اگه بگم كارهايي داشتم كه دكمه سبد خريدش رو تنها 15 توشه عوض كردم تا مشتري بپسنده . و متاسفانه اون چيزي كه مشتري ميپسنده اكثر وقت ها غيراستانداردترين رويه طراحي هستش . 
ابدا تو فرهنگ و تمدن غرب مشتري در مورد ساختار گرافيكي قالب دخالتي نميكنه !! اينم از ابداعيات ما ايراني ها هتسش ديگه - سود اين ميشه كه قالب رو وبسايت سوار ميشه ، هم اكنون بماند كه بعد از آن از تحويل كار ده ها بار كليه جاي وب سايت دوباره بازنويسي ميشه ، درحال حاضر يك نمونه فعاليت غيراستاندارد براي طراح باقي ميمونه و يك قالب داغون و آشفته براي مشتري كه جز ضرروزيان چيزي نخواهد داشت . 
:( 
هم اكنون 
دو نوع طراح تو كشور ايران داريم : طراح عالي - طراح بد :D 
اگه 
هر چيزي مشتري ميگه بگي ديده ، اگه بگه اينجا رو اين رنگي كن و اينجا بهتره اين باشه زود انجام بدي ، ميشي طراح عالي و محبوب اگه 
به مشتري مشورت بدي ، بگي اين باشه اكثر سود داره واست و عمده پاسخ مي گيري و مخالفت كني با موردها غيراستاندارد ، ميشي طراح بد و زشت ! 
اين آغاز اي بر سلسله پست هاي بنده در تشريح ويژگي هاي يك قالب عالي ، طرز پيشنهاد و عمل با طراح ، اشكال شيوه هاي طراحي قالب ، اصول و فوت و فن به عمل رفته در قالب ها و سبك هاي طراحي امروزي بود ، انشالله اگر عزيزان استقال نمايند هر روز اين مبحث رو پيش مي برم و راهنماي جامع و جامعي براي دوستاني كه ميخوان يك فروشگاه با قالب منحصر به فرد منش اندازي نمايند كه بفروشه خير پژ بده ، خواهد رايحه در خصوص . 
 
در مبحث بعدي كه در همين تاپيك خواهد بود ،سبك طراحي مينيمال رو سرويس شما توضيح خواهم بخشيد كه براي يك فروشگاه اينترنت پباده سازي فوق العاده اي هستش و امروزه توسط شركت هاي پر اسم و رسم انجام ميگيره . همچنين اينجانب در اين پست ، بر ناآگاهي هايي كه مشتري ها در مورد پباده سازي قالب دارن تاكيد كردم ولي طراحان ما نيز بي عيب نيستند !! در مبحث بعدي در موضوع نقص هاي طراحان هم حرف خواهم كرد . 
امتیاز:
بازدید: 19
برچسب:
:
[ 1397/8/19  ] [ ۰۸ ] [ rayap ] [ ]

فارغ از شك و ترديد تلگرام يكي از لبريز مخاطب ترين كانال هاي اجتماعي پيام رسان در مرزوبوم ما هست . همانطور كه مي دانيد الان كمتر كسي كه دارنده تلفن همراه تلفن همراه هوشمند مي‌باشد از اين نرم افزار موبايلي محبوب بي فايده است . از كهن سال و برنا در سرزمين ما مشغول تلگرام هستند . با وجود مخاطبان زيادي كه تلگرام در مرزو بوم ما به خويش اختصاص داده است فرصت هاي متعددي براي كسب درآمد از تلگرام براي خيلي ها به وجود آمده هست . 
ممكن است خيلي از دوستان خوب انديشه كنند كسب درآمد از تلگرام صرفا از روش كانال هاي چند آبادي هزارتايي قابليت پذير است اما واقعا اينطور نيست! در اين مقاله هم پا من باشيد تا ايده هاي نابي را براي رويه اندازي كانال تلگرامي و كسب درآمد از طريق تلگرام را به شما معرفي كنم . 
طراحي سايت در مشهد

نگاهي به كسب درآمد اينترنتي از طرز تلگرام همانگونه كه مي دانيد كسب و شغل هاي تلگرامي اين روز ها به وفور يافت مي شوند . البته خواسته از كسب و كارهاي تلگرامي كانال هايي نيستند كه از نحوه محتواي مشغول كننده يا اين كه سياسي يا طنز مخاطبان متعددي دارند و به واسطه اعضايي كه دارا‌هستند كسب درآمد مي نمايند . و فقط مدل درآمد زايي اين مدل كانال ها قبول تبليغات ميباشد . همچنين كسب و شغل هاي آنلايني كه براي تعامل بخش اعظم با كاربرانشان و اين كه از غافله عقب نمانند ناچار به خط مش اندازي كانال تلگرامي گرديده اند . اما نا گفته نماند براي جذب اكثر مخاطب و معرفي خوب تر برند يا اين كه كسب و كارشان هم ميباشد . 
البته خواسته داراي اهميت من از كسب و شغل هاي تلگرامي شبكه هايي مي باشند كه در موضوعات متعدد خدمات يا محصولاتي را ارائه مي نمايند . كه بخش اعظم اين كسب و كارها توسط كساني معمولي و در منزل خودشان سازمان مي شود . به تيتر نمونه شخصي مربي فيتنس مي‌باشد و به واسطه موفقيتي كه تا الان كسب كرده هست كانالي رويه اندازي كرده و به مشتريان خويش برنامه غذايي مي فروشد . يا اين كه خانمي از شيوه كانال تلگرام خود ليف هاي دستي كه مي بافد را مي فروشد! از اين دسته كسب و كارهاي تلگرامي زياد اند . 
شايد اعتقاد كردني نباشد البته اين شبكه ها با وجود اعضاي قليل درآمد هاي خيلي بالايي دارند . حتي اكثر از كانال هاي چندين صد هزارتايي! چون اعضاي شبكه آنان مشتريان حقيقي شان مي باشند و همينطوري براي سرگرمي عضو كانالشان نشده اند! نكته حياتي دقيقا همينجا مي‌باشد . كانال هايي كه به اين شكل عمل مي نمايند نياز حقيقي رفع مي كنند و به حافظه همين اعضاي حقيقي وواقعي دارا‌هستند و همان اعضاي حقيقي وواقعي شان مي‌باشند كه مشتريان وفادارشان مي شوند . 
طراحي اپليكيشن در مشهد

امتیاز:
بازدید: 31
برچسب:
:
[ 1397/8/15  ] [ ۰۸ ] [ rayap ] [ ]


چيست؟ به نقل از وب سايت متمم در قضيه توصيف مديريت ارتباط با مشتري يا Customer Relationship Management، واقعه نظري وجود ندارد . بخش اعظمي از شركت ها فعال در حوزه تكنولوژي اطلاعات، CRM را مجموعه نرم افزارها يا اين كه خدماتي مي دانند كه به اتوماسيون بازاريابي، فروش و خدمات امداد مي نمايد . با اين توصيف سي ار ام و قابل انعطاف افزار CRM تقريبا يكسان در لحاظ گرفته شده اند .

بخش ديگري از فعالان حوزه مديريت، تاكيد دارند كه CRM نگرشي با تاكيد بر ايجاد، مراقبت و توسعه و تعميق ارتباط با مشتريان هست و در اين نگرش، ممكن است از تكنولوژيهاي روز استفاده بشود يا اين كه نشود .

در نگاه استراتژيك به رئيس ارتباط با مشتري، CRM يك استراتژي محوري و مهم در كسب و فعاليت هست و قرار مي باشد مشتريان سودده را جذب كسب وكار كرده و آنها را براي ما محافظت نمايد .

طراحي سايت در مشهد

در نگاه عملياتي به مدير ارتباط با مشتري، هر فرايندي كه به نوعي با مشتري داراي ارتباط است، با استعمال از سيستمهاي نرم افزاري، به ابزارهاي خود كار تجهيز مي شود . بازاريابي، فروش و خدمات مشتريان، از پاراگراف اين فرايندها هستند .

در نگاه تحليلي به رئيس ارتباط با مشتري، CRM ابزاري براي چك هوشمندانه داده ها و اطلاعات مربوط به مشتري با هدفهاي استراتژيك و يا عملياتي مي‌باشد .

در نگاه تعاملي به رئيس رابطه با مشتري، CRM از تكنولوژي براي مديريت مرزهاي سازمان، چه در رابطه با مشتري وچه شركاي تجاري استعمال مي‌گردد و هر نوع داده و اطلاعاتي كه از مرزهاي سازمان عبور ميكند بوسيله اين سيستم مديريت مي‌شود . انگيزه اين سيستم توليد قيمت براي مشتريان و همياران اداره مي‌باشد .

طراحي اپليكيشن در مشهد

همانطور كه از تعاريف فوق معين ميباشد و ما نيز از همان آغاز گفتيم تعريف يكساني از سي آر ام وجود ندارد . و ما نيز قصد نداريم با عنوان كردن تعاريفگوناگون شما را مشغول جزيياتي از اين دست كنيم . عمده قصد ما اين بود با ديدگاه هاي متفاوت در زمينه سي آر ام آشنا شويد .

امتیاز:
بازدید: 25
برچسب:
:
[ 1397/8/7  ] [ ۰۹ ] [ rayap ] [ ]

اينترنت (Internet) مخفف interconnected networks (شبكه‌هاي به نيز پيوسته) مجموعه اي از شبكه هاي كامپيوتري است كه با استعمال از پروتكل هاي خاصي كه به آن TCP/IP مي گويند و از روش خطوط تلفني، ماهواره اي و غيره به يكديگر وصل شده اند، تا اطلاعات و داده ها بتواند به سرعت از يك كامپيوتر به كامپيوتري ديگر در هر كجاي گيتي انتقال يابد . ما در اين پست قصد داريم شما را با تاريخچه اينترنت در كشور ايران و همينطور در دنيا آشنا نماييم ، پس ادامه مقاله را بخوانيد .

طراحي اپليكيشن در مشهد

خيلي ها دوست دارا هستند بدانند اولي بار چه سالي و در كدام كشور و توسط چه كسي خط مش اندازي و استفاده شده مي‌باشد . آغاز تاريخچه وب به سال ۱۹۵۷ برمي‌گردد . وقتي كه اتحاد جماهير شوروي موشكي با نام «اسپونيك» (Spotnik) را به اطراف مي فرستد و نشان مي دهد دارنده قدرتي هست كه مي‌تواند كانال هاي ارتباطي ايالات متحده را توسط موشك‌هاي بالستيك خود از در بين پيروزشود . آمريكايي‌ها در پاسخگويي به اين اقدام روس‌ها, موسسه پروژه هاي تحقيقي پيشرفته “ARPA” را به وجود آوردند . هدف از تاسيس چنين موسسه اي پژوهش و آزمايش براي پيدا كردن روشي بود كه بتوان از روش خطوط تلفني, كامپيوترها را به نيز داراي ارتباط نمود . به طوري كه تعدادي كاربر بتوانند از يك خط ارتباطي مشترك به كار گيري نمايند . در اصل شبكه‌اي بسازند كه در آن داده ها به فيس خودكار در بين مبدا و مقصد حتي در فيس از دربين رفتن بخشي از مسيرها جابه‌جا و منتقل شوند . در اصل هدف “ARPA” توليد يك شبكه اينترنتي فقدان و تنها يك اقدام احتياطي در پيش‌روي هجوم احتمالي موشك هاي اتمي دوربرد بود . هر تعدادي بيشتر دانش امروزي ما درباره شبكه به‌طور بدون واسطه از طرح آرپانت “ARPPA NET” گرفته شده مي‌باشد .

پروژه آرپانت در سال ۱۹۶۷ مقدمه به فعاليت كرد و نتيجه اين پروژه پس از يكسري سال به عبارتي كانال جهاني وب كنوني ميباشد كه حالا به رخ غيرنظامي گرديده و همگي ميدان گيتي را زير پوشش خود قرار داده مي باشد .

در واقع اشخاص مختلفي در تشكيل وب سهم داشته اند آقاي “Paul Baran” يكي از مهم‌ترين آنهاست . آقاي باران (Baran) تشكيل و تكامل اينترنت را به ايجاد يك كليسا تشبيه كرد و معتقد بود, طي سال هاي اخير هر كس سنگي به مبنا ها و سنگ هاي پيشين بنا بيش تر مي كند و انجام هر كاري متعلق به شغل هاي انجام گرديده قبل مي باشد . در اوايل دهه ۶۰ ميلادي آقاي باران طي مقالاتي اساس فعاليت اينترنت مدرن را سرازير شد . داده ها و داده‌ها به چهره قطعات و بسته هاي كوچكتري تقسيم و هر بسته با آدرسي كه به آن اختصاص داده مي‌گردد به مقصد مختص خويش فرستاده مي گردد . به اين ترتيب بسته‌ها مثل نامه‌هاي پستي مي توانند از هر مسيري به مقصد برسند .

تاريخچه
وب 2
مطلب
مهم ! : با اين ۷ روش، خيلي بي آلايش از هك شدن كامپيوتر خويش پرهيز كنيم؟
آقاي باران (Baran) طي مقالاتي ساختار وب را پيش‌گويي كرد . وي از عمل سلول هاي مغزي انسان به تيتر سرمشق استعمال كرد,وي معتقد بود: هنگامي سلول‌هاي مغزي از در ميان بروند, كانال عصبي از آن ها ديگر استفاده نمي نمايد و مسير ديگري را در مغز انتخاب ميكند . از ديدگاه او اين قابليت وجود داراست كه شبكه‌اي با تعداد متعددي اتصالات براي تكرار توليد شوند تا در صورت نيستي قسمتي از آن, كماكان به فيس مجموعه اي به هم پيوسته فعاليت نمايد . تا نصفه ده سال ۶۰ ميلادي كسي به نظرها آقاي “Paul Baran” توجه‌اي نكرد . تا اين‌كه در سال ۱۹۶۵ نيروي هوايي ايالات متحده و«آزمايشگاه هاي بل» به نظرها او علاقه‌مند شدند و پنتاگون با سرمايه‌گذاري در پباده سازي و ساخت شبكه اي براساس نظرها او موافقت كرد .بر مغاير تصور آقاي باران (Baran) بنابر دلايلي حاضر با همياري با نيروي هوايي ايالات متحده نشد . در اين ميان دانشمندي به نام تيلور (Tailon) وارد موسسه آرپا (ARPA) شد . وي مستقيما به آقاي هرتسفلد رييس موسسه توصيه كرد: (ARPA) آرپا هزينه توليد يك كانال آزمايشي كوچك با دست كم چهار گره را تامين نمايد كه دارايي آن بالغ بر يك ميليون دلار مي‌شد . سرانجام تيلور چيره شد در سال ۱۹۶۶, دو كامپيوتر را در شرق و غرب آمريكا به نيز متصل نمايد . با اين اتصال انقلابي در روش صادر شدن داده ها در دنياي ارتباطات صورت اعطا كرد كه سود آن را امروز همه شاهد هستيم .

مورخ به دنيا آمدن اينترنت به طور رسمي اول سپتامبر ۱۹۶۹ اعلام شده است . زيرا كه او‌لين “IMP” در دانشگاه “UCLA” واقع در سانتاباربارا در اين مورخ بار گذاري شده مي‌باشد .

طراحي سايت در مشهد

تاريخچهٔ
اينترنت در كشور ايران : تاريخچه
اينترنت 1
سال ۱۳۷۱: تعداد كمي از دانشگاه‌هاي ايران، از پاراگراف دانش كده صنعتي شريف و دانش گاه گيلـان، به وسيله راءس پژوهش ها فيزيك نظري و از طرز پروتكل UUCP به وب وصل شدند تا با دنياي خارج نشاني اينترنتي رد و بدل كنند .
سال ۱۳۷۲: در سال ۱۳۷۲ هجري شمسي كشور ايران هم به شبكه وب ضميمه . اول رايانه‌اي كه در كشور ايران به اينترنت متصل شد راءس تحقيقات فيزيك نظري در كشور‌ايران بود . در اكنون حاضر هم اين راس يك عدد از مركزهاي سرويس ها اينترنت در جمهوري اسلامي ايران است .مركز پژوهش ها فيزيك نظري و رياضيات،‌ بعنوان صرفا نهاد ثبت اسامي قلمرو [ir .] در كشور‌ايران به رسميت شناخته مي شود . اين قلمرو مشخّصه انتخاب شده براي هويّت كشور‌ايران در فضاي وب مي‌باشد .
سال ۱۳۷۳: مؤسسه ندا رايانه تأسيس شد . پس از راه‌اندازي اوّلين بولتن بورد (BBS)، در عرض يك سال نيز اوّلين وب سايت ايراني درون كشور‌ايران را فعال سازي مي‌كند . همچنين، اين مؤسسه خبر نامه همشهري را به لهجه پارسي در اينترنت منتشر ميكند، كه اين اوّلين خبر نامه رسمي اهل ايران در وب محسوب مي‌گردد . در همين سال بدنبال اتصال به وب از شيوه ماهواره كانادائي كد ويژن (Cadvision)، مؤسسه ندا رايانه عمل بازرگاني خود را بعنوان اوّلين شركت سرويس ها سرويس اينترنتي (ISP) آغاز مي‌نمايد .
سال ۱۳۷۴: مجلس ايران تأسيس كمپاني امور ارتباطات ديتا زير لحاظ شركت مخابرات كشور ايران را ثبت مي‌نمايد و مسؤليت توسعه خدمات ديتا در تراز سرزمين را بطور انحصاري در اختيار آن كمپاني قرار مي‌دهد .
سال ۱۳۷۷: پروژه يونيكد در جمهوري اسلامي ايران با قرارداد شوراي عالي انفورماتيك و همكاري بنياد علم و هنر واقع در انگلستان و با محاسبه و مديريت فنّي كالج صنعتي شريف پايين تيتر (فارسي وب) ابتدا ميشود . انگيزه پروژه اين مي‌باشد كه با گنجاندن كامل و جامع الفباي فارسي در استاندارد يونيكد، تكثير فارسي در كامپيوتر، مخصوصاً وب و وب، استاندارد شود و اصولـاً ايراد مداد (فونت)‌هاي غير استاندارد موجود در نرم افزارهاي ايراني حل شود .
مطالعه
اين مقاله آموزشي را از دست نمدهيد ! : فراگيري چهره يي دانلود اپكليكشن ها از گوگل پلي (راه آسان)
طبق آمار منتشر گرديده ماهانه ۱۰ درصد به تعداد يوزرها اينترنت افزوده مي شود ولي تعداد دقيق يوزرها كه روزانه از آن به كارگيري مي نمايند مشخص نمي باشد . هر چند كه برخي كارشناسان تعداد آن‌ها را تا ۹۰۰ ميليون نفر حدس ميزنند . تعداد رسمي يوزرها اينترنتي را در سال ۲۰۰۰ كارشناسان ۵۰۰ ميليون نفر اعلام كرده بودند .اكنون كه شاهد پرورش روز افزون وب آن نيز در بازه زماني خيلي كوتاهي هستيم ، مطمئنا سخت خواهد بود كه آينده شفاف آنرا پيش بيني كنيم .

امتیاز:
بازدید: 24
برچسب:
:
[ 1397/8/6  ] [ ۰۷ ] [ rayap ] [ ]

احتمال دارد شنيدن اين خبر شم كنجكاوي يا اين كه نگراني برايتان به دنبال داشته باشد . درصورتي كه در مرورگر به مسير history .google .com/history برويد كل جستجوهايي كه انجام داده ايد را برايتان سناريو مي دهد . به‌اين ترتيب كاركشته خواهيد بود تمام جستجوهاي قبلي خويش را با مورخ و بازه ظريف آن ملاحظه كنيد .
از اينجا خير صرفا مي توانيد تمام جستجوهايي كه در گوگل انجام داده ايد را ببينيد، بلكه مي توانيد تمام تاريخچه مرور در وب از جمله جستجو براي عكس ها، عمل هاي كروم و چه بسا جستجوهايي كه در گوگل Maps انجام داده ايد، را مشاهده نماييد .

طراحي سايت در مشهد
بدين ترتيب مي توانيد به جستجوهاي قبلي و داده ها مهمي كه احتمالا به دردتان بخورد دسترسي پيدا كنيد .

آيا
مي بضاعت و توان كل تاريخچه كاوش گوگل را دانلود كرد
چگونه
مي توانيم كل تاريخچه جستجوي گوگل خويش را ببينيم
با اينكه مي توانيد كل تاريخچه جستجوي خود را ببينيد، البته اگر در يك مكان همگاني اكانت جيميل خويش را نبنديد اشخاص مي توانند نيز وارد آدرس اينترنتي شما شوند و هم به تاريخچه جستجوي شما دسترسي داشته باشند .

البته در‌صورتي‌كه چيزي براي پنهان كردن نداريد و مي خواهيد يك كپي فيزيكي از تاريخچه جستجو خويش داشته باشيد، مي توانيد اين كار را انجام دهيد و گوگل روش مرحله به مرحله اي براي انجام اين كار به شما ارائه مي دهد .

چه‌طور مي بضاعت بازدارنده ذخيره تاريخچه كاوش گوگل شويم 

طراحي اپليكيشن در مشهد

به چه شكل
مي توانيم كل تاريخچه جستجوي گوگل خود را ببينيم
احتمالا براي برخي از شما تصويب تاريخچه جستجوي گوگل بسيار برايتان خوشايند نباشد، خوشبختانه يك رويه راحت براي دوري از انجام اين كار وجود دارد . با كليك بر روي مورد details يا اين كه جزئيات در تحت هر جستجويي كه انجام داده ايد يك پنجره پاپ آپ ظواهر مي شود كه شامل داده ها بيشتري در موضوع كاوش مي باشد و به‌اين روش مي توانيد از آيتم حذف براي پاك كردن آن از تاريخچه كاوش به كار گيري فرمائيد .
در اينجا در صورتي‌كه بر روي گزينه Activity Controls يا كنترل عمل كليك كنيد و تنظيمات مورد عشق و علاقه خويش را از اينجا انجام دهيد .

امتیاز:
بازدید: 23
برچسب:
:
[ 1397/8/3  ] [ ۰۸ ] [ rayap ] [ ]

تمام شما ها ميدونيد كه سيستم عامل IOS يك سيستم ادله پيشرفته است و نكات و ترفند هاي متعددي دارااست كه شما ميتوانيد ان ترفند ها را در اين پست مشاهده نماييد .

 

۱-زماني كه دوربين دستگاه خويش فعاله با كشيدن دست خويش از چپ به راست وارد كاغذ اي كه عكس و فيلم هايي كه گرفتيد مي شويد و با كشيدن دست خود از راست به چپ وارد دوربين خويش ميشويد .

طراحي سايت در مشهد 

۲-در صفحه كليد اپل اگه دستتون را روي دكمه com نگه داريد مورد هاي ديگري پيدا ميشه مثل:net .org .us و… . .

 

۳-شما مي توانيد براي گرفتن عكس از دكمه هاي ولوم موبايل خويش به كار گيري كنيد .

 

۴-براي اين كه نام اهنگ بي نقص سناريو داده بشه روي ان دست خود را نگه داريد .

 

۵-براي زوم كردن در عكس برداري دو انگشت خودتون رو از نيز گشوده فرماييد .

 

۶-براي فيلم برداري در ايفون دو توشه دست خودتون را روي برگه بزنيد و كاغذ به فيس wide در مياد .

 

۷-در
هنگام تايپ كردن اگر ۲بار space رو پشت سر هم بزنيد به صورت خود عمل يك نقطه و يك فاصله به وجود مي ايد


۸-در هنگام برقراري تماس ، در‌صورتي‌كه مي خواهيد صداي زنگ رو انقطاع كنيد ، يك توشه دكمه Power رو فشار به‌اين … و درصورتي كه قصد جدا كردن تماس را داريد ، ۲ توشه اين كار را انجام بديد .

 

۹-شما مي توانيد سپس از نقطه پايان مكالمه به جاي دكمه end call يك توشه دكمه power را فشار دهيد .

 

۱۰-براي عكس دريافت كردن از كاغذ اي كه در داخل ان مي باشيد مي‌توانيد دكمه power+home رو هم‌زمان بزنيد و ان را در camera roll خويش ذخيره فرمائيد .

 

۱۱- در بخش اعظمي از برنامه يا بازي ها به جاي اسكرول به بالا كه برخي وقتا طولانيه كافيه بالاي صفحه‌ ‌‌ساعــــــت رو لمس نماييد تا صفحه بالا بره .

 


آيفون, ترفند موبايل, نرم افزار آيفون


۱۲-در مرورگر سفري در صورتي‌كه انگشت خويش را راه يك عكس نگه داريد كاغذ اي باز ميشود و ان را مي‌توانيد save كنيد .

 

۱۳-تو
خودرو حساب براي حذف يك رقم ضروري نيست AC يا C روبزنيد و كلا منزه نمائيد و از اول بنويسيد فقط و فقط كافيه انگشتتون رو روي نصيب digit از چپ به راست بكشيد تا رقم اخري كه نوشته ايد منزه شود


۱۴-اگر با سه انگشت خويش بر روي برگه ايفون يا ايپاد خويش دو توشه بزنيد zoom ميكنه در هر جايي كه باشيد .براي
فعال كردنش به اين قسمت برويد:
settings/general/accessibility/zoom

طراحي اپليكيشن در مشهد 

15-اگه
تو صفحه كليد ۲ توشه سرعت بالا capslock رو بزنيم، ديگه خودش lock ميمونه!


۱۶-تا
به حال گرديده كه يك گزاره را نوشته باشيد اما بعدش خواسته باشيد كه كليه را پاك كنيد؟


موبايل
را يك بار جنبش دهيد آنگاه آيتم Undo Typing رو بزنيد


۱۷-اگه خواستيد در برنامه ي notifications برنامه تون با اون رديفي كه ميخواي باشه به اين ادرس برين sitting/notificationsبريد و آنگاه مورد ي editبزنيد و آن‌گاه ميتونيد دستون رو روي انها نگه دارين وبعد اون هارو اوليه دومين ويا بالاياپاين كنيد .

 

۱۸-اگر ميخواين تعداد پست الكرونيكي هايي كه براتون مياد ۱۰۰۰تاباشه به اين ادرس برين sittigs/mail وبعد كه توي mail رفتيد گزينه ي show يا پنجم رابزنيد و آنگاه گزينش نمائيد كه تا چندتا براتون mail بياد .

 

۱۹-بريد توي setting وبعد توي photoاونجا ميتونيد تنظيم نماييد كه هر عكس يك سري ثانيه از توي البوم عكساتون طول ميكشه كه رد بشه .

 

۲۰-اگه خواستيد عكساتون توي البوم خودش رد بشه بريد توي البوم و بعد از آن يه عكس رو باز فرمائيد و بعد پايين عكس نشانه اي مانند آغاز مي باشد كه اگر اون رو بزني وبعد بري توي مورد trasitions رو بزنيد و بعد از آن وضعيت رد شدن عكس رو انتخاب فرماييد و در شراي خواستيد هنگام ردشدن عكس ها اهنگ هم گوش نمائيد گزينه ي نوا رو تو همون ادرسي كه دادم بريد و بزنيد وهنگام رد شدن عكس اهنگ نيز گوش كنيد .

 

۲۱-اگر خواستيد ملاحظه كنيد كه گوشيتون چقدر باتري نگه ميداره بريد به اين ادرسsitting/genera/uغير مجاز مي باشدe وبعد بياين ذيل ورقه اونجا به اسم uغير مجاز مي باشدeوstanbyنشان داده گرديده .

 

۲۲-اگر خواستيد برنامه اي رانصب نماييد توي ايتونز آرم بزنيد و آنگاه به اين ادرس بريد sitting/general/ituneswifi-sync وبعد ميتونيد از اونجا برنامه هاتون رو نصب نماييد .

 

۲۳-اگر صفحتون خيلي به هم ريخته وميخواين مرتبش فرماييد به اين ادرس يريد sitting/general/وبعددبياين تحت صفحه متن گرديده resetوبعد بريد توش مورد ي reset homescreen layout وبعد كليه نرم افزاراتون به ترتيب حروف آراسته ميشن .

 

۲۴-اگه خواستيد تنظيماتتون به شرايط اوليه برگرده همين ادرس بالا روبرين وبعد گزينه ي rseet all settings و بزنيد .۲۵-اگه خواستيد توي notesفونتتون رو عوض نماييد بريد توي sittingوبعدش بريد توي آيتم ي notes اونجا ميتونيد فونتتون رو عوض كنيد .

 

۲۵-مي تونين براي هر contact يه ويبره بسازين settingنماييد حالا edit contact يه قسمت تازه داره vibration از create new vibration مي تونين خودتون ويبره بسازين .

 

۶-داخل برنامه بيت اس ام اس هنگامي روي يك مكالمه دوبار بزنين ديگه ازون ببعد هر اس ام اسي كه ازون طرف بياد سايلنت مياد درحال حاضر اگه مجدد دوبار بزنين برميگرده به موقعيت مهم .

۲۷-براي رستارت كردن دوباره موبايل به صورت دستي ميبايست كليد هاي home و power رو باهم به زمان ۵ تا ۱۰ ثانيه نگاه داشت ، آن گاه تلفن همراه رستارت ميشود .۲۹-آيا
ميدونستيد كه روي SimCard Holder ( جاي سم كارت ) سريال نامبر موبايل متن شده؟
۲۸-براي به جلو يا اين كه عقب بردن ثانيه به ثانيه موزيك يا فيلم ها ، كافيه ابزار اسكرول رو نگه داشته و به سمت پايين صفحه بكشيد ، بعد با بردن به سمت راست و يا اين كه چپ به ترتيب يك ثانيه به جلو يا عقب ببريد .

۲۹-در هنگام تايپ در حالتي كه ۲ توشه دكمه caps يا اين كه همون فلش به سمت بالا رو بزنيد ، تمامي حروف گرانقدر نوشته ميشن .

۳۰-براي اينكه موبايل محيطش خاموش و مرموز باشه باشه Settings »» General »» Accessibility »» White on Black رو فعال كنين .

۳۱-اگر ميخوايد با ۳ توشه زدن دكمه home تم تلفن همراه شما عوض شود اين ادرس را برويد settings/general وبعد مياين ذيل وگزينه ي accessibility روانتخاب مي كنيد وبعد بياين پايين كاغذ آيتم ي triple-click home رو ميزنيد و آن‌گاه مورد ي togglewhite on blackرو ميزنيد و آن گاه مياين خارج حال ۳بار كليد home رو مزنيد سپس تم گوشي عوض ميشه .

 

امتیاز:
بازدید: 25
برچسب:
:
[ 1397/8/1  ] [ ۰۷ ] [ rayap ] [ ]

10-در
lambede آسوده لم بده يك عدد
از اپليكيشن هاي فعال در قضيه سرويس ها خانگي Share

يك عدد از اپليكيشن هاي فعال در زمينه خدمات خانگي معتقده كه مي تونه تمامي مشكل‌ها شغل هاي نظافتي مشقت بار و نامطلوب رو به شايسته ترين شكلي با نيروهاي اعزامي و كاربلدش به آساني انجام بده . ايده جالبي ميباشد كه خيلي به درد بخوره .

9-بهترين
نرم افزار هاي سرويس ها خانه دويو شايسته ترين
نرم افزار هاي سرويس ها منزل دويو Share

http://doyo .ir/ با رفتن به اين آدرس و دانلود اپليكيشن دويو مدام مي توني به طيف وسيعي از نيروهاي خدماتي و فني دسترسي پيدا كني . در دويو هر گونه سرويسي كه فكرش رو بكني وجود داره از نگهباني و جا به جايي لوازم گرفته تا نگهداري هاي طبابت و تعمير تاسيسات در اين نرم افزار وجود داره .

8-الوپيك
alopeyk اپليكيشن سرويس ها منزل الوپيك
alopeyk اپليكيشن خدمات منزل Share

اين اپليكيشن در قضيه خدمات حمل و نقل عمل داره و در ديگر نصيب هاي سرويس ها خانه نمي توني ازش به كارگيري كني . در‌صورتي‌كه احتايج به پيك موتوري، آژانس موتوري و وانت بار براي جمل اثاثيه داشته باشي از اينجا مي توني درخواست بدي .

7-
نرم افزار پلاك كارواش سيار در منزل پلاك
كارواش سيار در منزل Share

در ليست اپليكيشن هاي سرويس ها خانه يك نرم افزار براي تميز كاري مشاعات ، كارواش سيار، خشكشويي در محل ، اتوبار آنلاين هم وجود داره كه بازه هاست به سرويس رساني مشغوله .

6-كار
با تو karbato از بهترين اپليكيشن هاي خدمات منزل كار
با تو karbato از شايسته ترين نرم افزار هاي سرويس ها منزل Share

با نصب نرم افزار خدمات منزل ” فعاليت با تو” در كوتاه ترين زمان، نزديكترين متخصص به كمكت مياد . به راحتي درخواست خدمات بده و مناسب ترين كارگزار رو انتخاب كن به همين آساني . اپليكيشن فعاليت با تو karbato رو از وبسايت با اهميت دانلود كن .

طراحي اپليكيشن در مشهد

5-آچاره
آچار همگي كاره در سرويس رساني
Share

نيروهاي خدماتي يا به عهد و پيمان خودشون آچارها هميشه مهيا سرويس رساني مي‌باشند . با آچاره شغل هاي خدماتي خانه به سبك امروزي انجام ميشه . نرم افزار آچاره رو مي توني از سيب اپ دانلود كني .

4-اسپارد
اپليكيشن خدمات نظافت حرفه‌اي اسپارد
اپليكيشن خدمات نظافت حرفه‌اي Share

در معاش هاي شهري و مشغول به كار بودن زوجين در بيرون از خانه هنگامي براي انجام نظافت و نظافت باقي نميزاره . در اينجا يك عدد از بهترين اپليكيشن هاي سرويس ها منزل رو مي بيني كه اعزام نيروي نظافتي رو انجام ميده و كارها رو فراوان ساده كرده .

3-اپليكيشن
خدمات خانه سرويسكاران بهترين
اپليكيشن هاي خدمات منزل Share

كارهاي خدماتي و فني رو بسپار به سرويسكاران با تجربه و آرامش رو حس كن . تعميرات اثاثيه خانگي و برقكاري، سرويس ها بالابر و نصب دوربين هاي امنيتي برخي از سرويس هاي ارائه شده در اين اپليكيشن ميباشد .

2-هوم
سرويز بهترين نرم افزار خدمات منزل هوم
سرويز شايسته ترين اپليكيشن خدمات منزل Share

هوم سرويز در 5 قضيه كلي نظافتي، تعميرات و سرويس ها فني، بهداشتي و مراقبتي، حمل و نقل و جا به جايي، فرهنگي و آموزشي كار داره . هوم سرويز شايسته ترين سرويس دهنده ها يا همون همياران رو در كليه بخش ها تهران در اختيار داره . تعرفه قيمت خدمات خانگي در هوم سرويز خيلي واضح اطلاع رساني شده . بها هاي رقابتي و سرويس هاي خوب موجب شده تا هوم سرويز خيلي زود در ميان تهراني ها داراي شهرت بشه .

طراحي سايت در مشهد

1-

بهترين اپليكيش سرويس ها منزل شايسته ترين
اپليكيش سرويس ها منزل Share

اينجا سعي در معرفي نرم افزار هاي خدمات منزل داشتم و عمده اطلاع رساني هدف بوده . در قسمت نظرات مي توني تجربه خودت رو از شايسته ترين اپليكيشن خدمت سرويس ها منزل بگي . در صورتي كه از نحوه بازخورد خدمت دهنده ها و سرويس ها ارائه شده راضي بودي اسم نرم افزار رو بگو تا به راي كاربران او‌لين و شايسته ترين نرم افزار سرويس ها منزل تعيين بشه .

امتیاز:
بازدید: 25
برچسب:
:
[ 1397/7/30  ] [ ۰۸ ] [ rayap ] [ ]

در مسئله اين‌كه اپليكيشن (application) چه چيزي است و يا اين‌كه معني نرم افزار چه مي باشد بايد بگوييم كه در وقع بخش اعظم نرم‌افزارهايي كه ما به طور روزانه از آن‌ها استعمال مي كنيم مشتمل بر اين توصيف مي‌شوند و صرفا نرم‌افزارهاي سيستم مانند سيستم عامل و يا اين كه زبان‌هاي برنامه نويسي قسمتي از اپليكيشن‌ها محسوب نمي‌شوند .

apllication
ممكن است شما براي انجام يك عمل يگانه بر روي سيستم نياز به يك قابل انعطاف افزار براي اينكار داشته باشيد . به عنوان مثال شما ممكن هست بخواهيد بر روي يك عكس بازنويسي خاصي را انجام دهيد . براي اين كار مي بايست از اپليكيشن فتوشاپ استعمال فرماييد . و يا اين كه ممكن مي باشد براي مرور صفحات اينترنتي نياز به يك اپليكيشن مرورگر داشته باشيد . براي اينكار مي توانيد از اپليكيشن كروم يا اين كه اپليكيشن فايرفاكس به كار گيري فرماييد . در صورتي كه بخواهيد به تماشاي فيلم يا گوش دادن به موسيقي بپردازيد مي توانيد از اپليكيشن kmplayer به كارگيري كنيد . همينطور براي تايپ متن‌ها و امور اداري مي توانيد از نرم افزار office به كار گيري فرمائيد .

طراحي سايت در مشهد

نرم افزارها و اپليكيشن هاي ديگري نيز وجود دارا هستند كه بسته به نياز يوزرها تهيه شده اند و مي توانند پاسخگوي هر نيازي باشند . منتهي با اعتنا به اين‌كه ممكن مي‌باشد اين نرم افزار ها براي سيستم ادله هاي متفاوتي ارائه شوند توسعه دهندگان نرم افزار تلاش مي كنند تا حد قابليت و امكان يك اپليكيشن را براي سيستم ادله ها و دستگاه هاي ديجيتال متعدد ارائه كنند . براي براي مثال يك نرم افزار مرورگر وب ممكن ميباشد نيز براي دستگاه هاي PC ارائه شود، نيز براي استفاده در تبلت اين اپليكيشن ارائه گردد و هم ممكن ميباشد پباده سازي نرم افزار تلفن همراه چهره پذيرد . براي مثال اپليكيشن كروم كه يك اپليكيشن مرور اينترنت مي باشد نيز بر روي PC موجود مي باشد، نيز براي به كارگيري بر روي تبلت اين نرم افزار پياده سازي شده است و هم مي توانيد از اين نرم افزار بر روي موبايل به كار گيري فرمائيد .

اپليكيشن
موبايل چيست؟ تبلت ها و گوشي هاي هوشمند (smart) نيز مانند هر كامپيوتري داراي قابل انعطاف افزارها و برنامه هاي كاربردي متنوع و مختلف مي باشند . در بازار نرم افزارهاي گوشي و موبايل همراه، كلمه و واژه ”اپليكيشن” يا به طور مختصر App بيشتر از واژه و كلمه قابل انعطاف افزار جا افتاده است و اين اصطلاح همان معناي نرم افزار كاربردي را مي دهد كه همان اپليكيشن تلفن همراه يا اين كه نرم افزار تلفن همراه به آن گفته مي شود .

طراحي اپليكيشن در مشهد

نرم افزار
موبايل چيست؟ اپليكيشن‌ تلفن همراه عبارت‌است از از قابل انعطاف افزارهايي كه ارتباط بدون واسطه با پردازنده‎هاي سيستم عامل گوشي ياور دارند و مستقيماً درخواست‎هاي كاربران را انجام ميدهند . نرم افزار ها در گوشي به چهره بدون واسطه دستوري را انجام ميدهند كه كاملاً براي كاربران ملموس و قابل رؤيت ميباشد . در‌صورتي‌كه بخواهيم در قضيه نرم افزار موبايل مثالي را بزنيم مي بايست بگوئيم به كليه نرم افزارهاي موبايل كه استفاده كننده توسط آن‌ها به اجراي فرماني در گوشي مي پردازد اپليكيشن اسم دارااست . براي مثال شما ممكن ميباشد براي فعاليت هاي مالي بسته به حساب بانكي خويش ممكن است از اپليكيشن موبايل بانك ملت، اپليكيشن گوشي بانك پاسارگاد، نرم افزار موبايل بانك ملي، نرم افزار تلفن همراه بانك سامان، نرم افزار گوشي بانك اقتصاد نوين، نرم افزار موبايل بانك سپه، اپليكيشن تلفن همراه بانك آتي و يا اين كه غيره استفاده فرماييد . و يا اين كه ممكن مي باشد شما در طول روز به استفاده از ابزارهاي ديگري در تلفن همراه هم پا خويش بپردازيد . براي مثال ممكن مي‌باشد براي دنبال كردن رويدادهاي ورزشي از نرم افزار تلفن همراه شبكه سه استفاده فرماييد و يا براي دنبال كردن برنامه هاي تلويزيوني ممكن مي باشد از اپليكيشن اندرويد پخش زنده به كار گيري نماييد . همينطور برخي يوزرها كه از طريق مغازه اينترنتي به خريد مي پردازند ممكن مي‌باشد از نرم افزار سايت هاي نظير اپليكيشن گوشي ديجي محصول و يا اين كه نرم افزار موبايل باميلو استفاده كنند . همينطور براي نمونه ممكن است اپليكيشن بازي خاصي نيز براي PC ارائه شود و نيز به فيس اپليكيشن گوشي ارائه گردد كه در اين چهره توسعه و گسترش دهنده قابل انعطاف افزار عملكرد مي نمايد اين بازي را بر شالوده دستگاه هاي ديجيتال ايجاد كند . براي مثال نرم افزار م وبايل clash of clans از مواقعي هست كه براي انجام بازي برنامه نويسي شده هست . يا اين كه بازي angry birds يك عدد ديگر از مورد ها اپليكيشن گوشي مي باشد . تمامي اين ابزارها كه در دسترس شما قرار گرفته اند نرم افزار تلفن همراه نام دارند كه ممكن است براساس مدل سيستم برهان يك موبايل همراه، براي اجرا تهيدست بستر و سيستم برهان مسئله نياز خود باشند مربوط به خويش باشند . يك اپليكيشن گوشي ممكن ميباشد بر پايه سيستم ادله اندرويد باشد كه به در اين موقعيت به اين نرم افزار اصطلاحاً اپليكيشن اندرويد مي گويند . يا ممكن ميباشد سيستم خوب كه اين نرم افزار را رئيس مي كند برپايه IOS باشد كه در اين شرايط به آن اپليكيشن IOS يا اپليكيشن اپل مي گويند . براي ديگر سيستم استدلال ها همانند ويندوز فون، بلك بري، جاوا، سيمبين و غيره نيز نرم افزار هايي بسته به نوع بستر سيستم دليل پباده سازي شده مي باشد . توسعه و گسترش دهندگان اپليكيشن موبايل، همان طور كه عملكرد كرده اند براساس دستگاه هاي گوناگون ورژن هاي متفاوتي از قابل انعطاف افزار را ارائه دهند، براي سيستم دليل هاي مختلفي كه ممكن مي باشد بر روي تلفن همراه به عمل رود نيز سعي مينمايند به ساخت و طراحي ورژن هاي مختلفي از يك اپليكيشن گوشي بپردازند .

امتیاز:
بازدید: 23
برچسب:
:
[ 1397/7/29  ] [ ۰۸ ] [ rayap ] [ ]
ثبت 
تارنما درگوگل يك عدد از مهم ترين اقدامات پس از پباده سازي و روش اندازي، معرفي و تصويب سايت در گوگل ميباشد . براي جذب بازديدكننده از نحوه گوگل قبل از هر چيز مي بايست صفحه هاي شما در گوگل ايندكس شوند . براي يك وب سايت كه به طراوت رويكرد اندازي شده مي باشد جلب دقت گوگل و ربات هاي آن مي تواند برهه زماني زيادي را طلب كند . در اين مطلب قصد داريم دو روش اساسي و كليدي براي تصويب وبسايت در گوگل را به شما معرفي كنيم . در‌صورتي‌كه هنوز با مفهوم سئو آشنا نشده ايد پيشنهاد مي‌كنيم مقاله سئو چيست را مطالعه نماييد . 
 
يادگرفتن 
تصويب سايت در گوگل نمايشگر 
ويديو 
00:00 
04:36 
 
 
فراگيري 
تمام منش هاي ثبت سايت در گوگل وبمستر در اين بخش ويديويي كوتاه از مراحل تصويب و معرفي سايت در گوگل تهيه كرده ايم تا پروسه انجام عمل و نكات مربوط به اين فرايند را به فيس كامل به شما فراگيري دهيم . اين كليپ بريده اي از كارگاه يادگرفتن گوگل وبمستر است كه به فيس حضوري توسط آكادمي وبسيما برگزار ميشود . 
 
تصويب 
نشاني دامنه در گوگل اصلي ترين شيوه براي تصويب سايت در گوگل از روش برگه اي ميباشد كه گوگل مخصوص اين كار در حيث گرفته و شما سواي اتلاف وقت يا هرگونه اطلاعات جانبي ميتوانيد نشاني وبسايت خويش را به گوگل معرفي كرده و درخواست ارسال ربات هاي خزنده و ايندكس آن را به گوگل بدهيد . 
لينك و پيوند برگه : تصويب وب سايت در گوگل 
تصويب 
سايت در گوگل معرفي 
آدرس وب سايت نو تاسيس به گوگل 
تصويب وبسايت در گوگل به اين رويكرد معمولا براي سايت هاي تازه تاسيس توصيه ميگردد و به تنهايي نميتواند تاثير بالايي بر سئو وبسايت شما داشته باشد . در صورتي‌كه مدتي از راه اندازي سايت شما ميگذرد و صفحه هاي ايندكس گرديده اي در گوگل داريد، ديگر نيازي به انجام اين كار نميباشد و خوبتر هست مستقيما به سطح بعدي ثبت وبسايت در گوگل برويد . 
 
به 
تازگي گوگل اين قابليت و امكان را غيرفعال كرده و در اكنون حاضر صرفا از روش پنل Search Console كه در ادامه توضيح داده مي گردد قابليت و امكان ثبت سايت در گوگ 
ثبت 
وب سايت در گوگل وبمستر راه و روش دوم كه دوچندان مهم و كاربردي هم مي باشد ثبت وبسايت در گوگل وبمستر تولز هست . استفاده از اين ابزار مجاني امكانات و اطلاعات زيادي را در اختيار شما قرار مي‌دهد كه در هم اكنون حاضر براي سئو هر سايتي حتمي مي باشد . 
 
گوگل 
وبمستر تولز چيست؟ گوگل وبمستر تولز تيم اي از ابزارهاي بدون پول سئو ميباشد كه بوسيله وبسايت گوگل و براي استعمال وبمستران طراحي شده است . اطلاعاتي مثل مقدار سلامت سايت، تعداد صفحه ها ايندكس شده، كلمات حساس محل ورود به سايت، تصويب سايت در گوگل، معرفي نقشه سايت و … همگي از طرز پنل رئيس وبمستر گوگل در دسترس شما خواهند بود . ولي مهم‌ترين كاربرد اين ابزار در شرايط ويژه و خلل ها هست كه بسيار به شما امداد خواهد كرد . بطور مثال در رخ جريمه شدن سايت شما، گوگل از همين طريق به شما اطلاع خواهد بخشيد و يا متخصص سئو شما قابليت و امكان ارزيابي شرايط را خواهد داشت . 
 
تصويب 
تارنما در گوگل وبمستر 
معرفي 
وبسايت به گوگل از شيوه وبمستر براي آغاز عمل به صفحه مهم وبمستر گوگل رفته و با يك حساب Gmail به آن وارد گرديد . در اينجا با كاغذ اي مشابه تصوير تحت مواجه خواهيد شد . نشاني وب سايت خود را را در نوار تحت ورقه وارد كرده و بر روي دكمه “ADD A SITE” كليك كنيد . 
 
وبمستر 
گوگل 
در اين تراز شما بايستي هويت خويش را بعنوان صاحب مهم وبسايت تاييد كنيد . ثبت سايت در گوگل و تاييد نام و نشان از يكسري منش قابل انجام مي باشد كه مهمترين آنها دانلود فولدر از وبمستر گوگل هست . مطابق با تصوير تحت شما مي بايست فولدر قضيه حيث را از وبمستر دانلود كرده و برروي هاست خويش و در ريشه اصلي آپلود نماييد . از طريق مراجعه به آدرسي كه جهت تاييد نام‌و‌نشان در اختيار شما قرار گرفته ميتوانيد از انجام صحيح اين بخش مطمئن شويد . در نهايت با فشار دادن دكمه Verify و در فيس انجام صحيح پروسه با پيامي مبني بر معرفي وبسايت به گوگل مواجه خواهيد شد و از اين به بعد به همه امكانات وبمستر دسترسي خواهيد داشت . شما نبايد چه بسا آنگاه از تاييد هويت اين فايل را از روي سايت خود پاك نماييد . 
 
تاييد 
هويت در وبمستر گوگل و معرفي وب سايت به گوگل 
به كارگيري 
از HTML Tag براي تصويب سايت در گوگل درصورتي كه به هردليل شما دسترسي به سرور يا اين كه هاست خويش نداريد يا قابليت و امكان آپلود فولدر براي شما آماده نمي باشد دو خط مش ديگر وجود دارااست كه مي تواند در ثبت تارنما در گوگل به شما كمك نمايد . 
بر روي تب “Alternate methods” كليك كرده و دايره كنار آيتم HTML tag را گزينش فرمائيد . در اين بخش يك خط كد HTML به شما داده خواهد شد كه بايستي آن را در هدر وب سايت خويش و قبل از بسته شدن فرمان قرار دهيد . پس از قرار به دست آوردن اين كد در فايل هدر وبسايت شما و فشار دادن دكمه Verify عمل ثبت وبسايت در گوگل به نقطه پايان رسيده و دسترسي به امكانات براي شما باز خواهد شد . 
 
ثبت 
سايت با HTML tag 
به كار گيري 
از Google Analytics براي معرفي وبسايت به گوگل منش ديگري كه زياد بي آلايش هم مي باشد استفاده از اكانت گوگل آنالينيكز براي تصويب سايت در گوگل و تاييد نام و نشان شماست . درصورتي كه از آمارگير گوگل آناليتيكز براي وبسايت خود استعمال ميكنيد و كد مربوط به آن در سايت شما قرار داراست مي تواند با تعيين آيتم Google Analytics و فشردن دكمه Verify خيلي سرعت بالا نام‌و‌نشان خويش را تاييد فرماييد . البته فقط در صورتي ثبت وبسايت در گوگل وبمستر انجام مي‌گردد كه حساب آناليتيكز خود را نيز با همين آدرس Gmail ساخته باشيد . 
 
ثبت 
وبسايت در گوگل وبمستر به وسيله آناليتيكز 
در اين تراز شما كار ثبت وب سايت در گوگل و تاييد نام‌و‌نشان را به خوبي انجام داده ايد، مهم‌ترين مراحل آنگاه از اين عمل تعيين دامنه مهم وب سايت و معرفي نقشه وب سايت به گوگل خواهند بود . وبمستر گوگل تجهيزات متعددي را در اختيار شما قرار ميدهد كه در مقالات آتي بصورت كامل به شما معرفي خوا هيم كرد . 
 
ثبت 
وبسايت در نسخه تازه گوگل سرچ كنسول گوگل به تازگي طراحي سرچ كنسول را تغيير‌و تحول داده و هم زمان ابزارهاي جديدي را به آن بيش تر كرده مي‌باشد . ممكن مي باشد در آتي اي نزديك پنل پيشين گوگل وبمستر به كلي از دسترس بيرون شود در فيض خوبتر مي باشد شيوه معرفي تارنما به گوگل از روش پنل جديد گوگل سرچ كنسول را هم خاطره بگيريم . 
 
براي آغاز ابتدا به پنل جديد وارد گرديده و از انتهاي ليست دامنه ها (Search Property) گزينه Add Property را انتخاب فرمائيد . پنجره اي نظير تصوير زير به شما نمايش داده مي‌گردد كه مي توانيد آدرس سايت مورد نظر خويش را در آن وارد فرمائيد . 
 
تصويب 
تارنما در پنل نو گوگل وبمستر پس از اين سطح پنجره ديگري به شما نمايش داده مي‌شود تا رويكرد تاييد نام‌و‌نشان خود را مشخص فرمائيد . مسير تاييد نام و نشان دقيقا نظير قبلي هست و آيتم هاي جان دار در آن تغييري نداشته مي باشد . فقط طرز نمايش و ظاهر كلي آن دستخوش تغييراتي بوده است . 
 
تعيين 
منش ثبت وبسايت در گوگل در ورژن نو سرچ كنسول توصيه اول هميشه تصويب تارنما در گوگل با استفاد از شيوه آپلود فايل مي‌باشد . در اين راه و روش شما فايل معلوم شده را دانلود كرده و در هاست خويش لود مي‌كنيد . براي اطمينان از درستي انجام اين فعاليت ورقه اساسي وبسايت خود را گشوده كرده و نام پوشه آپلود شده را در انتهاي آن وارد فرمائيد اگر اين فايل در دسترس باشد و به صفحه 404 وارد نشويد يعني فرآيند آپلود را به صحت انجام داده ايد . 
 
پس از اطمينان از درستي لود فايل بر روي دكمه Done كليك كنيد و منتظر بمانيد تا روند تاييد نام‌و‌نشان انجام شود . 
 
پس 
از تصويب وبسايت در گوگل چه كاري انجام دهيم؟ معرفي وبسايت به گوگل اولين گام شما در مديريت آن خواهد بود . از اينجا به بعد ابزار گوگل وبمستر امكانات بخش اعظمي براي بهبود وضعيت سئو و بررسي بر كارايي آن در اختيار شما قرار مي دهد . يكي از ابزارهاي كارآمد در اين پنل Fetch as Google هست كه به شما اذن مي‌دهد بقيه صفحات وبسايت را هم به گوگل معرفي كرده و سرعت ايندكس آنان را افزايش دهيد . 
 
شما ميتوانيد از ابزار Fetch as Google براي معرفي سريع صفحه هاي وب سايت به گوگل استفاده نماييد . با اين عمل ربات هاي گوگل به سرعت صفحات شما را آناليز و ايندكس خواهند كرد . علاوه برآن مي‌توانيد با معرفي نقشه وبسايت خويش به گوگل همگي صفحات حياتي سايت را به چهره يك پوشه XML در اختيار گوگل قرار دهيد تا زمان مراجعه به وب سايت شما بداند كه دقيقا كدام صفحه ها نو ميباشند و يا اين كه نياز به آناليز مجدد دارا‌هستند . 
 
گوگل سرچ كنسول را ميتوان يك جعبه ابزار باارزش براي رئيس وبسايت دانست . آشنايي با تمام امكانات و به كار گيري درست از آن ها نقش فراوان مهمي در حفظ سلامت سايت و كسب جايگاه خوب تر خواهد داشت . براي يادگيري اين ابزار حاذق مي توانيد در كارگاه حضوري فراگيري گوگل سرچ كنسول كه بوسيله آكادمي برگزار مي‌گردد كمپاني نماييد . 
امتیاز:
بازدید: 20
برچسب:
:
[ 1397/7/28  ] [ ۰۹ ] [ rayap ] [ ]

پاياني ورژن سيستم استدلال مك به كاربرانش اذن مي دهد تا حين پيشنمايش به چنگ آوردن از فايل‌هاي PDF آنها را با هم هم ادغام نمايند . رويه انجام اين فعاليت هم خيلي راحت مي باشد . براي آغاز به سراغ فايندر برويد و به انتخاب تمام فايل‌هايي كه مي خواهيد با نيز ادغامشان فرماييد بپردازيد .

 

در شراي همگي فايل‌ها را با هم باز كنيد، سيستم ادله مك طبق معمول مدام پيشنمايش تمام آنان را به سناريو خواهد گذاشت .

 طراحي سايت در مشهد

در پنجره هر پيشنمايش به سراغ منوي View برويد و گزينه Thumbnails را انتخاب فرمائيد . با اين عمل سايد باري در كناره تصوير ظواهر مي گردد كه مي‌توان در آن تمام صفحه ها فايل‌هاي PDF را مشاهده كرد . حالا صرفا كافيست صفحه هاي يك PDF را با موشواره بگيريد و آنان را در لابه لا به لاي صفحه هاي PDF ديگر قرار دهيد .

 

كارتان كه تمام شد، يك نام متعدد براي اين PDF جديد گزينش و آن را ذخيره نمائيد .

ادغام 
PDF ها از شيوه فضاي وب براي ادغام دو يا اين كه تعدادي فايل PDF، ابزار زير اينترنت بيشماري نيز وجود دارااست . صرفا كافيست عبارت «How to combine PDF files» را گوگل كنيد تا بيشمار سود متعدد كه هر كدامشان در نوع خويش كاربردي هم مي باشند در اختيارتان قرار بگيرند .

 طراحي اپليكيشن در مشهد

اما شايد PDFMerge شايسته ترين ابزار تحت وبي باشد كه بتوانيد پيدا فرماييد . شيوه فعاليت با PDFMerge نيز به شدت آسان مي‌باشد . تنها كافيست وارد لينكي كه برايتان گذاشتم بشويد و تمام فايل‌هاي PDF خود را به دست PDFMerge بسپاريد . به محض كليك روي كليد Merge Files پردازش‌هاي PDFMerge سريعا آغاز مي گردند و تمام PDFهايتان در كمترين زمان ممكن در فايلي جديد تركيب خواهند شد .

 

 

امتیاز:
بازدید: 21
برچسب:
:
[ 1397/7/25  ] [ ۰۶ ] [ rayap ] [ ]

اكوسيستم استارتاپي كشور‌ايران در سال‌هاي اخير و با پيشرفت‌هاي صورت‌گرفته در زمينه‌هاي زيرساخت، علم فني و تجربه‌ي كسب‌وكاري، روند رو به رشدي را از خود نشان داده مي باشد . اگرچه برخي از كارشناسان، نگراني‌هايي در موضوع حباب اميدواري به اين شركت‌ها و همينطور مشكل ها درآمدي و جذب سرمايه‌ي آن ها در دوران تحريم دارند، اين بازيگران برنا (كه برخي از آنان به سن بلوغ نزديك مي‌شوند)، با قدرت به كار خويش ادامه‌ ميدهند . شايد آرزو به آينده و كارايي براي بهبود فضاي كسب‌وكار توسط نيروهاي داخلي، موتور محركه‌اي باشد كه در دوران بحران اقتصادي هم هنوز اين شركت‌هاي نوباوه را به جنبش روبه‌جلو تشويق مي‌كند .

به‌هرحال با تمام چالش‌هاي مو جود بر سر خط مش استارتاپ‌ها، تعدادي از اين شركت‌هاي بچه توانسته‌اند در بازار داخلي رشد مناسبي از خود نشان دهند . آنها در بخش‌هاي جذب سرمايه، جذب مشتري و تربيت نيروي انساني به موفقيت‌هاي متعددي دست يافته‌اند . پيشرفت‌هاي اين كسب‌وكارها در برخي وقت ها به حدي بوده كه سوداي حضور در بازارهاي جهاني و رقابت با غول‌هاي صنعت را در ذهن آن ها انداخته ميباشد . در اين ميان، بررسي توان اين شركت‌ها براي رقابت با شركت‌هاي كوچك و والا خارجي، خالي از لطف نمي باشد . رقابتي كه مي‌تواند در دو جناح چهره بگيرد . يكي از اين جبهه‌ها، ورود به بازارهاي تازه جهاني مي‌باشد و ديگري، مراقبت بازار ايران، در فيس ورود استارتاپ‌هاي خارجي به كشور خواهد بود .

مقاله‌هاي
مرتبط: معافيت
مالياتي براي همه استارتاپ ها غير از ديجي محصول و اسنپ نازلي
عظيمي: از كشور ايران تا تاسيس يك استارتاپ ۱۰۰ ميليون دلاري در امريكاo نكته‌ي قابل اعتنا اين هست كه مسلما استارتاپ‌هاي اهل ايران و هر كمپاني نوپاي فعال در كشورهاي در هم اكنون توسعه، براي رقابت با غول‌هاي فناوري نياز به منابعي يك‌سري برابر منابع كنوني دارند . در نتيجه، مقايسه‌ي اين شركت‌ها براي رقابت با شركت‌هاي به‌بلوغ‌رسيده‌ي جهاني در مقياس جهاني، كاري بيهوده مي باشد . به‌عنوان مثال مطلقا سرويس‌هاي اشتراك ويديوي ايراني، توان رقابت در تراز جهاني با يوتيوب را ندارند . ما در در اين مقاله‌ي زوميت، قصد داريم تحليلي كلي از وضعيت شركت‌هاي بلندمرتبه جهاني و پتانسيل ورود ايراني‌ها به بازار آن شركت‌ها داشته باشيم . در مقاله‌ها بعدي، فرصت‌ها و چالش‌هاي اين رقابت احتمالي را از گويش مديران و سخنگويان استارتاپ‌هاي اهل ايران ارزيابي ميكنيم .

اينترنت
ايران
زمينه‌هاي
رقابت با نگاهي كلي به استارتاپ‌هاي نسبتاً غالب داخلي، ميتوانيم تعدادي زمينه‌ي فعاليت را به‌عنوان زمينه‌هاي با اهميت آن‌ها مشخص كنيم . خرده‌فروشي، حمل‌ونقل و تاكسيراني، تبليغات و اشتراك ويديو، از زمينه‌هايي مي باشند كه نمونه‌هاي چيره داخلي در آن‌ها كار دارا‌هستند . استارتاپ‌هايي همچون ديجيكالا، باميلو، اسنپ، تپسي، الوپيك، اي‌نتورك، عدد،‌ آپارات و فيليمو از نمونه‌هايي ميباشند كه به عقيده‌ي نگارنده، در جذب مشتري داخلي، سرمايه‌گذار و رشد استعداد اضطراري و تامين منابع براي عمل طولاني‌مدت، در زمينه‌هاي فوق، تلاش قابل قبولي داشته‌اند .

با نگاهي به زمينه‌هاي بالا و شركت‌هاي گفته‌شده، به اين نتيجه‌ي كلي مي‌رسيم كه براي برد در بازارهاي كوچك و كشورهاي درحال توسعه مانند ايران، نيازي به ايده‌هاي آن‌چنان ناياب نمي‌باشد و صرفا با كلون كردن (تقريبا هم اندازه كپي كردن) ايد‌‌ه‌هاي غالب خارجي و اجراي صحيح آنها بسته به بازار هدف، مي‌توان سهم مناسبي از مشتريان را جذب كرد . به‌همين دليل، براي هر يك از استارتاپ‌هاي پيروز داخلي، مي‌توان نمونه‌هاي بلندمرتبه بين‌المللي را مثال زد .

براي آغاز مقايسه‌ي اين دو دنياي متفاوت، بهتر ميباشد نگاهي آماري به استارتاپ‌هاي بالغ جهاني داشته باشيم . مطالعه‌ي آماري اين شركت‌ها و اطلاع از شرايط رقابت در تراز جهاني، مسئله را براي كشف منابع مورد نياز براي رقابت احتمالي با اين شركت‌ها آماده ميكند .

growth

اشتراك
ويديو يك عدد از پرطرفدارترين زمينه‌هاي عمل استارتاپ‌ها در بازه كنوني، سرويس‌هاي اشتراك ويدئو مانند يوتيوب هستند . يوتيوب در اكنون حاضر اصلي ترين سرويس اشتراك كليپ در جهان مي‌باشد كه ماهانه بيش از ۱ .۸ ميليارد استفاده كننده آنلاين داراست . اين خدمت آنلاين در هر دقيقه صاحبخانه ۳۰۰ ساعت ويدئو با كيفيت HD مي‌باشد و در حالا حاضر، بيش از يك ميليارد و سيصد ميليون ويدئو در آن آپلود گرديده مي‌باشد . پرطرفدارترين شبكه كليپ در اين شبكه، بيش از ۶۰ ميليون عضو دارااست كه درآمد ۱۲ ميليون دلاري را در سال ۲۰۱۵ براي تهيه‌كننده‌ي آن به همراه داشته ميباشد .

يوتيوب ماهانه بيش از ۱ .۸
ميليارد استفاده كننده آنلاين دارد از لحاظ درآمد، آمار دقيقي از درآمد كسب‌شده از تبليغات در اين شبكه منتشر نشده هست . در واقع، كمپاني مادر يوتيوب يعني آلفابت، آمار درآمدي آن ها را به‌صورت ظريف منتشر نكرده و آمارهاي موجود، تخمين‌هاي شركت‌هاي واسط نظير بيزينس اينسايدر هستند . طبق يكي از همين آمارهاي غير رسمي، درآمد يوتيوب در سال ۲۰۱۵ به ۸ ميليارد دلار رسيده كه نسبت به سال ۲۰۱۰، رشد ۸ برابري داشته ميباشد .

به‌هرحال ِYoutube از هر لحاظ به پيشگام صنعت اشتراك محتواي ويديويي تبديل گرديده مي‌باشد . آن ها دو‌مين موتور جستجوي پرطرفدار در جهان هستند و با وجود مسدود بودن در بعضي كشورهاي جهان، هنوز به رشد خويش ادامه داده و در جذب كاربر جديد موفق مي باشند .

YouTube

آپارات را مي‌توان بزرگترين سرويس اشتراك ويدئو در ايران دانست كه در سال‌هاي اخير هم با توسعه‌ي زيرساخت و تسهيل فرآيندها، پيروز به كسب سهم قابل قبولي از بازار و جذب توليدكنندگان مضاعف شده ميباشد . روندي كه آپارت در پيش گرفته است، باعث شده تا كانال‌هاي فعال داخلي به شدت به توليد و اشتراك محتوا در اين شبكه علاقه‌مند شوند . در اين ميان، فيلترينگ يوتيوب هم در افزايش محبوبيت آپارات بي‌تاثير نبوده ميباشد . استفاده كننده ايراني ترجيح مي‌دهد محتواي زمينه نياز خويش را از وب‌سايتي داخلي و سواي محدوديت مشاهده كند تا اين كه زحمت تغيير تحول آي‌پي و موردها ديگر را به جان بخرد .

بهبود
كيفيت محتوا در آپارات و توسعه‌ي زيرساخت‌ها، اين خدمت را به موفقيت‌هاي نسبي رسانده است در واقع، بهبود كيفيت محتواي منتشرشده در آپارات و افزايش كانال‌هاي منحصر به فرد با محتواي باارزش در آن، كاربر ايراني را مجاب كرده كه مي‌‌توان بدون زحمت، به محتوايي جذاب و اثرگذار در بخش ويدئو دست يافت . علاوه‌ بر آن، بهبود خدمت‌رساني به كسب‌وكارها و ارائه‌ي سرويس‌هايي همچون پخش زنده و تبليغ ويديويي، تخفيف ترافيك مصرفي و پيشنهادهاي هوشمندانه‌ي محتوايي سبب شده تا توليدكنندگان نيز به عمل بخش اعظم در اين شبكه تشويق شوند .

در اينجا به سؤال مهم خويش يعني بضاعت و توان رقابت سرويس‌هايي همچون آپارات با غول‌هاي گران قدر مثل يوتيوب مي‌رسيم . نكته‌ي واضح اين مي باشد كه صد رد صد سرويس‌هاي اهل ايران به‌خاطر محدوديت‌هاي منابع (مالي،‌ انساني، زيرساختي) توانايي رقابت با شركتي را كه زيرمجموعه‌ي آلفابت است، نخواهند داشت .

promotional
video
خرده‌فروشي
ديجيكالا را مدام مي‌توان به‌عنوان مثالي غالب در زمينه‌ي خرده‌فروشي آنلاين، بيان كرد . شركت‌هاي رقيب فعال در اين مسئله نيز در سال‌هاي اخير در كنار ديجيكالا ظهور كرده‌اند كه از مطرح ترين آنان مي‌توان باميلو را نمونه زد . در مسئله شركت‌هاي گران قدر فرنگي در اين حوزه، مطلقا مثالي بهتر از آمازون به ذهن هيچ‌كس نمي رسد . دومين شركت يك تريليون دلاري عالم در جايگاهي مي‌باشد كه نه تنها استارتاپ‌هاي ايراني، بلكه مطرح ترين شركت‌هاي دنيا مانند والمارت هم توانايي دسترسي به آن را ندارند .

از نظر آماري، Amazon درآمد سالانه‌ي بيش از ۱۷۰ ميليارد داراست و پاياني آمارها، تعداد كارمندان اين كمپاني را بيش از ۵۰۰ هزار نفر تيتر مي‌كنند . اين كمپاني آمريكايي كالاهاي خريداري‌شده را نسبتاً به همگي كشورهاي دنيا ارسال مينمايد و به‌نوعي، در درحال حاضر تبديل شدن به مبداء حساس خريد آنلاين براي تمامي كالاها است .

آمازون
بيش از ۵۰۰ هزار كارمند و ۱۷۰ ميليارد دلار درآمد دارد ولي آمارهاي خيره‌كننده‌ي آمازون سبب ساز نمي‌شود كه پتانسيل پرورش و موفقيت در حوزه‌ي خرده‌فروشي آنلاين، ناديده گرفته شود . تيم‌هاي بين‌المللي با كمي خلاقيت، ميتوانند زمينه‌هاي خاصي براي فعاليت خويش تعيين نمايند و با تمركز روي آن ها در خرده‌فروشي، به رقيبي بدون شوخي براي آمازون تبديل شوند . به‌عنوان نمونه يك دكان آنلاين پوشاك كه به‌طور منحصربه‌فرد در خاورميانه عمل مي‌كند، مي تواند رقيبي بدون شوخي براي آمازون در اين حوزه تبديل شود .

amazon

ديجيكالا و باميلو، شركت‌هايي با گونه كسب‌وكاري آمازون هستند كه در بازار ايران، به موفقيت‌هاي قابل توجهي دست پيدا كرده‌اند . اگرچه اين شركت‌ها فعاليتي دورازشوخي در بازارهاي جهاني نداشته‌اند، ولي دسته جذب سرمايه و توسعه‌ي كسب‌وكار آن ها نشان مي دهد كه پتانسيل اين تكان را در خود ميبينند . مديران اين استارتاپ‌ها در بدترين موقعيت مي توانند بازاراهاي منطقه‌اي مانند خاور اواسط را به‌عنوان پتانسيلي مطلوب ببينند . بازاري كه به‌خاطر تقارب فرهنگي و قابليت و امكان خدمت‌رساني سريع‌تر و تحويل مناسب‌تر كالا، مي‌تواند زميني مطلوب براي بازي ايراني‌ها باشد .

ديجيكالا
راهكارهاي زيادي را براي بهبود خرده‌فروشي آنلاين توسعه داده است اميرحسن موسوي رئيس روابط‌عمومي ديجيكالا در مصاحبه‌اي با زوميت در قضيه پتانسيل‌هاي رقابت اين كمپاني با رقباي خارجي، نكات قابل توجهي را ارائه كرد . وي معتقد ميباشد آنها در درحال حاضر حاضر هم رقابتي نسبي با شركت‌هاي فرنگي دارند و فعاليت راكت‌ اينترنت در كشور‌ايران و سرمايه‌گذاري‌هاي بلندمرتبه اين كمپاني آلماني، به‌نوعي رقابت را براي ديجيكالا جهاني كرده مي باشد . موسوي در ادامه به اين نكته اشاره مي نمايد كه شناخت با منطقه‌ي خاورميانه، چالش‌هاي لجستيكي، راهكارهاي پرداختي و موردها ديگر كه ديجيكالا در مسير بسط آنها را بهبود داده، پتانسيل اضطراري براي رقابت‌هاي احتمالي با بازيگران فرنگي را در اين شركت توليد كرده است .

مديريت رابطه ها همگاني ديجيكالا معتقد مي باشد در رخ ورود بازيگران بزرگي همچون آمازون به كشور‌ايران هم اين كمپاني بضاعت و توان رقابت را خواهد داشت؛ چرا كه اعتماد مشتريان، زيرساخت‌هاي لجستيكي،‌ شناخت خوبتر با فرهنگ وتمدن خريد ايراني و راهكارهاي بهينه‌سازي‌شده‌ي پرداخت، آن‌ها را يك سري گام جلوتر از رقباي خارجي قرار خواهد بخشيد . البته در زمينه توصيه احتمالي شركت‌هاي فرنگي مبني بر خريد يا تركيب ديجيكالا، اظهار حيث مشخصي وجود ندارد و براي جواب قطعي، نياز به چك بي نقص هنگامي و موقعيتي آن پيشنهاد احتمالي و همچنين اجماع در هيئت مديره و سهام‌داران ميباشد .

ecommerce

موسوي
در ادامه‌ي صحبت‌هايش گفت:
ديجيكالا براي ورود به بازارهاي منطقه‌ي غرب آسيا و شمال آفريقا برنامه‌‌هايي بدون شوخي دارااست و مرحله‌ي تحقيق براي ورود به بازارهاي فرنگي ابتدا شده مي باشد .

در همين راستا، مصاحبه‌اي نيز با رئيس ماركتينگ باميلو يعني آرمان فرج‌زاده داشتيم و نظرها او را در قضيه پتانسيل‌هاي رقابت جهاني جويا شديم .
فرجزاده در زمينه ورود باميلو به بازارهاي جهاني گفت:
براي ورود به بازارهاي خارجي، اگر مقدمات درگاه پرداخت و انتقال پول حل بشود، باميلو موقعيت را براي فروش كالاي ساخت كشور ايران در كشورهاي

مجاور مساعد مي‌بيند .

طراحي اپليكيشن در مشهد

تاكسيراني
و حمل‌ونقل تاكسي‌هاي آنلاين در يكي دو سال اخير با استقبال نيكي از طرف يوزرها اهل ايران روبرو شده‌اند . انواع اين سرويس‌ها با نام‌هاي متفاوت و مدل‌هاي درآمدي تقريبا مشابه، در كشور ايران عمل مي نمايند . در اين ميان، دو استارتاپ اسنپ و تپسي در حوزه‌ي تاكسيراني و استارتاپ الوپيك در حوزه‌ي خدمات حمل‌ونقل، جايگاه قابل قبولي در بازار پيدا كرده‌اند . در زمينه نمونه‌هاي خارجي اين استارتاپ‌ها، هيچ مثالي بهتر از اوبر نمي توان يافت .

Uber از سال ۲۰۰۹ كار خويش را شروع كرد و در درحال حاضر حاضر، در بيش از ۸۰ سرزمين دنيا فعال است . تعداد راننده‌هاي در درحال حاضر فعاليت در اين سرويس، حدود ۲ ميليون نفر گزارش گرديده و آخرين آمارها، درآمد اين شركت را بيش از ۵ ميليارد دلار بيان مي نمايند . در اين ميان، رقباي اوبر در كشورهاي متفاوت به سرعت در درحال حاضر ظهور مي‌باشند . به بيان ديگر، اوبر بر بر خلاف يوتيوب و آمازون نمي‌تواند خود را پيشگام بلاعزل جهاني بداند؛ البته به‌هرحال از نظر تعداد شركت‌هاي محل فعاليت، به آمار خوبي دست پيدا كرده ميباشد .

Uber

استارتاپ‌هاي اهل ايران فعال در حوزه‌هاي مشابه، پس از گذراندن دوراني دشوار در زمينه‌ي قانون‌گذاري و تثبيت حضور در بازار، روز جاري به ثباتي نسبي رسيده‌اند . آنها در روزهاي اوليه و با معرفي سرويس‌هاي خويش با استقبال بالاي مردم مواجه شدند و به تعريفي، نتايج تحقيقاتشان در قضيه پتانسيل‌هاي اين بازار در ايران، به بار نشست . ولي چالش اصلي از طرف شركت‌هاي سنتي و همينطور سازمان‌هاي قانون‌گذار ساخت شد كه البته براي هر استارتاپ ساختارشكن قابل پيش‌بيني مي‌باشد . اوبر نيز در كشورهاي متعدد با مشكل ها قانون‌گذاري روبرو مي‌باشد و حتي در بسياري از كشورها، كار آن ممنوع قلمداد مي گردد .

امروزه
آژانس و پيك آنلاين به بخشي از جدانشدني زندگي ايراني‌ها تبديل شده‌اند به‌هرحال امروزه تاكسي و پيك آنلاين به جزئي جدانشدني از زندگي ايرانيان تبديل شده‌اند . همين پيروزي پرسرعت سبب گرديده تا زمزمه‌هايي از رغبت مالكان اين استارتاپ‌ها به حضور در بازارهاي بين‌المليي (حداقل خاورميانه) به گوش رسد .

شهرام شاهكار، مدير ارشد اجرايي اسنپ در مصاحبه‌اي با زوميت در قضيه فعاليت‌هاي اين كمپاني و رغبت آنها براي حضور در بازارهاي بين‌المللي سخن كرد . وي آمار شهرهاي محل عمل اسنپ را ۶۰ عدد اعلام كرده و به اين نكته اشاره مي كند كه از ۱ .۵ ميليون مهاجرت روزانه كه در تاكسي‌‌هاي آنلاين انجام مي‌شود، حدود ۸۵ درصد از آن در اختيار اسنپ مي باشد . از نظر تعداد رانندگان فعال در اسنپ نيز آمار ۷۰۰ هزار نفر از طرف اين شركت اعلام شد .

طراحي سايت در مشهد

كرايه
تاكسي
مدير
ارشد اجرايي اسنپ در جواب به سؤالي در موضوع عمل برون‌مرزي اين كمپاني مي‌گويد:
چشم‌اندازي كه براي اسنپ در لحاظ گرفته‌ شده هست و مسير پرورش اين سامانه نشان ميدهد كه دير يا اين كه زود خبر فعاليت آن را بيرون از مرزهاي ايران و در كشورهاي منطقه خوا‌هيم شنيد .

اسنپ
چشم‌اندازي جدي براي ورود به بازارهاي جهاني دارد شاهكار در پايان در مورد چالش‌هاي احتمالي ورود رقباي فرنگي به كشور‌ايران هم به اين نكته اشاره مينمايد كه اعتماد يوزرها به سرويس‌هاي آنها، دلگرمي ضروري براي گزينش شدن اسنپ از در ميان يك سري آژانس اينترنتي را دوچندان كرده است . البته در رخ توصيه خارجي‌ها مبني بر تركيب يا خريد، اسنپ هم نظير هر كمپاني ديگر پيشنهادها را محاسبه كرده و بهترين تصميم را جهت ايجاد ارزش براي سهامداران اتخاذ خواهد كرد .

با يك تحليل كلي از شرايط گفته‌شده، مي‌توان به دشواري رقابت با شركت‌هاي خارجي پي برد . در اين ميان، اميدواري بازيگران تبارك ايراني براي رقابت، ستودني ميباشد . آن ها با تمام چالش‌هاي موجود، پس از موفقيت در بازار داخلي، برنامه‌هايي براي عبور از مرزها در سر دارا‌هستند كه البته چالش‌هاي زيادي در پيش روي آن‌ها قرار ميدهد . در مطلب بعدي كارايي مي‌كنيم با گفتگو با ديگر فعالان اكوسيستم استارتاپي ايران، فرصت‌ها و چالش‌هاي اين رقابت بين‌المللي را بيشتر آناليز كنيم .

امتیاز:
بازدید: 22
برچسب:
:
[ 1397/7/21  ] [ ۰۷ ] [ rayap ] [ ]

روزانه ممكن است در هنگام عمل با كامپيوتر تهيدست دستكاري فايلهاي مختلفي در قابل انعطاف افزارهايي مثل Word و Excel باشيد . به اين منظور آيا هر توشه به جستجوي فايلهاي قضيه حيث بر روي هارد پرداخته و بعد آن‌ها را گشوده ميكنيد؟ اينكار ممكن مي‌باشد تا حدودي مناسب باشد البته براي فايل هاي پركاربرد كه زياد با آن ها راز و فعاليت داريد منش چندان خير و خوبي نيست . در آفيس 2007 تامل مناسبي براي فايلهاي پركاربرد شما شده مي‌باشد ؛ به طوريكه ميتوانيد فايل هايي كه بسيار با آن ها فعاليت داريد را همواره در نزديكي خويش احساس نمائيد . در اين ترفند به معرفي اين قابليت جالب آفيس 2007 در نرم افزارهاي Excel ، Word و PowerPoint ميپردازيم .

 

 

براي
اينكار:

يكي از قابل انعطاف افزارهاي Excel ، Word و يا اين كه PowerPoint جان دار در Office 2007 را اجرا فرماييد .
اكنون بر روي دكمه Office كليك فرماييد (منظور دكمه با نشان Office در گوشه بالا سمت چپ برنامه است) .


پس از اينكار خواهيد روئت كرد كه چكيده به نام Recent Documents پديدار خواهد شد .
حتمأ با اين نصيب كه در ورژن هاي قبل آفيس هم وجود داشت آشنا مي باشيد .
در اين ليست ، شما ميتوانيد پاياني فولدر هاي باز گرديده بوسيله برنامه را مشاهده كنيد .
طبعأ اين ليست فايلهاي پركاربرد شما را نشان نميدهد و فقط جهت مشاهده آخري فايل هاي گشوده شده به كارگيري ميشود .


درحال حاضر درصورتي كه با اعتنا به اين ليست بنگريم در كنار هر يك نشانه يك سنجاق قابل مشاهده است .
حال فرض نمائيد يك عدد از فايلهاي پركاربرد شما در اين ليست وجود دارد . كافي ميباشد بر روي آرم سنجاق در كنار آن كليك فرماييد تا فعال گرديده و به به رنگ سبز تغيير تحول پيدا نمايد .
با اينكاري كه رخ داديد ديگر پوشه تعيين گرديده شما توسط سنجاق ، براي هميشه در اين ليست حضور دارد و با گشوده نمودن پوشه هاي نو ديگر در برنامه هم از ليست بيرون نمي شود . در سود مي توانيد به سادگي فولدر موضوع نظر خويش را هر بار تنها با كليك بر روي دكمه آفيس پيدا كرده و باز نماييد .
شما مي توانيد فايلهاي پركاربرد خود را يكبار در برنامه باز فرماييد و پس از پديدار شدن در ليست Recent Documents با كليك بر روي سنجاق آن را براي مدام در ليست حفظ نماييد .
طبعأ با كليك دوباره بر روي سنجاق و غيرفعال كردن آن ، قابليت و امكان نگه داشتن فولدر در ليست هم از در بين مي‌رود .

همينطور جهت بهبود كاركرد اين نصيب ميتوانيد تعداد پوشه هاي نمايش داده گرديده در ليست Recent Documents را بيشتر فرمائيد .

طراحي سايت در مشهد 

به اين
منظور:

بر روي دكمه Office كليك كنيد .
آنگاه Word Options (يا Excel Options يا PowerPoint Options) را انتخاب كنيد .
در پنجره جديد از منوي كناري Advanced را بزگزينيد .
حال اسكرول را پايين آورده تا آيتم Show this number of Recent Documents را بيابيد . حالا ميتوانيد هر اندازه دلخواهي كه مسئله نظرتان ميباشد تا در ليست Recent Documents سناريو داده شود را در اين قسمت وارد فرمائيد .
در نقطه پايان دكمه OK را بزنيد تا تغييرات حاصل گردد .

طراحي اپليكيشن در مشهد

امتیاز:
بازدید: 24
برچسب:
:
[ 1397/7/19  ] [ ۰۸ ] [ rayap ] [ ]

به تازگي باگ مهمي در كد بيت كوين پيدا گرديده كه ظاهرا قابليت و امكان توليد سكه هاي يك ارز رمزپايه كمتر شناخته شده را براي هكرها آماده نموده و اين نگراني را ساخت كرده كه مبادا از آن براي ساخت سكه هاي مربوط به پول هاي ديجيتالي ديگر استفاده شود .

گسترش دهندگان پول ديجيتالي Pigeoncoin تاييد كرده اند كه يك هكر ناشناخته توانسته با موفقيت از باگ جانور در كد بيت كوين امداد بگيرد و ۲۳۵ ميليون

طراحي سايت در مشهد

سكه به بها ۱۵ هزار دلار را ايجاد نمايد .

اما علت پيروزي هكر ياد گرديده در اين كار آن هست كه طي سال ها اخير يكسري از پول هاي مجازي منتخب از كدهاي همگاني بيتكوين را قرض گرفته و به نحوي بر بستر كدهاي آن گسترش يافته اند . ولي باگ تورمي موضوع اشاره در بيتكوين پچ گرديده است .

باگ بيت كوين به هكرها قابليت و امكان مي دهد تا آنجا كه مي توانند سكه ايجاد كنند و حتي محدوديت هاي كدنويسي جانور در تامين ارزهاي رمزپايه را كنار بزنند و ارزش ديگر سكه هايي كه در اختيار سرمايه گذاران قرار دارد را پايين بياورند .

Pigeoncoin
چيست؟ باگ
بيت كوين
Pigeoncoin به حافظه الگوريتم ارزكاوي X16r اش خويش را از ديگر ارزهاي رمز پايه جدا نموده، هر چند كه در فهرست هزارگانه ارزشمندترين پول هاي مجازي CoinMarketCap جايي ندارد . توسعه دهندگان اين سكه همينطور قصد دارا هستند كه با كمك بلاكچين «به جمع آوري غير قانوني اطلاعات» نقطه پايان دهند .

كل اندوخته فعلي Pigeoncoin برابر با ۹۷۰ ميليون هست و شخصي كه پشت حمله ها اخير قرار دارد توانسته برابر با يك چهارم تمامي pigeoncoins داد و ستد گرديده تا امروز را از نحوه باگ بيتكوين بسازد . همين مسائل موجب شد تارنما CryptoBridge (كه در زمينه بخشيد و ستد ارزهاي راز شالوده عمل دارد) به رخ موقت هرگونه داد و ستد اين سكه ها را به وضعيت تعليق در بياورد تا توسعه و گسترش دهندگان روي پچ آن عمل

 طراحي اپليكيشن درمشهد

نمايند .

گسترش دهندگان Pigeoncoin نيز در كمترين دوران ممكن با استفاده از كدي كه به تازگي به وسيله توسعه و گسترش دهندگان بيتكوين عرضه شد پچ نرم افزاري ذي‌ربط را منتشر كردند . ولي حالا داد و ستد Pigeoncoin تماما ايمن هست ولي بازار ارزهاي رمزپايه در احوال مناسبي به رمز نمي برد و معين نميباشد كه آيا ديگر پول هاي مجازي كه با ياري كدهاي بيتكوين توسعه و گسترش يافته اند هم با چنين مشكلي روبرو مي شوند يا اين كه خير و خوبي .

امتیاز:
بازدید: 26
برچسب:
:
[ 1397/7/16  ] [ ۰۷ ] [ rayap ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 2
همه : 604
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب